Prince of Persia: The Two Thrones

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Csirke 013
#7997
egyben van tuti
de mér kell a 4??
nekem megnyitja 3.47el is

In Flames and Star Wars forever!

Looooser
#7996
lehet nem egy mappában van az TTT.mds és az TTT.mdf fájl?

      pumpált πna... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

Csirke 013
#7995
na mi lehet a gond a daemon toolsal?
a 4 kiírja hogy invalid device ha elíndítom

In Flames and Star Wars forever!

Laky
#7994
ezért? 😄
max egy adag papírmunkát adnál nekik <#idiota>

i5-4690K / HyperX Savage 2x8GB / AsRock Fatal1ty Z97 Killer / Gigabyte GTX970 G1 / Samsung 860 EVO 1TB / 5TB HDD / FSP Hyper M 700 / Cooler Master H500M

lac111
#7993
Nem hinném hogy meg is nyernéd...
Eredeti Disc-el tökéletesen mûködik... Csak le kell állítani az összes virtuális meghajtódat.. Szerintem Nem baj, hogy ilyen fasza védelem van rajta. <#buck> Már rengetegszer mondták, többek között én is, hogy ezt a játékot érdemes megvenni. (kényelem szempontjából is) Nekem eddig a WW van csak meg, és apránként meglesz mind3 rész eredetibe mert emgérdemlik.
Lényeg, hogy Ubisoft kapjon támogatást még sok-sok ilyen remekmûhöz.

\"Believing in fate, doesn\'t mean you have to surrender to it!\"

Looooser
#7992
pontosan mi a cink? mert nem értem<#szomoru1>

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

Black Hawk
#7991
Viszont ezért beperelhtném az SF készítõit!!

Talicskát mindenkinek, neked is nekem is másoknak is pirosat kéket feketét.Talicska mert menő:D \"SHADOWEYES7: pár kis tini pöcs nem fog szét kúrni 1 fórumot\"

Looooser
#7990
miért is???
szentem tökéletes...

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

lac111
#7989
(fraps) Ez kb olyan megoldás mint wordbe az enterezés.. Meg lehet azzal is csinálni csak nagyon gáz...

\"Believing in fate, doesn\'t mean you have to surrender to it!\"

armageddon666
#7988
amit letöltesz az is eredetirõl másolt... CloneCD/DVD... szal nincs semmi törés benne.

@

Looooser
#7987
amikor a gémmel játszol akkor mindig kikell húzni a kábeleket 😊 de már leírtuk 1 jópárszor...<#lama>

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

szoli91
#7986
na de most komolyan, milyena kiírásos módszer? lágyszi válaszoljatok már

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

szoli91
#7985
kár

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Broafka
#7984
nem, én próbáltam, ugyanúgy leellenörzi, és nem enged be

- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...

szoli91
#7983
és black hawk, ha eredetirõl(!) másoljuk a játékot, akkor vajon mûködne úgy, hogy nem kellene csinálni semmit? tod berakod azt jáccol.

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Csirke 013
#7982
felraktam a daemon tools 4 et de ha elindítom kiírja hogy invalid device
mi a gond??
segíjjetek please

In Flames and Star Wars forever!

Csirke 013
#7981
hogy csináljam meg a kihúzgálós módszert ha már fel van telepítve a játék??
akkor is ki kell húzni a fizikai meghajtót?

In Flames and Star Wars forever!

Black Hawk
#7980
Az biza.

Talicskát mindenkinek, neked is nekem is másoknak is pirosat kéket feketét.Talicska mert menő:D \"SHADOWEYES7: pár kis tini pöcs nem fog szét kúrni 1 fórumot\"

szoli91
#7979
jha, emrt tuti, hogy az eredeti van, meg vagy másolt.

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Black Hawk
#7978
LOL nekem nem crack és még a kábelt sem kell kihuzigálni😄

Talicskát mindenkinek, neked is nekem is másoknak is pirosat kéket feketét.Talicska mert menő:D \"SHADOWEYES7: pár kis tini pöcs nem fog szét kúrni 1 fórumot\"

#7977
Én már vagy 6 fére crack-ot kipróbáltam és egyik sem volt jó.<#rinya>
Csirke 013
#7976
nem tok jáccani vele mert szarok a krekkek😞((((((((((((((((

In Flames and Star Wars forever!

Laky
#7975
ha fraps-el veszek videót, akkor minimum 10GB szabad helyet csinálok a winyón 😄
utána jöhet a konvertálás 😊

i5-4690K / HyperX Savage 2x8GB / AsRock Fatal1ty Z97 Killer / Gigabyte GTX970 G1 / Samsung 860 EVO 1TB / 5TB HDD / FSP Hyper M 700 / Cooler Master H500M

Looooser
#7974
mé frapssal mé nem jó nektek???? az is aviba veszi fel a témát szal'

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

Laky
#7973
aki annyira nem volt képes, hogy Google-ban rákeressen, a #7945-ös kép címsorában látható lejátszóra, az ne sírjon...
ráadásul #7957 😊

i5-4690K / HyperX Savage 2x8GB / AsRock Fatal1ty Z97 Killer / Gigabyte GTX970 G1 / Samsung 860 EVO 1TB / 5TB HDD / FSP Hyper M 700 / Cooler Master H500M

#7972
A kihuzogatós módszeren kívül nincs valami más?
Looooser
#7971
jóvanna

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

szoli91
#7970
tudom, hogy amit csinálok az spam, de könyörgöm valaki válaszoljon már arra, hogy mi a kiírásos módszer és hogy kell csinálni. ha valaki nem tudja az is, attól csak elég "nem" válasz. én nagyopn utáom azt ha már egy kérdést 5ször megismételek és nem válaszol rá senki.

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Looooser
#7969
nem toom
alap kábel huzogatás DT4 moutolás oszt csuma

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

#7968
Starforce 3.6-nál nem mûködik a nightmare csak az optikai eszközök lehúzása.

Looooser
#7967
én nem úgy csináltam....

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

szoli91
#7966
valaki válaszoljon már a 7962-es hszemre. légyszi

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Looooser
#7965
és lac111 most mi volt baj az én megoldásommal? felveszed 1024/768-ba oszt nincs nagy gáz csak helyet foglal a vidi XD

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

Looooser
#7964
talán mi végig játszottunk, és ha vissza olvasnál pár hsz-t akkortudnád hogy mi hogy játszunk vele cracknélkül (mivel mi is tudjuk hogy nincs)

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

#7963
Haljátok ugy beszéltek róla mintha lenne crack pedig nincs még!!!nektek hogy indulkt el nekem sehogyse megy se nightmare se semi!!!
szoli91
#7962
valaki please mondja már meg milyen a kiírásos módszer? Ha nem tudjátok írjatok hogy nem tudjátok, ha igen írjátok már le.

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

#7961
Hát ja tényleg bocs, azokat kivéve.
Broafka
#7960
az én linkem az RAD videó tools de mind1, amúgy sajnos a WW videóit nem engedi lejátszani 😞

- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...

#7959
Hát, nekem a WW videoit nem engedig megnyitni 😞
De mindegy

#7958
A videók lejátszásához RAD video tools kell, azzal bármilyen bink videót le lehet játszani.
Amugy készülhetne már valami mûködõ crack mert nagyon unatkozom.
#7957
Talán nem kérdezték, hogy honnét lehet letölteni, azt, amivel meg lehet nézni! XD AVI és MPEG átalakítást kérdeztek, azt meg nemtom. Ennyi...

Broafka
#7956
azért azt érzi ugye mindenki, hogy már pár ember jajongott itt egy ideje, hogy mivel lehet lejátszani a BIK kiterjesztésû videókat, de drága DZSITI barátunk megtartotta magának a titkot (nehogy mi is megtudjuk nézni külön)
szóval ERRÕL az oldalról lelehet tölteni a videó lejátszót, az elsõt válasszátok, szépen feltelepítitek, és már lehet is nézni

- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...

lac111
#7955
Az úgy mekkora szar már.. :S
Megtaláltam a Codecet, sikerült is.
És ebbe mi a lol hogy megkérdeztem? Nekem inkább az vicces, hogy ilyen tanácsot adsz.. 😊

\"Believing in fate, doesn\'t mean you have to surrender to it!\"

szoli91
#7954
légyszi valaki mondja már meg milyen a kiírásos módszer! már végoigvittem a sotot meg a ww-t és nem tok mit csinálni.

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

ffxi
#7953
De szorgalmas vagy!

Fákjúal!

Looooser
#7952
lac111 vagy fraps... vedfel és lol 😄😄😄

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

#7951
Atom játék!!!
constantin
#7950
ez van.Az sot- ot meg ww-t már megjelenés elött toltam ezzel meg még nem is játszottam pedig ez is már megjelenés elött megvolt.Kíbaszott starforce

A menyországban jobb a klíma,de a pokolban több az ismerős.

szoli91
#7949
constantin is kérdezte, hogy milyena kiírásos módszer, ezt engem is érdekel. légyszi mondjátok meg milyen, mert már végigvittema ww-t és nem tok mivel jáccani.

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Black Hawk
#7948
Most egy világ dõlt össze bennem.

Talicskát mindenkinek, neked is nekem is másoknak is pirosat kéket feketét.Talicska mert menő:D \"SHADOWEYES7: pár kis tini pöcs nem fog szét kúrni 1 fórumot\"