545
Dubai - munka és élet Dubaiban
  • Zoliz
    #545
    Itt vagyok 6 hete és nincs kedvem visszamenni az adofizetők paradicsomába. Magyarországra. Itt 1800 Ft-nyi dirhamert vettem egy 16 GB-os USB-s PEN Driveot. No comment. Aki teheti meneküljön Magyarországról, Dubai jó alternativa.
  • Jack95
    #544
    Na ez a topik már el van kopva? :/
    Pedig engem érdekelne, hogy mi a helyzet mostanában odakint! :)
  • Jack95
    #543
    Sziasztok!
    A kint élőktől kérdezem, hogy mi a helyzet most Dubaiban?? :)
  • patkomar
    #542
    nekem van egy-két nyertes ötletem, csak lusta vagyok nekiállni :/...
    bár még van 2napom hátha rá tudom venni magam :D aztán irány Dubai vagy kapok egy Vivaz-t :D
  • theiron
    #541
    A videók szerintem sem valami jók,sokkal jobbakat lehet készíteni. Bár azért elég sok "házi" videó. Amúgy Dubai az egyik nyeremény...mármint oda egy utazás:D Kíváncsi lennék azoknak a videóira akik innen esetleg küldenek...
  • babapofe
    #540
    Az a baj, hogy hiába nem esik az eső esténként, annyira fúj a szél, hogy berecseg a mikrofon a kamerában. Persze ha hangot úgyis leszeded, akkor nem számít. Egyébként, hogy jön a videózás Dubai-hoz? Letekertem kicsit de nem jöttem rá.
  • electrokilla
    #539
    Ahogy elnézegettem az eddig feltöltött videókat, szerintem senkinek se telne sok erőfeszítésbe egy nyerő filmet összehozni. (Megnéztem párat amit eddig feltöltöttek, és az alapján mondom...).
    Nem kell itt görcsösen valami extrém dologhoz kapaszkodni, csak szánj rá 1-2 órát, dolgozz vele, és simán van esélyed nyerni.
  • Thaison
    #538
    Én úgy gondolom hogy nem feltétlenül csak extrém videóval lehet nyerni. Mármint végignéztem a videókat és a többsége az de abban annyira nincs kreativitás. Nekem már van egy nagyon jó ötletem,de sajnos az időjárás nem kedvez neki + az ötletemet azt csak este lehet megcsinálni. Amint jó idő lesz megcsinálom aztán majd megmutatom itt. A poén ebben csak az lenne ha ilyen telefonnal tudnám elkészíteni a videót,de erre sajnos nem sok esély van. (Amúgy láttam már hogy valaki így csinálta,de lehet hogy az csak promó videó volt.)
  • zsuzsukox
    #537
    Sokaknak tényleg jó hogy kreativitáson is múlik a dolog de ha pont van egy jól elkapott extrémebb videód akkor viszont akár azzal is nyerhetsz. Én is erre készülök, Törökországba hülyültünk egy kicsit a haverokkal és eléggé extrém vége lett a dolognak:D Azóta is vissza szeretnék menni hogy megnézzem, hogy helyre tudták-e pofozni a kárt ami keletkezett:P:D
  • Panchoo
    #536
    Az a jó, hogy itt tényleg a kreativitásodért vagy humorodért cserébe juthatsz ki Dubaiba, Isztambulba, nem pedig a szerencsén múlik :P ritka egy nyereményjáték az ilyen sajna...
  • mojito10
    #535
    Most néztem meg az oldalt a youtubon és hát tényleg nem lehet nehéz szerintem nyerni ott.Szerintem vmikor a hétvégén ki is megyünk gördeszkázni és csinálunk egy pár trükköt.Még ha nem is nyerünk legalább jokat szorakozunk majd és iszogatunk :D
  • Thaison
    #534
    Ezt majd én is megnézem,jónak hangzik,bár nem tudom mekkora rá az esély...nem szoktam ezekben hinni de az esélyt azért megadom magamnak:) Valami nagyon jó ötlet kéne:D
  • Panchoo
    #533
    Kb minden mobilos oldalon fent van. A lényeg, hogy csinálsz egy kreatív vagy vicces videót a lényeg hogy ne legyen uncsi és felnyomod az se youtube sitejára, ha a zsűri szerint is tiéd az istencsászár videó, akkor már pakolhatsz is be a bőröndbe :D
    Ahogy elnéztem az eddigi videókat... azoknál nem lesz nehéz nyerőbbet alkotni :D
  • peteemol
    #532
    És tudnál mondani vmi konkrétumat erről a játékról hogy pontosan hogy is zajlik meg hogy hány napra is szolna ez az kiss kiruccanás??? igen általában amugy az aljárol kezdik de ha kitarto vagy és mázlid van akkor beválhat az is hogy ott fogod tengetni életed hátralevő napjait :D
  • Kasabian
    #531
    ezt tudom javasolni: [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1114374585&no=528]#528[/URL]

    a jó munkákról meg annyit, hogy egy új országban, külföldiként, kívülállóként minidg az aljáról kell kezdened....
  • peteemol
    #530
    Megtudnádnátok mondani nekem hogy mennyi esélyem lehet arra hogy mondjuk ugy egy nem nagyon jol beszélő angolul viszont anyanyelvi szenten beszélő oroszul tudoként munkát kapjak arra felé, és hogy tudnék kijutni oda a legkönnyeben mármint a legolcsobban:D
  • hékásébredj
    #529
    több ismerősöm is van aki kiment dolgozni oda, de egyelőre nem sok információt sikerült még kicsalnom belőlük..mindenesetre az tuti, hogy amilyen munkákat lehet szerezni, tutira kegyetlen jó pénzt keresnek kint a srácok:) néha irigylem őket érte, de nem cserélnék velük egy ideig
  • Kasabian
    #528
    sikerült valamit intézned?!
    én is kacsintgattam Dubai felé, de nem mertem nekivágni még
    van valami tapasztalatod?!
    most pályázom rá, hogy kimegyek, de ez csak egy nyereményjáték (dubai-i utazás a fődíj), ami nem is biztos hogy bejön és csak nyaralásról szólna egyébként is, de hátha.
  • mesi1st
    #527
    én azt szeretném megkérdezni, hogy felsőfokú angol nyelvtudással plusz társalgási arabbal és spanyollal tudnék e Dubai-ban valami állást találni?
    köszi
  • HUmanHunter
    #526
    up, egy angol "szakos" diplomával gyakorlat nélkül lehet e kezdeni vmit dubaiban? még pár hónap míg meglessz az érettségi, de szeretek előre tervezni :) thx
  • gorillaz74
    #525
    Sziasztok!
    Érdekelne hogy Dubaiban mennyire keresettek a villaőrök testőrök?
    Ha valaki tud valamit és megosztaná velem megköszönöm!
  • duczek
    #524
    Itt egy online munkáról van szó amit már dubai is elismert és támogatását biztosította. Innentől kezdve nem kétséges h jó munkáról van e szó.

    FREEDOM ROCKS

    Csatlakozz még ma!
  • Punker
    #523
    törjük meg a csendet:

  • György71
    #522
    http://www.gnads4u.com/search.html?t=jobs&pub=A|D|L|S|N&ct=RXC-AP-SL
  • György71
    #521
    http://www.gnads4u.com/search.html?t=jobs&pub=A|D|L|S|N&ct=RXC-AP-SL

    Itt állás hírdetések telefonszámmal és e-mailel persze anol nyelven.

    Sok szerencsét!
  • hunkundance
    #520
    Sziasztok mindenkinek! Mi vagyunk a HuNKuN DaNCe! Amit csinálunk az egy sablon stílusoktól mentes táncos show műsor! Ajánljuk mindenkinek: www.youtube.com/hunkundance Gondolhatjátok miért írtunk esetleg azoknak akik, talán segíthetnek nekünk abban, hogy hova és kinek kellene eljuttatnunk az anyagunkat abból a célból hogy kint "szenvedjünk" hivatásunk örömpercei közben, Dubai-ban!? Talán tudtok ilyen kapcsolatot!? Írhattok a [email protected] címre, és ha megnéztétek a Referencia anyagunkat, szívesen várjuk az értékeléseiteket is. A nagy kérdés: Lenne-e helyünk a Világban? SZERETEM A TÁNCOM, EZ A HIVATÁSOM! - HuNKuN DaNCe
  • György71
    #519
    Szeretnék ki jutni Dubaiba dolgozni építőiparba tud valaki segíteni?..

    Látom egy hónapja senki..
  • sickb
    #518
    Sziasztok !

    Hol lehet BP en visszaváltani a megmaradt Dirhamokat?
  • Bucser
    #517
    Én Dubaiba nem mennék ingatlant fejleszteni az elkövetkező pár évben..
  • koko03
    #516
    Sziasztok!
    Mícs, a segítségedet szeretném kérni!
    2 és fél éves tapasztalattal rendelkező építőmérnök vagyok. A kivitelezésben dolgoztam, művezető voltam a Strabag, speciális mélyépítéssel és metróépítéssel foglalkozó direkciójában. A 4es metró 2 megállójának az építésében vettem részt, és 6 db 2-4 szintes mélygarázs építés művezettem. Ezután egy óceánjáron voltam fél évig nyelvet tanulni és világot látni. Most érkeztem haza, karácsony után szeretnmék kimenni és ott dolgozni. Hogy látod, mennyi esélyem van, és mennyit tudnék keresni? Bármennyit képes vagyok dolgozni, akár 6× 12 órát. Előre is köszi a segítséget!
  • joue
    #515
    Sziasztok!
    Sarjahban keresunk alberletet november vegetol parommal.
    Ha tudtok valami jot, elfogadhato aron, legyszi szoljatok!
    koszi: zSu
  • czszabyna
    #514
    Az őszinteséget díjazom.
    De ez nem valami bíztató... A dipi úgyis várat magára Június végéig, addig meg majdcsak kialakul vmi... vagy nem...:)
    Köszi az infót!
  • mícs
    #513
    oszinten?

    minek jonnel ki?
    mit csinalnal?

    a nemetet siman elfelejtedheted, ezzel inkebb nemetorszagban probalkoznek, jobb lehetosegeid vannak!

    itt nagyon nem rognal labdaba.
    biztos kapnal valami allast mondjuk 10-12000-ert, de tobbre ne szamits!

    hogy mire eleg, alabb mar reszelteztem!

    amit javaslok, nezz szet europaban!


    a
  • czszabyna
    #512
    Sziasztok!
    Új vagyok itt.
    Látom vannak itt emberkék (Mícs), akik nagyon benne vannak a témában és nagyon segítőkészek, ez szuperrr!
    Téged kérdeznélek én is Mícs, de ha bárki tud segíteni, azt is szívesen veszem.
    Szeretném felmérni a kinti helyzetet:
    Mire számíthatok kint 2 felsőfokon beszélt nyelvvel (angol, német)- van róla papír is:); 1 alapképzéses közgazdász dipivel - government bachelor degree - nemzetközi szervezetek szakirány; másfél éves adatbáziskezelői gyakorlat Oracle-ön a National Instruments-nél (remélem ismeritek:)). Jelenleg ennyivel rendelkezem.
    Javítana a helyzeten, ha elvégezném a Mastert Nemzetközi gazdaság és gazdálkodás szakon? Szeptembertől kezdem a szakmai felsőfokú angol felkészülést. Ezek mennyit dobnának a lehetőségeimen?
    Valamint elgondolkodtam rajta, h ott csinálnám meg a Mastert. Lehet tudni valamit a tandíjakról? Az biztos, h borsos, de mennyire?
    Ha már van kint egy emberem, aki dolgozik, bérel 1 lakást és van kocsija, akkor gondolhatom, h egyszerűbb lesz?
    A válaszokat előre is köszönöm!
    Szabina
  • mícs
    #511
    a duplajaert meggondolnam hogy kijovok, de 10-ert nem!
    ebbol 5000 a lakas, 2000 a kocsi, a maradek meg elmegy elni!
  • mícs
    #510
    Allas van, de a fizetes nem jo!
    Ha felsobb vezetesben dolgoztal valami nagyobb szallodalancnal, akkor megeri, mert kapsz annyi penzt, de kozepvesetoi pozicioba nem eri meg kijonni, mert nem keresel annyit hogy megelj, es heti 6 nap 12 ora melo!
  • ildiko5020
    #509
    Szia Mics!
    10.000 drh office manageri pozicioban megfelelő? meg lehet ennyiből ott élni?Üdv, Ildikó
  • chanelle
    #508
    Szia Mícs:)!

    Tudnál vmilyen tájékoztatást adni, h az idegenforgalom és szálloda területén milyen esélyekkel lehet állást találni (diplomával)? A fizetés esetleg?

    Előre is köszönöm!

  • mícs
    #507
    nem sok sajna!
  • tbfk
    #506
    Hello

    Tud valaki valamilyen tájékoztatást mondani arról, közlekedésmérnökök számára milyen lehetőségek vannak kinn? CVt küldtem magánba!

    Köszi