1713
  • tomika
    #793
    nem vagy egyedül sajnos...
    nálam is kb. 3 perc után kifagy mint atom.
    eddig azt hittem valami ATI gáz, mert X800XT-m van, de ahogy nézem nvidiával is szar van a palacsintában
  • AtiRadish
    #792
    A vege neked nem volt optimalizalatlan??
  • Kamisama
    #791
    Nah végigvittem, rég játszottam ilyen jó játékkal, aminek még a grafikája is tökéletes.
  • AtiRadish
    #790
    Az egyik kis hazban van 2 zold ladika a falon, az egyikbe lesz a security card!
  • combrader
    #789
    Mission 3 - a vonatnál vok kb.
  • Kamisama
    #788
    Nem ismerős a helyszín, de a fegyveredből ítélve a közepén járhatsz, szal próbáld vmelyik hullánál.
  • combrader
    #787
    Hy. Egy kis help kéne. Itt mit csináljak, már kindnehol szátnéztem, ahol szétlehetett. Előre is köszi.
  • strebacom
    #786
    Bazz nekem kifagy a game, egyszercsak megáll és kész, mi lehet az oka??
    És hiába lépek ki a game .exe tovább fut és nem tudom kilöni, a proci meg folyamatosan 50%-on jár ha kiléptem, és gépet is csak resettel tudom ujrainditani, mi a f... van ezzel???
  • Hellsing47
    #785
    tessék
  • bcrics
    #784
    hell, égetném a lemezre a játék coverjét de nem találom sehol,csk borítókat,nem tudja vki vmerre fennt van e a lemezkép:
  • Kamisama
    #783
    Szia!

    Akkor mondd már el pls, hogy mi a rákot kell azzal a rohadék Luciferrel csinálni, mert gondolom mikor legugol kellene még valamit de azt nemtom mit. Gondoltam arra, hogy a magasban lévő nagy gömböt kéne a fejére baszni, de nemtom lelőni azt sem. Köszi
  • AtiRadish
    #782
    2 hozzaszolast olvass mar vissza!!!!!!!!
    Csak 2 ot bazd, csak 2-ot!!!!
  • bauer15
    #781
    hello amikor a repülőn vagyokés ott az a golyó mit kell csinálni?
    köszi előre is a segítséget
  • ronhaven
    #780
    tenyleg,kosz
    jol eldugtak
  • raven87
    #779
    Elmész hátra balra és ott meghúzod a kart. Utána lehet használni, de azt is csak abban a sorrenben ahogy világít a kapcsoló.
  • ronhaven
    #778
    a repulon hogy kell kiengedni a gömböt? a 4 allvanyt nem tudom hasznalni
  • Shep
    #777
    Ok, thx.
  • raven87
    #776
    Wolf dokinak a hátán van egy szép kis palack azt kell lövöldözni izomból. Bevetheted a teleportációt is hozzá. Nekem elsőre sikerült. Jah és a gépnél vannak dobozok azokban van lőszer.
  • Norbisonfire 74
    #775
    Kösz!!!!!!!!!!!!! Raven 87 24 :O
  • Shep
    #774
    Na megvolnék, de most elszabadult ez a hülye és ott repked körbe körbe, 10 perce lövöm infernal shoottal, de semmi. Mit kell csinálni, hogy megfeküdjön?
  • raven87
    #773
    Az oldalán a fehér részeket lődd ki.
  • Norbisonfire 74
    #772
    Szasztok.Az erkélyes részent már tovább vittem és már ott vagyok hogy jönnek felém azok a szar piros palyzsok és nem tom se ki kerülni se barbár módon átmenni rajta.Valaki segítsen már.
    Előrre is kösz a választ.
  • Shep
    #771
    Ez nem a kopasz az elején, hanem a Wolf vagy mi a neve doki.
  • bauer15
    #770
    a lámpákat kell kilőni aztán a csávóra lőni
    de ez már kismilliószór le van írva
  • Shep
    #769
    Vén papa fent az emelvényen, körülötte kék energipajzs mi a titok? Lentebb van valami ilyesmi írva, hogy szétlőtte a sárga izéket, na én azt hiába lövöm semmi nincs, nem törnek szét.
  • Tatyla
    #768
    a vén köcsögöt a lebegö székében hogy kell kifingatni?
  • ricsa008
    #767
    hogy kell megölni az 1. nagyobb ellenfelet akinek pajzsa van fogy a manám és nem tok rálöni csak 2-t
  • Tatyla
    #766
    vissza is fog térni az csak azért van hogy valamit bekapcsolj amihez nem férsz hozzá...
  • steweee
    #765
    na jó, megkövetek mindenkit, annyira azért nem rossz, sőt inkább jó, de nagyon felidegesített hogy a hinteket a csaták között süti el és press ANY key to continuéval, namármost lövöldözés közben? inkább az volt furcsa az elején hogy gánják belém a lőszert és alig sebződik a pali. namármost a tűzharc nem egy max payne szinvonal, de azért elmegy, mert a sztori viszont nagyon jó. a feliratokat sem találtam elsőre hogy bekapcsolhassam

    teleportálni hogy kell? mármint azonkívül rájöttem a kék lézereknél hogyan, de vissaztér az idő lejártával a kiindulópozícióba. mit csinálok rosszul?
  • Tatyla
    #764
    kiszivni minden hullát...
  • Shep
    #763
    Lőszerhiányra van valami trükk, mert leértem a lifttel és nincs lőszerem, de persze rámengedték a sok hülyét.
  • Shep
    #762
    Rájöttem, már teleporttal kellett felhozni a liftet.
  • Norbisonfire 74
    #761
    Szasztok.Valaki segítsen már.A második főellenségnél járok,de nem tom hogy kell kinyírni.Lőttem őt is meg azokat a buzi katonákat is,de egyrészt nem sebeztem, másrészt meg nem is fogyott el a katona.pls valaki írja már le hogy kell!!!
  • raven87
    #760
    Pedig van ott egy ajtó ami oda vezet. De így most nem tudom fejből.
  • Shep
    #759
    Nem a Q kell azzal teleportálni tudsz, de az új képességed a telekinézis szóval szerintem innentől kezdve egyértelmű kell hogy legyen, az inventoryban válaszd ki a "kesztyűt" és használd
  • #758
    A kesztyűt kiválasztottam ,gondolom az F-et rosszul írtad, a Q-t gondoltad helyette. Eddig megvagyok, de innen fingom nincs melyik konténerre kell teleportálni...
  • Shep
    #757
    De oda középre nem tudok sehol bemenni ez a bajom.
  • Voltan
    #756
    Mi bajod van a kameranézettel? Abszolút szabvány TPS nézet, nem kalandozik el a kamera, stabil az egész.
    Miért lenne pocsék a lövöldözés?
    És végül, ha ennyire útálod, mi a francnak játszol vele?
  • steweee
    #755
    mert átállítottam (iránynyillal megyek) a szokásos pgdown+end kombóra, de nem reagál rá. de az egérre is maradt egy lehetőség, mert három hozzárendelési gomb van. lehet bug, mindjárt megnézem megint. amúgy kár hogy ennyire elbaszták , mer a grafikája nagyon jó, a kameranézet már nem annyira, a lövöldözés egyszerűen pocsék, a bevezető pályán meg majdnem hányingert kaptam annyira szar. de mondjuk a videóbetétek meg a sztori jó, úgyhogy lehet egyszer végignyomom azért

    a menürendszer is csapnivaló benne
  • Voltan
    #754
    LOL, hát ahogy az összes eddigi FPS-TPS-ben. Görgő, vagy számok...