1713
  • csgj
    #1033
    thx
  • AtiRadish
    #1032
    1030: a keycard abban a vagonban van aminek az ajtajanal feher dobozok vannak, teleportald ki oket, es bmehetsz erte ott lesz a ladaban.

    1029: az egyik ladaban van aknaveto, a tobbiben municio, az aknavetovel kell lebombazni a helikoptert
  • dracox
    #1031
    plz!! valaki segítene???a 1015-ös commenthez kéne egy kis help..repülős rész.....PLZ!!
  • csgj
    #1030
    a vonatos pályán, miután lelőttek be kell menni a hangárba, de nem találok keycardot a vonathoz...
  • tommy0578
    #1029
    Hali kellene egy kis segitség most ott járok ahola azta fehér hajú csajt kellene meg mentenem de ott van az a bazi nagy helikopter ami tüzel rám és álandoan ki nyír, hogyan tudnám azt a részt átvinni?
  • Gunn69
    #1028
    No comment.
  • csincsi
    #1027
    csá segitesztek vagy szekáltok???????kösz kulönben hogy kinevetek jo lesik?????? most let gépem nem is irtam ojan sokat lecsüszik a kezem a gonbokrol nos segitetek már ott tartok hogy a profot kil kinyirni de hogyan?
  • MADesign
    #1026
    jesz! :))) főleg hogy ennek megoldását már tényleg k.va soxor leírták;)
  • reaper4
    #1025
    nem fikázás képpen írtam, amúgy csak súrolja az olvashatatlan szintet és ez már zavaró. de legalább jót visítottam rajta :D
  • TCelica
    #1024
    Ja, ez elég szomorú. :))
  • reaper4
    #1023
    tanulj már meg legalább 1 kicsi helyesen írni. lécci :) nem kell csont jól csak 1 kicsit :)
  • csincsi
    #1022
    csá kérek segiséget ha lehet?
    ott akadtam ell ahol jönek a zonbik egy kapszula ágybol 1 gojo és kinyirom öket de ott mitt kell csinálni meert én már mindent lötem!!! kitötem a sárgo kis tudakat utt ána????????? jo lene ha segitaenétek én is segittemtem már de most én kérek segitségett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • momo99
    #1021
    hali
    Nem csinál képet.
    de sok lépcsö van s rácsos ajtoval van elzárva a szintek.
    se felfelé se lefelé semere nem tudok menni.
    A második missio eleje felé lehet
  • AtiRadish
    #1020
    LInkelj kepet
  • momo99
    #1019
    help valki segitene??
    A Pálya ugy kezdödik hogy egy kamion megy be egy bázisra.
    Ott kinyirok mindenkit majd eljutok valami nöig akivel dumálok ott ki irja uj pálya s automentést csinál de onnan nem tudok tovább menni mit merre??
    Help!
  • momo99
    #1018
    Hello

    Segiség kellene.
    A 2 missio ahol a beszéltünk egy növel ott uj pálya kezdödöt ott merre kell menni mert semilyen ajto nem nyillik.
    Csak 1 letiltot van amit nem tudok hol kell kinyitni.
    Van egy ventillátor ahol a teleportal probálkoztam de sikertelen.
    Help pliz.
  • Light
    #1017
    Oké, oké, megvan. Kicsit nehezen jöttem rá..
  • Light
    #1016
    Hali!

    Nos, lehet, h már volt róla szó (értelemszerűen átolvasgattam a fórumot, de tényleg!:), viszont nem találtam a kérdésemre megoldást:
    A Prof-ot h kell kinyírni? Az első része (robbanófejű emberkéket küld rám, és a sárga vmiket kell kilőni megvan); a második is (a kék gömböket kiemeltem a kül képességgel); de a harmadik (burokban repked és lövöldözik) nem megy. Van vmi trükk? Vagy csak lőni kell infernal-lal (sajna lőszerem nem nagyon van és a pályán lévő ammó sem segít sokat)..?

    Köszi
    Üdv
  • dracox
    #1015
    én a repülőn akadtam el amikor felszálltam rá.ott hogy lehet az ajtót kinyitni??tudom hogy lehet teleportálni.a dobozokon túl és a kék lézeres részen belül pedig ajóz ajtót kinyitottam de ez is a túl old.alt van.nem tom hogy lhet arra menni:(:(help..plz..
  • AtiRadish
    #1014
    Ha arra a bizonyos 4 perces menekuljel ki a gyarbol reszre gondolsz...
    Na ott arra menj vissza amerrol bejottel. Az elejen meg ismeretlen lesz a terep de utana elersz egy olyan reszre ahol az elejen mar voltal es ott kell visszafele menni, ahonnan kezdted a palyat. Egyebkent akkor tudod h. jo fele mesz-e ha jonnek uj katonak. Ja es semmifelekepp ne szivogasd ki az emberekbol a cuccost, nem lesz ugy idod. Max ha mar nagyon keves az elet akkor.
  • MADesign
    #1013
    OK, köszi,,, basszusss:)))
    Most már csak a vonat megy el, elérek az utolsó rámpáig, de onnét nem tudom, rá lehet-e ugrani a 'gömbre' (gondolom nem)...

    Jöhet egy jogyantovább;)
  • AtiRadish
    #1012
    VAn a kohos resz. A tul oldalra at kell teleportalni a kapcsolohoz, megnyomod. Az az ust elmegy az utbol at tudsz ugrani. Folotted van egy ilyen tartolap amit ket lanc tart. meglovod mindket lancot leszakad, felmesz es jon is a video. Ennyi
    Keep continue playing
  • MADesign
    #1011
    Natökjó... szóval, "gyár" helyszín, mozdonyhoz (?) akarok átjutni (gondolom): fent vagyok a kohónál, elindítom az üstöt (amúgy minek? elsőre gondoltam annak láncait kell ellőni), majd ellövöm a fémplató láncait hogylezuhanjon... ééés??? Gondolom szembe kéne mennem, de az ottani lácok is el vannak lőve. Terelgetem a platót, de nem hiszem hogy így kéne átszenvednem a kerítésen a vonathoz.

    Válaszig hanyagolom a játékot;)

    (((Tuti, evidens dolog, de nekem valahogy nem, peid Max Payne 1-2-vel, HL 2 + E1-nal, F.E.A.R + CP-al, stb. nem voltak ilyen gondjaim! OK, voltak ott is idegesítő pályák, de...)))
  • under
    #1010
    Köszi probálom!
  • reaper4
    #1009
    lehet ,h nem olvasok vissza sokat, de qrva keveset kérdezek (inkább segítek) itt az sg-n. tehát rendes vagyok :D tehát ne b@szogass :D
  • Frank99
    #1008
    Én is benned, mert nem olvastál vissza
  • Frank99
    #1007
    hehe, másik +oldás, hogy a feléd mozgó falakon látható kis fehér kockátat(?) kilövöd.
    egy idő után nem jön több.... Én így jutottam tovább....
  • reaper4
    #1006
    wazze nem mondod :DD lol én meg daráltam őket kifulladásig. ennyire figyelmetlen nem lehetek :) csalódtam magamban :D

    köszi szépen!!
  • under
    #1005
    Ott annyi csak a teendöd,hogy menj oldalt alájuk,mármint a bossoknak és ott van alattuk rengeteg bomba .
    Lödd szét mind a két oldalon!!!!!!!!!!
  • reaper4
    #1004
    hi

    kéne 1 kis segítség. szóval ott vagyok ahol lent van 2 gépágyú (beleülök és izomból lövök :)), szemben 2 ajtó és fent 2 balkon ahol áll 2 erőpajzsos pali. a 2 ajtón meg 2esével özönlenek a kis papok. namost elméletileg kinyírtam mind2 erőpajzsosat (legalábbis nem látom már őket lentről), de a kis papok csak özönlenek. felnézek és megint ott van a 2 erőpajzsos. már 1 itt szopok és sajnos (pedig bejön a játék) már azon agyalok ,h letörlöm :(.
  • under
    #1003
    Ott a piros falaknál hogy a fenébe tudom elérni,hogy jobbra nézzen ,mikor lapul a falnál?
  • mike0013
    #1002
    oké:)
    küldök üzit;)
  • AtiRadish
    #1001
    Mike megirtam a faqhoz az osszes elakadasi pontot.
    Majd ha feljössz msn-re szolj ram es atkuldom!
    Szoval hamarosan updatelve lesz a FAQ, ezentul megkerek mindekit h. ha elakadt eloszor olvassa el azt, ha nincs benne akkor kerdezzen csak. (De leirtam mindent :P:P:P)
  • DarkSector
    #1000
    Ahhogy odaérek segítek.....
    a stalkeres részt meg ne vedd figyelembe, csak elkalandozat....
  • marco2
    #999
    sziaztok segítsetek légyszi három lézer érzékelö van egy folyoson hogy menjek tovább?
  • MADesign
    #998
    Ó, bmeg, hát kra szégyenlem magam!!! Mentségemre legyen mondva, hogy amúgy nagyon hülyén ugrik a csákó, ti. sokszor félmétert nem bír átvinni meg meghal a víztől meg egyméteres eséstől ha kell mert ugye elég lineársiak a pályák;)
    "Cserébe" annaak akinek lőszerproblémái vannak (habár ez szerintem hullarablással mindig megoldódik;): ESC, "IFUAMMO" teljesre teszi a tölténykészletet:))) Vannak más kódok is de azokat minek használni;)
  • pinterto
    #997
    Elakadtam, kinyírtam a BOSS-t és most valami wolfot kellene megkeresni, egy helységben vagyok van egy vaskerítés és egy létra, a létrán fel tudok menni, de van ott egy láda és egy ablak, de nem tudok tovább menni!
    A kerítés túloldalára át tudok teleportálni, de nem tudom mit kell csinálni!
  • raven87
    #996
    Simán át kell ugrani.
  • MADesign
    #995
    Sziasztok!

    Eddig nem kellett semmilyen megoldást néznem, inkább kiléptem és később folytattam a játékot, végülmindig rájöttem a megoldásra...
    ...de azért ez unalmas is lehet, pörgősebben akarom végigvinni;)
    Szóval: a 'kikötői résznél' vagyok, Wolf kinyírás után, amikor a cuccait átpakolják. Legyilkoltam a kapu utáni srácokat, a 'motorcsónakosokat' is; továbmennék, a hidat óriásdaruval megzúzzák és no way |)
    Teleportálnék, de hova, cuccot mozgatnék, de mit?:)
    Egyik távolabbi darukezelő katonfazont leszedtem, erre lezúzta a "hozzátartozó" hidat, a legközelebbi ugyanilyen csókát nem tudom megfelelő szögből meglőni.
    Na, akkor help me:)))

    Amúgy grafikailag űber játék (vagy még nem tartok ott ahol problémás lehet), csak a fizikai rendszere, hát, hiába PhysX, a fazon sokszor megakad, többször kell "elindítani", stb... Gondolkoztam hogy kölcsönkérek egy ASUS PhysX P1-et és bepróbálom, de azért annyi tökölést nem ér meg;)

    Előre is köszi.
    Bocs, ha erről már írt valaki, én végignyálaztam a fórumot, de nemtaláltam...
  • Gunn69
    #994
    ja, már látom is a megoldást, bocs.