1713
  • STFU
    #873
    nekem is evann, igy jatszhatatlan. raadasul le sem lehet allitani a folyamatoknal, mindig ujra kell inditgatni a gepet. amugy a gepunk eleg hasonlo, ahogy elnezem, lehet ez a baj
  • EmThor
    #872
    better get used to it babe, its a cold cold world out there :)

    fakk yeah sikerült letolni thx a sok helpet :)
  • Shep
    #871
    infernal fire-el lődd
  • doncarlos
    #870
    ti hol jártok amúgy? mert megint elakadtam, és most ezt nem hinném hogy meg fogom tudni oldani. a második "főellenségnél" amikor a prof elmegy a helikopterrel, és egy olyan fickó jön megint mint amilyen a függővasút előtt volt. de ezt nemtom hogy kell elintézni, mert elfogy a töltényem.
  • doncarlos
    #869
    hehh.. ezért szeretem a fórumokat, mert mire leírom a problémámat, pihenek picit, és mire visszamegyek a játékba, már rá is jövök..

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az egyik szobában volt a megoldás, ugyanis szét lehetett lőni a falat (ahol a reflektor égett az a szoba) csak azért írtam le, hátha valaki ugyanitt akadna el
  • doncarlos
    #868
    elakadtam ... megyek ugye lineárisan, számítógépeket töröm felfelé, hogy nyissák az ajtókat, és egyszercsak egy olyan ajtóhoz jukdtam ki amin egy lakat van. van itt a folyosóból nyíló egyik ajtó mögött egy számítógép, de inaktív. mit csináljak? nektek nem okozott gondot?
  • Shep
    #867
    Milyen vízió?
  • gyuri12
    #866
    most töltöttem le a demot,és nagyon tetszik! megjelent már?:)
    és végre elmegy max grafon a gépemen,és szebb is mint a legtöbb gamma.szal király
  • grebber
    #865
    Az tetszik benne a legjobban hogy nagyon jól optimalizált és jól is néz ki.Teleportálásos meg ez a vizios dolog tetszik benne.
    Ajánlom mindenkinek!
  • doncarlos
    #864
    szia Grebber! Most teszem fel.... neked tetszik a game?
  • grebber
    #863
    infernaltx: Te azért magadtól is ráfogsz jönni valamire vagy félpercenkérd kézdezgetsz?
  • infernaltx
    #862
    859 hez rossz képet illesztettem és nem tudom ilyenkor hogyan lehet modositani
  • infernaltx
    #861
    Tudna valaki segiteni mert akármit csinálok nem jutok tovább
    ehez kellene
  • dante3
    #860
    nyomj előre gombot kétszer gyorsan!
  • infernaltx
    #859
    Tudna valaki segiteni mert akármit csinálok nem jutok tovább.
  • Redman1122
    #858
    CSá all nekem is ugyan az lenne a bajom mint momo99-nek ha crak-elek akkor hibaüzenet ha meg nem akkor kéri a dvd-t.Eszközkezelőben már letiltottam a fizikai meghajtót.daemon ból is 4.03van fenn lécci segítsetek
  • AtiRadish
    #857
    Legujabb driver es direct x hasznalata kotelezo !:P
  • strebacom
    #856
    #840-re valaki!!!
  • MCSeid
    #855
    Lécci vki segítsen mert elakadtam ott ahlol elvileg le kéne lépnem aszem a negyedik pálya és az erkélyen vok fenn és kéne vmi kártya találtam is vmi olyasfélét az eggyik szekrényben de nemszedi fel
  • LieN
    #854
    ahha kossz szal ati 9250 el nem fog futni ...
  • dante3
    #853

    OPERATING SYSTEM:
    Microsoft Windows 2000/ Microsoft Windows XP/Microsoft Vista (admin rights required).
    CPU:
    Pentium 4 1.7 GHz or Athlon XP equivalent
    RAM:
    512 MB system Memory
    GRAPHICS:
    ATI 9600/Nvidia 5950 or better (pixelshader 2.0 or higher)
    SOUND:
    Direct X 9.0c compatible sound card
    DVD-ROM:
    DVD-ROM drive
    HARD DRIVE:
    2 GB Free Space
    INPUT DEVICES:
    Keyboard and mouse
  • LieN
    #852
    És valaki irja le a minimum gépigényt pls
  • LieN
    #851
    Hello!Meg tudna nekem mondani valaki hogy Ati 9250al el e indul? ... mert ugy tudom hogy igen....es közben pedig nem indul..
  • Shep
    #850
    Na megcsináltam, miután sikerült kifutni oldalra elég egyszerűvé vált a dolog. A vége viszont nagyon semmi volt, tisztára mint valami huszadrangú akciófilmben, lelőttünk mindenkit és akkor itt a vége fuss el véle.
  • Shep
    #849
    Hát ez roppant vicces, hogy luckó muckó ellen tök esélytelen vagyok nem tudok elfutni se mert mindenhol elér, ha futás közben próbálok ráfordulni és úgy lőni akkor is megöl, mi a bánatps nyavaját csináljak?
  • atii
    #848
    Köszi Alias91!!! Hááát eddig még mindenre rájöttem, csak erre a legegyszerűbb dologra nem!:)))
  • Alias91
    #847
    Atii!!!
    A teremben van ugye bár két ajtó egyik amin bejőttél meg egy ami zárva van, na menj ahoz amelyik zárva van és a falon lesz egy kis doboz szerüség (rá van irva emergency open) "megbirizgálod" szerkezetet és kinyilik a gép alja utána már le lehet huzni a karokat.

    Alias
  • Sgtfathi
    #846
    Köszi!
  • Eagle16
    #845
    Áhh, kösziköszikösziköszi!
  • atesszan
    #844
    Eagle16!Felugrsz a csőre és átmászol a tuloldalra!
  • Shep
    #843
    Hát mikor már van dupla teleportod addok a Q lenyomása után két pozíciót tudsz megadni és értelem szerűen amit először adtál oda teleportál először , ahogy letelli kaz idő a második helyen találod magad.
  • Eagle16
    #842
    Hy!
    Ha legyőztem a dupla rakétavetős csajszit még úgy az eleje fele akkor mit kell utána?Ott van az a sav, vagy mi ami gőzölög.
  • Sgtfathi
    #841
    Hi! Srácok hogy kell ezt a dupla teleportálást? a 3.ik missio elején a két kapcsolodoboznál? Azt értem hogy hogy kell oda teleportálni az 1-ik dobozhoz,csak onnan tovább nem megy!!Üdv.
  • strebacom
    #840
    Sziasztok!
    Nekem még mindig kifagy a játék, nem dob ki csak egyszerüen megáll, mintha megnyomnád a "pauset", ha ctrl+alt+del. kilépek az irja nem válaszol, próbáltam már drivereket de ezt csinálja, néha meg nem----KÉRLEK SEGITSETEK----------volt már valakinek hasonló, mi lehet a baj????
  • mike0013
    #839
    üdv én is nekikezdtem a játéknak, valószínű, hogy innentől már én is irkálni fogok ide, de elnézve, hogy kinek mennyi baja van, kéne egy FAQ
  • Cash23
    #838
    én is lucinál vagyok már honan lehet löszert szerezni mert nem sok marad a nagy kép izé után :(
  • atii
    #837
    Hy! Ott vagyok a Mission 3-ban a repülőn, abban a teremben ahol az a nagy szürke gömb van. Ott mit kell csinálni???
  • dante3
    #836
    A pajzsok négy sarkát lődd szét és be tudsz menni!
  • Norbisonfire 74
    #835
    Jowa.Semmi egy kicsit welhamarkodtam a segítségetrájöttem:Bocs:O
  • Norbisonfire 74
    #834
    Hali
    Egy teremba vok ahol van négy ajtó ami palyzsal be van védve.Látom hogy mindegyiknél ott van ilyen csavaróka csak azt nem tom hogy melyikkel kell kezdeni, vagy hogy mimást leht még velük művelni.Mindegyikhez beteleportálom magam de nem akarja eltekerni egyiket se.Mi a megoldás??