Prince of Persia: The Two Thrones

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

buldozer99
#7197
Lehuzással megy csak tiltásal nem!
Amugy meg adtak ftp-hez kodot és onnan de le lehet a wanado.atw.hu-rol is csak az a lényeg hogy ilyen fájlaid legyenek MIR-POPT2T.mdf,MIR-POPT2T.mds!
Te nagyon király játék és fasza is

Forca Barca

Broafka
#7196
megy a játék lehúzás nélkül?
honnan töltötted le amúgy?

- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...

buldozer99
#7195
Megy a POP3 gyreekek 2 napig töltötem de megérte mert a másik ami meg volt 3 honap probálkozás után se indult el!De nagyon fasza játék

Forca Barca

Coyote888
#7194
http://k-systems.hu/pic17758.jpgr2

\"You cannot change your fate\"

Coyote888
#7193
Helloh
Képzeljétek.
Ha kiírjátok DVD-re a POP3-at akkor onnan már nem indul el.
Ez volt eddig a hiba.Most megpróbálom meggyõzni szobatársam hogy töltse le.
Egy kis kampány<#vigyo
http://k-systems.hu/pic17758.jpgr2>http://k-systems.hu/pic17758.jpgr2>

\"You cannot change your fate\"

#7192
Küldöm privibe.

Asus M5A97 Evo, AMD FX8150 3,6 GHZ, 2X4 GB Kingston Hyper 1600 MHz CL9, Radeon R9-280X, 256GB Samsung SSD, 2x500 GB HDD, Asus VE247H Led

#7191
sziasztok!

Egy nem ide illõ kérdés: nem tudtok nekem mondani valós cimet, ahonnan játékokat lehet letölteni sms-ért?
buldozer99
#7190
A Pop3-as mini imaget honnan lehet letölteni?

Forca Barca

#7189
mert én már letöltöttem a dvd-et, a cd-et, és eddig ment kihúzogatással, most meg már azzal sem

buldozer99
#7188
Ezt a fajtát aminek ilyen neveztüek a fájlai
MIR-POPT2T.mds meg MIR-POPT2T.mdf
Ezzel eddig mindenkinek ment még tiltásal is tehát nem biztos hogy ki kell huzigálnom majd!Csak mennyen az a légyeg!
Amugy miért kérdezted?

Forca Barca

#7187
a starforce-ost töltöd ?

buldozer99
#7186
Most töltöm a POP3-at és remélem megy mert ha nem akkor szétverem a gépet!

Forca Barca

#7185
Mindig akkor nyomd a bal egérgombot amikor a tõr felvillan. De ne elõbb és ne késõbb. Egyébként a játék elején a tutorialban ezt elmagyarázta a játék.

Asus M5A97 Evo, AMD FX8150 3,6 GHZ, 2X4 GB Kingston Hyper 1600 MHz CL9, Radeon R9-280X, 256GB Samsung SSD, 2x500 GB HDD, Asus VE247H Led

zolo
#7184
Hali!
Valaki meg tudja mondani hogyan kell normálisan speed killezni!?Mindig elrúgnak maguktól.😞

http://flickr.com/photos/zolika90/

#7183
Nem.
#7182
hello! ha a cd-s verziót töltöm le, akkor nem kell kihúzogatni ??

#7181
aki nem tuggya kinyírni a viziert: simán annyi a titok, hogy nem kell megnyomni az E-betüt. felfutsz a falra ráugrassz és várod a villanást. annyira nem nehéz, bár elõszörre én is +izzadtam. <#vigyor4>
icewolf
#7180
nem neked szólt, ne vedd fel.

Maradok Zsoc! A pajszer legyen veletek! http://www.zsoc.net | www.runatabor.com

icewolf
#7179
LOOSER... meg aki használja az is.

Maradok Zsoc! A pajszer legyen veletek! http://www.zsoc.net | www.runatabor.com

#7178
végigjáccással nem leheet élvezni a játékot....<#zavart2>legalábbis sztem<#idiota>
Looooser
#7177
De mért rontjátok meg megatokat végig játszásokkal?!?!?!?!?!?!?!?
WÁÁÁÁ Ha tudnátok vele játszani nem kéne végig játszás!
Mire van a szemetek LOL! és a tutorialok??????
Gyerekekk már fáj ez a sok bénázás....<#rinya><#banplz>

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

#7176
hello! http://dahakateam.uw.hu/ttt/T2T_vegigjatszas_v1.0.pdf

#7175
Köszi, egyébként nem tudtok egy jo végigjátszást amiben ezek a helyek is rajta vannak????
SNAKE01
#7174
nem befojásolja...XD

#7173
Köszike csak még annyit hogy ugye ez nem befolyásolja annyira a játékot hogy nem szereztem meg az elsõt!!!!??
SNAKE01
#7172
mi a f*sznak trainer?mert még ha a WW-hez kellene....

#7171
nekem is jol jönne egy használhato trainer PLZ

Gebe7636
#7170
Kéne egy használható trainer plz

Intel Core 2 Duo E6750 2,66GHz , ATI HD 3870, 2Gb Samsung RAM, Vista Ultimate 32bit

Gebe7636
#7169
Egy jó régi kérés.Serial kéne.
köszi elõre

Intel Core 2 Duo E6750 2,66GHz , ATI HD 3870, 2Gb Samsung RAM, Vista Ultimate 32bit

#7168
hello! itt 1 oldal, ezen rajta van az összes, és video is róla (http://www.stuckgamer.com/gui_pop_ttt_04.shtml)

#7167
ez a második volt
ez elsõ azután van, miután elsõ alkalommal vagy a DP-vel, és visszaváltozol. utána a mentés helyett kell továbbmenni a folyoson asszem.

#7166
kösszentyû megszereztem és nagyon boldog vagyok, ugye ez volt az elsõ titkos hely???? Könyörgök mondjátok,<#eljen><#eljen><#eplus2> nem akarom ujbolkezdeni az egészet!!!
Disk
#7165
hopp ez gyorsabb volt...nem kellett volna elmenni kajolni😊

Disk
#7164
Amikor felcsimpazkodtál és ezzel 2 ajtót kinyitottál ki,akkor az egyik a mentés ponthoz a következõ pályához vezetett...nos a másik egy titkos helyhez vezetett.
Amire kollégám gondol az már a mentés pont után van.1ébként jól írta.

#7163
hello! de az volt a titkos hely, elõször nem a mentéshez kellett volna menni, hanem a másikhoz.

#7162
A másik ajtó nem titkos hely, ha likvidáltad Klompát akkr kiderül, hogy ott van a nép 1része.
Ha rendesen jáccol tovább a játékkal, néhány helyen azt veszed észre, hogy 2 folyoso áll elõtted:az egyik ugye továbbvisz az úticélodhoz, a másikat meg nemtod.
Nah azokba a folyosókba is menj be!<#idiota> Azt ott leszenk ugye az életfeltöltõ kutak, csak 1 pár csapdán kell átmenned...
#7161
Köszike, csak még annyit hogy most vagyok az oriásnál akinek nincsen álla, és amikor megnyitom a kaput elõtte akkor két ajto nyilik meg de én azon mentem be ahol a falak pirosak és van egy mentési pont! Ugye a másik ajto nem egy titkos részhez vezetett!? Válaszoljatok kérlek és még annyit hogy az életem a játék során ugye feljebb fog menni de hogyan? Megint titkos helyeket kell találni vagy a homokkapuktol kapok majd egyet????? köszi elõre is<#hawaii><#violent><#boxer>
#7160
Látom a tutorial neked sem ért semmit. A lényeg, hogy mindig várj addig amíg a tõr felvillan. Ekkor nyomd a bal egérgombot. Ha egy picit is elõbb vagy késõbb nyomod akkor nem lesz jó.

Asus M5A97 Evo, AMD FX8150 3,6 GHZ, 2X4 GB Kingston Hyper 1600 MHz CL9, Radeon R9-280X, 256GB Samsung SSD, 2x500 GB HDD, Asus VE247H Led

#7159
Üdvözletem!!
Na szoval tudnátok mondani egy jo speed kill kombót mert mindig amikor ki akarok nyirni valakit és megnyomom egyszer az E -t és utána a bal egeret akkor mindig elrugnak!! Elõre is kösz , vagy mondjátok meg hogyan kell jol használni!!! köszi
#7158
..talán speed kill?<#wow3>
#7157
köszi, és az E támadásnak mi a neve?
#7156
ay E ay melzik tamadas
#7155
xboxon nyomom ...
#7154
e az mi?
Black Hawk
#7153
Hátha így menni fog:
Az 1. fõellenség,vagyis a "Dagi" legyõzése:

Az arénában 2 helyen tudsz feljutni a dagi fejéhez:

1. Az, ahol 3szor kell a tõrt a falba szúrni (nem lesz nehéz eltéveszteni).
2. Elõször fel kell ugranod egy deszkára, aztán fel kell futni a falon, és tõr a falba.

A lényeg, hogy nem szabad kapkodni,nem kell össze-vissza nyomogatni az egérgombot,mert
akkor biztos,h nem fog sikerülni.

1-nél: Amikor felérsz a dagi fejmagasságába,akkor kell lenyomni az (E)-t, és egészen addig nyomva
tartani,amíg felvillan a tõr,aztán bal egérgomb (dagger attack),aztán a herceg átmászik
a dagi másik oldalára,akkor a hangra kell figyelni (Egy susogó,szél szerû hang,ami a tõr
felvillanásakor is jelen van), amikor ez a hang a vége felé tart,akkor kell megnyomni a
egér bal gombját, ha nyomkokodod elõtte,akkor semmi se fog történi,tehát reflex kérdése az
egész.Ha minden sikerül,akkor ellököd a kezét,és nem dob le. Aztán a herceg felugrik a dagi
fejére,megint a villanás (vagy a hang),és ha minden jól megy,akkor meg is van az egyik szeme.

2-nál: Amikor felérsz a dagi fejmagasságába,akkor kell lenyomni az (E)-t, és egészen addig nyomva
tartani,amíg felvillan a tõr,aztán bal egérgomb (dagger attack). Nem kell megijedni,mert a herceg
elég furcsán landol a dagi oldalán. A dagi el is kapja, megint jön a "susogó hang", és akkor bal gomb.
A herceg felrepül a levegõbe,itt jön a 3. ütés,vagyis a szemenszúrás,aztán megvakul a dagi.

Innentõl a lábát kell kaszabolni,lehetõleg hátulról támadd meg,mert néha össze-vissza csapkod a
kardjával. Ha teljesen elfogy az engergiája,a herceg felmászik a dagi hátára,ezután már csak 3szor villan a tör.

Vége.

U.I.: Ha mindent jól idõzítesz,mindig villan a tõr,csak nem szabad kapkodni.Nekem viszont a hang nagyon sokat segített

Talicskát mindenkinek, neked is nekem is másoknak is pirosat kéket feketét.Talicska mert menő:D \"SHADOWEYES7: pár kis tini pöcs nem fog szét kúrni 1 fórumot\"

#7152
vki segítsen ha itt van !!!!!!!!!!!!

#7151
Kéne crack-je a játéknak, ha valakinek meg van akkor küldje ide: [email protected]
#7150
Az elsõ vezérnél tartok de nem tom megverni mert,amikor speedkill-ezek az sikerül és utána megfog és ledob........... segítsetek lécci!!!!!!!!!!!!!!!
#7149
hi
#7148
<#idiota>hát igen idegesítõ ha nem megy vmi...<#zavart2>