1713
  • Gunn69
    #993
    Na én ott tartok, ahol a videon eloszor latszik a csaj meg ahogy a prof szall be a helikopterbe. Utana kijovok a kolostoros reszre, ahol egy pajzsos fomuki van meg folyamatosan termelodnek a kis lezeres genyak. Ott csak siman lojjem a pajzsosat infernal lovessel vagy valami technikaja?
  • doncarlos
    #992
    háát köszi a tippet, de elhiheted, én is ezzel próbálkoztam, de... na mindegy ma már nem hinném hogy folytatom (a bosszankodást) majd holnap...
  • Frank99
    #991
    ITT senki sem tud segíteni????

    még a végén stalker-eznem kell...

    :-)
  • Frank99
    #990
    én itt lementem a kis szobába jobbra , jött utánam egy-két katona, kinyírtam, elvettem energiát, felmentem, lőttem egyet a vezérre, és vissza.
    ezt párszor és kész!
  • Frank99
    #989
    ezt nem itt kellene megbeszélni!
  • DarkSector
    #988
    Énnekem is új a játékmenet, de kérdem én hogy mi a retkes disznóbélnek kell 10 GB szabad hely a játéknak, mikor emellett még a DVD lemez is kell hogy menjen....
    És elgondolkodtató, hogy az Oblibvion kb 4GB-al kevessebb és érdekes módón nagyságrendekkel szebb és talán nagyobb szerintem......
    Mert ugye valami hasonló játékmenettel rendelkezik az Oblivion is.....
  • fery02
    #987
    6 éve kezdték el, és MMORPG-nek indult asszm. Jobb lett volna tényleg azt csinálni belőle. Amúgy én ezt törlöm le mingyá, mer elakadtam megint, de már nem bosszankodot miatta. Lusta vagyok beírni, hogy hol is akadtam el. Idegesítő az egész és kész :)
  • DarkSector
    #986
    Háát nem tuom hogy ratyi e, a mostani kínálatot tekintve, de nem lehet egy lapon említeni az FPS-ek nagyobb részével.....
    Inkább csináltak volna egy RPG-t belőle.....
    És tudomásom szerint ezt a játékot már 8-10 éve kezdték el fejleszteni.......bakker......akkor inkább hagyják abba a játékkészítést és menyjenek el szakácsnak....
  • zeki
    #985
    Én már le is töröltem a STALKER-t sajnos nagyon RATYI lett !!!!
  • under
    #984
    A piros falak mikor jönnek felém,hiába lapulok a falnál mindig meghalok,de miért mit nem csinálok jol?
  • DarkSector
    #983
    Szegény STALKER-t is elsiették, ahogy látom....
  • doncarlos
    #982
    jah.. amúgy tuti csak én vagyok bamba, de elmeélné valaki hogy hogyan is kell pontosan használni azt a bizonyos Démon Energiát? Nem a jobb klikkes téma?
  • doncarlos
    #981
    pfff.... nemtom.. lehet előveszem még ma, csak megnyugszok előbb, meg ráindítok egy letöltést a STALKER-re
  • DarkSector
    #980
    Simán Démon energiával kell lőni.....
  • doncarlos
    #979
    min hogy sikerült átmennem? sehogy.. .feladtam... miután cheat-elte, plazmaágyúval lőttem bele 5x és azután se halt meg, fladtam.
  • under
    #978
    és neked ezen hogy sikerült átmenned?
  • under
    #977
    Na én ezen tovább mentem,mindig csak a jobbal löjj rá,ha 4* 5* eltalálod meghal.
    ha nem megy használj cheatot!!
  • doncarlos
    #976
    AtRadish ,,, köszi a tippet, de nem tudok úgy álnni hogy ne találjanak el, csak ha lemegyek abba a kis szobába vagy mibe oldalt, onnan viszont nem tudom eltalálni a buzit
  • doncarlos
    #975
    mindíg vannak mellette... elkúrták ezt a kibaszott játékot, hogy semmi nem jelzi az ő sebzését, csak az enyémet.. azt se tudom hogy eltalálom-e vagy nem... szar az egész
  • doncarlos
    #974
    légyszives áruljátok már el hogy hogy a faszba lehet itt továbbjutni... köszi
  • AtiRadish
    #973
    Tenyleg csak a jobb katt a trukkje, de en akkor lottem amikor nem jottek az emberei, es azt is asszem arnyekbol.
    Bar sztem az arnyek nem szamit, de lehet h. az fontos h. akkor lodd ha nincs mellette emberke
  • doncarlos
    #972
    Hát én nem tudom hogy ti hogy csináljátok, de még mindíg a #870-nél szenvedek... nem tudom mivel lehetne jobban sebezni azt a genyát mint a job klikken tartom a kezem majd rátüzelek... na mindegy, jól jönne néhány tipp.


    itt akadtam el
  • doncarlos
    #971
    Hali! csatlakozom az előttem szólóhoz, énsem tudok továbbjutni a második bosson... tippeket várok. köszi
  • under
    #970
    sziasztok!

    én a második bossnál akadtam meg ,ahol szüntelen jönnek az emberkék,és közben még a boss is lő.
    mit csináljak?
    THX!
  • Frank99
    #969
    erre valaki?

    kösz
  • raven87
    #968
    De a láthatatlan gurulást/ugrást tudod használni.
  • dracox
    #967
    köszi Frank99..:)
  • re1212
    #966
    sziasztok!

    Egy kis segítség kellene ahhoza részhez, amikor először találkozok a proffal és valimilyen üvegkalitkába zárnak. Van egy ajtónyitó, de az egy lézer mögött van, viszont ha hozzáérek, akkor jön a gáz. Különleges képességeket sem tudok használni, mert elszállt az összes erőm.
    Please heplp!
    Előre is köszi!
  • Frank99
    #965
    (olvass vissza.....)

    teleportálj a háta mögé, és infernal lövéssel lődd a hátán a palackot...
  • dracox
    #964
    hy all!
    nekem egy olxan kérdésem lenne, hogy mit kell csinálni annál az öreg fószernál aki piros gömbben lövöldöz téged??talán a 2. boss..amikor a gömböket kiszedtem alóla és felrobbant az egséz toronyféleség.mission 2-ben van.a katonái meg kabinokban érkeztek mielőtt felrobbantottam volna a tornyot....HELP!!
  • Frank99
    #963
    OTT?
    Arra az oldalra nem lehet átmenni.....ez a bajom....
    átteleportáltam a piros kapcsolóhoz, feljött a lift, és itt akadtam el.
  • DarkSector
    #962
    Ha te tologatod, akkor az a lényeg hogy ne maradjon az eredeti helyén, mert ott kell átugranod......
  • Frank99
    #961
    még mindig a vonatnál....

    amikor a golyó előtt vagyok, van egy teleporttal mozgatható lift-szerű láncos lemez.
    Ezt hova kell húzni????
    Nem hiszem el, hogy elakadok, pedig nem szoktam...
  • DarkSector
    #960
    Igen azt is....
    Teszteltem a nagyobb játékokat...mint pl. a mostani U3-as gémeket, teszemaszt gondolok itt a RBS-V-re vagy a SCDA-ra.....
  • bdani92
    #959
    Már +van +van :D
  • bdani92
    #958
    Elakadtam ott ahol azzal a kék ruhás macával találkozunk és ilyen piros vmiket kapcsol be a távirányitójával és felém küldi őket. VKI PLZ HELP ME!!!!!
  • Magiszter
    #957
    Végig vittem
    nem tudom ki nézte a végig a stáblistát de a végén kíírt nekem 3 cheat-et. Érdekes hogy a stáblista végére ilyet szúrnak be.
    Akit érdekel:
    IFMDAMAGE - nagyob sebzés
    IFDAURA - manna regen.
    IFUAMMO - unlimited ammo (végtelen lőszer?)
  • Eagle16
    #956
    "Az én kártyám eddig az összes létező játékot maxon bírja"
    Az Obliviont kihagytad
    ( vagy az is megy maxon?)
  • DarkSector
    #955
    Nyugodtan vegyél nagyobb kártyát mert a proci egyeltalán nem számít sokat.....
    Csak akkor vehető észre nagy különbség, ha több programot használsz egyszerre!!!!
    Én Celeron 2GHz-en MX440-es, GF6200-as és GF7600GS-kártyákkal nyomtam és hidd el hogy nagyon sokat számít a videókártya....És hogy ki e tudod használni, az nem a proci-tól függ....
    A vidókártya után a legfontossabbnak a RAM-ot mondanám...
    Mert bizonyos RAM kell a nagyobb videókártyáknak, de az egy giga RAM még sima DDR-ben is elég a most forgalomban lévő vkártyákhoz....
    Én úgy tapasztaltam, hogy ha nincs minimum 512ram a gépben akkor az erőssebb videókártyákkal is akadoznak a játékok.....
    Pl. nekem az MX-hez régen elég volt a HL2-höz 256MB ram, de mikor megvettem a GF6200-ast akkor minimumon is akadozott, míg be nem raktam mégegy 256-os ramot....
    Én azt mondom, hogy vedd meg a legnagyobb kártyát amre nem sajnálod a lóvét és hidd el hogy nagyon sokat fog változni a géped teljesítménye...
    Az én kártyám eddig az összes létező játékot maxon bírja.....egyedül a Test Drive ami HDR-en súrolja a gépet és néha belassul 1-2 mp-re....
    Ide már valóban dualcore kéne, de pl. a fear-nél max-on meg sem szösszen....
  • mike0013
    #954
    :(
    akartam venni, de azt mondta a fószer, hogy a proci miatt a gép nem tudná kihasználni a jobb videókártyát, ezért cseréljem le azt is, és a ramot is mert ddr1-es... de mivel nem férne bele ezért új ház is hát nem hiszem el...