1713
  • reaper4
    #1113
    mike0013:"vagy én vagyok hülye vagy ti" erre reagáltam, ami hülyézésnek tűnhetett. aztán jött a "b*zdmeg" és így tovább...
  • csavajda
    #1112
    halod a teleportnál mit kel csinálni
  • AtiRadish
    #1111
    Nem arcoskodok, csak ha valaki elakadt valahol en sem azzal kezdtem h. hulye bena ott van a falon a kapcsolo meg mittomen. Pedig neha egy paran nevetseges helyeken akadtak el. Nekem csak az egyboli hulyezessel volt bajom.
    De jowan peace
  • reaper4
    #1110
    öööö attól függetlenül , h ki hova telepítette a játékot, ott van ahol mondtam (mondtuk). szal ne arcoskodjál , mert igazam(zunk) van.az ,h te csináltad a faq-t, meg hamar végigvitted, meg segítettél az becsülendő, de ettől még te sem tudsz mindent... és ha valaki szólni mer akkor irgum-burgum mi?:) hát lol
  • DarkSector
    #1109
    Oksy csak így tovább.....ha a piros lézereknél elakadsz amiket a csaj küld rád, akkor majd gyere vissza és nézd meg ezt:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lassan menj előre mindig amennyit tudsz és a közeledő piros lézerfalakon fent lent jobbra és ballra középtájékon lesznek fehér trapézok, és ha ügyesen kilövöldözöd őket akkor megszűnnek...

    CSŐ
  • csavajda
    #1108
    bejöt a dupla elöre kösz szépen
  • csavajda
    #1107
    köszi haver
  • DarkSector
    #1106
    Köszöntem...
  • DarkSector
    #1105
    Ha nem tuod szétlőni a kamerákat akkor dupla előre nyomással gurulj át..
    Vagy van még 2 másik helyzet...
    1.vastag kék lézernél mögé kell teleportálni a q-val és a falon egy számítógépet kell átkapcsolni....
    2.Ez kb az első missió közepén lehet, mikor fel kell mászni a kamera közelében lévő létrára és fentről kell az üvegfal mögött lévő 2 kamerát leszedni, mert különben nem tudod allulról leszedni őket az üvegfal miatt....
    Remélem ez elég segítség volt...
  • csavajda
    #1104
    hello én még csak az elején vagyok és ut akadtam el hogy nem tudok átmeni a kék lézereken mert nem találom a kamerát tudnátok segiteni
  • AtiRadish
    #1103
    5
  • Rage47
    #1102
    hát mivel az előző nem is kérdés volt lol
    amúgy nemtom mert még csak 2.-nál vok
  • DarkSector
    #1101
    Remélem nem túl bonyolult a kérdés?????????????????
  • DarkSector
    #1100
    Hány mission van a játékban......
  • rolika43
    #1099
    nah látom, mennyire segítőkészek, na mind1 már átvittem.
    legyetek jók
  • DarkSector
    #1098
    Sajnos
  • rolika43
    #1097
    akkor 6, nemtök mind1!
    az #1093-as várok választ pls!!!
  • Rage47
    #1096
    jah, h nem tudtad h hol a game könyvtár, az más :D
    használj totalcmd-t, és ctrl+f a keresés...
  • Hellsing47
    #1095
    szerintem csak ironizált :)
  • mike0013
    #1094
    mit csináltak 21 éven keresztül:)?
    a stalkert 6 éven keresztül csinálták, nem 21...:)
  • rolika43
    #1093
    Hali!
    én ott akadtam el, amikor a mission 3-ba vagyok, és már bent a abba hangár szerűségbe, amikor ott egy mozdony, meg egy nagy tüzes karika van mi az, és azt mondja, hogy "capture the hi-tech device".
    Na most számol az idő 4 percről, megyek kilövök mindenkit, de nem találtom azt az eszközt, amit mondd.
    Valaki segítsen légyszives!!!!
    Amúgy nagyon cool-lett a gém!
    Sztem a S.T.A.L.K.E.R. nem lett ilyen jó, bár 21 éven át csinálták...
    Na valaki pls help Me
  • mike0013
    #1092
    na végre, nagy nehezen megtaláltam:)
    C:\Users\Mike\Appdata\Local\VirtualStore\Program Files\Playlogic\Infernal\game ebbe a mappába volt, eh:) rá nem jöttem volna segítség nélkül:P
  • Rage47
    #1091
    akkor fogalmam sincs mi lehet nálad...érdekes.
  • mike0013
    #1090
    kösz, de ott még mindig nincs...
    játékban természetesen ott van... fura
  • Rage47
    #1089
    nekem ..Infernal\game\AutoSave! ill. quicksave -ben van -.-
  • AtiRadish
    #1088
    Amugy en meg Mike irtuk a faqot szal a hulyezessel kurva hamar alljatok le!Meg en vittem vegig kb. elsore a jatekot es minden masodik embernek en segitettem!! Szal kemenyen STFU!Amugy en mar letoroltem a jatekot es azt hittem fenn hagyta valahol, c/documents/user/local settings, vagy vmi ilyen helyen. Azert mondtam h. nem tudom mar hol van. De akkor amikor uninstallaltam elszalltak a mentesek.
  • reaper4
    #1087
    WTF? a savegame ott van. ez tény. szal most azért vagyok köcsög, mert te nem találod. grat.
  • mike0013
    #1086
    akkor b*zdmeg
  • reaper4
    #1085
    maradjunk annál ,h te vagy. nekem ott az összes... :P
  • mike0013
    #1084
    vagy én vagyok hülye vagy ti, de ott rohadjak meg én a főkönyvtárban nem találtam semmit se, current-save van, de abban nincs semmi
  • Randelz
    #1083
    C:progaram file\common files - ezt amappat kell tortoni hogy lasd a menteseket..csak poén volt nevedd a szivedre
  • reaper4
    #1082
    én direkt nem válaszoltam, mert fájt a kérdés :P
  • Hellsing47
    #1081
    talán a gém fökönyvtárában is meg kéne nézni
  • Evin
    #1080
    A játék mappájában a sok Save...xy mappa nem az?
  • AtiRadish
    #1079
    Na azt mondjatok meg hol vannak a mentesek, mert azt meg en se talaltam
  • dracox
    #1078
    Cs...Skacok ott a repülőnél amikor a gömb van befogva 4 kapcsolóval..ott nem világít semmi a kapcsoló...a jobb alsó is pirosat világít pedig azt mondják azzal kell kezdeni.mind a4 pirosat világít...nem tuom hogy kell lekapcsolni a gömböt.nem kellett valamit a repülőgép elején megcsinálni??help!!
  • mike0013
    #1077
    a játék hol tárolja a mentéseket:)?
  • Rage47
    #1076
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    lődd ki a lámpákat fent, majd jobb egérrel a főellenséget - lényeg h a lámpák fénye elszivja a manád...
  • mrbaba
    #1075
    CSá nép!
    Az első főellenséget, hogy kell kinyírni?
  • DarkSector
    #1074
    Csúcs vagy....!!!
    Köszönöm szépen a gyors választ...
    Egy haveromnak kellett az infó oszt már rágta a fejem 1000rel....