Prince of Persia: The Two Thrones

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

armageddon666
#7947
😄 töltsd le aviban XD én leszedtem

@

lac111
#7946
A játékban ugye bink formátumban találhatók a vidók.
Milyen programmal lehetne megcsinálni az átalakítást mondjuk rendes avira, vagy mpegre hmm? Szeretnék vele elhülyilni kicsit, aztán még lehet vmi jó is kijön 😛

\"Believing in fate, doesn\'t mean you have to surrender to it!\"

#7945
Megvan.

Sarah Carlsen Kaileena hangja...

Csirke 013
#7944
ok bocs
nem szóltam😄

In Flames and Star Wars forever!

armageddon666
#7943
há amúgy ha már The Two Thrones topic...
--------
amugy annyi amennyi 😛

@

Csirke 013
#7942
há amúgy ha már szóban van a kor.
korotok?
én lenni fourteen

In Flames and Star Wars forever!

constantin
#7941
Valaki tudja mi az a kiírásos módszer.Állítólag ezzel el lehet tüntetni starforce védelmet.Kössz

A menyországban jobb a klíma,de a pokolban több az ismerős.

#7940
Na ennyi volt elsõre lenyomtam a 2 <#kocsog>-öt, mellesleg az idõvisszapörgetés nem ér semmit mert ahogy rávertem a kardosra, egybõl visszagyorsul. Nekem 2 Speed kill volt.

#7939
melyik most a legujabb daemon?
#7938
Tess:
MENÜ

#7937
Ezt örömmel hallom hogy számodra is ez a legnehezebb rész.

#7936
Ok, de azért ez a gyerekezés érdekes a max 18 éveddel😄

armageddon666
#7935
mindig nézem csak nem mindig irok 😄 csak mikor rossz napom van és akkor kötekszem <#miaz><#rolleyes>



@

szoli91
#7934
miért vagy ilyen keveset fent a fórumon? mostanában nagyon ritka jelenség vagy😄

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

armageddon666
#7933
ez fullra nem nehéz... játék legnehezebb része de easyben 1.re ment... irányítás számomra tökéletes billel. (analog controlleremmel gáz van mert ha fel-le-jobbra-balra nyomom (nem ferdén) akkor prince elkezd sétálni... na van vkinek erre vmi tippje? 😄)

@

szoli91
#7932
ez most mért fontos? ha megakarod venni, vedd meg, mert megéri a pénzét, mert eddig mindkét rész nagyon jó volt. Úgyhogy ne félj ha megakarod venni.

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Csirke 013
#7931
bocs hogy itt szidkozódok de küldhetnétek vagy berakhatnátok egy ro'''adt képet a menürõl!
lécca naon kéne please
msn:[email protected]

In Flames and Star Wars forever!

ffxi
#7930
Mit nem lehet érteni?

Fákjúal!

ffxi
#7929
Pedig úgy rémlett mintha T2T-ban írták volna.

Akkor tévedtem.

Fákjúal!

#7928
Nem igaz...

A WW Prince-é: Robin Atkin Downs
A Dark Prince-é: Rick Miller

Ja, és a TTT-ben nem Monica Bellucci Kaileea hangja, de a WW-ben igen... Most nem ugrik be a TTT-s...

Black Hawk
#7927
Te nagy ragozási problémákban szenvedsz.

Talicskát mindenkinek, neked is nekem is másoknak is pirosat kéket feketét.Talicska mert menő:D \"SHADOWEYES7: pár kis tini pöcs nem fog szét kúrni 1 fórumot\"

lac111
#7926
Srácok tudjátok az a videók a youtube.com-on. Van rá mód hogy lementsem õket??? Mert én végiglaõpoztam gyorsan azt az oldalt, de nem nagyon találtam. Az is jó, ha le lehetne lopni vmivel.. 😛

\"Believing in fate, doesn\'t mean you have to surrender to it!\"

ffxi
#7925
ÉRDEKESSÉGEK A JÁTÉKRÓL:

- Való életben 1959. dec. 21-én Fahra Diba vette feleségül a Perzsa herceg/király és innen kölcsönözték a nevét az Ubi.

- Kájléna szinkronhangja Monica Bellucci.

- Prince szinkronhangja a SOT-é és D.Prince sznkronhangja WW-é.

Fákjúal!

Looooser
#7924
gyerek szerintem ha ennyire nem megy akkor a King's Road részt próbáld úgy végig vinni hogy nem használsz idõ vissza pörgetést. És nem olyan nehéz az a rész ha már eljutottál a feléig az életükben akkor már nincs sok hátra 😊

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

#7923
Aha, most olvasom hogy nem árt ha 1-2 idõvisszapörgetõ megmarad a csatára, nekem 1se maradt és így más is csak fél életig jutott😞

#7922
Az tény hogy a SOT irányítása nehezebb volt, volt 1-2 olyan rész emlékszem mikor a semmibe kellett ugrani 😄

#7921
Persze meg lehet szokni idõvel az irányítást csak már a lovas rész felidegesít mire udajutok és így nehéz, menteni meg nem lehet. Mindegy még megpróbálom majd vagy 30* remélem menni fog.

koosadam
#7920
Hehe nah nekem a SoT irányítása volt baxott nehéz, mert elállíthtattam vmit nemtom és ha az egeret 1cm-rel eltoltam megprödült a kép XD És így toltam végig a játékot szal meg lehet szokni télleg<#buck><#eljen>

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

lac111
#7919
Mi számít nehéznek? Hidd el, hogy rajtam kívül nagyon sok ember megcsinálta. Kis ügyesség kell hozzá, és a számítógépes irányítást is meg lehet szokni, nem olyan vészes. Gyakorolj, és menni fog... Meg legyél türelmes, vannak akik rászorulnak. Sztem inkább pihend ki magad. Holnap rákészülsz, az ünnepélyes küzdelemre, és simán lenyomod õket. Reflex kell hozzá!!!

\"Believing in fate, doesn\'t mean you have to surrender to it!\"

#7918
Az érthetetlen továbbá számomra hogy könnyû fokozaton miért kell ilyen b@szott nehézre csinálni egy játékot<#szomoru2>

#7917
Hali. Az a baj hogy ahogy beleállítja a bárdot a földbe, a kardos egybõl rámront, lehetetlen követni hogy mikor kéne védeni. A Prince is össze vissza gurul ha nyomom a space-t, mai napig képtelenek voltak normális irányítást csinálni ehez a sorozathoz (POP) max. fejlõdött valamennyire a SOT óta. 1 Speedkillig sikerült jutni meg hogy mindkettõnek fél alá ment az élete ennyi, próbáltam vagy 15*. Holnap visszaolvasok mert ez így nem fog menni😞 Olyan mint anno a liftes rész a SOT-ban, azt is rohadt nehéz volt megcsinálni mert Farah nem tudott magára vigyázni.
Kösz azért...

lac111
#7916
Hello!

Ha már 1* fórumozol, akkor megtanulhatnád használni is. Rengeteg leirás készült minden fõellenség megöléséhez. Mind1ikhez van videó is úgy tudom. Csak rá kell keresni a lenti keresõmezõbe...
De azért leírom neked:
Lényeg, hogy a kardost csapkodd folyamatosan. Nem látszik hogy sebzõdne, mert nem is. A Bárdos arc viszont rádizgul, és belebassza a fejszét a földbe. (feltéve ha jókor gurulsz el a csapás elõl) Na most jött el az idõ, hogy a Bárdost csapdost, ahogy bírod. Figyelve a másikra. Ennyi lenne a lényege...
2 vagy 3 speed kill lesz, érdemes azokat 1* megcsinálni.. 😛 Mert egyébként eléág hosszúra húzódik el. Idõzítés a legfontosabb. Sok sikert!

\"Believing in fate, doesn\'t mean you have to surrender to it!\"

#7915
Hogy lehet így elbaszni egy játékot 2 ilyen buzival????? Meg az a lovas baromság is ami elõtte volt pedig eddig kurva jó volt de ezt a 2 parasztot képtelenség kinyírni. Mit kell itt csinálni????

armageddon666
#7914
Gumiszobában van ilyen ujreg topig... (-cvel)

@

#7913
joo a téma már ki lett tárgyalva<#beka3>
Looooser
#7912
Mi ez itt gyerekek ujregek gyülekezete? gyerekek ha valamit nem tudtok akkor a segítség fórumon kérdezzétek... itt csak a TTT vel kapcsolatos témák jöjjenek elõ...

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

szoli91
#7911
Ezt csak azért mondom, mert kaphatsz (-) pontot és ha sokszor csinálod, akkor kitilthatnak. De szerintem ezt haggyátok, mert ez a fórum azért van hogy a Two Thrones-ról beszéljünk, nem azért, hogy melyik hsz látszik és melyik nem.

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Rash87
#7910
Hát ezt furcsálom,hogy neked jó! Meg másnak is,mondjuk nem érdekes,csak meglepõ hogy nálam 200 hsz. hiányzik 😄

Glory, Glory Man. United!

#7909
bocs, hogy nemtudom a gondolataimat bõvebben kifejteni...
szoli91
#7908
figyi el bruja, szerintem egy hsz-be ne csak egy szót írjál, amikor még van gondolatod, ez nem chat, hanem egy fórum, és az nagyon idegesító amikor 5 hsz "tele" van néhány szavas mondatokkal

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

#7907
nálam joo 😛 <#ravasz1>
#7906
<#oooo><#nyes>
Rash87
#7905
Hát baszod,ennyire hülyének ne nézzél már <#pardon1>

És még józan vok <#pias><#zavart1>

Glory, Glory Man. United!

#7904
<#idiota>
#7903
gondolom me vmit beírtál alulra a keresõbe...és azokat dobta ki amikbe bennevan az amit beírtá a keresõbe...váágod..<#zavart2>
Rash87
#7902
Kössz,erre gondotlam!

Másik.: hogy nekem tényleg 7815 elõtt 7652 jön :S
Nem értem!

Glory, Glory Man. United!

Looooser
#7901
báááár... nem újreg biztos észre vette volna...

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

Looooser
#7900
lehet keresett az ajsó sorban és nem vette észre<#nemtudom>

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

szoli91
#7899
nekem is

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Broafka
#7898
furcsa, nálam 7815 után 7816 jön, még itt sg-n is, amúgy nem tom mirõl beszélsz 😊

- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...