1713
  • AtiRadish
    #833
    Lovod lovod eccer csak leterdel, odaszaladsz egyik szamitogephez amelyik sargan villog, aktivalod, felszaladsz a gombhoz, ott is megnyomod amit kell, ezt 2 szer megjatszod es megpusztul.
  • momo99
    #832
    Hali

    Valaki meg mondaná hogy mi van a gameveal?
    Ha simán inditom a lemezt kéri de hát lemezröl megy!!
    Ha letöltöt cracket teszek belle ami már 3 db van az eidos logonál kidob.
    Mit tegyek help.
  • raven87
    #831
    #822
    Valaki légyszives!
  • AtiRadish
    #830
    dede asszem tul oldalt kis kapcsolo, teleportalj at!
    VAgy ha az mar volt akkor elvileg a csaj nyitogat ki neked mindent.
    AMugy a vege kegyetlenul optimalizalatlan ja:(
    MAjd hatha dobnak peccset a lengyelek (ok csinaltak nem?:D)
  • Shep
    #829
    Megyek lefele a végén valami kék energiaakármi mellett, egy helyen leszakadt a padló ott hova merre, mellettem van egy lezárt ajtó de panlet nem látok hozzá.
  • Lyan Kyj
    #828
    hmm...élveztem minden egyes percét, de azért a vége kicsit szemét volt, hosszabb videt vártam:P
  • Shep
    #827
    Na azt mondja meg nekem valaki mi ez a szar, hogy az 5. küldetésnél egyszerűen akármilyen very very lowra veszam a grafkiát egy az, hogy szinte semmi különbség nincs másrészt ugyanúgy szaggat mintha very highban lenne, pedig eddig vh-ban futott minden gond nélkül.
  • DarkSector
    #826
    Én sehonnan nem szedtem le....
  • momo99
    #825
    ti honan szedtétek le? én a http://www2.89.hu/gameland/iso.php oldalon találtam még egyet ezt érdemes leszedni?
  • DarkSector
    #824
    Krekkelni kell
    vagy
    DVD driver letiltása és alcohol illetve Daemon tools-ba képfájlt tenni....
  • momo99
    #823
    Infernal.Multi5.CloneDVD
  • raven87
    #822
    Lucifert, hogy kell kinyírni?
    Egyet üt és meghaltam :(
  • raven87
    #821
    Szívás. Melyik verzió van meg?
  • momo99
    #820
    Hali


    please insert the cd/dvd into your drive and start the game. Do not remove the disc while playing.
    Ha ezt irja akor mi van???
  • raven87
    #819
    Az 5. küldetésnél vagyok, de iszonyatosan akad a game. Valami nagy gépezethez megyek lefelé. Onnan mennyi van még hátra?
  • AtiRadish
    #818
    Nem kell krekkelni a jatekot!
  • EmThor
    #817
    köszi erre soha nem jöttem volna rá!
  • Shep
    #816
    OK, thx bár nem láttam ládát de akkor biztos csak elkerülte a figyelmemet :)
  • momo99
    #815
    hali

    Lenne egy kis probléma mikor crackelem a játékot s inditom
    az eidos bemutato ikon után hiba jelentéssel kidob.
    Mit lehet csinálni??
    Esetleg másik cracket aki tud. azt megköszöném
    én a gamecopyworld oldalrol szedtem.
    Help!!
    elöre is thx
  • AtiRadish
    #814
    Aknavetot ladabol ki es azzal bombazod
    A tobbieknek meg azt tom mondani akik a professzornal jarnak h. olvassanak vissza!!
    Amugy amikor mar repked moge kell teleportalni es a palackot a hatan loni, amikor vissza tersz a testedbe meg hattal van neked akkor is lodd a palackjat, es megpusztul(miutan ezt 7-8szor megcsinaltad)
  • Shep
    #813
    A helikopáteres csókát hogy lehet elintézni?
  • Nagylaci
    #812
    Csak sikerült kinyírni Dr. Wolf -ot! :D Visszaolvastam és már írták ebben a fórumban is hogyan kell! (Persze nem egy jó szórakozás ennyit visszanézni...) Egyszerűen a háta mögé kell teleportálni és az ilyenkor kényelmesen lelassult időben egy "infernal attack" -al hátbalőni úgy, hogy a nagy ronda zöld tartályt találjuk el! Praktikus a karabélyt használni azzal kb 3 lövés és vége is van!
  • Nagylaci
    #811
    Dögg:
    Ha jól emlékszem ott van egy olyan rész ahol be van omolva a padló. Viszont fölötte egy cső húzódik amire fel lehet ugrani és átkapaszkodi a túloldalra! Remélem ez az a rész. Ja a szinte sebezhetetlen védőruhások ellen szűk helyen gránát a nyerő, tágas helyen pedig teleportáljuk őket magasara aztán szemléljük a zuhanásukat némi kárörömmel! :D
  • Nagylaci
    #810
    atesszan:
    Én is épp ennél a repkedő idiótánál járok és gőzöm sincs mit kezdjek vele... A pálya eleje amúgy:

    - kilövöd a sárga tartályféléket a hatalmas szerkezet oldalán (csak "infernal attack" -al lehet!)
    - a középtájon forgó gömböket ki kell teleportálni miközben a sárga tartály izék újratermelődnek.
    - a professzor valamiféle pajzsos repülő székből vadul elkezd lődözni ránk és gyakorlatilag elpusztíthatatlan...

    Utánanéztem külföldi fórumokon és állítólag csak egyszerűen baromi sokat kell lőni bele és természetesen kizárólag "infernal attack" képes megsebezni! Viszont ez nekem annyira nem jött be, hogy kilőttem rá az összes (!) lőszeremet és még mindig elég fickósan repkedett a vén marhája... :)
  • #809
    Tud valaki segíteni?
  • Malakai
    #808
    A cenzúrázásról tud vki vmit?
  • atesszan
    #807
    ]
    Hogy kell ezt va buzit kinyirni?
  • atesszan
    #806
    Hali!Mit kell csinálni,ahol a Boss fent van egy "torony" tetején,lent jönnek a szkafanderes ellenek ezerrel és vmi kék villámot szórnak rám.Kilőttem azokat a sárga pöcköket és fent vagy öt gömb van.Oda teleportálok,de nem tudom mit lell ott kezdeni.Próbálom a gömböket kilőni,de nem megy.Ez egy köralaku aréna.5let?Ja,még annyi:milyen progival tudnék képet lopni a játékból?Köszi!
  • #805
    Megint szerencsétlenkedem.
    Ott járok ahol a két faszi azzal a lézerágyúval (vagy mivel) basztatt. Mögéjük kerülök, hátukon a tartályt lövöm, meg is pusztul mindkettő. De most nem találom a kiutat. Van négy elzárt rész ahova teleportálni tudok, de nyitogatni semmit :(
  • AtiRadish
    #804
    Az egyik vagonba lesz hatul, a vagon bejaratanal dobozok vannak azokat teleportald el bemesz a vagonba es ott lesz egy ladaban a keycard
  • EmThor
    #803
    hi, kéne egy kis help megint :)

    vonattal megvolt a lövöldözés, lelőttek, menekült egy pár fegyvertelen fickó azokat ledaráltam, most azt írja, hogy get inside the hangar, ott a vonat egy lezárt vagonnal és a mozdonyba kéne egy keycard amit nem találok...

    köszi
  • ricsa008
    #802
    na danke köcönöm
  • reaper4
    #801
    spoiler!


    beteleportálsz oda és kilövöd a két lézer-t.
  • ricsa008
    #800
    jaja de mit kell használni mert spec a számítógépet nem tom
  • grebber
    #799
    Teleport nemhiába van ám használni is kell!
  • ricsa008
    #798
    sziasztok segítsetek ott vaok ahol egy kis helységbe van egy számítógép és két lézer pásztázza az eggyetlen bejáratot ha észrevesz akkor az üvegajtó becsukódik
  • sgember
    #797
    Már nem olyan sok. A szép zöld táj jön aszem, utána a nagy épületben lesz egy elég nehezen legyőzhető ellenség, ott már kezdtem feladni :) Utána meg mindjárt jön a másik :)
  • Shep
    #796
    Az anyahajós után még mennyi van hátra?
  • Shep
    #795
    Nem azok csinálták, ezek a groky zerot meg az aurora watchingot csinálták ha jól emlékszem és szerintem a Psi Ops jobb :)
  • sgember
    #794
    Nem a Psi Ops készítői alkották ezt is? Ez azért jobb volt. Érdekes játék, bár javarészt menni előre és lövöldözni meg csapdákból való kiút megtalálása jellemzte. Azért le tudott úgy kötni, hogy alig tudtam abbahagyni, a szivatások okozta káromkodások ellenére is.