Prince of Persia: The Two Thrones

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

SHADOWEYES7
#7697
Ha már beadtam az összes kódot és ha új játékot kezdek újra belehet adni õket?
szóval ha mindig új játékot kezdek akkor belehet adni még1szer a kódokat?

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

ffxi
#7696
HELP!! Hogyan lehet 16bit-esen nyomni a gémet???

Fákjúal!

ffxi
#7695
Játék közben(amikor már lehet nálad másodlagos fegyver). Pause és beütni a kódot, de csak 1x lehet beadni.

Fákjúal!

SHADOWEYES7
#7694
Hé PCMAXI leírtam hogy kell megcsinálni a szörnyet 5 üzenettel lejjebb!

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

SHADOWEYES7
#7693
Ja nem szóltam!

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

gamerman01
#7692
EZT😛rince.of.Persia.The.Two.Thrones.NoDVD.Crack.ONLY-ACT

SHADOWEYES7
#7691
Mit?

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

SHADOWEYES7
#7690
Ja ezt PCMAXInak mondtam!

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

gamerman01
#7689
Ezt honnan tudnám leszedni?

SHADOWEYES7
#7688
Szóval, mikor a társát ostromlod a másik a hátadmögött le akar csapni, te gyorsan félrelépsz, neki nem sikerül lecsapnia, aztán még ki akarja húzni a földbõl a fejszéjét te adod az ívet és ostromlod a kardal, de vigyázz mert a másik gádzsó is le akar csapni.
Nos másodjára mikor kitérsz elõle megint ugyanaz ami az elõbb, csak most lessz 1 alkalom a speedkillre, nos speedkill, lessz 1 susogó hang amikor ostromlod a gádzsót lenyomod a speedkillt, felvillan a tõr aztán DAGGER ATTACK addig amíg az életük a felére csökken, nos utána ugyan ezek!

Vagy a legegyszerûbb http://www.stuckgamer.com/ ott lesznek videók a pájákról, ha tudod hogy mi a pája neve aminél jársz akkor megnézed a videót és menni fog mint a karikacsapás!
<#awink><#eplus2>

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

#7687
Hali! Hogy kell megölni azt a szörnyet amivel a lovas kocsizás után kell harcolni ahol jön egy társa is?
armageddon666
#7686
elérkeztél a játék legnehezebb részéhez 😄
1., Mindig üsdd a kardosat amigy a baltás nem csap le (akkor gurulj el a balta elõl) ezután a baltást üsdd és vigyázz hogy a kardos ne találjon el.
2., ismételdd meg 1.-t amig nem jön 1 Speedkill lehetõség.
3., Speedkill!
4., 2. 😊
és bejátszás.

@

grebber
#7685
Irták külföldiek hogy müködik egy probát nektek is megér!!!!

Prince.of.Persia.The.Two.Thrones.NoDVD.Crack.ONLY-ACT

Next PC upgrade: 2022

#7684
NEM érted minden képp le kell huzni a meghajtokat VAGY vedd meg !!!!!!!!!!

#7683
Hali! Hogy kell megölni azt a szörnyet amivel a lovas kocsizás után kell harcolni ahol jön egy társa is?
armageddon666
#7682
és most azért vagyok ilyen mert:
1., WW topic
2., 20* leirták már csak ezen a héten
3., 100* leirták már hogy nem lehet...
4., a 2. és 3. ellentmondásban vannak de ez nem számit...

@

armageddon666
#7681
már mondtam... -.- vágd el a kábeleket.... vagy vedd meg...

@

szoli91
#7680
Na írja már le valaki, hogyan megy a The Two Thrones meghajtó kihúzás nélkül!!!!!!!!! Mert szükséges!!!!!!!!<#banplz><#banplz>

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Stark
#7679
simán megnyomod az ESC-et, és beírod amiket kaptá kódókat

hópihe

armageddon666
#7678
huuu pazmek SPAM 1000rel....... egyszer már leirta ha elolvasnád... a SPAMot hagyd ok? ok. nah...
Csirke: sztem uakkora a gépigénye TTTnek mint WWnek mert asszem ugyan azt a grafikus motort használja de ez nem biztos! na várj elõkaparom dobozát 😄
1GHz proci
256MB RAM
DirectX 9.0c-s vidikari
DVD-ROM
1.5GB szabad hely

a támogatott videokártyák sorát nem irom le mert sok van 😊

@

SHADOWEYES7
#7677
Na, ha végig vittük a játékot akkor mi van semmi hero mód, csak 1 bébikalapács?
Naaaaa, jó leszek mond már meg hogy kell bevinni a kódot, LÉÉÉÉÉÉGYSZÍÍÍÍÍÍ!


Jó leszek, komolyan, de tényleg.

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

SHADOWEYES7
#7676
Szerintem ez történik a herceggel: <#hamm>
Vagy ez: <#csodalk>
És ebbõl lessz:<#gonosz2>

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

SHADOWEYES7
#7675
Na jól van bocsássatok meg na, fájt a fejem tegnap.
Nem volt az én napom.
Szerintem töröljük a témát és fojtasssuk a kérdésekre a válasz, vagy fordítva.


OK?<#szomoru1>

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

Csirke 013
#7674
a the two thronesnak mekkora a gépigénye mint a warrior withinnnek?
írjatok egy gépigényt plíz

In Flames and Star Wars forever!

Looooser
#7673
Nem Lehetne banolni a srácot? kicsit +fájdulttõle a fejem...
Mellesleg ha nem nyomsz semmit csak az irányokat nyod megtörténi a kód befogadása gyökike de mielött próbálkozol ha jól tudol legalább egyszer végigkell játszani a játékot gyökike!

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

fv82
#7672
ezen az oldalon le van írva többek között ez is csak sokat kell szarakodni a belépéssel 😉
www.kattintas.4u.hu

\"Majdnem párom lett!\"

ffxi
#7671
Sztem csak 1x lehet aktiválni.

De nem is tom, h megédemelsz-e, hogy válaszoljak. Elõzõ válaszomra le brunyáltad az egész bandát.

Fákjúal!

ffxi
#7670
Bulis a srác!!

hehe 😊

Fákjúal!

SHADOWEYES7
#7669
Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy a kódokat hogy lehet aktiválni?
Addig tudom hogy a pillanat megálító menüben kell aktiválni, de hogy ?
Amikor beadom a kódokat akkor kilépek a pillanatmegálító menübõl és semmi.
Szóval hogy?

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

fv82
#7668
Hát 2 napig nem nézek fel és anyázásra jövök vissza.

\"Majdnem párom lett!\"

armageddon666
#7667
thx de nem kell megvédened. majd abbahagyja magátol vagy jön egy modi... mellesleg van rá esély hogy mostmár rád is rádszáll 😄

@

Stark
#7666
Már megbocsáss, DE az egészet te kezted...
Ha ugyanolyan geciségeket írnak neked amiket te írsz, az jogos...

Magyarul: Kapd össze magad!!!
<#lama>

hópihe

SHADOWEYES7
#7665
Na az IQ-s kurva nagy anyádat.
Te köcsög!

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

SHADOWEYES7
#7664
Na, diszkréten megmondtam milyen ez a kretén! hehe

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

SHADOWEYES7
#7663
Na te büdös paraszt menny a jó kurva anyádba!

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

SHADOWEYES7
#7662
Pofád lapos!

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

armageddon666
#7661
ügyes aki ezt a képet rajzolta 😄 mondjuk a 2. képen a sand guard feje érdekes 😊 de amugy kira. belehetne tenni FAQba is és mikor kérdezik hogy kell ezt meg azt kiirni akkor be kell irni Speedkill (ami link a FAQhoz 😄)

@

armageddon666
#7660
hát igen az IQ...... ez volt hozzád uccso hszem...

@

SHADOWEYES7
#7659
A moderátoroktól elnézést kérek.
Felhúzott ez a F····SZKALAP!
<#smile>

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

SHADOWEYES7
#7658
HÉ! ARIYIAGEDDON

FIGYU!!!!
<#beka2>KI A <#gunyos1> EM !!!!
OK?<#mf1><#mf1><#mf2><#mf2><#eplus2><#hehe>


Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

SHADOWEYES7
#7657
Na elbántam evvel a SWORD=kardos FA····AL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<#hehe><#hehe><#hehe><#hehe><#eplus2><#eplus2><#eplus2>

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

SHADOWEYES7
#7656
<#mf2><#mf2><#mf2><#mf2><#buck><#buck><#buck><#hehe><#ejnye1><#ejnye1>

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

SHADOWEYES7
#7655
Na a jó kurva nagy anyádat, te büdös paraszt, takarodjál a jó büdös picsába még szépen mondom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<#mf3><#mf3><#mf3><#mf3><#mf3><#bee1><#violent><#gun><#gonosz2><#falbav>

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

armageddon666
#7654
<#mf1><#mf2>bunko paraszt vagy (gyengébbek kedvéért nem a földeken dolgozó jómunkásember) OK? NINCSenek kódok csak SWORD=KARDosok... NEM SWORDos kódok nincsenek... amiket irtál Trainerrel szokták csinálni de ez csak PCn müxik... <#lama><#lama><#lama>

@

SHADOWEYES7
#7653
A gyengébbek kedvéért SWORD=KARD.
Szóval NEM SWORDos kódokat kérnék hanem valami, PL.: Örök élet, örök sand tank, ilyesmi.


OK?<#mf2>

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

SHADOWEYES7
#7652
Kösz.

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

ffxi
#7651

Fákjúal!

SHADOWEYES7
#7650
Szóval ki tudna nekem kódokat adni a swordokon kívül?<#nezze><#whatever><#ravasz1>

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

ffxi
#7649
Ki hogy szokott harcolni másodlagos fegyver nélkül???

Fákjúal!

ffxi
#7648
Áldozz föl kis életet az aréna szélénél(kb. 2 db szikla) és onnantól már ügyesség kérdése.

Fákjúal!