Prince of Persia: The Two Thrones

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

szoli91
#7647
Mert nekem egyszerûn nem megy! Letiltom a meghajtót és akkor se, valami nem jó az tuti biztos

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

szoli91
#7646
És hoyg kell trükközni a disk checkingnél?

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

armageddon666
#7645
kerüld el a sziklát.... ha ikreken tuljutottál akkor ennek is mennie kéne...

@

SHADOWEYES7
#7644
Ja és a szárnyas maharadzsa gádzsót hogy kell legyõzni mindig amikor forognak a sziklák és lövöldözik akkor vagy eltalál vagy belémbasz.....ódik 1 szikla. szóval hogy?<#rinya><#ejnye1><#gonosz2><#vigyor5><#heureka><#help>

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

SHADOWEYES7
#7643
És valaki tudna nekem mondani pár kódot a játékhoz ps2-re?
A swordos kódokat tudom csak pl örök élet örök sand tank ilyesmi?

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

Looooser
#7642
Nekem tök oké ez a huzogatás ha már másoltan van meg... sznvedjek csak a játékkal...
ja nézelõdtem a hivatalos honlapon a fanartok közt és ezt találtam:

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

koschwarz
#7641
ismétlem én nem húzogattam semmit, eccerûen a deamon legújabb változatát használtam. kicsit trükközni kellett a disc checking-nél, de ennyi <#nemtudom>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

#7640
Nem tudom mit szórakoztok a játék elindításával, aki játszani akkor annak kompromisszumokat kell kötnie! Nekem így ment : 2 XP van a gépen (elsõ a játéknak, másik a progiknak) kapcsolóval megszakítottam a DVD író tápját Daemoon 403 van fent az ilyen játékoknak (TRD3,King Kong, PoP3, World Racing 2), és fent van még az Alcohol kb.15 játéknak (FEAR,NFSMW,NFSU2,POP2,stb..) és tökéletesen mûködik. Ha például írni akarok valamit akkor kikapcs. a gép kapcsoló átkapcs. és már mehet, ha játszani akkor ua.

Asus P5KPL,Intel E5200,2x1Gb RAM,Nvidia 8800GT,Maxtor 40 IDE +250 SATA2,Pioneer 111D

koschwarz
#7639
egyébként nem tudom, ti milyen "verzióval" toltátok, de nekem olyan volt, amivel nem kellett kábelt huzogatni

mumus! ikrek: ütni kell a kardost. megsebezni nem tudod, de addig a baltás nekiindul egy jó nagy csapásnak. ezt mindig külön látod majd, mert megváltozik a kameranézet. el kell gurulni a csapás elõl, a baltás baltája beleáll a földbe, amíg kihúzza, addig jó pár csapást bevihetsz neki. közben persze vigyázni kell a kardossal is. mikor a baltást eléggé lesebzted, akkor engedni fogja a SK-t, amivel mindkettõt sebezni fogod. innentõl kezdve ugyanez a menet, amíg nem gyõzöl. idõlassítást inkább az elrontott SK-ra kell tartogatni, bár esetleg a harcban is jó lehet, csak sajna az elsõ ütéssel vége van a lassításnak.

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

koosadam
#7638
Nem gondoltam csak vannak akik igen pl egyszer én is leszedtem egyet. Meg is szívtam, mert mindig bekapcsolódott a játékban (SoT). Nem akartam használni csak annyiból állt, hogy végtelen ideig futhattam a falon 😄 Egy idõ után idegesítõ lett és nem tudtam mi okozza...

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

Looooser
#7637
akkor nállam se ismeri fel egy gyors restart oszt csuma

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

#7636
én is huztam ki már a meghajtokat menet közbe (szinte mindig ugy csinálom)😄D
volt amikor menet közbe dugtam vissza de akkor a gép nem ismrte fel a meghajtot😄D

Looooser
#7635
amikor elõször toltam hardon 5ödikre sikerült megölni õket... mindig elfogyott a homok vagyaz élet :$
És nem használok semmilyen progit! gusztustalanok akik igen

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

koosadam
#7634
Nah igen, de az, hogy az ikrek könnyû hardon... Azért kíváncsi lennék, hogy hanyadikra toltad le õket és, hogy használtál-e valamilyen progit? Nem kell rosszra gondolni csak érdeklõdöm

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

Looooser
#7633
annak hogy ügyi vagyok + hogy Kibaxott nagy az egó 😄 és mint írtam lejjebb nem egyszer játszottam végig a gamot 😛

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

ffxi
#7632
#7629

Fákjúal!

koosadam
#7631
Igen? Nah és ezt a sikert/beképzeltséget minek lehet köszönni?

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

Looooser
#7630
nem toom hardon is egyszerû az ikrek... ízin meg óhh hanyagoljuk 😄
Nem tom mi bajotok a kábel huzogatással... nekem le van szedve a gép oldala ha eszembe jut hogy gémelni kéne leállítom kíhúzom oszt tolom miután bekapcsolom.... van amikor még kikapcsolni sem kapcsolom 😄 Dik egyszer majd úgy mevág az áram.... boldogan halok majd meg... rátok gondolok meg arra a sok ratyira aki hónapok óta nem tudja beindítani a gépet... meg arra hogy oltogatni milyen jó is õket... ohh szép halálom lesz

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

Vinsanity15
#7629
sziasztok.gondoltam írok hátha valaki még foglalkozik a játék nehézkes elindításával.a minap kezembe vettem egy pr0st0p nevû progit.az volt mellé irva hogy csak a securomon meg a safediscen segít,de tévedtem.lám csodát elindult a pop.ugyhogy mindenkinek ajánlom hogy próbálja ki vele.nekem bevállt és ez komoly ,elõször én sem akartam elhinni

Vinsanity is back!!

Broafka
#7628
hát, tûzcsap van a közelben?
de hallod, ha mondjuk egy pohár vizet ráöntesz a monitorra az is megteszi 😛

- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...

szoli91
#7627
és FFXI a amit leírtál menetet azt követtem de nem jó.

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

szoli91
#7626
FFXI én letiltom a meghajtómat egy démonos virtuális meghajtóm van. de amikor letiltoma feizikai meghajtót, nem írja ki hogy indítsam újra a rendszert. utéána újraindítom bemountolom, kiírja hogy helyezze be lemezt egy másik meghajtóba azután próbálja újra.

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

koosadam
#7625
Mindig a kardosat üsd. 2-3 ütés után a baltás mögéd jön. Ekkor gurulj el onnan majd püföld a Baltásat, mert az most le van fegyverezve. Akkor ezt még 1x eljátszod majd tudsz csinálni egy speed killt. Normálon 2x kell ezeket megtenni és nyert ügyed van

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

armageddon666
#7624
én is elakadtam ott 😄 (Normalon...) Easyn könnyû nagyon... Csak a kardost usd azt gurulj mikor baltás csap majd csapd baltás és vigyázz kardos ne találjon! ezt 2* majd SK aztán megint elõbit 2* majd SK... ha jol emléxem XD

@

#7623
Sziasztok.
Az ikrekkel szarozok éppen és már fel akartam gyújtani a monitort szóval ha tudtok valami tuti taktikát azt megoszthatnátok.
Black Hawk
#7622
😄 Ez a legnagyobb amit eddig olvastam

Talicskát mindenkinek, neked is nekem is másoknak is pirosat kéket feketét.Talicska mert menő:D \"SHADOWEYES7: pár kis tini pöcs nem fog szét kúrni 1 fórumot\"

armageddon666
#7621
Fogy egy ollót és elvágod a kábelt <#eplus2> akkor nem kell kihuzni <#banplz>

@

koschwarz
#7620
<#shakehead><#rinya>minek kezd neki az ilyen, nem is értem...

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

koosadam
#7619
egy mondat az egész neki és azok akiknek klompa legyõzse nagy szám örömmel teljesítik: "Pls adjatok egy full mentést amin rajta van a teljes játék!" És adnak neki ennyi

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

koschwarz
#7618
mennyire jó is ez a sorozat...<#szeret>

én azt nem értem, hogy aki eljut az elsõ behemót bossig, az hogyhogy még nem vágja a speedkillt????

mondjuk klompa tényleg nehéz olyan szempontból, hogy elõször nem tudja az ember, hogy milyen ütemben jönnek a tõrvillanások, mivel a sima ellenfeleknél megvan a speedkill saját ritumusa, klompánál meg csak néztem, hogy most mi lesz, aztán elfelejtettem nyomni a gombot<#idiota> a többinél ezek után meg már szinte semmi gond nem volt a speedkillel. egyedül az ikreknél volt gáz, mire megengedte egyáltalán a speedkillezést...azzal szenvedtem, de pl. a viziert a végén viszonylag hamar sikerült legyõzni.<#nemtudom>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

ffxi
#7617
91 NAAAAA!!!!!!

Össze lehet ám zavarodni korán reggel.

Fákjúal!

ffxi
#7616
Bocs! szoli82-nek ment.

Fákjúal!

ffxi
#7615
Ezekszerint az én módszerem nem jött be? Érdekes, h csak élõben tom megmutatni, mert komámnak sem tudtam elmondani. Oszt oda kellett mennem és fut is neki a gém.

Fákjúal!

fv82
#7614
Persze tudom. Csak az új gépemnél amikor telepítettem rossz dt-t tettem del és észre sem vettem.

\"Majdnem párom lett!\"

szoli91
#7613
Na most ismételjétek meg azt a menetet, hogy hogyan mûködik a TTT meghajtó kihúzás nélkül!!!!! Mert kihúzni nem akarom!

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

koosadam
#7612
kk de legalább megoldódott. Hidd el te jártál volna rosszabbul mert kezdtem volna rád szállni >😊 Amúgy grat hozzá isteni game

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

fv82
#7611
Basszus én balfék állat rosszatt tettem fel Köszi a segítségeket, mert én lámultam egy hatalmasat és ne haragudjatok, hogy zavartam a fórumot egy ekkora bénulással

Persze elárulhatom ratyi

\"Majdnem párom lett!\"

koosadam
#7610
A szokásos a kérdésem: Eredeti vagy ratyi?

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

#7609
Daemon 4.0 vagy a feletti kell. Más virtuál nem lehet, meghajtót ki kell húzni
Nálam is ez volt amig csak 3.47-esem volt<#eljen><#eljen><#eplus2>

PC:MERCURY KNU400, AMD Semprom 2400+ -> 2800+, Shappire Radeon 9600 Atlantis 256 MB, 1024 MB RAM

fv82
#7608
nyilván ezt azért tudom

\"Majdnem párom lett!\"

heliosz007
#7607
ki kell húzni a meghajtóidat !!!

fv82
#7606
Próbáltam, de egyszerûen nem.<#szomoru1>

\"Majdnem párom lett!\"

armageddon666
#7605
nekem nincs ötletem... eredeti CD kulccsal megprobálhatod... a keresõben vhogy probálj rákereseni és akkor kiadja.

@

fv82
#7604
megszívtam, amióta új gépem van, nem indul a prince, de sehogy CD kulcsot kér és ha beírom hosszas gondolkodás után kidobja, hogy a cd nem passzol a cd kulcshoz

jah persze, akinek van valami 5lete azon kívül, hogy vegyem meg, az írhatja

\"Majdnem párom lett!\"

koosadam
#7603
Nem azért legyen hálás + minden de ne ennyire...

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

Cápafogxy
#7602
Ja, de spamolni azt tud.

Black Hawk
#7601
És még a gyerek nevét is rosszul írta.

Talicskát mindenkinek, neked is nekem is másoknak is pirosat kéket feketét.Talicska mert menő:D \"SHADOWEYES7: pár kis tini pöcs nem fog szét kúrni 1 fórumot\"

koosadam
#7600
<#banplz>elég a hosszû üzikbõl pls <#hehe>

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

SHADOWEYES7
#7599
Kössz cápafoxy KÖSZ KÖSZ KÖSZ KÖSZ KÖSZ KÖSZ KÖSZ KÖSZ KÖSZ KÖSZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KKKKKKKÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕSSSSSSSSSSZZZZZ<#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship>

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

szoli91
#7598
Mindenkinél mûködik a meghajtó letiltás? Mert nekem nem mûködik ígyse a játék. Az Alcoholt is letöröltem, még úgyse? És nem kellene eltávolítani a rendszerbõl a meghajtót? Vagy azt már nem lehet megcsinálni?

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/