Prince of Persia: The Two Thrones
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Milyen programmal lehetne megcsinálni az átalakítást mondjuk rendes avira, vagy mpegre hmm? Szeretnék vele elhülyilni kicsit, aztán még lehet vmi jó is kijön 😛
\"Believing in fate, doesn\'t mean you have to surrender to it!\"
Sarah Carlsen Kaileena hangja...
A menyországban jobb a klíma,de a pokolban több az ismerős.
@
http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/
@
http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/
lécca naon kéne please
msn:[email protected]
In Flames and Star Wars forever!
A WW Prince-é: Robin Atkin Downs
A Dark Prince-é: Rick Miller
Ja, és a TTT-ben nem Monica Bellucci Kaileea hangja, de a WW-ben igen... Most nem ugrik be a TTT-s...
Talicskát mindenkinek, neked is nekem is másoknak is pirosat kéket feketét.Talicska mert menő:D \"SHADOWEYES7: pár kis tini pöcs nem fog szét kúrni 1 fórumot\"
\"Believing in fate, doesn\'t mean you have to surrender to it!\"
- Való életben 1959. dec. 21-én Fahra Diba vette feleségül a Perzsa herceg/király és innen kölcsönözték a nevét az Ubi.
- Kájléna szinkronhangja Monica Bellucci.
- Prince szinkronhangja a SOT-é és D.Prince sznkronhangja WW-é.
Fákjúal!
pumpált πna... a legjobb... lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék
(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue
\"Believing in fate, doesn\'t mean you have to surrender to it!\"
Kösz azért...
Ha már 1* fórumozol, akkor megtanulhatnád használni is. Rengeteg leirás készült minden fõellenség megöléséhez. Mind1ikhez van videó is úgy tudom. Csak rá kell keresni a lenti keresõmezõbe...
De azért leírom neked:
Lényeg, hogy a kardost csapkodd folyamatosan. Nem látszik hogy sebzõdne, mert nem is. A Bárdos arc viszont rádizgul, és belebassza a fejszét a földbe. (feltéve ha jókor gurulsz el a csapás elõl) Na most jött el az idõ, hogy a Bárdost csapdost, ahogy bírod. Figyelve a másikra. Ennyi lenne a lényege...
2 vagy 3 speed kill lesz, érdemes azokat 1* megcsinálni.. 😛 Mert egyébként eléág hosszúra húzódik el. Idõzítés a legfontosabb. Sok sikert!
\"Believing in fate, doesn\'t mean you have to surrender to it!\"
pumpált πna... a legjobb... lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék
http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/
Glory, Glory Man. United!
http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/
És még józan vok <#pias>#pias><#zavart1>#zavart1>
Glory, Glory Man. United!
Másik.: hogy nekem tényleg 7815 elõtt 7652 jön :S
Nem értem!
Glory, Glory Man. United!
pumpált πna... a legjobb... lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék
pumpált πna... a legjobb... lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék
http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/