Prince of Persia: The Two Thrones

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#8247
Reinstall?

#8246
ha valaki tudja mit tegyek ezzel segítsen!Azzal elindul de nem fogadja el a cd keyt
Broafka
#8245
atyaég, újreg veszély, ismét meg kell tanítani az embereket 1 hsz-ben beszélni
kihozzátok belõlem a sötét herceget 😊

- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...

Looooser
#8244
próbáld meg nem autorunnal indítani.. hanem az asztali parancsikonnal...

      pumpált πna... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

#8243
http://www.sg.hu/forumkepek/2006_05/STA60055.jpg
#8242
bocsi hogy sokat írtam itt a kép de csak igy lehet mert >20kb
Looooser
#8241
jó kérdés lakyy képpel ha szolgálsz léehet tudunk segíteni...

      pumpált πna... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

lac111
#8240
Laki miért vagy ennyire fogyatékos? Tudod mi az hogy fórum????
Mert ez inkább chat amit te csinálsz. Ki kéne hogy bannoltassalak a picsába, egész SG fórumról... Kurvára elfért volna egy hozzászólásban, az utóbbi 8-ad, GONDOLKODJ, csak egy kicsikét, nem kell sokat. Szedd össze a gondolataidat, és kultúrált formában írd le. ÉRTELMESEN!!!!

\"Believing in fate, doesn\'t mean you have to surrender to it!\"

#8239
valaki nem tudja mit jelent ha a play cd kiírja: run-time eror"5" invalid procedure call of argument
#8238
looser válaszolj?nincs msn-ed?
#8237
lehet hogy az a baj hogy mikor elindítom a play cdt akkor kiírja hogy run-time eror"5" invalid procedure call of argument
#8236
mit tegyek, mit tegyek?
#8235
b.sszus
#8234
nem megy

#8233
kihúztam
#8232
ok
Looooser
#8231
le kapod a gépházat
és egy más alatt van a cd- és dvd meghajtód... nagyon óvatosan kihúzod belõlük a széles lapos kábelt utána gép bekapcs

      pumpált πna... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

#8230
ok na hogy kell kihúzni nagy szürke kábel?
Looooser
#8229
nem fogelindul... meg ha menne is az ilyen géped dolgaiba beleavatkozó progik rendesen szét tudják b*szni a gépedet...

      pumpált πna... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

#8228
SFNightmare vel tiltom le akkor ugye nem indul?
#8227
kösziú
eddig így raktam fel de a meghajtót nem akarom kihúzni máshogy nem lehet?
Looooser
#8226
azt a jó hosszút úgy fogalmaztam hogy értse mindenki

      pumpált πna... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

Looooser
#8225
olvasd el az alattad lévõ hsz-emet..

      pumpált πna... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

#8224
hogy csináljam meg szerinted looser;úgy hogy mûködik?
Looooser
#8223
Telepítés (DAEMON Tools 4-el)

Daemon Tools 4.03 letöltöd twelepíted. megynitodaz mds fáljt daemonnal (más játék nelegyen be mountolva vagy ne legyen másik virtuális meghajtó a gépen mert bezavarodhat a játék...) szal feltelepíted full vagy minimum mindegy ugyan annyi cuccot rak a gépre. Gépet kikapcsolod lekepod a gépházat a dvd és cd meghajtódról lehúzod a PATA (széles szürke kábelt óvatosan ne tépd mint egy állat mert megsérülht egy szál vagy pöcsök és ráb*sztál, vagy a stat kábelt) (ha ijen garancia matricád van a gépháon és még a garancia nem járt le akkor ne kapargasd le mert megszûnik a matrica és cumi) Ha kihúztad a kábelt gépet bekapcs. a démonba még mindig be van mountolva a gém rákatt az ikonra. kiad egy képet amin babilont látod és tölt. ha betöltött kéri a cd-keyt. be írod a CDkeyt: 8HVCMTJ7Q7XCSADRSND9XACGX ahogy itt látod(!!!) ha minden klappol akkor egy új kis ablakot adki ami a rendszeredet-gépedet ellenõrzi és beállítja a legoptimálisabb graft a játékhoz (Ha GForceMX440-ed van cumi mert nem fog menni) elindul a játék. játszol de ha nem klappol vmi akkor marad az alkoholos megoldás.
jó játékot

      pumpált πna... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

#8222
úgy hogy mûködik
#8221
hogy rakjam fel szerinted?

Looooser
#8220
srác látom hogy az alkohollal próbálod...nem toom ki hogy van vele én utálom...
Szal ebben nem took segíteni...

      pumpált πna... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

Looooser
#8219
srác látom hogy az alkohollal próbálod...nem toom ki hogy van vele én utálom...
Szal ebben nem took segíteni...

      pumpált πna... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

#8218
azt írja ki hogy ezt a filet egy másik program hasznáálja és nem indul el
#8217
sfcure01 XP-SP2mappa !start.bat file

Looooser
#8216
azonbelül melyiket????

      pumpált πna... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

#8215
a f.a.q.-ban letöltött mappát
Looooser
#8214
mit csomagolsz ki???? mert ha az mds-t vagy az mdf-et akkor elég gyöki vagy ha nem akkor szorri az elõzõ ért és egy viszont kérdés mit csomagolsz ki???????

      pumpált πna... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

Looooser
#8213
kétkardos lefejezés...

      pumpált πna... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

#8212
nem tom elindítani és nagyon zavar segítsetek
#8211
ha kicsomagolom !start.bat fájl a többivel együtt nem indul el helyette kiírja hogy ez a fájlt egy mások használja.Mit tegyek vele?
szoli91
#8210
ez most a kétkardos lefejezés vagy az, amikor átugrasz az ellenség fölött, hasbaszúrod és kettévágod?

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

#8209
Elég szépen szétesnek az ellenek ha daraboljuk õket. Ráadásul sérülésbél az a jó kis villanós efekt jön be amit imádtam már a 1-ben is.
Looooser
#8208
akkor nállad vmi bug (reply utolsó kombira) van mert nállam törrel felvágja nyakát közben a túl oldalról lecsapja izomból...

      pumpált πna... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

Looooser
#8207
Akkor gratulálok neked mert te feljebb vagy egy jó pár LÚZERNÉL aki nem tudta ezt meg csinálni😊 tvábbi ilyen szép ered ményeket várunk 😊
jó játékot jó szórakozást!

      pumpált πna... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

#8206
Nekem így indult el:1.mountoltam dt 4.03-ba 2.Feltelepítettem 3.Kikapcsoltam a gépet,kihúztam a meghajtóm 4.És utána Play. Ennyi,ja és nem használtam semmilyen progit,SP 2 fennt van.

szoli91
#8205
én csak az elején hiányoltam ezeket, hogy nem hullanak, az ellenek, mint a kártyavár<#smile>, de meglehet szokni (valószínû, mert nagyon hozzászoktam a WW-hez). Meg ami a WW-ben lefejezés volt azt jól megoldották, mert a tõrrel csak a nyakát vágod el, ha jól megfigyeled, meg a két kardos lefejezésnél csak a nyakát súrolj a kard, meg a kardellopós kettévágós kombónál is.

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Looooser
#8204
az van csak nem esnek szét 😄 mert akkor vér is kellene... sok kis takony aki nem a "fúúújjj rock éljenek a diszkó patkányok" stílusba vannak azok miatt nem élvezhetõ a játék.... 😞😞😞😞

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

Broafka
#8203
jah és a ketté hasadás amikor megölsz egy ellent (azt is hiányolom 😞)

- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...

Looooser
#8202
dettó ezekben nekem is megvan/volt a hiány érzetem csak nekem akkor inkáébb a vér- zene- sötétség - és még több roof tops 😄😄😄

ja ás az elöbbi üzim nem magamnak ment hanem szolinak csak mellé nyom tam

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

Broafka
#8201
hát elsõ a hangulat, azt hiányolom egy picit, szal legyen vagy nagyon sötét, vagy nagyon világos (mint a SoT)
na meg szerintem kéne bele egykis Babiloni szabadság, szal pl lehessen egy kicsit futkosni, mint a WW-ben
meg ilyenek, van olyan ami most úgy nem jut eszembe, egyszerûen hiányolom (na meg iszonyat rövid a játék)

- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...

Looooser
#8200
ha csak a bossokat ölöd és mellette senkita akkor is össze jön...

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

szoli91
#8199
és még ha nem török szét ilyen tárgyakat amiben homok van ugye összetudok gyûjteni legalább 1600 sand creditet? mert engem az artworkök is érdekelnek

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Looooser
#8198
igen például? =)

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék