1713
  • bauer15
    #953
    azoknak a piros valamiknek a széleit kell lőni mindig másikat
    de egy kicsit ha visszanézel már egy csomószór meglettek mondva
  • Manual
    #952
    Geforce 6800 (16 pipe)
    Barton 3,2 ghz
    1 Giga ram DUAL
    Vista alatt nem az,hogy akad csak mintha lassssabb kevesebb FPS-el futna a játék,de néha be is röccen. Xp-n meg mint a VAJ mintha a MARIO-val játszanék!Szerintem ez a Vistas NVIDIA driver miatt van....
  • hmajki
    #951
    hi all

    valamelyik küdetésnél az elején amikor egy vmi templomba kellett bemenni, akkor egy ilyen kis labirintust nyit ki a csajszi a kék ruhábanennek a végén a középső folyosón vmi piros szarokat nyom feléd, azokon hogy lehet átmenni, próbáltam átgurulni rajtuk falhoz simulva átugrsni... de semmi... előre is köszi... 8-)

    Májki
  • DarkSector
    #950
    Egy cseppet jobb videókártya és full max-on nyomhatnád.....
  • mike0013
    #949
    ati 9600 pro
    celeron 3 ghz
    1 giga ram
    800×600 low
    nem szaggat
    xp alatt is kikéne próbálnom
    neked, hogy megy és mien gépen?
  • Manual
    #948
    és neked,hogy megy vistan? (és milyen VAS alatt megy)
  • mike0013
    #947
    én vistan játszok, xp-n nem próbáltam még...
  • Manual
    #946
    Hali!
    Egy olyan kérdésem lenne...Vista alatt nálam lassssabb a játék mint XP alatt...Ez valyon az NVIDIA driver miatt van Vista alatt?
    Játszik valaki Vista alatt vele? (Xp-n full graffon repül a cucc)
  • mike0013
    #945
    ja fentről is belehet menni:)
  • mike0013
    #944
    ugrálj;)
  • grebber
    #943
    Ott én is bolyongtam sokat hisz bementem minden ajtón azt kb 1 óra idegeskedés útkeresés után kiderült hogy egyik emeleti ajtón mégse mentem be :D
  • Attlen
    #942
    Hello a második küldetésnél mikor a kolostornál vagyok és fentről lönnek és van ott egy ilyen kisbusz ott miután mindenkit kinyirtunk hogy kell tovább menni mert utána van egy ilyen rácsos kerités és nem engedd át..?
  • Eagle16
    #941
    Nos, végigvittem, összességében nagyon tetszett, ez volt eddig a legjobb játék 2007-ben szerintem,a legvégét kicsit elkapkodták, lehetett volna hosszabb is az outro, de sebaj, remélem lesz folytatás is.A vége tényleg jobban szaggat a sok fény meg effekt miatt, de annyira nem vészes, látszik hogy még lett volna mit finomítani a játékmotoron.A bossokat könnyű legyőzni, csak arra nehéz rájönni hogy hogy kell őket hidegre tenni.
    Szóval jó kis játék lett az Infernal, van benne egy-két bosszantó hiba(pl.
    eksön közbeni tippek...),de ezek mind javíthatók egy-két megás patch-ekkel.Ajánlom mindenkinek aki szerette a Max Payn-t és az El Matador-t és a hasonló külsőnézetes akciójátékokat!
  • DarkSector
    #940
    Nem túl fontos kivenned, mert lehet hogy 2 verzió van.....a Quartex-ből....:D
  • mike0013
    #939
    jah, oké:)
    akkor kiveszem a crack-et...
    mindenesetre szívesen várom priviben a bossok legyőzését és a trükköket;)
  • Frank99
    #938
    a ménikémet, ilyen vak voltam eddig?
    Kösz
  • Frank99
    #937
    azon már túl vagyok, leesik egy lap, amit lehet terelgetni, és ennyi....
  • Shep
    #936
    Lődd el a két láncot és akkor megnyílik az út
  • Frank99
    #935
    hali!
    eddig nem soxor sikerült elekadnom, de a kohós pályán igen.
    itt vagyok, ahol a kemencét? elmozdítotam, látom a vonatot, de sehol sem tudok tovább menni.

    köszi
  • #934
    Elsőre nekem sem ment. Szaladj egy ideig, mikor távolabb kerülsz tőle, teleportálj mögé, és lődd a hátán a palackot. Szerencsédre amikor megszünik a teleportálás, megint háttal lesz Neked, akkor is tudsz 2-3 lövést leadni rá. kb 5-6 ilyen alkalom, és megvan a vén szar
  • #933
    Köszi!
  • Shep
    #932
    Menjél el jobbra pakold ki a ládákat a kocsiból és ott a kulcs amit a mozdonyban tudsz hasznosítani
  • Hellsing47
    #931
    én segitenék ha ki birnám fingatni azt a ratyi dr.wolfot :D
  • #930
    Tudtok segíteni?
  • csgj
    #929
    képességeket, meg majd ha megvan minden boss, akkor azoknak a legyőzését kéne talán leírni... persze csak azért, mert biztos vannak páran, akik a keményebb bossoknál sokat idegeskednek, és inkább segítség kell nekik. Ja, és sztem tényleg nem kell hozzá crack, a quartex már eleve crackelve van, ha jól tom... :)
  • mike0013
    #928
    nekem kellett...
    de mondjátok, hogy még mit tegyek belel?
  • DarkSector
    #927
    Ez mind szép és jó de a Q-hez nem kell crack...szerintem...
  • mike0013
    #926
    na készen van a FAQ:) KATT
  • csgj
    #925
    nyelvtanból
  • csgj
    #924
    kösz mindenkinek.... mostanra már magamtól is rájöttem, hogy mit kell csinálni
  • Amadeus HU
    #923
    Látom téged is meghúztak alsóban nyelvtanban
  • local
    #922
    Nos Thank's hogy segitettetek !!!

    De rá jottem
    Semijen kapcsolo nincs ott !!!

    Egyszerüen épitettem agy rámpát és átugrottam

    Local
  • combrader
    #921
    WE DID IT :D:D:D
  • local
    #920
    Már vagy 3 órája kereem a kapcsolót de lehet hogy vak vagyok !!!

    Söt most már biztos, hogy vak vagyok !!!

    Help.
  • local
    #919
    Hali Mindenkinek !!!

    Még mindig nem találom az a kapcsolot a Liftes résznél amivel a Liftet rá tudnám venni hogy az alsó szintre le menjen !!!

    Help !!!

    Pontosan kellene meg adni nekem hogy hová kell nekem Teleportálni !!!

    Thank's Mindenkinek Elöre Is !!!

    Local.
  • AtiRadish
    #918
    Kocka elzarni vagont. Kockat teleportalni el. Vagonba bemenni. Ladat kinyitni. Kivenni szekuritikard. Hasznalni. Gyarepuletbe bemenni.
    Vagy olvasni vissza
  • Amadeus HU
    #917
    Amikor a vonattal elérem a végállomást ott hogyan kell bejutni a hangárba? Mert már csak fel alá futkározok
  • mike0013
    #916
    ITT A FAQ LINKJE!!!
    Holnapra már fennt lesz a tartalom is!
  • csgj
    #915
    nekem még mindig kéne a help...
  • local
    #914
    Ok de hol van az a kapcsolo ???

    Nem Találom

    Local