Prince of Persia: The Two Thrones

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

szoli91
#8047
persze dvd-és játékot😄

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

szoli91
#8046
hallottam, hogy vannak olyan progik amik segítségével fel tudsz darabolni cdékre egy játékot, és ha ez meglenne mûködne mindenkinek a pop3, de nem tudja valaki ennke a proginak a nevét:?

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

fv82
#8045
akkor húzd le a cd/dvd eszközöket és leaglább 4-es DT-t használj és semmi más emulálót. Nincs más lehetõség

\"Majdnem párom lett!\"

#8044
valaki tudna segíteni mindent megcsináltam ami a FAQ-ban volt de nem megy azt írja ki hogy:Insert the POP3 disc into another drive then press ·Retry·. Mit tegyek?<#schmoll2>
Pretorian
#8043
Vaz, a UBIsoft annyira nem erõltette meg magát ezzel a harmadik résszel. Én csak most kezdtem vele játszani, de eddig full ugyanaz a játék, mint a Sands of Time. Jó, lehet, hogy új kombók, mozdulatok, fegyverek vannak, de pl. a grafikus motor tök ugyanaz, mint az elsõ részben. Persze még ma is jól néz ki, de azért valami kis tuningot eszközölhettek volna rajta. Ettõl eltekintve még mindig nagy rajság ez a játék, bár még csak az elején vok.

Fasza gyerek vagy tomsolo! :D 5 büntipontot mikor írod be magadnak?

#8042
De csak úgy...
Igazi nyaktörögetés nincs😊
Looooser
#8041
folytogat ni hmm DP-vel az a SK-ja 😄 csak rtengetegszer kell és gyorsan nyomni az "E"-t

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

#8040
U. I. : csak hogy biztos legyek benne... 😊
#8039
Amúgy ha felrakom a játékot és nem kéri hogy újraindítsam a gépet akkor az nem gond, ugye?<#idiota>
Laky
#8038
nézd meg a hozzászólásokat...
amúgy nem hiszem 😊

i5-4690K / HyperX Savage 2x8GB / AsRock Fatal1ty Z97 Killer / Gigabyte GTX970 G1 / Samsung 860 EVO 1TB / 5TB HDD / FSP Hyper M 700 / Cooler Master H500M

gamerman01
#8037
Talán próbáld ki!!!

koschwarz
#8036
tulképp van itt is olyan kombó, aminek a vége lefejezés.

<#vigyor2>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

#8035
Nem lehet folytogatni se.
De szerintem amúgy is hülyeség volt a WW-ben, mert a csávó nem izompacsirta, csak gyors...<#wink>
#8034
Nem lehet...<#szomoru1> Hiányolom is belõle...
De szerintem már így is elég véres<#vigyor2>
szoli91
#8033
találtam a www.mininova.org-on egy olyan torrentet, ahol az van kiírva Prince of Persia The Two Thrones PC DVD -Real- szentetek ez mûködne csak úgy simán?

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

koschwarz
#8032
ez érdekes kérdés, én egyszer sem csináltam, nem is tudom, hogy lehet-e, de szerintem azért nem lehet, mert itt az egyik kezedben mindig a tõr van.

<#fejvakaras>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

ffxi
#8031
<#nemtudom><#conf> passz! Nem értek a lehúzogatáshoz.

Fákjúal!

szoli91
#8030
és lelehet aq játéban fejezni az ellenséget karddal?

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

szoli91
#8029
király, na és a mir-popt2t.mds-sel meglehet csinálni a kiírásos módszert?

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

ffxi
#8028
Be lehet kapcsolni.

Fákjúal!

ffxi
#8027
Mint WW-ben.

Fákjúal!

szoli91
#8026
sötét herceggel biztos hogy lehet, de amúgy a játékban van vér?

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

ffxi
#8025
Hogy lehet folytogatni az ellent?? Vagy 1átalán nem is lehet?

Fákjúal!

ffxi
#8024
Nem!

Fákjúal!

szoli91
#8023
és figyeljetek, nekem meg van nem képfájlos formában is a játék, ekkor szerintetek mûködik a meghajtó letiltással?

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

szoli91
#8022
ugye ebben a részben benne van farah? mert lehetet látnia ww végén egy másodpercre, amikor felvolt feszítve vaalmire

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Csirke 013
#8021
ha a kihúzós módszerrel akarok jáccani ott is feszt ki írja hogy rossz cd pleaase insert pop3 cd1??????
please válaszoljatok

In Flames and Star Wars forever!

fv82
#8020
Szerintem boss harcnál könnyebb a speed kill

\"Majdnem párom lett!\"

Looooser
#8019
hát nem toom a többi részhez képest tán ez a leg egyszerübb az SK megkönnyití a játékot
én hardon a harcaim 85 százalékat SK-val csinálom a maradék 15 százalék a boss harcok vagy véletlenül elbaszott SK-k (mert elõ fordul ez is)

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

#8018
Akkor nem csak nállam.
Kinyírtam a Viziert nem volt könnyû de legalább nem volt csalódás ez a rész, sokkal kevesebbet vártam tõle. Ami negatívum hogy számomra kicsit nehézre sikerült de azért nem volt rossz. Mindenesetre aki sose játszott Prince-t annak elég nehéz lehet ha ezzel kezdi.

Looooser
#8017
Igen és épp ezért jók a boss harcok mert itt legalább oda kell figyelni a speed kill re... és a nehézségi módokban változik az idõ mennyiség amit speed killre használhatsz...

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

Looooser
#8016
szerintem is Zurvan a legkönnyebb boss...

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

#8015
Egyébként nem tudom hogy észrevette e valaki hogy nem mindig azonos idõben kell nyomni a bal klikket. Itt a fõellenségnél rögtön, míg a sima ellenfeleknél nállam várni kellett olyan fél másodpercet mert amúgy nem engedte. Lehet gépfüggõ is...

#8014
Ok, még próbálom. A Speed kill-el nincs gond😊

szoli91
#8013
köszi aramegeddon, de ez mindenkinél mûködik?, de már vol egy valaki aki elküldte privátba, majd valamikor kipróbálom😄

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

#8012
A lényeg hogy ne állj meg...<#smile>
#8011
A Vízier-t talán a legkönnyebb megölni...<#ravasz1>
Csak rá kell érezni a SpeedKill-ekre.
Utána az ugrabugrálás már reflexbõl jön...
Ki lehet jönni belõle, vagy ha nem, lassítsd be az idõt...<#nyes>
#8010
Eljutottam a végéig de ez a Vizier már látom nem lesz egyszerü, a szárnylevágás még ment is de az ugrabugrálós résznél mindig lenyom😞 Ki kéne tapasztalni mikor lõ mert az sem mindegy mikor ugrok el valahonnan mert leszed meg elég átláthatatlan hogy hova kéne menni, nézelõdni meg nem nagyon van idõ.

armageddon666
#8009
Én tudom! de most nem érek rá -.-








ha a CloneCD-s verziot töltöd le annak benne van az info fájlában + van a fórumon egy cucc amit keresnek hí'nak... használdd egészseggel....

@

Looooser
#8008
én nem!!!!!

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

szoli91
#8007
na most kérdezem utoljára és alvárom, hogy valaki válaszoljon rá, milyen a kiírásos módszer? mondom, ha valaki nem tudja az írjon egy nemet, nekem az is megfelel, de én nagyon utálom, hogy nem válaszolnak

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Looooser
#8006
😄

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

#8005
Nekem 1 CD meghajtómba került de megy...<#idiota><#wink>
Black Hawk
#8004
Ui.: Már perelték a az SF-et

Talicskát mindenkinek, neked is nekem is másoknak is pirosat kéket feketét.Talicska mert menő:D \"SHADOWEYES7: pár kis tini pöcs nem fog szét kúrni 1 fórumot\"

Black Hawk
#8003
#7992 #7993 #7994
Tudomásom szerint amíg a birtokomban van az eredeti játék addig én használhatok egy másolatot, mindenféle akadály nélkül (amit persze nem teszek mert tudok vigyázni az EREDETIMRE). Viszont az Star Force készítõi eléggé meggátolják a gondnélküli CD-óvásomat.

Talicskát mindenkinek, neked is nekem is másoknak is pirosat kéket feketét.Talicska mert menő:D \"SHADOWEYES7: pár kis tini pöcs nem fog szét kúrni 1 fórumot\"

Csirke 013
#8002
akkor krekket??

In Flames and Star Wars forever!

Looooser
#8001
ne image fáljt használj

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

Csirke 013
#8000
nincs vmi másik mini image file mert már kibaszott ideges vok hogy nem tok jáccani

In Flames and Star Wars forever!

Looooser
#7999
lehet megnyitja de nem fog menni 4.0 és mennie kell... melyik kábelt húztad le a cd és dvd meghajtódról?

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

Csirke 013
#7998
de kéne egy rohadt crack<#falbav><#falbav><#falbav><#falbav>

In Flames and Star Wars forever!