Prince of Persia: The Two Thrones

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

armageddon666
#8297
jól emléxel. de lehet hogy kamu. amugy az hogy nforce. abbol van 4 nem? szal lehet hogy 2nél még huzodgatni kell

@

#8296
autómatikusan töltök le frissétést, lehet hogy csak eredeti fog menni amit NEM veszek meg
ffxi
#8295
Kicsit visszább olvastam és látom akinek van nf2-je az húzogatja. Pedig nem, az enyém is nf2-es és nem kellett húznom.

Fákjúal!

ffxi
#8294
Áhh... megízleltem a lehúzás szagát, ideiglenesen cseréltem deszkát és eddig bevált trükk füstbe ment. Úgyhogy együtt tok most érezni akik minden egyes alkalommal csinálják.

Fákjúal!

#8293
Ok. Akkor szerintem rosszul emlékszem, vagy csak kamuztak 😊 Mindegy.

#8292
Egyáltalán nem szükséges az elindításához service pack 2, én kétszer vittem végig nélküle. Csak ki kellett huznom a meghajtot. Mellesleg szerintem ne privátba küldözgesd a starforce-os megoldásodat mert egyrészt a 100-adik privi után gondolom kissé megunod másrészt meg akkor be lehetne tenni a faq-ba és nem sírnának itt minden héten 50-en, hogy mit kell.

Why so serious?

szoli91
#8291
érdekel, küldd privátba

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

constantin
#8290
Csá.az is számít hogy a service pack2 külön lett feltéve vagy alapban tartalmazza a windows.Nekem eleinte ezért nem ment.Szóval aki már mindent megpróbált az telepítse újra a gépet de olyan windowsal ami tartalmazza a service pac2-õt.Utána tuti menni fog.Egyébként van egy kurvaegyszerû megoldás a Starforce kijátszására semmi rizikó és lehúzogatás nélkül.Akit érdekel az jelezze nekem.

A menyországban jobb a klíma,de a pokolban több az ismerős.

icewolf
#8289
Negatív. nekem Nforce 2-es alaplapom van.. huzogathattam a kábeleket...

Maradok Zsoc! A pajszer legyen veletek! http://www.zsoc.net | www.runatabor.com

#8288
Egyébként én azt hallottam, hogy akinek nforce alaplapja (?) van, annak megy kihúzás nélkül. Annak elég csak az eszközkezelõben letiltani a meghajtókat... Ha jól emlékszem...

szoli91
#8287
jha akkor tegyél fel windows frissítést

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

#8286
már vagy 5* újra raktam és sosem tetszik neki a dolog a demont is leszedtem és felraktam
Looooser
#8285
Hányszor próbáltad már felrakni a gépedre?...Lehet egy kiadós Windows friisítés nem ártana.. utána szedd le újra az sp2-õt és a Daemont... Nállam bejött 1-2 játéknál ez a stratégia...
-------------------------------------
Na ide figyelj konstantin én csak figyelmeztettelek mert kurva nagy a szád és ha sírsz majd itt nekünk max a képedbe röhögünk ezt jobb ha felvésed a géped oldalára és megjegyzed... és engem kurvára nem érdekel hogy ki lopta neked a játékot... akik letöltötték azok is lopták... na mind1 konstantin amit neked írtam jegyezd meg!!!! és ha majd nem megy valami nesírjon a szád légy nagy fiú és oldmeg magad..
------------------------------------
Én most aaszem 1-2 napra OFF-olom magam

      pumpált πna... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

#8284
microsoft xp professional, szervízcsomag 2, adm 64 processor, 2800+,ez minden amit tudni lehet kihúztam a meghajtókat, nem fogadja el a kódot,és ha elindítom nem parancsikonnal hanem virtuális meghajtórol ezt írja ki íme a kép (http://www.sg.hu/forumkepek/2006_05/STA60055.jpg) mást nem tudok neked mondani.
Mit tegyek?
szoli91
#8283
lakyy írdd le megint mi nem megy, az egészet, hogy mid van és mi nincs a gépeden

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

szoli91
#8282
kösz constantin

ezt pedig mindenkinek írom, ne vádoljátok constantint azzal, hogy lopta a az eredeti játékot, szerintem ezt a fórumon nem is írta le, csak azt, hogy meglesz neki. Én nem tudom honnan feltételezitek ezt róla vagy a haverjáról. Ez azért elég durva

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

#8281
asszem nekem ez sosem fog elindulni pedig már mindent megtettem az érdekében
#8280
van a gépemen sp2
#8279
Na igen de az is ritkaság, hogy értelmes dolgot kérdeznek, mert folyton ilyenek jönnek hogy mi az a speed kill /amikor a játék elején 20 percig azt magyarázza egy tutorial/, vagy hogyan kell elindítani /pedig ott a faq/ meg hasonlók.

Why so serious?

constantin
#8278
Akit megsértettem attól elnézést kérek,csak meguntam hogy ritkaságnak számít ha valakinek válaszolnak,pedig mindíg szépen kérek és akinek tudok készségesen segítek is.

A menyországban jobb a klíma,de a pokolban több az ismerős.

Csirke 013
#8277
ja de mosz mit ízélsz
lopott a cucc
apádat vagy anyáûdat simán bevihetik a börtönbe vagy jobb esetben csak bírságot kell fizetni!

In Flames and Star Wars forever!

#8276
Aki nem baromságokat kérdez és utána nem fasszopózik csak annak szoktam segíteni. Ha ettõl nem vagyok rendes akkor ennek örülök.

Why so serious?

constantin
#8275
Nem ahoz kell a daemon.a játékot szombaton vettem volna de elöbb elhozta nekem a haverom aki már régóta igérte.

A menyországban jobb a klíma,de a pokolban több az ismerős.

constantin
#8274
Itt az sg-n csak pár olyan ember van aki rendes.pl szoli91vagy doki11

A menyországban jobb a klíma,de a pokolban több az ismerős.

Csirke 013
#8273
JAja msnen meg a eredeti pop3at akart eladni amit a haverja lopott neki
szopjon le az pöcsfej!<#boxer><#boxer>

In Flames and Star Wars forever!

#8272
Ne bántsd szerencsétlen gyereket. Biztos retardált szegény hiszen még arra sem volt képes, hogy a körülbelül 3000 helyrõl ingyenesen letölthetõ daemon 4.03-at megtalálja a neten. De a pofája az jár.

Why so serious?

Csirke 013
#8271
azt a réfánfülyülõs kurva anyád constantin!
ne dumájjá vissza ebben a topicban mert mi nem bánunk kesztyûs kézzel az ilyen pöcsfejûekkel mint te!

In Flames and Star Wars forever!

constantin
#8270
Kinem szarja le te kis faszkalop.elmehetsz a picsába.Aztán jöhet az Admin is leszarom.

A menyországban jobb a klíma,de a pokolban több az ismerős.

Looooser
#8269
Khm ezzel a legjobb princes szöveggel jobb ha elbujsz mert amikor idejössz sírni hogy ne megy az SK akkor emiatt a szövegmiatt nem kapsz segítséget....

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

#8268
sziasztok!Miután kinyirtam az elsõ fõellenséget uánna ugye leugrok az alsó szintre!NA ott hogy kell tovább menni?mert elérek egy létrához és onnan nem tudom merre kell menni... az ajtó zárva lefele nem lehet menni mert meghalok... mit tegyek?köszi irjatok pls!!!pápá
#8267
Lehet igazad van de én legalább gondolkodom mielõtt marhaságokat kérdezek.

Why so serious?

constantin
#8266
fasszopóka azóta már megtaláltam.Egy jó oldalra belinkelték.ahelyett hogy te is a pofádat jártatnád inkább próbálnál segíteni másoknak.Mert amint elnézem a hozzászólásaidat te nem vagy egy nagy agytrösz.<#mf1><#mf1><#mf2><#gun><#boxer>

A menyországban jobb a klíma,de a pokolban több az ismerős.

constantin
#8265
Szombaton megveszem eredetiben.Reszkessetek mert a legjobb princes visszatér és mégelszántabb,feltéve ha elindul Muha-ha-ha.

A menyországban jobb a klíma,de a pokolban több az ismerős.

#8264
Akkor ritka szerencsétlen vagy /sorry de így van/ ugyanis próbaképp beírtam a google keresõjébe hogy daemon 4.03 és valami 398000 találatot dobott ki és rögtön az ELSÕ helyrõl le lehetett tölteni teljesen ingyen. Szóval vagy meg sem õróbáltad megkeresni vagy nagyon béna vagy.

Why so serious?

constantin
#8263
Csá.Valaki eltudná küldeni nekem a daemon 4.03-at.Sehonnan sem tudom leszedni.Az msn címem [email protected]

A menyországban jobb a klíma,de a pokolban több az ismerős.

#8262
Ahhoz képest gyönyörûen elfut SP1-en is 😄
armageddon666
#8261
jah. azt kihagytam 😄 rég láttam 😊 mármint WWt.

@

szoli91
#8260

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Broafka
#8259
viszont ami az érdekességet illeti, a WW-ben a medálba megy a homok, a TTT-ben pedig a testünkbe, nem a tõrbe megy bele a homok, hanem bele a testünkbe 😊

- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...

armageddon666
#8258
nekem megy simán...
______________________________________
RONIHUN RÉG LÁTTALAAAAK! HOGY VAGY? 😄
______________________________________
huhh... ujra elkezdtem TTT-t... már régóta nem játszottam vele... most tök jól megy (tudom melyik gomb mire jo 😉) bemelegítésként Easyben, aztán... megint elrakom 😄 Normalban legutóbb elakadtam ikreknél... ez az egyetlen rész amit többször is végigvittem... ez a favorit 😄
______________________________________
Érdekesség:
SoTban ugye ugy halnak meg a homokszörnyek hogyha beléjükszúrjuk a tõrt és a homokot kiszippantjuk belõlük. aztán ott a WW ahol a medál segítségével mgunkhoz vonzuk a homokot. Ám: TTTben ismét tõr és nem medál van, mégis uolyan mint WWben......

@

ronihun
#8257
157 új üzenet...de rég jártam már itt

...

szoli91
#8256
sikerült sérülésmentesen legyõzni a az elsõ bosst<#smile> a speed kill rész nem is nehéz, én mindig a sand gate guradoknál rontottam el (2szer), amúgy mindig megy. Amikor nagyon rákoncentrálok nem megy, de ha nem koncentrálok megy, mint a karikacsapás<#smile>

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

szoli91
#8255
már rájöttem😄

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

armageddon666
#8254
#7545 #7153 #6607 #5214 #4938 #4692 #4135 #1361 #975
Válogass................................................

@

armageddon666
#8253
No comment...

@

szoli91
#8252
meg nagy nehezen odajutok a lábához, elketdem kaszabolni, de 1 ásodperc után elkap megint

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

szoli91
#8251
nem tudja valaki, hogy hogyan lehet a bossokat kicsinálni? azt tudom, hogy a szemét kell kiszúrni, de amikor a közelébe megyek mindig elkap és eldob. Valaki mondja meg hogyan lehet felmászni a fejére PLEASE!!!!

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

armageddon666
#8250
volt 1 kis szünet... egy rövid örömmelteli idõszak mikor eltûntek a fogyik. akik megunták elmentek boltba, akik nem mentek el megvilágosodtak és inkább kitépték a kábelt a sok hülye kérdés helyett.... vége a szünetnek... visszatértek 😞

@

xy21
#8249
Én már legalább 3 hónapja nem néztem be ide, de látom hogy még mindig azon szarakodik a nép hogy elindítsa a jatekot!!!
Ez SZÁNALMAS<#banplz>

szoli91
#8248
tedd fel a service pack 2-õt (windows), mert az kötelezõ

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/