23
  • Improve
    #23
  • Improve
    #22
    Kb fogalmad sincs az egészről és csak fikázni jöttél, gratula.
  • Improve
    #21
    Bazz, már bocs de te vagy nevetséges, az egyház igenis használja a technika adta lehetőségeket.
    A vallás üzenetének közvetítéséhez a technikát is felhasználják, ennyi. És vallásszabadság is van ha nem tűnt volna fel.
  • Ph03niXx
    #20
    Azt tudni róla, hogy része volt a Hitlerjugendnek. De ez messze nem jelenti azt, hogy Náci is volt. Akkoriban minden gyereket "besoroztak" a Hitlerjugendbe, sz'al szerintem nem volt választása. Az meg, hogy Náci volt, meg hogy egyet értett a zsidó-ellenes törvénnyel, szerintem csak kombináció.

    Másik pedig, hogy nálunk a pap a II.VH-ban tábornok volt... Namost... Hát nem tudom. Döntsétek el!
  • Salty
    #19
    törvénnyel* ez a magyar...
  • Salty
    #18
    Nem tudom, miért foglalkoznak ilyen emberekkel, hiszen csak annyi a dolguk, hogy megtanuljanak pár ima sort, aztán mindent megkapnak, és verik a farkukat Máriára. Hiába támogatja, nem köszöntötte pl. a spanyolokat, akik megszavazták az országban, hogy a buzik is házasodjanak. Ezt Raceinger nem szereti, állítólag még a II. vilagháborúban Hitler oldalán állt, és egyetértett a zsidóellenes törvényjel. Hát persze, így kényelmes az élet.
  • Alien_AM
    #17
    elnezest elkapott a hev :)
  • Alien_AM
    #16
    korszeru techinka? hat ez nevetseges, bar az egesz egyhaz az.

    // "Engedjétek, hogy előre mehessünk a feltámadott Krisztust övező boldogságban és az állandó segítségében bízva."

    hat abban bizhaccc.
  • Improve
    #15
    Szerintem az egyházellenes beszólásaitok nélkül is meglennénk...
  • Tetsuo
    #14
    Ministránsokat sggbe hm is.
  • archkoven
    #13
    Noha nagyon támogatja az új technológiákat az óvszertől mereven elzárkózik. Bár valószínűleg nem is tudja mire való. Recskázni nélküle is biztonsággal lehet.
  • PLaci #12
  • mikike
    #11
    remélem tényleg válaszol
  • TeszteloPontHu
    #10
    De igen, 78-ban már elvileg küldhetett volna emailt.
  • Zsoldos
    #9
    Tamogatja a az uj technologiakat, pl a fenykardot
    :)
  • Redfox
    #8
    Lol.:D
    Mellesleg #1-es, igazad van....:)
  • trabant
    #7
    Dehogynem, mint a viccben: arab és zsidó beszélget:
    arab: - a mi civilizációnk ősibb mint a tiétek, a régészek telefonvezetéket találtak az ókori rétegekben.
    zsidó: - az semmi, nálunk semmit nem találtak, ebből következik hogy őseink ismerték a mobiltelefont.
    :-D
  • dtk1985
    #6
    lol
  • smv
    #5
    van benne valami...
  • h4x0r
    #4
    ott a pont :-)
  • iko
    #3
    jogos :)
  • Killgore
    #2
    :)
  • cSuwwi
    #1
    II. János Pál volt egyébként az első pápa, aki használta az SMS-t és az elektronikus leveleket

    még jó, mivel elődjének 78-ban nem igen lett volna lehetősége sms-t, vagy e-mail küldeni :)