Prince of Persia: The Two Thrones

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7147
Én is magamtól vittem végig mindhárom részt, soha nem kellett végigjátszást használnom vagy segítséget kérnem. Az már más kérdés, hogy néha egy nyugtató jól jött volna mert képes volt annyira felhúzni néhány rész. 😊

Why so serious?

#7146
jah még mindíg Vizier...?
armageddon666
#7145
no harag pls!!! csak kérdeztem! (mert nem értettem benne a viccet azért)

@

Bugz
#7144
Yo mind1.
Most a pop3-al szenvedek. 😄

Dirty South

#7143
<#whatever>sztem a 2.része 1 kicsivel talán nehezebb...vagy nem. Áh sztem igen<#idiota> De sztem érdemes a 2t is végigvinni, ha meg nemmegy televan net leírásokkal<#nyes>
Bugz
#7142
Enyhén...
Ha nem lett volna végigjátszásom akkor kb most lennék kész vele.
A felénél kaptam hozzá végigjátszást.
Az 1-rõl van szó.
Ezek után meggondolom, hogy kelljen-e a kettõ. 😄

Dirty South

#7141
A syberia nehéz volt bugz..?<#vigyor> 1 vagy a 2?<#vigyor3>
Bugz
#7140
Jó.
Arra magamtól jöttem rá, hogy mit kell csinálni.
CSak nem tom megvalósítani.😉

Dirty South

koosadam
#7139
Sztem a Sands of Time-ban a vezír volt könnyû nehezebbre számítottam de ez semmin sem rontott! Nekem kifejezetten tetszett a vér helyetti villanás benne. A Warrior Within valami brutális hardon végigvihetetlen mû lett Kaileena mér Normálon is Extra Hard lehetne másik játékokban 😊
A The Two Thronesban a Vezír sztem abszolút nem volt könnyû nekem mert ugye senki nem mondta el, hogy mit kell csinálni önerõbõl rájönni ez lett volna a kihívás és nem az, hogy letöltjük a videót, megnézzük azt leszarozzuk...

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

#7138
A warrior within nehezebb, legalábbis szerintem nehezebb volt mint a ttt. A vezír meg könnyû. 😊
A sands of time-ot meg szedd le mindenképp mert nagyon jó játék. A grafika meg miért lenne szar? Régi egy kicsit de azért még bõven elmegy. Mellesleg a grafika miatt kihagyni egy ilyen király játékot az bûn. 😊

Why so serious?

Bugz
#7137
Az a kár, hogy az ismerõseim között senki sem játszik evvel a game-mel.
Akkor nem lennének ilyen gondjaim.
Ennél nehezebb game csak a Szibéria.
Na avval mennyit szarakodtam...
De ott használt vmit a végigjátszás.
Itt szinte semmit.
CSak a videos segít, de a vezírnél nekem az se.
na mind1.

Dirty South

Bugz
#7136
A Warrior Within is ilyen nehéz?
Azon gondolkodom, hogy leszedjem-e.
A Sands Of Time-ot biztos, hogy nem mert annak szar a grafikája.
Az lenne a legegyszerübb ha valaki átjönne és megcsinálná nekem.
Aztan már legalább tudom hogy kellene megcsinálni és nekem is menne.
😄

Dirty South

grebber
#7135
Itt mit segítsünk öld meg azt kész.

Figyelni kell a kövekre majd gyorsan a vezír mögött oszlophoz futni fel rá speed kill és jó is ezt megcsinálod még 3x azt jön a következõ szint amikor a kövek felemelkednek a levegõbe és azokon kell felugrálni a vezírhez hogy közben lödöz.
Figyelj oda nagyon koncentrálj.

Next PC upgrade: 2022

Bugz
#7134
Oltárian egyszerû...
Egyszerû inkább feladni!
Már vagy 100-szor megprobáltam és a legtöbb az volt hogy egy ilyen réteget le tudtam bonatni arrol a geci köcsögröl.
Általában azok a kurva kövek ölnek meg.
Nem igaz...
Segítsen már vki.

Dirty South

#7133
Heló mindenkinek!Nem tudtok róla,hogy van-e esetleg már végigjátszás a two thron-hoz?
Bugz
#7132
Hi!
Lehet h egyszerû de nekem nem az. 😄
az a kurva speed kill is alig sikerül.
Nagyon ritkán. :S

Dirty South

grebber
#7131
Pedig oltárian egyszerû csak rá kell érezni az ütemre.

Next PC upgrade: 2022

Bugz
#7130
Hi!!!
Ez mind szép és jó, de az a kurva Vezírt még mindig nem gyõztem le.
Még 1 réteget se sikerült róla leszedni. 😞
PLZ help

Dirty South

#7129
Kösz de a kamerakérdést hogy oldom meg? Igy má lessz életem köszi!
Viszont pl.: Ha egy csapda elõtt állok és át akarok menni, és elõtte koncentrálok akkor, ilyen kicsiket nyomom hogy menjen elõre de akkor mondom mindig visszafordul felém!! és igy nehéz beállítani hogy pontosan menjen át! MIt csináljak? A játék eredeti!!!😊<#confused><#help><#bdead>
fv82
#7128
Verd szét az utadba kerülõ dolgokat korsók, padok, ládák és ott többnyire van homok.

\"Majdnem párom lett!\"

#7127
Elméletileg igen de gyakrolatilag meg Neked kihúzás nélkül nem megy, nekem meg kihúzással igen. 😊

Why so serious?

scorpeeon
#7126
az nincs kinn, de la lehet, ezt a lépést kihagynám, és elméletileg anélkül is meglehet csinálni, és én úgy próbáltam...

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

#7125
Ki kell húzni. Vagy ki van?

Why so serious?

scorpeeon
#7124
A faq-ban is bennelévõ dolog a problémám:
"ha a csík nagyon gyorsan fut végig lemez ellenõrzéskor, s a végén azt írja ki, hogy tedd be a lemezt másik meghajtóba, akkor a gond: a rendes CD/DVD meghajtód látja a starforce!"

de nincs odaírva h ilyenkor mit lehet tenni, help plz!

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

#7123
mert én is szeretnék prince-s képet csinálni

#7122
hello! ennek a rosszabul élünk mint 4 éve plakátnak nincs meg a háttere az a piros fehéres valakinek ?

#7121
Császtok végre megvettem a ttt-t és király szerintem csak néha idegesitõ amikor a kamera mozgása eltér a warrior withinben tapasztaltaktól!
de grafikailag is a toppon van csak az a fura amikor valamit akarok csinálni akkor mindig szembefordul velem a herceg!😊<#gun><#eljen><#eljen><#eljen><#eljen><#eljen><#eljen>
U.I: Ahhoz hogy ne haljak meg a sötét herceggel egyhamar ahhoz jo sokat kell verekedni mi?????
Gebe7636
#7120
Az persze.Csáó Darwinba meg Politikusok vs. Idõtekerõk.

Intel Core 2 Duo E6750 2,66GHz , ATI HD 3870, 2Gb Samsung RAM, Vista Ultimate 32bit

Halfer
#7119
mit akarsz itt Prince of Persia 3 feat. Fidesz topikot? <#idiota>

#7118
Szerintem ez is vicc:
(Sorry, a nagyságért 😄 De szerintem már láttátok 😄)

Gebe7636
#7117
ez egy ViCC!

Intel Core 2 Duo E6750 2,66GHz , ATI HD 3870, 2Gb Samsung RAM, Vista Ultimate 32bit

armageddon666
#7116
? ez vicc?

Ha nem akkor pls ne itt politizálj...

@

Gebe7636
#7115
Orbán Gyurcsány vita,
Duna Dráva Tisza.
Tisztelt hölgyeim és uraim, kedves barátaim.
Rosszabbul élünk, mint 4 éve:
67%-os gázáremelés,
Több, mint 400000 munkanélküli.
Rosszabbul élünk, mint 4 éve.

GeBe

Intel Core 2 Duo E6750 2,66GHz , ATI HD 3870, 2Gb Samsung RAM, Vista Ultimate 32bit

Bugz
#7114
Nem igaz!<#szomoru1>
Az a kurva Vezír!!!
Nagy nehezen sikerült 1szer speed killt csinálnom és az utolsonál ledob!<#mf3>
És azok a hülye sziklál nyírnak ki folyton.
Ha tudnám hogy kellene normálisan speed killezin akkor talán meg lenne.
De eddig is kell speed kill-ezni és eddig pedig ment.
Hm.
Érdekes.
<#falbav><#help>

Dirty South

Bugz
#7113
Szal elmondom mit csinálok.
Jobb egér gombot lenyomom, közben W-t is nyomok.
majd ha a képernyõ oldala izés lesz elengedek minden gomobot és megnyomom az E-t.
És így leesik a falrol.:s

Dirty South

#7112
hello! itt 1 video http://www.stuckgamer.com/video_pages/pop_ttt/egv046.shtml

#7111
azt kell csinálni amit leírtál<#beka2>
csak speedkillezni kell , ha a játékban idáig eljutottál má akko mennie kell a speed killnek... az a bibid gondolom h rosszkor nyomod meg. Nemtok segíteni, gyakorold!
Bugz
#7110
Válaszolna lécci vki???
kössz.
Már nagyon jáccanák vele. 😄
Lehet,hogy letöltöm a Warrior Within-t.
Megtetszett ez a prince of persia. 😄

Dirty South

Bugz
#7109
Hi!
Most a vezírnél tartok, de nem sikerül legyõzni. :S
Tom h fel kell mászni az oszlopokra és speed killezni kell.
Nekem kb. 10 alkalombol 2szer sikerül és akkor is ledob magáról.
Mit csinálok rosszul vagy hogy csináljam?
Elõre is kösz

Dirty South

Örm
#7108
Hello!
Tud valaki magyar nyelvû végigjátszást a játékhoz?

Xbox 360, Xbox One,Samsung 42" 3D Apple MacBook Pro 15 retina

fv82
#7107
Az iso image nem jó. Töltsd le DC-rõl a nagy DVD MDF MDS fileokat csak úgy fog menni. Vagy megpróbálhatsz a DVD-dbõl mdf-et csinálni, de iso az tuti nem jó.

\"Majdnem párom lett!\"

SrAta
#7106
most v.mi baja van a disc key-el

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál

SrAta
#7105
na most ki van húzva a DVD és a CD meghajtó és image filébõl telpítem

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál

Halfer
#7104
figy! szerezd be a dvdképet. meghajtót húzd le dt-be tallózd be és jácc! váhh

SrAta
#7103
hja

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál

SNAKE01
#7102
daemon tools 4-ed van?

SrAta
#7101
akkor csinálok belõle iso filét lehúzom a meghajtókat felrakom a játékot még akkor mit csináljak??????

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál

SNAKE01
#7100
mivel ha lehúzod a DVD meghajtót akkor nem tudod betenni a lemezt,és pedig kell neki lemez csak daemon 4-be.szal szedd le alcohollal vagy valamivel képfájlba és úgy mountold be a daemonba...

SrAta
#7099
Vazze akkor hogy rakjam fel a játékot

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál

SrAta
#7098
hogyhogy régen rossz????

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál