1713
  • dante3
    #593
    Itt hogyan lehet továbmenni?
  • DarkSector
    #592
    Én meg annyit tudok mondani, hogy az El Matador egy szar és egy atomerőmű kell a futtatásához...
    A másik dolog, meg mondj legalább egy olyan aránylag új játékot amiről nem mondható el ugyanez amit felsoroltál....
    Ha meg nem akarsz beakadni sehová akkor jáccá 2d-s játékokal...
    Vagy nincs igazam...
  • Voltan
    #591
    Szerintem jó ez. Kicsit tényleg monoton, de azért szórakoztató. Meg szép. Meg jól fut. Meg keveset foglal. Senki nem állította, hogy az év játéka lesz. Korrekt mestermunka, a zsenialitás szikrája nélkül. De költői vagyok :D
  • kgdeg
    #590
    jo ez a imageshack...

    infernal.jpg
  • kgdeg
    #589
    Hali!

    Itt mit kell csinálni?
    Nem tudok átjutni ezeken a lézer b@szásokon!


  • The Protector
    #588
    Hy.Valaki végigvitte már a játékot?
  • Maxtreme
    #587
    Hát mit mondjak..
    Egyre jobban olyan érzések kerülgetnek ennél a gamenél mint anno az El Matadornál.. szép, szép, de se íze, se bűze.
    Az még csak hagyján hogy a játék 95%-a lopott ötletekből áll ösze, de ráadásul kezdem az egészet nagyon unni. Piszkosul monoton.

    A tárgyakba való beakadás is nagyon idegesítő tud lenni.

    Ebből az egészből sokkal, de sokkal többet ki lehetett volna hozni.
    Csalódott vagyok.
  • zeki
    #586
    THXmeg van !!!
  • #585
    Volt olyan kép valahol...
  • The Protector
    #584
    Kell a játékban autót vezetni?
  • Voltan
    #583
    Pl. Fraps nevű programmal.
  • skygt90
    #582
    Hali mindenkinek! légyszi segítsetek mert elakadtam.:( a hacas pályán tartok amikor oda megyek ahoz a nagy épülethez aminek a bejáratán rács van jön egy videó hogy nem tudok bemenni de utána nemtudom hogy merre :( légyszi segítsetek . thnx
  • zeki
    #581
    Sziasztok hogy lehet ki írni a játékban folyamatosan az FPS-t?
  • csgj
    #580
    hát persze, hogy visszarak! jól megy ez, csak ki kell kapcsolnod a gépet, ami eltűnteti a lézert
  • PeeTeR
    #579
    valahogy nem boldogulok az elso teleportalos resznel, amikor a mozgaserzekelok ala kell odateleportalni hogy ne vegyenek eszre. ugyanis akarhanyszor csinalom mindig visszarak egy ido utan a kiindulasi pontra. igy pedig sehogy nem jutok egyrol a kettore.

    ez mitol lehet?

    itt:
  • Torta
    #578
    Teleportálásban tudna valaki segíteni? Megnyomom a q, majd a bal egérgombot, arrébkerülök, de aztán vissza az eredeti helyre :(((
  • Tatyla
    #577
    kinn a teraszon a kopasz pajzsost hogy kell kinyirni?
  • EmThor
    #576
    rivatuner
  • Sephi
    #575
    Ott lent a alugutakban hogy kell megolni azokat a vedoruhas katonakat akik lovik azt a piros lezert?
  • Korpsweb
    #574
    Sziasztok! Nagyon jó a game, de idegesítő h 60 hz -en megy.
    Látom a belinkelt képet és tudom h ott kéne beállítani a frissítés felülbírálatával, de nekem nincs olyan menüm, hanem egy újabb nvidia control panel...8800gts-em van, valszeg a nvidia driver más...valakinek valami ötlet?
  • Balinthun
    #573
    hogy a fenébe kell teleportálni? Lehet hogy én vagyok csökött de én nem vágom ! Valaki help plíz! Egyébként az eidos adhatna ki egy optimalizálás kezdőknek című könyvet és odaadhatná egy-két konkurensének!
  • Nwis86
    #572
    azoknak a lézereknek van ilyen fehér tartó részük mindegyiknek más oldalán azt 1 lövéssel ki lehet lőni és akkor eltűnik a hozzá tartozó fal, érdemes gyorsan előreszaladni és akkor csak 2-3mat kell kilőni

    ÁÁ hamarosan indulok koncertre majd csak holnap délelőtt jövök haza addig nem tudok játszani:) de koncert fontosabb:)
  • timantes
    #571
    imageshac-on: help
  • timantes
    #570
    köszi , sikerült megcsinálni de megint egy gondolkodtatós helyen akadtam el aki járt itt az légyszi mondja meg hogy vitte át!!! már bentvagyok a templomba csak ez a lézeres valami jön velem szembe és megöl ha hozzám ér:



  • Starfighter
    #569
    Nah! Átvittem! Egész jó kis játék volt, de nekem a végső helyszín eléggé szaggatott, már alig bírtam lőni, mindenhol jól volt optimizálva kivéve a vége, na de mind1 SZÉP volt JÓ volt. Ilyen játékok jöhetnek még!! :D
  • Nwis86
    #568
    itt én is elvoltam 1 ideig mire rájöttem 2 oldalról be lehet menni tornyok alá ami teli van robbanó dobozokkal azokat ki kell lőni és akkor összedől az épület az emberkék alatt:) (de akár be is lehet teleportálni elölről ott ahol ég az a 2 fáklya de inkább alulról meny az biztonságosabb)
  • timantes
    #567
    Légyszi segítsetek , elakadtam még a kolostoros pályaszakaszon , ezen a területen:



    bármennyiszer lelövöm a "tüzes lövéssel" azokat a pajzos embereket , mindig újratermelődnek ráadásul az ellfén se fogy el!

    MI A TEENDŐ ??? előre is köszi a választ!!!
  • mac83
    #566
    hol van az a rohadt kulcs?

    katt
  • neptum
    #565
    nekem egy Nvidia 6200 van
  • timantes
    #564
    tele van a játék pixel shadere 3-as effektekkel , sztem csak ps3as kártyákon indul el. geforce 6x-tól és radeon 1600tól fölfele...
  • Sephi
    #563
    A legnagyobb baj vele az hogy naon ritka az autosave ezert sokszor kell menteni...
  • neptum
    #562
    nekem egy hibaüzenetet ki ír a játék és kirak ez mitől van magy mitől lehet ?
  • Sephi
    #561
    Baszki! NEM mentettem jo masfel oraja! Erre ott vagyok a katedralisba , lehajolok es kiesek a palyarol! Ekkora bugot baxa meg az eg... le is fogom telepiteni , elbaxtam ket orat hiaba.
  • AtiRadish
    #560
    Nagyon szepen koszonom a valaszt!
  • Gideon Wieth
    #559
    jah a netem gyors 3 gigát 1,5 óra alatt le tudok szedni
  • Gideon Wieth
    #558
    valaki aki naon kedves pls adjon egy linket priviben és accot ahonnan le tudom tölteni... ígérem ha tudom meghálálom...
  • bon
    #557
    A repkedő jármű hátulján lévő sárga tartályokat kell lőni. Teleportálás segítségével a háta mögé kell kerülni és lőni míg oda nem fordul, majd visszatérni a testbe és lőni míg ismét vissza nem fordul. Párszor megismételve már meg is hal.
  • AtiRadish
    #556
    5 millioszor el lett mondva h. lodd ki a lampakat es akkor a 2.lagos lovessel nyirjad azt a majmot amig sotet van.
    (Az enyemre viszont nagyon kene a segitseg, 1 oraja szarakodok vele pls pls help, 553 sz)
  • Gerisone
    #555
    innen hogy lehet továbbjutni?
  • csoola
    #554
    kösziii!