Prince of Persia: The Two Thrones

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#8347
mi az a SPEEDKILL?

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

szoli91
#8346
Bocs, tom hogy ez már a 4edik hsz, de a Sötét Herceg, amivé a herceg állandóan átváltozik, az nem is skizofrén figura. Ugyanaz a személyisége, mint a rendes hercegnek csak más a külseje, meg mindig kipurcan ha nem kap homokot. Ha nincs igazam ne mondjátok el, és a játékbeli fordulatot, se. Mert magamtól akarok rájönni, de azt is sejtem mi lesz az, de please ne mondjátok el!

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

szoli91
#8345
szerintem biztosabb ha használsz speed killt, mert lemegy mindkettõnek a felére az élete.
És megmondjam mi a sikeres speed kill titka? Az, hogy nem koncentrálsz! Ez halál komoly, mert amikor én SK-nél koncentrálok mindig elrontom<#smile>

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

szoli91
#8344
én az ikreket kb 5ödjére gyõztem le😄 Mindig elfelejtettem védekezni😄 De amikor már védekeztem, akkor ment simán.

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

szoli91
#8343
de lion swod😄 ami már rág eltört😄

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

armageddon666
#8342
abban a verzioban sincsenek benne azok amik ebben a videjóban... ha megnézed amugy DP még a kezdeti fázisban a tûztõl változott át (mint mobilos verzsönben) és ilyen õszhajú csákó lett... ez az E3 trailer még nagyon kezdetleges. a WWs prince van még benne. meg azok a fegyverek.

@

Looooser
#8341
Nem CoD"-n $]{!Z@ néven vagyok...

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

Looooser
#8340
megkéne néznem azt a verziót...

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

Looooser
#8339
két kép amit ti is megtalálhattok ha letöltötök 1 vidit.. google-ba beírod:
Prince of Persia The Two Thrones E3 trailer szedjétek le nézzétek meg..
és a képek:
Ez csak nem a lion sword a herceg kezében?

És ez csak nem az Eagle sword a dark prince kezében?

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

armageddon666
#8338
én wanadoon láttam mikor még reménykedtem hogy van megoldás a lehuzáson kivul 😄 csak aztán rájöttem hogy ebbõl bolt lesz...

@

Looooser
#8337
ffxi fúj... te kiverted õket? :S 😛 😄
Mikiking speedkill a megoldás kulcsa....
Armageddon az ikrek hardon 6 odjára ált mindig sikerül 😄 (persze egy kis adrenalin fröccs meg muterral üvöltözés "hogy miért akkor kell bejönni-e a szobába és basztatnia amikor már nyerés szélén állok a legnehezebb ellenségeknél...)
tényleg akkor mitörténik ha nem használok speed killt csak egyszer az ikreknél? végig nyesegetem a bárdosat míg meg nem hal... szerintetek????
Az amerikai cd-s verziót honnan lehet leszedni? mert abban a karakterek kicsit másabbak (mármint az ellenek by www.princeofoersiagame.com/uk ....

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

#8336
csá, segitsetek már hogy kell leszedni azt az óriást , mert én felmászok jó magasba és ráakarok ugrani de valahogy mindig ellök? , help

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

ffxi
#8335
Harmadszorra kivertem õket. 😊

Fákjúal!

armageddon666
#8334
huhh még kb a közepén lehetsz. én még csak easyn tudtam végigvinni 😞 normalon már kemények az ikrek.

@

szoli91
#8333
most a függõ kertben járok, ugye ez nem a játék vége? ugye még messze van, és normálon jáccok

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

armageddon666
#8332
oh, komoly GT? akkor meglehjet oldani hogy letöltöm CDst beteszem original DVDt és ugy játszom? 😄 vagy muszály kihuznom? :S vagy irjam ki 4* mindenféle beállitással GameJackallal crackelve? vagy én is szerencsés leszek, esetleg mert nForce4 és SATA cuccaim vannak menne valahogy huzigálás nélkül? 😄 Gáz ha elvágom zsinórokat? A tehén miért nem húsevõ? miért zöld a fû? hoppá eltértem a tárgytól ;P

@

szoli91
#8331
és looooser neked milyen verziós a fraps? mert nekem 2.1.0

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

szoli91
#8330
nekem is ment a nem regisztrált fraps 2 csak 30 másodpercig lehetett videót csinûálni, de leszedtem egy regisztrált verziót (de nem a legújabb, mert az nem volt) és már sináltam párat.

És Looooser, te szoktál CoD2 multizni? Mert én egyszer láttam játék közben egy LOOOOSER nevû játékost, az nem te voltál?

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

#8329
Azért mert amcsi (CD-s) verzióval játszik...

constantin
#8328
Nálatok sem potyognak a fejek meg röpködnek a derekak?Havernál meg dõlnek mint a kártyavár.

A menyországban jobb a klíma,de a pokolban több az ismerős.

Looooser
#8327

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

Looooser
#8326
korábban volt itt egy link frapshoz... vagy a CoD2 fórumon<#nemtudom> ahonnan ingyen regnélkül lelehetett szedni a fraps2-t és nekem megy... akkor vmi konfig hibád lehet vedd vissza a grafot...<#circling> mondjuk ez nállam sem oldja meg a problémát (én WLAN-on kapom a netet szal ha a net be van dugva akkor akadzik a gém) szal én kíhúzom oszt mehet a fraps... viszont meg van miért hittem azt hogy lejön a feje... mostanában túlsok "kb-ilyen lett volna a T2T" vidiket nézek és már kurvára fáj érte a szívem... asszem aláírom azt a petíciót... belinkelem és ti is írjátok alá hátha kiadják ezt a mapmakert... a work in progress feelinggel...

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

armageddon666
#8325
jah. feje az nem jön le TTTben csak megvágja, világít és ennyi... (tegnap vittem végig)

@

szoli91
#8324
a gyenge nem azt jelenti, amikor már a csávó teste sárga? Mert én úgy is csináltam és nem jöt le az aranyos feje

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

szoli91
#8323
most találtam egyet csak nem a legfrissebb verziós, de ugyanannyi veállítás van benne mint a legfrissebben. Csak az a baj, hogy amikor felveszm a videot, akkor a játék elkezdd szaggatni és nem mindig mûködnek a gombok😄

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

szoli91
#8322
gondolom looooser frapsot használsz. De tudsz hozzá cracket:? mert nem akarok regisztrálni

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Broafka
#8321
meglehet csinálni azt is hogy lejöjjön a feje!
vagyis a ketkard a hatba, majd kihúz és fej levág
csak sajnos TTT-ben csak akkor mûködik ha már nagyon gyönge az ellenfél (pl porzik)

- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...

Looooser
#8320
és legalább láthatjuk hogy ki hogyan harcol 😊

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

Looooser
#8319
millio sorry szoli tényleg em jön le a feje most néztem meg az egyik vidimet... és láttam... bazzeg kurva rég játszttom a játékkal és az effajta dolgok már fakulnak szal valamelyik nap neki ülök és újra elkezdek jáccani...
hmm...hmm... ha már a vidiknél tartunk gondolom itt mindenkinek van vmi netestárhelye. nem izéböl de mindenki dobjon fel egy jó kis free-from vidit legyen mind1 az hogy ww vagy ttt csak harc legyen... egy 5let nek...

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

ffxi
#8318
Ja, vagy úgy.

Fákjúal!

szoli91
#8317
az E+C mozdulatot meg lehet csináln ia two thronesban csak nem jön le a feje az áldozatnak😄

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Looooser
#8316
Ez még nem az a kép, de ez 1-2 olyan kép amit sajnálok hogy nincsenek benne a játékban...




      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

ffxi
#8315
Hogyan lehet két karddal? Sztem ez csak WW-ben lehet, amikor kevés az ellen élete és egy fegyver van nálad és "E" és 2x"C". Itt meg azt csinálja, hogy hátra döf és eveszi és félbe vágja.

Fákjúal!

szoli91
#8314
oké kösz

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Looooser
#8313
Amint oda jutok hogy játszak azonnal csinálom is neked a snapet...
hát én ált ghirtelen azért nyomom...

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

szoli91
#8312
amúgy én is szoktam nyomkodni az "r"-t mert szükséges, de nem úgy, hogy visszatekerjem az idõt<#smile>

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

szoli91
#8311
LOL, looooser tudsz küldeni egy képet arról, hogy a two thronwsban lefejezel egy csávót két karddal, mert nem hiszem el hogy lehet, mert amikor én csinálom, nem fejezi le

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Looooser
#8310
Looooserke ON
Sziasztok vissza jöttem mert már hiányoztatok 😊
-----------------------------------------------
Én még nem játszottam a legenddel szaval errõl nem took saját véleményt adni...
Szoli én még abban is nyomtam az "r"-t és mindig azt tapasztaltam hogy újratölt és nem idõt teker :S pedig eccer kéccer jól jött volna...
De a Lineage2 ben is nyomkodom

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

szoli91
#8309
bocs látom arról van szó<#smile>, nálam nem mindig van úgy, mert én a prince mellett csak egy játékkal jáccok: az a call of duty 2. ezt is végig vittem azzaé csak multizok

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

szoli91
#8308
micsoda? a tomb raider? mert ha tomb raiderre gondolsz akkor az egy sivár szar játék

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

fv82
#8307
😊 amúgy nem is titkolták, hogy koppintanak ez volt a cél

\"Majdnem párom lett!\"

#8306
Jah<#nyes> Nálam is vhogy így van..hozzászokom teljesen az irányításához, elkezdek egy másik játékkal jáccani, és tök fura..<#awink>
ffxi
#8305
Nálam is úgy van amikor 3 órát jácom prince-cel. Oszt másik gém után kapkodom az "r"-ért és csodálkozom hogy nem mûxik.

Fákjúal!

#8304
Hát igen... a legjobbról koppintottak😊 Mi másról...😊
#8303
Nekem tetszett a Legend, bár a hasonlóság tényleg akkora volt, hogy egy-egy elhibázott ugrás után már reflexbõl nyúltam az idõvisszatekerõ gombért. 😊

Why so serious?

fv82
#8302
Jó az aodhoz képest jó, nem akarok offolni, csak láttam, hogy nincs téma aztán feldobtam valamit

\"Majdnem párom lett!\"

#8301
Az tény, hogy a Prince of Persiát "koppintották" le teljesen, (akarták) télleg gyenge, de ezt sztem fejtsd ki a Tomb Raider Legend topikban is...<#vigyor3>
fv82
#8300
Tomb Raider Legenddel játszik valaki. Látszik, hogy mit akartak utánozni, de szerintem gyengusra sikerült, a grafika is kicsit sivár, pedig minden be van kapcsolva a next gen-en kívül, a mozgás meg egyszerûen rossz, de azért játszom vele, még így is szórakoztató.

\"Majdnem párom lett!\"

szoli91
#8299
visszadugod bocs<#smile>

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

szoli91
#8298
én a a lehúzást úgy csinálom, hogy addig marad úgy, amiíg nem írok cd-t. AMúgy mindig ki van húzva. Meg sztem eléggé fárasztó az, hogy jáccottál vele aztán kihúzod.

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/