Prince of Persia: The Two Thrones

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

szoli91
#8197
például?

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Broafka
#8196
én nem vagyok megelégedve teljesen a TTT-vel, nekem hiányoznak belõle dolgok...

- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...

szoli91
#8195
már dark prince vagyok és kegyetlen durva😄 én amit mondtam a t2t-rõl azt mind visszaszívom, mert már egyáltalán nem zavar semmi, még az sem, hogy nem repülnek a testrészek. Úgy látszik, akkor nagyon hozzászoktam a ww-hez😄, szerintem eddig ugyanolyan jó, mint a ww😄

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Broafka
#8194
jah tényleg, most hogy így mondtad, valóban 😊

- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...

#8193
van valakinek msn je aki tud segíteni abban hogy feltudjam úgy rakni hogy induljon
? adja meg a címét köszi
Csirke 013
#8192
If you want another brother, go to bed and fuck your mother<#mf1><#mf1><#mf1><#mf1>

In Flames and Star Wars forever!

#8191
Pata

Cápafogxy
#8190
ata

#8189
Szerinted nem csomagoltamki akkor is azt írja ki
Csirke 013
#8188
a szürke széles az milyen kábel sata,pata vagy csata vagy milyen??

In Flames and Star Wars forever!

szoli91
#8187
akor ok mert nekem SATA kábeles

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Csirke 013
#8186
na lúzer ez egy olyan petició amit azért érnek hogy aláírasd vagy támogasd hogyaz ubisoft kiadjon egy ilyen csomagot a netre vagy a boltokba ebben lennének különféle programok amikkel tudod módosítani a játékot

In Flames and Star Wars forever!

#8185
a meghajtonak nem árt, csak ugy, hogyha nem SATA-meghajtóról rohadterõsen téped ki a kábelt, akkor a tüskék esetleg elmozdulnak, de óvatosan azokat is vissza lehet állitani.

Asus P5KC, Core 2 Duo E8400 @ 3 Ghz, Geil Ultra 4*1 GB @ CL4, Inno3D GeForce 8800 GTS 512 MB, WD 500 GB 16 MB Cache SATA2 Pioneer DVR-212D-RW SATA, Enermax EGLT500AWT Liberty, Chieftec SH-01-BBB

Looooser
#8184
http://new.petitiononline.com/gollums4/petition.html na help plz! ez vmi féle petició ha valaki jó angolos lefordítaná? mert én ehez sügi vok

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

Looooser
#8183
Kaméleonokkal 2 helyen talizol... az elsõ amikor elõször dolgozol eggyüt Farah-val amikor mentek be a templomba és "láthatatlan ellenek ellen küzdesz a mászik meg a Mistery Cave elött van tood amikor mész a sötétbe apád kardjával.. szal a láhatatlanok azok 😊 és van az a kés dobáló (ugyan olyan mint a ww-ben a shadow warrior) az oldalon úgy van feltüntertve hogy félmeztelen... de a játékban van rajta felsõ... (ha jól emléxem)

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

Csirke 013
#8182
http://www.gportal.hu/portal/darkprince/
http://www.princeofpersia.lap.hu

In Flames and Star Wars forever!

Broafka
#8181
a hivatalos weblapon azt írja van valami chameleon ellenség is, az melyik? <#fejvakaras>

- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...

szoli91
#8180
a meghajtó ki-be húgzgálás nem árt a meghajtónak?(nem a kábelnek)
Tudom, hogy ez hülye kérdés de valaki válaszoljon rá.

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

armageddon666
#8179
igaz hogy régen de már irtuk hogy FAQ lókakit sem ér..... legalábbis eddig nemsok embernek ment... huzdd ki a meghajtokat..

@

fv82
#8178
sp2ben szívesen segítek

\"Majdnem párom lett!\"

Csirke 013
#8177
nem kell a démon tulsz a sp 2 meg nem megy fel mert nem eredeti a windows
de hétvégére talán meglesz és jó lesz

In Flames and Star Wars forever!

szoli91
#8176
csirke most akkor átküldjem a dameon 4.03at? azzal tuti mûködik nightmare nélkül, csak adj eamil címet, jha és tedd fel a SP2-õt mert anélkül nem megy,
LAKYY, a pogit csomagoldd ki és akkor elindítja.

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

#8175
a F.a.q-ban leírtan rakom ajátékot csak az a probléma hogy nem indítja el a !setup.bat filet, helyette kiírja: Ezt a fájlt jelenleg egy másik program hosználja!Hogy lehet megoldani?Köszi (tudom hogy béna vok)
Csirke 013
#8174
fent van a gépemen a játék képfájlai
nem kell a démon tulsz mert így se úgy se jó most meg próbálom a sztar foszos módot
de megint elkezd izélni a chekking discnél ez gondolom azért van mert nincs meg a service pack 2
vagy tévedek??

In Flames and Star Wars forever!

szoli91
#8173
jól van tudom, de én felsorolásban írtam, akkor valószínüleg azért értetted félre, de csirke, ha SATA kábeled van nyugottan húzd ki a meghajtódból, de ha PATA-d, akkor óvatosan, de megéri, igaz eredetiben jobb lenne, fõ a kényelem😄, de ha kell a daemon 4 átküldöm eamilben, és majd másold fel a pop3 képfájlokat a gépedre

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Csirke 013
#8172
a videókból simán nekem kiderült meg ha jól megfigyeled akkor lehet látni hogy nem megfelezi az ellent hanem a nyakánál vágja le<#vigyor1>

In Flames and Star Wars forever!

szoli91
#8171
de a speed killt jól megoldották😄

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

szoli91
#8170
meg kiszedtek belõle két általam sokat használt mozdulatsort: E+SPACE, ezzel utugrottok az ellenségen és jól elrugadszkodsz, meg a SPACE+SPACE-t ezzel pedig az ellenség testérõl pttansz le, pedig ezzel olyan free form fightingot le lehetett vágni, hogy csak na

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

szoli91
#8169
de amúgy jó játék meg minden, csak az kicsit furán néz ki, amikor megcsinálod a hasbaszúrós, kardellopós, kettévágos mozdulatot, meg a hátba szúrós, kardellopós fejlefejezõs mozddulatot, akkor nem megy ketté és nem esik le a feje

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Csirke 013
#8168
Az elõzõ hszre azt szokták mondani hogy nem Boritójáról kell megitélni a könyvet
de akáhogy nézem ez ígyis úgyis k°°°°a jó játék

In Flames and Star Wars forever!

Csirke 013
#8167
ja ezt én is így gondolom habár még nem megy a játék
de a videókból úgy itélem lehetett volna 1 picikét kidolgozattabb
de attól k°°°a jó játék (lehet)
meg nem kellett volna ilyan védelem szar mér nem elég nekik az a szar daemon tools😛

In Flames and Star Wars forever!

Looooser
#8166
kár hogy egy csomó WW-s feelinget kihagtak belõle 😞

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

koosadam
#8165
De borzalamas hogy lehet egy ilyen játékot kiadni a kezükbõl...

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

#8164
😄
szoli91
#8163
és a two thronesban titeket nem zavar, hogy nem repülnek a testrészek, meg kevesebb a vér?

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

szoli91
#8162
és milyen optikai meghajtó?

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Looooser
#8161
a PATA kábelnek sem lessz semmi baja ha óvatosan húzod ki... 10 év alatt volt 4 gépem és idáig 8 PATA kábelt használtam el... szal nem kell annyira félni csak óvatosan húzni...

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

szoli91
#8160
nekem SATA-s meghajtóm van alapból, nem vettem hozzá kábelt

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

#8159
Nem nagyon értelek hogy miért húzgálsz ki SATA kábelt ha csak optikai meghajtókat kell lehúzni. Írd már le mert nekem nem világos, vagy SATA-s cd/dvdromod van?<#idiota>

szoli91
#8158
és azért vagy szernecsés a SATA kábellel, mert az nem sérül, és ha a PATA-t jól kitéped, akkor annak annyi

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

szoli91
#8157
tudod fiam minden crack nem jó ami létezik, csak egy magoldás van, kihúzod a GÉPBÕL a meghajtódat, nem a meghajtóból, mert ha onnan, akkor kicsit gond lesz<#smile>, ha SATA kábeled van, akkor nagyon nagy szerencséd van, ha PATA, akkor szívás (a PATA kábel nagyon széles, onnan lehet felismerni, a SATA jó vékony, nekem olyan van<#eplus2>), és szerezz be daemon 4et,és a képfájlokat másoldd fel a gépre

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

fv82
#8156
Már elég régen írok ide, de nem lényeg

Lakyy: az a crack még senkinek sem volt jó, csak a FAQ-ban leírtakal érsz valamit

\"Majdnem párom lett!\"

#8155
S.O.S lécci segítsetek elõzõ levelem köszi
Csirke 013
#8154
ne gondold azt hogy ha 1-2 napra bejöttél ebbe a fórumba nagy menõzhetsz máris!
most akkor újra kell rak ni a windószt ezt amúgy is tudtam de attól kössz

In Flames and Star Wars forever!

fv82
#8153
ok ezt beszerzem

\"Majdnem párom lett!\"

#8152
Felraktam a pop3-mat (nincs virtuális meghajtó a gépemen) crackoltam és nem idul el, kiírja hogy:a használatban lévõ fájlok elvesztek. Mit tegyek vele?
Segítsetek! Köszi...
szoli91
#8151
de ezek nem zavarnak csak jobb lett volna úgy, hogy meghayyák ugyanazt a mi a ww-ben volt<#smile>, engem a tudjátok mi zavar a játékban? az hogy nincs benne felirat<#duhos2>, a ww-ben olyan szépen bele tudták tenni, de nem tudom, hogy mi a francnak kellett kivenni<#confused><#confused><#confused>, de már ez van, nem tudok mit csinálni.

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

szoli91
#8150
csá, elkezdtem jáccani a TTT-vel (szerencsére nekem sata kábelem van<#eplus2>, ezért nem fog sérülni<#eplus2>), nekem nagyon piszkálja a szememet kaileena új külsõje, nem is tudom mire emlékeztet, szerintem egy öregnénire, de lehet , hogy csak az én szemem rossz<#smile>, még zavarja a herceg külsõje. nekem a ww gyilkológép külsõ sokkal jobban bejött, most megint olyan "kisfiús", igaz játék közben ez nem látszik, de az átvezetõkben nagyon-nagyon. Meg hát kaileena hangja az nem nagyon zavart, de monica belucci hangja az zsír volt nála, meg a hercegnek megint visszajött a sotos hangja, a ww szinkron ezerszer jobb volt, de amúgy nagyon zsír játék, nem tudom mit nyavajognak a speed killnél, hogy nem tudják megcsinálni, sztem hót egyszerû, nekem már elsõre ment😉

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

#8149
Vagy használj regsupreme pro-t, azzal le lehet szedni, opsys reinstall nélkül
Looooser
#8148
hát nem internacionális titok, csak az FBI már üldöz miatta :S
de neked elárulom persze ha nem félsz....
Ulead GIF Animator 5... Ja azt hogy hogyan rakod össze és mit.. arra már jöjj rá egyedül... és neutánozz köszi

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék