3581






A WAREZ TÉMÁK, WAREZZAL KAPCSOLATOS KÉRDÉSEK KERÜLENDŐK!
MAGYARÍTÁS!



  • baktaileader
    #3537
    Nem nem origi!
    De idegesít hogy nem jönnek be a szervek, valaki segítsen :(
  • Optimus Prime
    #3536
    Designos ki avatara van a fórumnak. :)
    Látom elég aktív ez a fórum, kár hogy előbb nem akadtam rá. Hisz többen épp akkortájt akartak multizni, amikor én is. Merthogy a szerverek totál üresek, ami a multi kidolgozatlansága miatt érthető is. Mert sajna TDM és DM módok... azon felül nagyok a pályák, és 2-3 játékosnak nem túl előnyös.
    A single mód zseniális, én elsőre egy nap alatt végig vittem, még Cherokee módban se jelent komoly kihívást. Bár inkább túl rövid. Ennek ellenére nálam top játék. Remek grafika, ötletes újítások -> spirit walk, wall walk, portal, jó sztori, remek szinkron és végre nem egy captain america a főhősünk. Ez az indiánosdi ad egy kis pluszt a játéknak, amitől számomra nem egy FPS-t hangulatát adja.

    Multizni ki szokott még? Ritkán vannak fent egy-két szerveren. Ajánlott az 1.4-es patchet is feltenni, azzal kompatibilis lesz a japán verziókkal is. És nem kéri a CD-t.
  • ffxi
    #3535
    Origi?
  • baktaileader
    #3534
    Sziasztok!
    Valaki segítene nekem a prey multiplayer-el kapcsolatban???
    Rékattintot és egyszerűen nem jön be semmi !
    Nem látok serveret amikhez csatlakozhatnék!
    Amikor pedig csinálni akarok egy sajátot kilép és egy ilyen kék ablabkan ír minden hülyeséget!
    Valaki segítsen hogyan játszahtnék végre Multit :( ?!
  • ffxi
    #3533
    Hű ez szinte ingyé van!
  • saxicola
    #3532
    3000Ft a game. Ennyit bőven megér.

    http://galaxisnet.hu/mkeres.php?T2=prey&I1.x=0&I1.y=0
  • ffxi
    #3531
    Sehogy.
  • rob999
    #3530
    nemtom valahogy biztos lehet nem??
  • ffxi
    #3529
    Nem eredetivel, hogy akarsz neten jácani?
  • ollie
    #3528
    akkor vedd meg
  • rob999
    #3527
    Mégsem mert amikor online voltam beléptem és megint kérte a cd-KEY-t miért és akkor sem fogadta el miért van ez? Én neten szeretnék vele játszani de ha nem vagyok csatlakozva akkor sztem ez nem fog menni.
  • rob999
    #3526
    oooo
    már értem és jóó is lett köszi
  • rob999
    #3525
    és azt hogy csináljam???
  • ffxi
    #3524
    Ne legyél online. próbáld meg úgy
  • rob999
    #3523
    helo én már egyszer feltelepítettem a játékot kivittem és letöröltem
    most ismét feltelepítettem és amikor belépek kéri a cd-KEY-t beirom neki a cod ot és nem fogadja el miért van ez?????
  • Devotus
    #3522
    Egy régebbi driver kellett hozzá. Googlebe ha rákeresel akkor bead egy pár linket, ami az Nvidia oldalára vezet, ahol megvannak a régebbi driverek. De hogy az NVidia kezdő oldaláról, hogy lehet eljutni oda, arról fogalmam sincs...
  • kr1szmester
    #3521
    Nah most konkrétan kiírja, h nem jó a VGA driver-je És honnan tudnék leszedni egy régebbi drivert hozzá? Az NVIDIA.com-on csaka a legújabb van fönt :S
  • kr1szmester
    #3520
    Lenne egy problémám. Felraktam újra a játékot, de hibát ír ki. a régebbi VGA-m Nvidia 7600 GS, DDR3 512Mb stb...de most lett új gép, egy Nvidia 8600GT, DDR3 512Mb, de hibát ír ki. Driverhiba lenne? Fölkéne raknom, egy régebbi drivert? És az találok az nvidia-com-on, felrakom, és csak úgy játszhatok vele?
    itt az error
  • Rage47
    #3519
    más 3D-s játék rendesen működik?
  • Devotus
    #3518
    Sziasztok!

    Nem tudom mennyien látogatjátok még ezt a fórumot de remélem akad valaki aki tud segíteni. Az elején az animációba a teljes látótér lilásba fordul és semmi konkrétuomat max falakat meg körvonalakat mutat. Utána nincs egy darabig semmi gond, de néhol a padlózat hasonlóan eltűnik és most egy olyan résznél tartok ahol a konzolmegvilágításhoz kellene a lámpám, de az se funkciónál az adott területen rendesen, korábban jól működött. A beállítások menüben a jóváhagyás és más gombok a szép keret helyett zöld sűrű négyzetrácsba vannak foglalva. Megpróbáltam újrarakni, patcheltem, cracket váltottam - maxi image-gel nem ment :S - újraraktam a videokártya drivert és a directx-et. Más nem jutott eszembe, várom az ötleteket vagy mégjobb lenne egy működő megoldás :) Előre is Köszi!
  • ollie
    #3517
    Tényleg jó a játék, egyébként jóval "öregebb" konfigokon is ment max grafikával.
  • human8
    #3516
    tényleg, jó gamma, én is most vettem elő újra, mivel új a kecském.
    és ledöbbentő néhol a játék a kora, és a mérete ellenére

    Core2Duo 2.4GHz, ASUS P5-N, 2GB ram, 8600 GT ASUS 512 MB DDR3 1280*1024
    full high
  • PunkZoli
    #3515
    prey 1000 ft ért:D
  • ffxi
    #3514
    Hibásan írtad ki vagy töltötted le.
  • tigeroo
    #3513


    ezt kapom a telepítésnél...
    gyönyörű, nem?
    volt már valakinek ilyen gondja?
  • Kurt97
    #3512
    :)
  • Qwerty4
    #3511
    Lesz...
  • Kurt97
    #3510
    Amúgy én még nem játszottam ilyen szép grafikájú játékon :D
  • Kurt97
    #3509
    Igen, nagyon ott van, de itt az Ascent pálya felé már kéne egy történeti elem, hogy feldobja...
  • Qwerty4
    #3508
    A Crysist és a FarCryt gyalázza nálam a poros földig a Prey. :D
    Pedig a Prey se Top 20-as, de profi egy játék az biztos.
  • ffxi
    #3507
    Nem rossz, mi? :)
  • Kurt97
    #3506
    Nekem intel 2,4Ghz-es procival, 768 MB sdrammal, 7300GT 256MBVRAM-mal 1024x768-on max grafixon megy.
    Ez a játék nagyon állat :D
  • Qwerty4
    #3505
    nm!
  • tigeroo
    #3504
    köszönöm.
  • Qwerty4
    #3503
    Én 2500+ Sempron, 500 MB mem., ati 9550-el játszottam és majdnem elértem a maximum beállításokat, le kellett vegyek pár effektet.
    Menne, de nem maximumon, a proci talán ott a leggyengébb láncszem.
    Közepes beállításokkal, 1024x768-al nem lenne gond.
  • tigeroo
    #3502
    1500mhz (athlon xp 1800+), 768mb ddr ram, ati radeon 9600
    ilyen konfigon mennyire jól futna?
  • ludmila
    #3501
    Megoldottad, köszi! Szerencsésen túl jutottam, de az ó évre ennyi!

    BUÉK!
  • Qwerty4
    #3500
    Megjegyzem innen a fontos rész ami neked kell:

    "Négyféle gépezetet találunk, kettőnél erőtér van. Először oda szálljunk le, ahol előzőleg nem jött ellenség, és erőtér sincsen. Először aktiváljuk az erőteret, mire elérhetővé válik a reaktor belsejébe nyíló panel, ezt jobb oldalt, egy másik kapcsolóval tudjuk aktiválni. Ezután kapcsoljuk ki az erőteret, majd menjünk vissza az űrhajóba, lőjük szét a generátor előtti pajzsot, majd az űrhajónk húzás funkciójával szedjük ki a téglalap alakú dobozt a gépből. Most a másik két generátornál is meg kell ismételnünk ugyanezt, melyeket már erőtér véd. Amelyiknél a pajzs nyitva van, ott egyszerűen szálljunk ki az űrhajóból, szellem módban belülről deaktiváljuk a pajzsot, majd az űrhajóval húzzuk ki a dobozt a gépből. Az utolsónál a védőpajzs nincs megnyitva, először azt kell aktiválni, majd a végén kikapcsolni az erőteret (természetesen ezeket is testünkből kilépve kell véghezvinni). Ha mind a négy gépből eltűntek a dobozok, haladhatunk tovább felfelé,..."

    B.U.É.K.!
  • Qwerty4
    #3499
    ludmila a teljes pálya végigjátszása itt van:

    "Menjünk be az ajtón, a túloldalon az ellenségeket likvidáljuk. Haladjunk át a bal oldali járaton. Lézerek fogadnak bennünket, melyeket kétféle módon is hatástalaníthatunk. Ha szeretjük a kihívásokat, ugráljunk át közöttük, majd a túloldalon deaktiváljuk őket, azonban érintésük esetén szembesülnünk kell pár előbukkanó falra szerelt ágyúval. Ha nem szeretjük a kihívásokat, egyszerűen lépjünk át szellem módba, haladjunk át a lézeren, majd a túloldalon deaktiváljuk azt. Ezt a szellemes mókát bármilyen lézeres akadály esetén sikerrel alkalmazhatjuk. Továbbhaladva aktiváljuk a portált, és haladjunk is át rajta, majd be az ajtón. A szakadéknál alkalmazzuk a szellem módot, a túloldalon lőszerek vannak. Ezután haladjunk visszafele, a lézer melletti baloldali ajtón másszunk be, aktiváljuk és haladjunk át a gravitációs padlón. A következő szobában ismételten lézerek fogadnak bennünket. Továbbhaladva egy újfajta szörnnyel találkozhatunk, majd újabb lézerek keresztezik utunkat. Haladjunk tovább egyenesen, nyomjuk meg a kapcsolót, hamarosan mesterlövészek támadnak meg bennünket. Visszafele a bal oldali ajtón menjünk be, Szellem módban menjünk át a hídon és aktiváljuk a gravitációs padlót, majd vissza, iktassuk ki az erőteret. Haladjunk át a padlón, majd be az ajtón, ahol újabb lézerek fogadnak bennünket. Továbbhaladva repülő lények törnek életünkre. Haladjunk át a platformon, majd át a csöveken. Vigyázzunk, mert rengetegen támadnak közben, legjobb döntés, miután az ellenfelek a környékünkre teleportáltak, hogy visszafordulunk, nehogy egy erőteljesebb lövés következtében leszédüljünk a csövekről. Ha a környék tiszta, áthaladhatunk. Ha véget érnek a csövek, ugráljunk le. Ne ijedjünk meg a sárkány szellemtől, nem esz meg, csak a szellemünket készíti ki kicsit. Aktiváljuk a portált, majd szálljunk be az űrhajóba. A következő leszállónál szálljunk ki, szellem módban haladjunk át a hidakon, aktiváljuk a kapcsolót, majd vissza az űrhajóba, és induljunk felfelé. Intézzünk el az űrhajóból minden ellenséget. Négyféle gépezetet találunk, kettőnél erőtér van. Először oda szálljunk le, ahol előzőleg nem jött ellenség, és erőtér sincsen. Először aktiváljuk az erőteret, mire elérhetővé válik a reaktor belsejébe nyíló panel, ezt jobb oldalt, egy másik kapcsolóval tudjuk aktiválni. Ezután kapcsoljuk ki az erőteret, majd menjünk vissza az űrhajóba, lőjük szét a generátor előtti pajzsot, majd az űrhajónk húzás funkciójával szedjük ki a téglalap alakú dobozt a gépből. Most a másik két generátornál is meg kell ismételnünk ugyanezt, melyeket már erőtér véd. Amelyiknél a pajzs nyitva van, ott egyszerűen szálljunk ki az űrhajóból, szellem módban belülről deaktiváljuk a pajzsot, majd az űrhajóval húzzuk ki a dobozt a gépből. Az utolsónál a védőpajzs nincs megnyitva, először azt kell aktiválni, majd a végén kikapcsolni az erőteret (természetesen ezeket is testünkből kilépve kell véghezvinni). Ha mind a négy gépből eltűntek a dobozok, haladhatunk tovább felfelé, itt a leszállónál ne szálljunk ki, hanem még feljebb haladjunk tovább. Haladjunk át a reaktoron (várjunk meg, míg az elektromos mező megszűnik egy helyen), takarítsuk el az akadályokat a kapu elől, majd repüljünk be rajta. Szálljunk ki, kövessük a kijelölt nyomvonalat, majd a nagy teremben, a jelenet végén ugorjunk be a portálba.

    Információ: Nem feltétlenül kell a lézereket kerülgetnünk, ugrálgatnunk közöttük. Ha szellem módban vagyunk, a lézerek nem észlelnek bennünket, így szabadon áthaladhatunk köztük és deaktiválhatjuk a lézeres védelmet a túloldalról. Sokkal egyszerűbbé válik így a dolgunk."

  • ludmila
    #3498
    Szia jojo!
    Az alábbiakat még te írtad júliusban azt hiszem nekem is itt fogyott el a tudományom csak azzal a különbséggel, hogy nekem nem akar megoldódni...

    Qwerty4 is meg próbál segíteni, de több szem többet lát alapon írok.


    "olyan helyen vagyok, ahol 4 ilyen masinaindító állvány van.
    a 4 burokból 3 megy, egy nem,
    semmi ellenség, semmi teendő, semmi másodlagos (szellem menetel)frunkció nincs.
    alul egy pajzsfélén jöttem át, felettem pedig egy forgó venti megy, áthaladni rajta lehetetlen.
    a 4 burkot szellem menetbe ki lehet kapcsolni, de nincs megoldás.
    vagy van?????????

    megoldódott közbe."