Prince of Persia: The Two Thrones
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
olvass vissza!
AZ ENYÉM EREDETI, A WW IS!!!!! <#duhos2>#duhos2><#duhos2>#duhos2><#boxer>#boxer><#boxer>#boxer><#duhos2>#duhos2><#duhos2>#duhos2>
- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...
mert ha nem, ne is csodálkozz...
i5-4690K / HyperX Savage 2x8GB / AsRock Fatal1ty Z97 Killer / Gigabyte GTX970 G1 / Samsung 860 EVO 1TB / 5TB HDD / FSP Hyper M 700 / Cooler Master H500M
i5-4690K / HyperX Savage 2x8GB / AsRock Fatal1ty Z97 Killer / Gigabyte GTX970 G1 / Samsung 860 EVO 1TB / 5TB HDD / FSP Hyper M 700 / Cooler Master H500M
http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/
A menyországban jobb a klíma,de a pokolban több az ismerős.
http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/
nem indítja el a játékot :-/
berakom a CD-t, leellenõrzi, aztán meg nem történik semmi :-/
- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...
http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/
http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/
pumpált πna... a legjobb... lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék
i5-4690K / HyperX Savage 2x8GB / AsRock Fatal1ty Z97 Killer / Gigabyte GTX970 G1 / Samsung 860 EVO 1TB / 5TB HDD / FSP Hyper M 700 / Cooler Master H500M
http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/
A menyországban jobb a klíma,de a pokolban több az ismerős.
le merném fogadni, hoogy LG DVD/CD-író comboja van...
i5-4690K / HyperX Savage 2x8GB / AsRock Fatal1ty Z97 Killer / Gigabyte GTX970 G1 / Samsung 860 EVO 1TB / 5TB HDD / FSP Hyper M 700 / Cooler Master H500M
Próbálkozott már vki ezzel?
Prince.of.Persia.The.Two.Thrones.NoDVD.Crack.ONLY-ACT
És ha igen, mûködött??
THX elõre is ...
\"Majdnem párom lett!\"
volt hozzá nfo? had nézzem 😊
i5-4690K / HyperX Savage 2x8GB / AsRock Fatal1ty Z97 Killer / Gigabyte GTX970 G1 / Samsung 860 EVO 1TB / 5TB HDD / FSP Hyper M 700 / Cooler Master H500M
pumpált πna... a legjobb... lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék
i5-4690K / HyperX Savage 2x8GB / AsRock Fatal1ty Z97 Killer / Gigabyte GTX970 G1 / Samsung 860 EVO 1TB / 5TB HDD / FSP Hyper M 700 / Cooler Master H500M
...Leondídász, és 300 bátor katonája...
...Leondídász, és 300 bátor katonája...
http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/
http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/
Valakinek nincs meg az a kép,amikor a t2t végén fut a herceg az esõben,és idézik a sot-ot???
mert,ahogy megcsinálták oan t2t filing ben a sot-os herceget,az nagyon király lett...be tudná valaki rakni(felbontás mérete nem lényeg)
@
A menyországban jobb a klíma,de a pokolban több az ismerős.
taciboy... hidd el... ha lesz crack itt megtalálod...
@
\"Majdnem párom lett!\"
- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...
Én PS2-re veszem meg az eredetit mert nem csippeltettem ki a gépet, nem akarom hogy elbaszódjon... és arra meg veszem a PoP-sorozatot a SoT és a WW már meg van ha meg lesz a T2T-is. mert mondjuk csak a 3 gémet nézzük még viszonylag újonnan Platinum edit-be aakkor olyan 23-24 ezer píz ami meg kicsit rablás... szal' ha meg van a 3 játék PS-re akkor én úgy veszem hogy a gépre is megvettem 😄 bocs ezért az eszme futtatásért 😉
A godsamck: I stand alone , és a Straight out of line, a Faceless albumról van...
van még kérdés-sértés?
pumpált πna... a legjobb... lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék
A menyországban jobb a klíma,de a pokolban több az ismerős.
A menyországban jobb a klíma,de a pokolban több az ismerős.
\"Majdnem párom lett!\"
Le Parkour
THe two thronesba hogyan szerezn a prince homokot hogy idõ lelassítást visszapörgetést és egyebet csináljon?
In Flames and Star Wars forever!