Prince of Persia: The Two Thrones

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

fv82
#8147
ne nyomizzál gyökér, akkor próbálj 4.03at ha az sem jó mert esetleg nem engedi leszedni a régit (nálam ez volt), akkor tedd újra a rendszert

\"Majdnem párom lett!\"

Joke 33
#8146
ok,és ennek a proginak a neve internacionális titok,vagy el tudod mondani?<#vigyor>
és azt,hogy hogy csináltad meg?

lac111
#8145
Hello!

Nézd meg hogy a mountolással minden rendben van-e.Egyébként rendben kéne hogy legyen a dolog... :S

\"Believing in fate, doesn\'t mean you have to surrender to it!\"

Broafka
#8144
OFF:
Szét ment a jojóm :_(
ON:
Vissza kéne tekerni az idõt 😊

- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...

#8143
Nem, a történet bizonyos pontjain úgymond erõt vesz hercegünkön a skizofrénia, ilyenkor átalakul, késõbb, ha víz éri, akkor meg vissza.
Looooser
#8142
Gyerek kellet hozzá a Paint meg egy jó kis progi amivel át dolgozom a képet...
adan... szerintem mindenki az õs módszert használaj ki a kábelt gépbõl... nem használt egyszer sem az sfn...
ja igen és akkor lehet baja a kábeled nek meg a gépednek ha a PATA kábelt úgy húzod ki mint állat, ha finoman húzzátok semmi baja nem lehet...

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

Joke 33
#8141
császtok.
Looooser,hogy csináltad meg a neved ilyenre???
tök cool,mondd má el

#8140
Alapjáratban futott is a játék a FAQ-szerinti kijátszással, de mikor átmásoltam a játék mds-ét egy másik vinyóra, már akármit tettem mindig kulcs hibára hagyatkozott.Mi lehet a baj?
#8139
Egyébként akármikor át lehet alakulni sötét herceggé?

#8138
Nemtom mi vele a baj.

Csirke 013
#8137
válaszoljatok már vmit
legalább annyit hogy nemtom m i vele a baj

In Flames and Star Wars forever!

constantin
#8136
Csá.Van itt olyan aki a FAQ-szerint játsza ki a starforcet.Nem lehúzással hanem progikkal.Mik vele a tapasztalatok.Nem bassza szét a gépet?

A menyországban jobb a klíma,de a pokolban több az ismerős.

Broafka
#8135
ismét fussál a kisebb leomlott básya fal belsejében és ugorj rá a rúdra, majd megfordulsz, át a bástyafalra, és innen jön a legnagyobb csalóka a játékban, mert innen akkorát ugrasz mint ház, szal innen ugorj a peremre, és menni fog

- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...

#8134
Nos én tudnék segíteni csak nem tudom hogy hol vagy...
1 screenshot jó jönne<#wink>
Cápafogxy
#8133
http://www.stuckgamer.com/

#8132
Sziasztok!
Tudna valaki nekem segíteni? Van a játéknak valahol végigátszása? Azért kérdem, mert a The Temple Rooftops-nál járok. Már bejutottam a templomba, átugráltam a szakadék fölött és eljutottam a templom belsõ kertjéhez, ahol lerombolt bástyák vannak. Itt kinyírtam azt az 5 kutyust, de innen nem tudok tovább jutni. Itt felugrottam az elsõ kapaszkodóra és le tudtam húzni a kapcsolót, amivel feljött egy faldarab, amirõl tovább mehettem. De onnantól nem tudok tovább menni, nem tudom, merre kéne haladnom! Valaki meg tudná nekem mondani, hogy hogyan lehet ezt a pályát megcsinálni?
Kérlek titeket, segítsetek!
Elõre is köszi!
armageddon666
#8131
legalábbis nekem ugy ment

@

armageddon666
#8130
😄 vicceltem 😄😄😄😄 valahogy biztosan elkocog rajta a játék max grafon XD

@

armageddon666
#8129
áh ezen... menj DOOM3zni ha ilyen szar géped van... TTThez szerezz be 2* ilyen jót... <#gonosz3><#lama><#idiota>

@

#8128
Nekem 2.8 Ghz-es gépem,1 gb ramom,Geforce 6600 Gt videókártyám van,ezen futna a játék?

#8127
Igen annyiért nekem is megy és nem kell lehúzni semmit 😄

Csirke 013
#8126
bocs a méret ért

In Flames and Star Wars forever!

Csirke 013
#8125

mmi a faszért írja nekem ki ezt a daemon tulsz 4???????????????????????????????

In Flames and Star Wars forever!

Enosh Chan
#8124
bekapohatod 😛 😊

...for eg. u say \"n00bx0rz3rz0r jajajjajajjajajaajjajajajjja\" after u shot 20 arrow into an AFK player... DividedByZero LvL3x Rouge [SH][L2] *818*GyaMoltalan [BF2142]

#8123
Habár tervezgetem egy LG, vagy Samsung külsõ DVD író beszerzését.
armageddon666
#8122
Nekem megy lehuzással! 12ezer Ft-ért elmondom hogyan 😉

@

#8121
Én személyszerint átmásoltam Alcoho120%-kal a lemezt mds-be, installáltam D4.03-mal,
lehúztam a cd-ket, és már ment is.
#8120
Szerintem nem megy senkinek csak lehúzogatással.

armageddon666
#8119
LoL kisebbet XD ahoz beszélj Ubival hogy rakjanak rá "kisebb" SF-t 😄
Amugy SFnight az a Daemon3.?-hez van kitalálva. ha D4ed van akkor elég lehuzni. Ja igen. SFNightmarenál is le kell huzni... de pl Daemon 3.x-nél nem elég lehuzni.. ottkell SFN

@

Enosh Chan
#8118
és 1ébként miért van az hogy másnak megy?

...for eg. u say \"n00bx0rz3rz0r jajajjajajjajajaajjajajajjja\" after u shot 20 arrow into an AFK player... DividedByZero LvL3x Rouge [SH][L2] *818*GyaMoltalan [BF2142]

Enosh Chan
#8117
és hogyha kisebbet használunk?

...for eg. u say \"n00bx0rz3rz0r jajajjajajjajajaajjajajajjja\" after u shot 20 arrow into an AFK player... DividedByZero LvL3x Rouge [SH][L2] *818*GyaMoltalan [BF2142]

#8116
Utoljára írom: Sf Nightmare nem mûködik Starforce 3.6-tól felfele szóval hiába nyomkodjátok. Csak kábelhúzogatás megy!

#8115
Persze sérülhet a kábel a sok húzogatástól de az hogy a vinyó törlõdik? Elõfordulhat, bár én inkább attól félnék hogy tönkremegy az elektronika rajta mert sérülhet úgy is a kábel hogy összezáródik szóval óvatosan😊 Már írtam a starforce-os topicban hogy lehet olyan mobilracket kapni ami külsõ usb-s (cd/dvd is szerelhetõ bele) és nem is olyan drága már és akkor elég egy kapcsolót is ki-be kapcsolgatni kábelhúzogatás/leállítás helyett. Az ára olyan 6-7-8000 körül mozog, szerintem ennyit megér.

#8114
Sajnálom. Muszáj kihúzni...<#buck>
#8113
Csá!Ki szeretném kerülni avezeték kihúzogatósdit, de miután az SFNightmare-rel
kikapscolom a cuccokat ,a játék még mindig látja.
szoli91
#8112
oké kösz, de hallottam olyat hogy akinek PATA kábel(az a nagy és széles) van a meghajtójában, az könnyen sérül, meg kihúzáskor ki is jöhetnek valamilyen tüskék, amik ha kiesnek akkor a vinyó nagy része törlõdik, ez igaz?

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Enosh Chan
#8111
akkor ezzel sem fogok játszani 😞(

...for eg. u say \"n00bx0rz3rz0r jajajjajajjajajaajjajajajjja\" after u shot 20 arrow into an AFK player... DividedByZero LvL3x Rouge [SH][L2] *818*GyaMoltalan [BF2142]

#8110
Standard CMOS Features menüben tudod letiltani a meghajtókat de a Sf akkor is látni fogja.

#8109
Az egyetlen megoldás számodra hogy lehúzod az optikai meghajtókat fizikailag mert a SF látja õket, azért kéri hogy tedd másik meghajtóba. Ha lehúztad akkor nem kell semmit elindítanod (pl. sf nightmare) csak a játékot.

szoli91
#8108
nem tudja valaki,hogy lehet a BIOSban letiltani a meghajtót? még SFNightnare-rel is próbáltam letiltani, de nem ment, please help és alcohollal hogyan lehet dvd-ét bonatni?

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Enosh Chan
#8107
de igen sorry 😊

...for eg. u say \"n00bx0rz3rz0r jajajjajajjajajaajjajajajjja\" after u shot 20 arrow into an AFK player... DividedByZero LvL3x Rouge [SH][L2] *818*GyaMoltalan [BF2142]

szoli91
#8106
csak azért írom le ilyen sokszor mert senki nem válaszol rá, tom hogy ez spam de akkor is, de mondja már meg hogyan lehet alcohollal starforcet emulálnio, mert lehet vele, csak amikor beállítom rögtön visszaugrik, légyszi segítsetek, és hogyan lehet alcohollal dvd-ét bontani?

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

#8105
köszi
#8104
merre kell néznie? én már mindenhova forgattam de nem sikerült
Looooser
#8103
elõre húzod balra elõre elõõre belra hátra jobbra elõre balra elõre jobbra elõre elõre.. ha jól emléxem...
de lehet még a napfolyamán megnézem...

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

#8102
merre nézzen?
#8101
tudom de megakad
#8100
Semmi extrát nem kell pedig csinálni csak forgatni meg tologatni hogy elférjen. Én is közel egy órát szarakodtam vele pedig baromi egyszerü. Az ajtóig kell eljutnod.

#8099
Nem azt írja hogy tedd másik meghajtóba?

#8098
Hova kell az égõ gázban a prince apját vinni. nem bírom elvinni az ajtóig folyton megakad és akárhogy forgatom nem bír tovább menni jó lenne egy kis segítség!