Prince of Persia: The Two Thrones

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

SrAta
#7097
Lásd ahogy a 7019. üzenetben a kép szemlélteti

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál

SNAKE01
#7096
az már régen rossz ha be kell tenni a DVD-t...

SrAta
#7095
na nekem úgy van hogy berakom a DVD-t és akkor elindul a telepítés aztán beírom a CD-Key-t -jelek nélkül aztán kíírja hogy please insert POP3 disc

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál

SNAKE01
#7094
a DVD-s verzióhoz nem kell mini image!

SrAta
#7093
ilyenkor mit kell csinálni??????

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál

SrAta
#7092
na ittt az elsõ probléma nekem 1 DVD-n van az egész nem képfájlokban csak a mini image van meg képfájlban

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál

Halfer
#7091
nabazz nyomd be a dvd-képet! grrr

SrAta
#7090
Kihúztam a CDket így se megy

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál

#7089
...<#idiota>
SNAKE01
#7088
nem,huzzál innen máshova spamelni!<#duhos2>

SrAta
#7087
most akkor húzzam ki a meghajtókat és tegyem be a mini imagét????

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál

SrAta
#7086
tudsz segíteni??????????????????

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál

Halfer
#7085
most ez nagyon szépen néz ki hogy ennyi hasz-t írtál (a semmiért)

#7084
De mit akarsz te a mini image-el? Ugyanis azzal nem megy. Csak akkor indul el ha kihúzod a meghajtókat. De úgy simán. Többnyire.

Why so serious?

SrAta
#7083
ent van minden mindent úgy csináltam mint a FAQ-ban van csak azt a kihúzást a CD-DVD-t meg a letiltást különben minden megy ha valakinek van RelaVNC-je akkor lécci kapcsolja be
IP címem:192.168.0.2 vagy 192.168.0.103
VNC címem: srata:5907
LÉCCI SEGÍTSETEK
ELÕRE IS KÖSSSSSZZZZZZ
SrAta

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál

SrAta
#7082
<#help><#help><#help><#help><#help><#help><#help><#help><#help><#help>

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál

SrAta
#7081
<#help><#help><#help><#help><#help><#help><#help><#help><#help><#help>

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál

SrAta
#7080
<#help><#help><#help><#help><#help><#help><#help><#help><#help><#help>

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál

SrAta
#7079

<#help><#help><#help><#help><#help><#help><#help><#help><#help><#help>

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál

SrAta
#7078
<#help><#help><#help>

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál

SrAta
#7077
Hy all
V.ki könyörgöm küldjön egy prince of persia the two thrones mini imagét
elõre is nagyon kösszz
SRATA

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál

#7076
a játék eredeti honlapját nézted már? sztem onnan biztos leet demot letölteni!<#vigyor3>
#7075
Sehonnan, mert nincs demo...

buldozer99
#7074
Valaki irta hogy aki nem meri megvenni eredeiben az töltse le a demot!
A demo-t honnan lehet letölteni?
Elöre is köszi

Forca Barca

fv82
#7073
Talán arra is van lehetõség Próbálj kívülrõl benyomni egy bõvítõhelyet aztán egy másikat és onnan már letudod hõzni és talán még vissza is tudod dugni.

\"Majdnem párom lett!\"

Disk
#7072
Ehh...rövidnek nem volt rövid.Nálam nem az egy játék se.Mivel koleszos vagyok,csak hétvégén játszok velük akkor is 1-2 órát így egy normál játék nekem 1-1,5 hónap.
Könnyûnek én igazán a Life Upgrade-ket éreztem.Ha volt nálam 1-2 teli Sandtank(mondjuk szinte mindig teli volt a sok kancsó miatt) akkor seperc alatt túl jutott rajtuk az ember.És még el se voltak dugva.Pedig a WW-be szendvettem egyik másikért.A vége viszont nagyon nehéz volt.Ez vezír egy csudafickó😊

Broafka
#7071
nem tartottad rövidnek? mert nekem az volt, kb 6X végig kellett vinnem hogy úgy normális hosszúságúnak tûnjön
és könnyû is volt sajnos...

- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...

Disk
#7070
Nah csak sikerült!Összeségében tetszett a játék,kellõképpen nehezek és könnyûek voltak egyes részek.Jó játék volt így 2006 elején.Megy a polcra.

armageddon666
#7069
ugyanolyan...

@

#7068
Na császtok , el tudnátok mondani milyen az irányitása a játéknak a warrior withinhez képest? nehezebb vagy könnyebb értitek , kamera stb...<#help><#wilting>
ffxi
#7067
Biztos Sulinetes géped van és azért. Ugye, mert így akkor Lmegy a gari 😛

Fákjúal!

Disk
#7066
Ehh..feladom,nem birom megölni a vezirt.Megcsinálom az elsõ kettõ részét a meccsnek és amikor ugrálni kell,mindig leesek és meghalok 😞

SouthernMan
#7065
nem talaltam benne semmi olyat,ami csak egy kicsit is hasonlitana az NFO-ra...
de most mar teljessen mindegy... feladtam...

<#worship> ...a doboza annyira szep... <#worship>

---segitsetek egy szegeny,szerencsetlen \"embert\" es kuldjetek nekem egy ekezetes billentyuzetet---

ronihun
#7064
Na elkezdtem újra a TTT-t és alig bírtam abbahagyni csak nézem a TV-t és inkább azt nézem mert TTT-zni máskor is tok

...

buldozer99
#7063
Honnan lehet a demo-t letölteni?
Elöre is köszi

Forca Barca

csicsa
#7062
Aki ezt nem tudja,meg is érdemli!

Ne torzítsuk gyermekeinket idő előtt parányi felnőttekké. Hagyjuk őket gyermeknek, maguknak lenniök. Emberré, magukká nyílniok.

#7061
Ja, a letöltött fájlok között. Azt végigolvassátok, és tudni fogjátok mit kell csinálni...

Broafka
#7060
sztem meg arra gondolt hogyha belenéznétek a CD tartalmába, akkor kell lennie benne gey NFO fájlnak, és azt kéne elolvasnotok (szvsz)

- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...

#7059
F.A.Q-ra gondolt szerintem

Halfer
#7058
meg ott a demo is nem? az a kedvcsináló

SouthernMan
#7057
bocsi,de milyen infot es hol? mert nekem az van meg es benne nincsen...
elore is koszi

---segitsetek egy szegeny,szerencsetlen \"embert\" es kuldjetek nekem egy ekezetes billentyuzetet---

Broafka
#7056
kezd az elsõ részével sztem... a Sands of Time-mal, majd folytasd a Warrior Withinnel, addig tényleg nem érdemes pénzt kidobni rá, de ha mindenáron játszani akarsz vele, akkor húzd le a kábeleket, vagy szenvedj 😊

- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...

EgriAti22
#7055
mi az hogy nincs pénzem csak nem költök sok pézt egy olyan játékra amit aszt se tudom milyen CSAK KI AKARTAM PRÓBÁLNI MERT AZT MONDTÁK HOGY JÓ KIS GAME

Broafka
#7054
nem! mi az a hotdog.hu? amúgy?

- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...

#7053
Egy jó tanács, akinek nincs pénze: Ne a DVD-set töltsd le, hanem a CD-set, és olvasd el az NFO-t...

Halfer
#7052
tessék így kell felfogni. tritonkirálynak biztosan okoz a játék pár szép órát <#kacsint>
akinek meg nincs rá pénze, de akar vele játszani, nem hiszem el hogy egy meghajtólerántás állítja meg

#7051
nem baj akkor is megveszem mert hû játékosa vagyok a pop sorozatnak és egy ilyen kis malõr nem állít meg abban hogy ne játszak vele


POP forever!!!!!!!!!!!!!😊<#gun><#email>
#7050
Én szerintem is megveszem csak nem tom mikor mert ha a héten megveszem biztos utána engedik le az árát
Halfer
#7049
oké, szia <#vigyor3>

SNAKE01
#7048
-.-