1713
  • gabesz10
    #1353
    sziasztok tudnátok segíteni abban hogy hogy lehet tovább jutni ott ahol valami foszer matat egy terminálon, körülötte kék burok ,a levegőből meg két repcsis mandró lő.köszi
  • antalrobi
    #1352
    Hali!!Mit kell csinálni mikor bezár az a kurva egy helyre és gázt ereszt rám??Hogy tudok onnan kijönni??SOS
  • DarkSector
    #1351
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Írányítást megkaptad, futsz egyenessen és nem nézel hátra, majd jobbra vagy balra kifutsz a terem szélére, ahová nem fér be a Devil, és bénitod, majd gyors átkapcsolod az első szgépet a háromból!
    Majd fel a hídhoz bekapcs detonátor 1 majd visza.....bénít ismét és kapocs 2. compúterika, oszt másodszor is fel a 2. hídhoz bekapcs 2. detonátor, majd a harmadik után THE END
  • Dénes é
    #1350
    amikor van a sátánka és engem akar felszelni annak hogyan érdemes nekiálni?
  • DarkSector
    #1349
    Kétoldalt lent a fedezékben tunningold fel magad mindig, ha megszorulsz és akkor gyerek játék.....
  • Dénes é
    #1348
    eléggé nehéz az a rész

    fedezékbe vonulsz vmi mögé és leszeded a 2 csókát utána meg a fő csóka fejét veszed célba infernal lövéssel és ezt jópárszor míg meg nem pusztul
  • Merkaba
    #1347
    Jaja ott van a lámpa a tag mögött. Kilövöd, baromnagylövés, kárörvendés.
    Más.
    Alul hutermo kománk is felvetette kérdést tenném fel jómagam is. Mikor a prof helikoptere tovaszáll és megint csak egy buborékfaszival hoz össze a sors. Csak eme példány hozott erősítést is. Na hogy lehet seggberugni azt a szerencsétlent? Kb úgy hogy ne szuszogjon többet.
  • ricsa008
    #1346
    valahol az emberke mögött volt nekem a 3. úgy emlékszem de nem biztos
    próba szerencse
  • skyline16
    #1345
    Sziasztok!
    Már végig olvastam a faq-t is meg az egész forumot is, de nem sikerült rájönnöm mit kléne tennem amikor kék burok veszi körül az elsö föellenséget! Azt irjátok h ki kell löni a 3 lámpát ami ég, de nekem csak két lámpa ég, és azt a ketöt hiába lövöm ki, nem történik semmi:S nem töltödik vissza amannám h lelöhessem infernal lövéssel:S
    tud nekem vki megoldást???
    elöre is köszi...:)
  • xt198
    #1344
    köszi
  • DarkSector
    #1343
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Teleport hátamögé-lő kerekeskocsin palackokat....
  • xt198
    #1342
    Sziasztok!
    Elakadtam annál a résznél, amikor a gyárban a tolószékes emberke megtámad (tehát már minden ég körülöttem, és jön utánam repülve és lövöldöz). Nem tudok rájönni sehogyse hogyan tudom kinyirni...
    pls help
  • DarkSector
    #1341
    Nekem már nincs fent a játék, de más küldhet mentést.....
  • gabo91
    #1340
    sziasztok, én elsö pályán vagyok, bementem egy liftbe ahol tölteni kezdett valamit, egyszercsak kidobott a jáékbol :S
    volt már másnak is ilyen? Mit tudok vele kezdneni? mert nemtudok tullmenni igy azon a ponton:S

    itt van egy kép rola
  • gyuri12
    #1339
    szevasztok! ottan tartok,hogy van aza sexi csaj:) a prof haverja:) hogyan kell a hölgyet a másvilágra küldenem?
  • hutermo
    #1338
    hello mindenki,még mindig nem jutottam tovább amikor a prof felszáll a helikopterre és ott maradok a védőburkos csávóval meg két emberével.egyszerüen mindig szétlőnek esélyem sincs.Hogy csináljam ??Segítsetek!!!!
  • Merkaba
    #1337
    Le vagyok kötelezve. Örömömbe kapott még egy tárat halála után. kösz!
  • Gerbill
    #1336
    Kilövöd mindhárom lámpát vársz egy kicsit, majd az egér jobb gondjával lősz egy infernalos lövést(piros sugár)
  • Merkaba
    #1335
    Helló mindenki
    Én elakadtam itt az eleje fele mikor egy kopasz fószer valami burokba ossza az észt meg a skulót. Én meg csak ott tökölök lent a ládák mögött a halálomra várva. A lámpákat is kilőttem már hátha azzal van valami de a tag csak nem hagyja abba a gettó életérzést és lő mint akinek nincs más dolga.
    segítséget előre is kösz!
  • hutermo
    #1334
    Sziasztok!Segítsetek elakadtam!!!azon a részen amikor a prof felszáll és egy védőburkos fazont két csatlósával kell megőlni!a hordókat szétlőttem,de nem segít.
  • haxy27
    #1333
    na közben megvan. a lényeg a fejét kell löni igy elég hamar elfárad és lehet közben kapcsolgatni a komputert
  • DarkSector
    #1332
    Jah
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gyorsan fuss a kör alakú helység szélére, hogy ne tudjon megütni és már csak sorba kapcsold be a 3db gépet a terem külső részén...persze egyenként majd fel kell menni a hidakhoz és bekapcsolni a gömbön a bombákat...
  • haxy27
    #1331
    na eljutotam az ördögig de az simán ki csinál. Azt hogy lehet ki nyirni. valakinek sikerült nár?
  • Dénes é
    #1330
    hát pedig "e"-vel kell oda mész a csólához ráviszed a pontot aztán elkezd körülötte fehér izé forogni nah akkor elkezded nyomni "e"-t míg nem végez azt csá
  • gabo91
    #1329
    Sziasztok lenne egy buta kérdésem, hogyan tudok lőszert vagy fegyvert felvenni, vagy ellenségek fegyverét elvenni? Mert kifogyok elég hamar a lőszerből, és még nemjöttem rá hogy mivel kéne... (F,E, nem jo)
  • Dénes é
    #1328
    hát nálam ez nem látszik, de neki futok elölről
  • Pucher
    #1327
    Az egész teremnek lángba kéne borulnia és a prof el kezd repülni a székével, kicsit érdekesre sikeredett.....
  • Dénes é
    #1326
    utána minek kéne lennie?
  • Pucher
    #1325
    Pedig változnia kell.
  • Dénes é
    #1324
    megtörtént, de utána nem nagyon változott semmi
  • Pucher
    #1323
    A végén Black-et hogy öljem meg? Egyszerű fejlövésektől kifekszik?
  • Pucher
    #1322
    Teleportációval húzd ki a fém golyókat középről.
  • Dénes é
    #1321
    wolf profnál miután kilőttem a sárga csöveket utána mit kell?
  • Dénes é
    #1320
    eddig vagy 100szor próbáltam őket, de egyszerűen nem ment most meg igen

    köszi mind2töknek a help-et
  • Hellsing47
    #1319
    azokat a lámpákat lödd szét amik azon a kerek enegriamező 4 sarkában van..akkor betudsz oda menni és vmi karokat kell ha jól emléxem eltekergetni
  • Dénes é
    #1318
    na de ez az nem tudok le menni
  • Pucher
    #1317
    Miután lementél és megölted a csávót van egy bejárat ami elött dobozok vannak, azokat el kell teleportálni onnan és utána arra tudsz továbbmenni.
  • Dénes é
    #1316
    innen hogy kell tovább menni? kicsináltam mind a 3 csókát, de utána nem tudom
  • Dénes é
    #1315
    köszi szépen
  • Pucher
    #1314
    Ki kell lőni a szélén lévő fehér háromszögeket.