1713
  • steweee
    #753
    fegyvert hogy lehet benne váltani?
  • #752
    Ezt sajnos nem vágom :(
  • infernaltx
    #751
    Köszönöm megprobálom
  • #750
    2x előre gomb
  • reaper4
    #749
    ez az eleje nem? duplán nyomd meg az előre gombot és úgy sikerülni fog. amúgy ki is írta...
  • infernaltx
    #748
    Sziasztok!
    Itt mit kell tenni, mert még mindig nem jöttem rá.

  • Frosty01
    #747
    olyan videokarival tényleg nem megy ami nem vágja a DX 9-et? :(
  • raven87
    #746
    Úh tényleg. Köszi. Erre most nem gondoltam. :)
  • raven87
    #745
    Az amire nézel a képen. Ott középen :)
  • AtiRadish
    #744
    Na csak sikerult rajonnom h. kell kinyirni Lucifer bacsit, majd ha megakadtok szivesen segitek. Osszessegebe nagyon jo kis jatek, nagyon szeretem az olyan gammakat amiben termeszetfeletti erod van (pl.:blood rayne 2). Sokan dicsertetek mennyire optimalizalt a jatek, na a vegen kurw@r@ nem lesz az, de tenyleg csak ez az egyetlen negativum, a szamtalan pozitiv dolog mellet. Sok uj jatekot leszedtem eddig 2007 ben de ez volt az elso legjobb iden, na majd par honap mulva a crysis.
  • Cash23
    #743
    a különleges látással látod hol vanak az aknák és eltudod kerülni öket
  • Shep
    #742
    De hol a lift, én csak körbe tudok menni nem találok semmit volt egy fülke benne egy ilyen munkásnak kinéző valaki aki fegyvertelen volt én persze megöltem mert kellett az energiája, de hát alig adott pár hp-t, puhány egy alak volt :)

    Összegezve tehát: hol a lift? :)
  • raven87
    #741
    Az aknamezőn hogy kell átmenni? Mindig meghalok. :(
  • raven87
    #740
    Kiválsztot asszem a Ctrl-al a kesztyűt majd az F-el a tárgy irányítod és csinálsz magadnak a falnál egy kis feljárót ami feltudsz ugrálni a konténerre majd le és folytatod a játéákot.
  • raven87
    #739
    Huh. Asszem elősször körbe kell menni, majd le a liftel egy szintet. Utána megint körbe körebe. Majd találsz egy fali kapcsolót ahová át kell teleportálni és kinyitni az ajtót. Utánna vissza és megint be a liftbe és az levisz az alsó szintre.
  • #738
    Erre tudjátok a választ?
  • Shep
    #737
    Na itt hova a bánatba menjek?

  • Sephi
    #736
    Na szep en a masodiknal vagyok :D
  • raven87
    #735
    Nah akkor a felénél tartok. :)
  • AtiRadish
    #734
    5 mission-os, de ugye mindegyik kb 2 ora.
  • #733
    Hány küldetés van?
  • AtiRadish
    #732
    Hello
    NA utolso foellenseget nem birom kinyirni ... NE olvasd tovabb spoileres :P

    Szal Black Luciferrol van szo, amikor sokszor meglovom leterdel, es akkor is lovom mint az okor de utana felkel es kezdodik minden elorol. El is fogy a loszerem:(
    Lecci mondjatok meg h. kell, aki mar vegigvitte
  • #731
    Elakadtam ott ahol megjelenik a kék ruhás nő újra, és a Boss asszondja tudok embereket és tárgyakat is teleportálni.

    Please help!
  • Seth
    #730
    előre-előre ^^ (ha nem megy akkor próbáld meg a W-t 2x)
  • bcrics
    #729
    nem nekem való ez a gém már legelején megakadtam amikor az első lézersugarakhoz érsz és bekapcsolja a riasztót /hát nem aranyos - na ott mit kell csinálni?

    kösz az értelmes válaszokat
  • AtiRadish
    #728
    Az egyik vagonba lesz, csak azokat a feher kockakat el kell mozditani az utbol h. bejuthass a vagonba.
  • Cash23
    #727
    a vonat álomáson (vagy mi a fene az miután meg kellet szereztni azt a nagy golyót) holvan a kártya ami kell a vonathoz mert nem találom pedig át néztem mindent
  • EmThor
    #726
    hálás köszönet!
  • AtiRadish
    #725
    Folotted van egy allvany azt 2 lanc tartja lodd le a 2 lancot es lenyilik, es mehetsz felfele.
  • EmThor
    #724
    dagadt csávó menekül, mindenkit kinyírtam, átteleportáltam túloldalra, megnyomtam a gombot, üst elmozdult, és most? tudna valaki segíteni? Köszi!

  • Shep
    #723
    Milyen hosszú a gameM A kék ruhás csaj megölése kb hány %?
  • Mihail
    #722
    gömböket tárgy teleportálással szedd ki, mondja is neked Black
  • Cash23
    #721
    biztos volt már ez a kérdés de nem találtam: amikor megtaláloma dokit fent van valami gépben ott szét lövöm a kis sárga csöveket eltünik a pajzs de aztán lötem a gömböket de semi azoka az izék meg fojton zaklatnak és marhára fogy a löszer
  • Babobaba
    #720
    Ez most nem tom, hogy az én írásomra szól e, de a lényeg az hogy több mint 700 irás van a forumba... és ha éppen valaki böngészi, akkor könnyebb leirni egy pl weblap cimet, vagy hogy nincs...
  • AtiRadish
    #719
    Sztem csinalni kene FAQ-ot gyerekek, mert 2 orankent teszik fel ugyanazokat a kerdeseket, es lustak visszaolvasni.
    Eleg 4 pont a faq-nak: 1. elso boss kinyirasa
    2. a 2 gepagyus+2 kocsog az erkelyen szituacio
    3. a professzor kinyirasa
    4. azok a lezerfalak a folyoson

  • Babobaba
    #718
    Helloka mindenkinek.

    Az lenne az esetleg hülye kérdésem, hogy magyarítás van már, vagy nincs? Ha van akkor lécci valaki irjon hol és merre, ha nincs akkor is:P. Kösy

    Pusza
  • Shep
    #717
    két oldalt alul vannak lőszeres ládák azokat kell felrobbantani
  • strebacom
    #716
    Sziasztok kellene egy kis segitség, ott vagyok még az elején, van két gépágyú, meg két toronyba két faszi valami energiagömben, a lenti két ajtón meg özönlönek ki a csukjások, lövöm-lövöm őket már fél órája de nem fogynak,mit kell itt csinálni!!
  • Mihail
    #715
    na wolfnak annyi
  • Mihail
    #714
    wolfnak a hátán levő 3 tartályt kéne kilőni amikor repked?