Prince of Persia: The Two Thrones
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
@
Fákjúal!
Fákjúal!
Why so serious?
http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/
A menyországban jobb a klíma,de a pokolban több az ismerős.
Maradok Zsoc! A pajszer legyen veletek! http://www.zsoc.net | www.runatabor.com
http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/
-------------------------------------
Na ide figyelj konstantin én csak figyelmeztettelek mert kurva nagy a szád és ha sírsz majd itt nekünk max a képedbe röhögünk ezt jobb ha felvésed a géped oldalára és megjegyzed... és engem kurvára nem érdekel hogy ki lopta neked a játékot... akik letöltötték azok is lopták... na mind1 konstantin amit neked írtam jegyezd meg!!!! és ha majd nem megy valami nesírjon a szád légy nagy fiú és oldmeg magad..
------------------------------------
Én most aaszem 1-2 napra OFF-olom magam
pumpált πna... a legjobb... lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék
Mit tegyek?
http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/
ezt pedig mindenkinek írom, ne vádoljátok constantint azzal, hogy lopta a az eredeti játékot, szerintem ezt a fórumon nem is írta le, csak azt, hogy meglesz neki. Én nem tudom honnan feltételezitek ezt róla vagy a haverjáról. Ez azért elég durva
http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/
Why so serious?
A menyországban jobb a klíma,de a pokolban több az ismerős.
lopott a cucc
apádat vagy anyáûdat simán bevihetik a börtönbe vagy jobb esetben csak bírságot kell fizetni!
In Flames and Star Wars forever!
Why so serious?
A menyországban jobb a klíma,de a pokolban több az ismerős.
A menyországban jobb a klíma,de a pokolban több az ismerős.
szopjon le az pöcsfej!<#boxer>#boxer><#boxer>#boxer>
In Flames and Star Wars forever!
Why so serious?
ne dumájjá vissza ebben a topicban mert mi nem bánunk kesztyûs kézzel az ilyen pöcsfejûekkel mint te!
In Flames and Star Wars forever!
A menyországban jobb a klíma,de a pokolban több az ismerős.
pumpált πna... a legjobb... lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék
Why so serious?
A menyországban jobb a klíma,de a pokolban több az ismerős.
A menyországban jobb a klíma,de a pokolban több az ismerős.
Why so serious?
A menyországban jobb a klíma,de a pokolban több az ismerős.
http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/
- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...
______________________________________
RONIHUN RÉG LÁTTALAAAAK! HOGY VAGY? 😄
______________________________________
huhh... ujra elkezdtem TTT-t... már régóta nem játszottam vele... most tök jól megy (tudom melyik gomb mire jo 😉) bemelegítésként Easyben, aztán... megint elrakom 😄 Normalban legutóbb elakadtam ikreknél... ez az egyetlen rész amit többször is végigvittem... ez a favorit 😄
______________________________________
Érdekesség:
SoTban ugye ugy halnak meg a homokszörnyek hogyha beléjükszúrjuk a tõrt és a homokot kiszippantjuk belõlük. aztán ott a WW ahol a medál segítségével mgunkhoz vonzuk a homokot. Ám: TTTben ismét tõr és nem medál van, mégis uolyan mint WWben......
@
http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/
http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/
Válogass................................................
@
http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/
http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/
@
Ez SZÁNALMAS<#banplz>#banplz>