Prince of Persia: The Two Thrones
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Amugy meg adtak ftp-hez kodot és onnan de le lehet a wanado.atw.hu-rol is csak az a lényeg hogy ilyen fájlaid legyenek MIR-POPT2T.mdf,MIR-POPT2T.mds!
Te nagyon király játék és fasza is
Forca Barca
honnan töltötted le amúgy?
- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...
Forca Barca
Képzeljétek.
Ha kiírjátok DVD-re a POP3-at akkor onnan már nem indul el.
Ez volt eddig a hiba.Most megpróbálom meggyõzni szobatársam hogy töltse le.
Egy kis kampány<#vigyo
http://k-systems.hu/pic17758.jpgr2>#vigyo
http://k-systems.hu/pic17758.jpgr2>
\"You cannot change your fate\"
Asus M5A97 Evo, AMD FX8150 3,6 GHZ, 2X4 GB Kingston Hyper 1600 MHz CL9, Radeon R9-280X, 256GB Samsung SSD, 2x500 GB HDD, Asus VE247H Led
Egy nem ide illõ kérdés: nem tudtok nekem mondani valós cimet, ahonnan játékokat lehet letölteni sms-ért?
MIR-POPT2T.mds meg MIR-POPT2T.mdf
Ezzel eddig mindenkinek ment még tiltásal is tehát nem biztos hogy ki kell huzigálnom majd!Csak mennyen az a légyeg!
Amugy miért kérdezted?
Forca Barca
Asus M5A97 Evo, AMD FX8150 3,6 GHZ, 2X4 GB Kingston Hyper 1600 MHz CL9, Radeon R9-280X, 256GB Samsung SSD, 2x500 GB HDD, Asus VE247H Led
Valaki meg tudja mondani hogyan kell normálisan speed killezni!?Mindig elrúgnak maguktól.😞
http://flickr.com/photos/zolika90/
Maradok Zsoc! A pajszer legyen veletek! http://www.zsoc.net | www.runatabor.com
Maradok Zsoc! A pajszer legyen veletek! http://www.zsoc.net | www.runatabor.com
WÁÁÁÁ Ha tudnátok vele játszani nem kéne végig játszás!
Mire van a szemetek LOL! és a tutorialok??????
Gyerekekk már fáj ez a sok bénázás....<#rinya>#rinya><#banplz>#banplz>
pumpált πna... a legjobb... lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék
Intel Core 2 Duo E6750 2,66GHz , ATI HD 3870, 2Gb Samsung RAM, Vista Ultimate 32bit
köszi elõre
Intel Core 2 Duo E6750 2,66GHz , ATI HD 3870, 2Gb Samsung RAM, Vista Ultimate 32bit
ez elsõ azután van, miután elsõ alkalommal vagy a DP-vel, és visszaváltozol. utána a mentés helyett kell továbbmenni a folyoson asszem.
Amire kollégám gondol az már a mentés pont után van.1ébként jól írta.
Ha rendesen jáccol tovább a játékkal, néhány helyen azt veszed észre, hogy 2 folyoso áll elõtted:az egyik ugye továbbvisz az úticélodhoz, a másikat meg nemtod.
Nah azokba a folyosókba is menj be!<#idiota>#idiota> Azt ott leszenk ugye az életfeltöltõ kutak, csak 1 pár csapdán kell átmenned...
Asus M5A97 Evo, AMD FX8150 3,6 GHZ, 2X4 GB Kingston Hyper 1600 MHz CL9, Radeon R9-280X, 256GB Samsung SSD, 2x500 GB HDD, Asus VE247H Led
Na szoval tudnátok mondani egy jo speed kill kombót mert mindig amikor ki akarok nyirni valakit és megnyomom egyszer az E -t és utána a bal egeret akkor mindig elrugnak!! Elõre is kösz , vagy mondjátok meg hogyan kell jol használni!!! köszi
Az 1. fõellenség,vagyis a "Dagi" legyõzése:
Az arénában 2 helyen tudsz feljutni a dagi fejéhez:
1. Az, ahol 3szor kell a tõrt a falba szúrni (nem lesz nehéz eltéveszteni).
2. Elõször fel kell ugranod egy deszkára, aztán fel kell futni a falon, és tõr a falba.
A lényeg, hogy nem szabad kapkodni,nem kell össze-vissza nyomogatni az egérgombot,mert
akkor biztos,h nem fog sikerülni.
1-nél: Amikor felérsz a dagi fejmagasságába,akkor kell lenyomni az (E)-t, és egészen addig nyomva
tartani,amíg felvillan a tõr,aztán bal egérgomb (dagger attack),aztán a herceg átmászik
a dagi másik oldalára,akkor a hangra kell figyelni (Egy susogó,szél szerû hang,ami a tõr
felvillanásakor is jelen van), amikor ez a hang a vége felé tart,akkor kell megnyomni a
egér bal gombját, ha nyomkokodod elõtte,akkor semmi se fog történi,tehát reflex kérdése az
egész.Ha minden sikerül,akkor ellököd a kezét,és nem dob le. Aztán a herceg felugrik a dagi
fejére,megint a villanás (vagy a hang),és ha minden jól megy,akkor meg is van az egyik szeme.
2-nál: Amikor felérsz a dagi fejmagasságába,akkor kell lenyomni az (E)-t, és egészen addig nyomva
tartani,amíg felvillan a tõr,aztán bal egérgomb (dagger attack). Nem kell megijedni,mert a herceg
elég furcsán landol a dagi oldalán. A dagi el is kapja, megint jön a "susogó hang", és akkor bal gomb.
A herceg felrepül a levegõbe,itt jön a 3. ütés,vagyis a szemenszúrás,aztán megvakul a dagi.
Innentõl a lábát kell kaszabolni,lehetõleg hátulról támadd meg,mert néha össze-vissza csapkod a
kardjával. Ha teljesen elfogy az engergiája,a herceg felmászik a dagi hátára,ezután már csak 3szor villan a tör.
Vége.
U.I.: Ha mindent jól idõzítesz,mindig villan a tõr,csak nem szabad kapkodni.Nekem viszont a hang nagyon sokat segített
Talicskát mindenkinek, neked is nekem is másoknak is pirosat kéket feketét.Talicska mert menő:D \"SHADOWEYES7: pár kis tini pöcs nem fog szét kúrni 1 fórumot\"