210
Superman Returns
  • Kinght
    #210
    http://dccomicsfrpg.hungarianforum.net/index.htm

    kuksizzátok meg ;)
  • Bubbax
    #209
    Költség: 207 Millió
    Bevétel: 391 Millió
    Azt hitték legalább 3 Milliárdot fog hozni, rábasztak. Nem elég a fasza CGI meg hogy Superman 20 éve volt utoljára moziban, most biztos mindenki rohanni fog a jegyért. JÓ TÖRTÉNET KELL és JÓ SZÍNÉSZEK hozzá, itt nem Kevin Spacey-ra gondolok.
    Mi is volt itt a sztori?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Valami lezuhan, elszabadul, elmerül, leesik... jő superman és elkapja, megállítja, kiemeli, megint elkapja. Aztán leszáll (értsd: nem lezuhan!) egy kriptonitsziklára. K.O., majd ugyanazt a kriptonitsziklát kihajítja az űrbe.

    Bravó!
    Ja, hogy a színészekről...vagy jót vagy semmit (kivéve Spacey).
  • Danny1987
    #208
    Lesz második rész?
    Az első tudtommal vaszteséges volt.
    Kemény fába vágja a fejszéjét az aki sikeres második részt akar összehozni.
  • akyyy
    #207
    hát az is kissé betett.... kihagyhatták volna...

    igy majd a második rész főleg róla fog szólni
  • Danny1987
    #206
    Nekem egy vmi nem tetszett a filmben.Supermannek gyereke van ami elég fura.Én legalábbis úgy tudom,hogy nincs egyik sorozatban vagy képregényben sem vérszerinti fia.
  • akyyy
    #205
    sztemis rossz volt,. túl nyomtatott.. unalmas:S
  • Monoton
    #204
    ehh ma megnéztem a filmet iszonyat jo :D

    bár én hagytam volna hogy superman meghaljon :D

    vagyis ugyértem a következő részekben már a fia lenne superman jopár évvel később
  • Rage47
    #203
    ma megnéztem, 10/10 -es , naggyon tetszett! jobb volt mint az elözöek, de lehet azért, mert mai szemmel nézem... :))
  • Szolnokboy
    #202
    Az lett volna a legjobb sztem ha ugyanazok a szinészek játsszák a karaktereket mint akik a Smallville-ben is
  • Magoo
    #201
    Én is azt mondom, hogy Superman-nek több ellensége van mint a nyamvadt kis Luthor manus :D
  • Quantumleap
    #200
    Én láttam, és pont az tetszett benne, hogy kicsit más, mint az első kettő. És egyáltalán minek Luthor mindegyik epizódba? Nélküle talán nem Superman a Superman?
  • vg
    #199
    Láttátok már a Superman 3-adik részét egyáltalán? Iszonyat szar, barom vigjáték Richard Pryor szereplésével, semmi más! Gene Hackman sem játszik benne már, csak a 4-edik részben!
  • Quantumleap
    #198
    Vagyis 4.-5.-6. Attól is kirázott a hideg, amikor poénból felemlegették.
  • Magoo
    #197
    hát igen...ezért sem értettem amikor mindenki azt mondta hogy a 2. után folytatódik...
    Ez olyan mintha a Star Wars-nak most csinálnának egy új 5. és 6. részt nem törődve az eredeti 5. és 6. résszel :)
  • Quantumleap
    #196
    Most szedtem le a Superman 2-t. Arra már nem is emlékeztem, hogy a végén kiírják: "Hamarosan jön a Superman 3". Így egy kicsit valóban röhejesen hat, hogy a Returns a másodikat követi. Már nem azért, hogy újfent szőrszált hasogassak.
  • Magoo
    #195
    A smallville-ben a most következő évadban lesz Zod :) micsoda párhuzam :D
  • Quantumleap
    #194
    Csak most olvastam itt az sg-n, hogy már tervezik a folytatást, és hogy abban Zod admirális lenne a főgonosz. EZ VALAMI VICC????
  • grizzly21
    #193
    lol
  • xmen94
    #192
    Jó film
  • Hunnenkoenig
    #191
    *kirazott a hideg = libabörös lettem (most jöttem ra, hogy nem ugyanaz :-) )
  • Hunnenkoenig
    #190
    Nekem nagyon tetszett.

    Imadtam, hogy csontra az elsö kettö stilusaban csinaltak meg.
    Mar a nyitojeleneteknel kirazott a hideg.

    Elöször megijedtem, hogy megint elölröl kezdik elmeselni, mikor megjött a nagy tüzcsova es a földben nagy arok lett, de aztan megnyugodtam, mikor kiderült, hogy felnött a superman. :-))

    Talan kicsit valoban hosszura sikeredett, de azert jo volt.

    a 3. es 4. reszt en sem tartom igazinak. Mar azt sem tudom miröl szoltak.
    Az elsö kettöt hanyasig neztem. Lattam öket vagy 50x ha nem többször. Igaz mar nagyon regen. Talan ujra megnezem öket.
  • Quantumleap
    #189
    Azért a mobiltelcsi nem kellett volna.
  • kill3r22
    #188
    én pedig Superman filmet akartam látni és azt kaptam a pénzemért amitszerettem volna! ha belenyomnak uj dolgokat akkor meg az lett volna a baj h nem illik bele a filmbe...ez a film pont ugy vlt jo ahogy volt ennyit vártunk töle se többet se kevesebbet...és jöhet a 2.rész is!
  • NeoMaN
    #187
    Szeretem Supermant, de ez a film egy szánalmas vicc.
    Sajnos.
    :(
  • zoliii
    #186
    Igazad van nekemse tetszett többet vártam a filmtöl.Az egyik internetes oldalon olvastam hogy ebböl még 2 részt akarnak csinálni
  • grizzly21
    #185
    uhh, ma néztem meg, nagy hiba volt. ez egy rettenetes nagy szar. semmi uj ötlet nincs, mindent százezerszer előttek már, szánalmas! fujj, amerikai szemét.
    mondjuk a szinész az egész jol hasonlitott az eredetire.
  • Magoo
    #184
    Miért mondtad azt hogy Forgács Gábor Lex magyar hangja? most volt a werkfilm az RTL-en és nagyon valószínünek tartom hogy a jelenetkhez a hangot a már kész szinkronból vették ki. Ugyanis Lex = Forgács Péter. NEM GÁBOR....hanem Péter!
    Ha jól hallottam akkor Superman hangja pedig Crespo Rodrigó (ha így írják).
    Azért Forgács Péter sokkal kellemesebb hang mint Forgács Gábor...
  • knightbali
    #183
    jogos
  • GoKu x
    #182
    jovan bocs hogy élek..
  • knightbali
    #181
    eggyet értek
  • Magoo
    #180
    Én sztem azért nem kéne ennyire Warezolni az Sg-n. Szóval légyszi spórolj már ezen...meg az is aki azt tervezi hogy kéri a filmet emberkéktől stb.
    Aki nem képes elmenni moziba hogy megnézzen egy filmet az ne nagyon mondjon kiritkákat kamerás verziókból!
    Nem azért mondom hogy istenítsem a filmet mert nekem nem igazán jött be, de akkor is ezt kell hogy mondjam.
  • GoKu x
    #179
    végre megnéztem a filemt, amugy meg nem rossz kis film ez de többre számítottam .
  • GoKu x
    #178
    ez azz megoldotam :D
  • GoKu x
    #177
    najóó megoldottam. 1cd felirata teljesen müxik. de a 2cd felirata vagy nincs vagy ugyan az mint az 1 cd-jé mert azoakt írja ki amit már láttam. pedig leszedtem a 2cd srt-t. de az nem jóó. ha vki tudna adni egy 2cd feliratot annak naygon örülnék. előre thx
  • knightbali
    #176
  • GoKu x
    #175
    amugy meg vlc playerrel próblom
  • GoKu x
    #174
    Hy all!
    Letöttöttem a filmet+hozzá feliratot,de az a baj h csak az első 2 mondatot írja ki. Így jártam az xmennél is, ott azt hittem vmi felirat hiba van és letöröltem,de most biztos nem az lehet a baj. ezt töltöttem le(Superman.Returns.XViD.TS-maVen + meg hozzá a feliratot.)
  • vg
    #173
    "superman kamu"

    Hát igen, az ilyen filmekben, amiben egy fölönkívűli a puskagolyónál is gyorsabban repülget, a szemével éget, mindenkinél erősebb, és egy zöld kőtöl rosszul lesz már kell egy kis intelligencia, hogy felfogja az ember, hogy ez bizony "kamu"... No comment!
  • sapkafej
    #172
    engem
  • Bucser
    #171
    ÉS ez kit érdekel??