Prince of Persia: The Two Thrones

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Broafka
#7847
ARGGGHHHHH
olvass vissza!
AZ ENYÉM EREDETI, A WW IS!!!!! <#duhos2><#duhos2><#boxer><#boxer><#duhos2><#duhos2>

- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...

Laky
#7846
eredeti?
mert ha nem, ne is csodálkozz...

i5-4690K / HyperX Savage 2x8GB / AsRock Fatal1ty Z97 Killer / Gigabyte GTX970 G1 / Samsung 860 EVO 1TB / 5TB HDD / FSP Hyper M 700 / Cooler Master H500M

Laky
#7845
a fene 😊

i5-4690K / HyperX Savage 2x8GB / AsRock Fatal1ty Z97 Killer / Gigabyte GTX970 G1 / Samsung 860 EVO 1TB / 5TB HDD / FSP Hyper M 700 / Cooler Master H500M

ffxi
#7844
Samsung DVD-RW TS-H552

Fákjúal!

#7843
Kellemes Húsvéti Ünnepeket !!!<#wink>

szoli91
#7842
biztos

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

constantin
#7841
Ez a warrior within testje a gépemen.Elindul és tökéletesen megy.Szerintetek elindulna The thwo thrones ezen a konfigon.Csak mert meg akarom venni.Elõre is kösz

A menyországban jobb a klíma,de a pokolban több az ismerős.

szoli91
#7840
tudsz egy cracket, honnan lehet letölteni?

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Broafka
#7839
ez kurva jó!
nem indítja el a játékot :-/
berakom a CD-t, leellenõrzi, aztán meg nem történik semmi :-/

- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...

szoli91
#7838
laky nem lehet letölteni! nincs ilyen url.

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

szoli91
#7837
És mûködött?

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Looooser
#7836
Csak szólok hogz én is mountolós vagzok és a googleban találtam a breloaded crac-et és nem volt hozá semmi csak annyi volt hogy PoPTTT_reloaded <---ennyi...

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

Laky
#7835

i5-4690K / HyperX Savage 2x8GB / AsRock Fatal1ty Z97 Killer / Gigabyte GTX970 G1 / Samsung 860 EVO 1TB / 5TB HDD / FSP Hyper M 700 / Cooler Master H500M

szoli91
#7834
/// Prince.of.Persia.The.Two.Thrones.NoDVD.Crack.ONLY-ACT //// nem tudja valaki hogy ezt honnan lehet leszedni? AMúgy ezen kívül van egy násik crack, az a fixed exe vagy micsoda és láttam egy honlapon hogy ez a crack mûködik.

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

#7833
Ok thx, azt hittem van másik is ...

constantin
#7832
Valaki tudja milyen az a kiírásos módszer?

A menyországban jobb a klíma,de a pokolban több az ismerős.

Laky
#7831
jah, akkor nem szóltam 😊
le merném fogadni, hoogy LG DVD/CD-író comboja van...

i5-4690K / HyperX Savage 2x8GB / AsRock Fatal1ty Z97 Killer / Gigabyte GTX970 G1 / Samsung 860 EVO 1TB / 5TB HDD / FSP Hyper M 700 / Cooler Master H500M

ffxi
#7830
#7820

Fákjúal!

ffxi
#7829
<#eplus2>

Fákjúal!

#7828
Üdv,
Próbálkozott már vki ezzel?
Prince.of.Persia.The.Two.Thrones.NoDVD.Crack.ONLY-ACT
És ha igen, mûködött??
THX elõre is ...

fv82
#7827
Ez jó poén volt, mert neki le sem kell húzni, csak írta, hogy kipróbálta és nem mûködik <#vigyor3>

\"Majdnem párom lett!\"

Laky
#7826
reloaded?
volt hozzá nfo? had nézzem 😊

i5-4690K / HyperX Savage 2x8GB / AsRock Fatal1ty Z97 Killer / Gigabyte GTX970 G1 / Samsung 860 EVO 1TB / 5TB HDD / FSP Hyper M 700 / Cooler Master H500M

Looooser
#7825
megnéztem a reloaded cracket... toom ellent mondás amit korábban írtam de csak ellenõritem hogy nem vagytok e balakok és mázlitokvan nem vagytok azok mert nekem se mûködött...

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

Laky
#7824
húzd ki a DVD-meghajtód tápkábeljét, aztán mount Daemon-ba...

i5-4690K / HyperX Savage 2x8GB / AsRock Fatal1ty Z97 Killer / Gigabyte GTX970 G1 / Samsung 860 EVO 1TB / 5TB HDD / FSP Hyper M 700 / Cooler Master H500M

God of War
#7823
akkor dobd fel vinyora huzd ki a meghajtokat istalldfel utána indicsad el a gamet és ird be a kodot akkpr elvileg mükszik de nekem akkor is azt irta ki hogy huzam ki a meghajtokat

...Leondídász, és 300 bátor katonája...

ffxi
#7822
Ja!

Fákjúal!

God of War
#7821
ez még az a változat amikor kikel huzni a meghajtokat????????

...Leondídász, és 300 bátor katonája...

ffxi
#7820
Nem mûxik a crack!!!!<#falbav>

Fákjúal!

szoli91
#7819
Nem tudja valaki milyen a kiírásos módszer?

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

szoli91
#7818
Matkovec, letudod írni ide a crack linkjét? Mert ha igen, letöltötm😄

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

gamerman01
#7817
ffxi
#7816
Extra Features-ben meglehet nézni a videót.

Fákjúal!

Joke 33
#7815
haller!
Valakinek nincs meg az a kép,amikor a t2t végén fut a herceg az esõben,és idézik a sot-ot???
mert,ahogy megcsinálták oan t2t filing ben a sot-os herceget,az nagyon király lett...be tudná valaki rakni(felbontás mérete nem lényeg)


#7814
sziasztok talaltom a gamesra crackot csak nemtudom mejjik tipusra van a 1,6 Gigas avagy a 3,7 Gigas valtozathoz van?! nemtudtok segiteni?
armageddon666
#7813
én még kb. 12000Ftért vettem... kevesebbért 😄 most talán már lejjebb ment és 9900 vagy ilyesmi... de nézz körül CD Galaxis , 576 , PC Dome ilyesmik online shop részlegében...

@

#7812
valaki tud arról hírt, hogy a reloaded töri már a játékot?

constantin
#7811
Valaki tudja mennyibe kerül boltban ez a játék?

A menyországban jobb a klíma,de a pokolban több az ismerős.

armageddon666
#7810
komolyan? 😄 még jo hogy kombozni szoktam 😊
taciboy... hidd el... ha lesz crack itt megtalálod...

@

#7809
ok. igaz. köszi
fv82
#7808
Van, de senkinek sem mûködött eddig. Visszaolvasol 20 hozzászólást és meg is találod.

\"Majdnem párom lett!\"

#7807
lehet volt már kérdés, de van ehhez a játékhoz egy olyan crack, amivel nem kell cd-dvd-t lehúzogatni? mondjuk egy reloaded crack? hogy csak annyi legyen hogy feltelepítem, crackelem és játszok vele; mint "normális esetben"
Broafka
#7806
jaj, idõ homokot akkor kapsz ha minnél ízlésesebben, profibban, trükkösebben nyírsz ki valakit, szal ha csak csapkodsz, akkor szimplán elporlad és meghal...

- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...

Looooser
#7805
Idõ homokot egy bizonyos pont után lehet emberekbõl "kiszívni" és marada WW-s efekt is, a dobozok stb-k tördelésével is de is az után a pont után lesz... tood mint a ww-ben egy ideig nuku homok...

Én PS2-re veszem meg az eredetit mert nem csippeltettem ki a gépet, nem akarom hogy elbaszódjon... és arra meg veszem a PoP-sorozatot a SoT és a WW már meg van ha meg lesz a T2T-is. mert mondjuk csak a 3 gémet nézzük még viszonylag újonnan Platinum edit-be aakkor olyan 23-24 ezer píz ami meg kicsit rablás... szal' ha meg van a 3 játék PS-re akkor én úgy veszem hogy a gépre is megvettem 😄 bocs ezért az eszme futtatásért 😉

A godsamck: I stand alone , és a Straight out of line, a Faceless albumról van...

van még kérdés-sértés?

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

constantin
#7804
A Crack szart sem és.Marad a lehúzás vagy a bolt.Én a boltra szavazok.

A menyországban jobb a klíma,de a pokolban több az ismerős.

constantin
#7803
Kössz a zenét srác.Valaki tudna cd-keyt adni?

A menyországban jobb a klíma,de a pokolban több az ismerős.

fv82
#7802
Mehetne már ez is FAQ-ba, de itt vam: http://www.stuckgamer.com/

\"Majdnem párom lett!\"

Sheke
#7801
kéne egyik havernak egy videó arról hoyg hogy kell kinyírni klompát mer nem érti amit magyarázok😄

Le Parkour

#7800
ahol ilyen kör van, és fény jön ki belõle, ott vannak erõs ellenfelek, azokat kinyírod, és tanulsz pl idõlassítást, meg ilyeneket

Csirke 013
#7799
nem úgy értettem
THe two thronesba hogyan szerezn a prince homokot hogy idõ lelassítást visszapörgetést és egyebet csináljon?

In Flames and Star Wars forever!

Joke 33
#7798
haller!
Valakinek nincs meg az a kép,amikor a t2t végén fut a herceg az esõben,és idézik a sot-ot???
mert,ahogy megcsinálták oan t2t filing ben a sot-os herceget,az nagyon király lett...be tudná valaki rakni(felbontás mérete nem lényeg)