10222
DUgsdu3.png11106663921180798017.jpg

Linkek: EP2 Steam Oldal - Orange Box Hivatalos Oldal
Van külön Portal topic, Portal ügyekkel kapcsolatban plz oda!
EP2 Magyar Fordítás

!!!A WAREZ KÉRDÉSEK KERÜLENDŐK, A WAREZ/TÖRT SZERVER LINKEK TILTOTTAK!!!!

  • RAMyMamy
    #10022
    tényleg logikus, hogy olyasmihez szólok hozzá, amit csak fikázni tudok, de láthatólag fogalmam sincs az egészről.

    ha legalább végigvitted volna az összes részt és utána hőbörögsz, azt megérteném, de így egy kicsit "vicces" a véleményed.
    Utoljára szerkesztette: RAMyMamy, 2014.08.10. 21:53:30
  • cikasz
    #10021
  • Jim Morrison
    #10020
    most, kb 10 perc után elértem Ravenholme-t (még kicsit járműveztem majd megkaptam a gravity gunt stb). Nem ez a rész volt demoban? valami rémlik, hogy anno mikor feltettem a steamet akkor azért tettem fel mert ki akartam próbálni a demot.
  • Rony94
    #10019
    Oh boys....ne kezdjétek!
  • grebber
    #10018
    Az hogy valamit nem tartok jónak és nem tartam nagyra mert annyira nem érdekel az nem egyenlő azzal,hogy nem szolok hozzá egy beszélgetéshez.
  • RAMyMamy
    #10017
    mondjuk azt igazán nem értem, ha valakit ennyire nem érdekel a játék és ennyire utálja, az mégis mit keres ebben a topikban (költői kérdés)
  • Belkar
    #10016
    Te tudod. Mindenesetre elég nehezemre esik elhinni hogy FEAR, Far Cry, Doom 3, Crysis bejön de a Half Life 2 nem miközben mind a 4 játékkal 90%-ban megegyezik a játékmenet...

    De egyébként azt nem értem ha ennyire nem tetszik a játék minek nézegeted egyáltalán a témát? Talán arra vársz hogy hátha valaki más is negatívan vélekedik a játékról és akkor gyorsan lecsaphass hogy "Én bizony ezt már régen megmondtam, hiszen én már messziről megismerem a szart."?
  • grebber
    #10015
    Én odafigyeltem sőt napokat bújtam minden magyar oldalt ahol a HL történetét olvashattam hogy közben ne kelljen játszanom ,mert így olvasva tényleg csak a sztorira lehet koncetnrálni ,de számomra ez semmi nulla.

    Én amiket felsoroltam sokkal jobban érdekelnek és jobban bele tudom magam élni.Amúgy meg ez is cső csak nagyobb és kb 3 méterenként tölti a részeket
  • RAMyMamy
    #10014
    amiket felsoroltál, mind csőfps, középszerű sztorival és játékmenettel. ezekben még annyi korszakalkotó motívum sincs, mint a half-life-okban.

    a half-life-nak pontosan a történetmesélése és a szereplői a legjobb része, és az az univerzum, amit kreáltak neki. eléggé bonyolult az egész, úgyhogy nem első végigjátszáskor fogsz minden kis apró részletre odafigyelni és összerakni a képet magadban, nekem hl2-nél csak 6 vagy 7-edjére sikerült felfogni, hogy tényleg mi a franc is történik és miért. ez is egy elég lineáris játék, de nekem eddig minden egyes végigjátszáskor tudott valami újat mutatni, ezért is imádom.

    #10009: szerintem nem sok köze van a beleélésnek ahhoz, hogy a karakter, amit irányítasz, az beszél-e vagy sem. én speciel jobban szeretem, ha beszél, mert akkor legalább látni lehet, hogy van valami személyisége, legalább foglalkoztak vele. Gordonnal pont ezért vagyok semleges viszonyban, mert a többi szereplő reakciói alapján szimpatikusnak tűnik, de mégsem vagyok benne biztos, hogy teljesen olyan a személyisége, mint amilyennek én azt elképzeltem idáig. ettől függetlenül nagyon remélem, hogy nem a 3. részre ered meg a nyelve, akkor elvesztené az egész a "varázsát".
  • grebber
    #10013
    Inkább tolom végig a FEAR, Far Cry, Doom 3, Crysis összes,Cod 2-vel kezdődve az összeset mint a HLszériát.

    A történet véletlenül sem kiemelkedő sem a játékmenet ezért ha fizetnének sem értem miért verik rá sokan.Nem fog meg persze mivel ami szar azzal mindig ez van.
  • Jim Morrison
    #10012
    Termeszetesen figyeltem.
  • RelakS
    #10011
    Az NPC-k szövegére figyeltél, tehát hogy mi is a történet, vagy csak annyi maradt meg, hogy idióta szörnyeket kell lőni, meg álarcos fickókat, illetve nincsenek nagy piros nyilak, hogy merre kell menni?
    Utoljára szerkesztette: RelakS, 2014.08.10. 19:45:37
  • Ryder62
    #10010
    Már várom hogy CM13-al újra tolhassam.
  • Rony94
    #10009
    Beleélés kérdése az egész. És mivel Gordon néma, így még egyszerűbb a beleélés.
  • Jim Morrison
    #10008
    Hát jó, megpróbálom még egyszer... remélem mentéseim felhőben maradtak, ha jól emlékszem hl2-ben motorcsónakoztam és valami nyílt nagy nyílt terepen voltam, ha elölről kell kezdenem lehet mégsem állok neki... mindig felrobbantani a hordókat, hogy meghalljon az ellen, plafonról nyelvüket lógató nemtudommiket lőni, nekem nem volt olyan izgalmas és átütő élmény se.
    És nem hiszem, hogy velem van a baj. (legalábbis remélem :))
  • Belkar
    #10007
    Ugye azt tudjátok hogy Half Life 2 2004-ben jött ki? Hasonlítsátok össze egy Call of Duty: United Offensive-al és rájöttök majd hogy miért is számított (akkor) forradalminak. Bár jobban belegondolva azóta sem csináltak jobb FPS-t csak maximum olyat ami grafikailag jobban nézett ki.

    Ha valaha is csináltak tökéletes játékot akkor a Half Life 2 az. Nem véletlenül játsszák sokan újra 1-2 évente és várják a következő részt mint a messiást.

    Én megértem hogy nem lehet mindenkinek egyforma az ízlése de ha valaki általánosságban szereti az FPS-eket viszont a HL2 nem tetszik neki akkor vele van a baj nem a játékkal. Mindenesetre én azt ajánlom nektek hogy kezdjetek bele megint és legalább Ravenholme-ig vigyétek el ami a játék nagyjából 1/3-adánál van aztán ha addig nem ragad magával a történet, a karakterek és a játékmenet akkor tényleg menthetetlenek vagytok.
  • akyyy
    #10006
    én kétszer vittem végig a hl2-t meg az ep1,2-t, egyszer mikor kijött, meg mikor kész lett a magyarítás. ha jól emlékszem :)

    és jó volt.
    viszont az első részét, meg a kiegészítőit, csak egyszer vittem végig, viszont azok is nagyon jók.
  • Rony94
    #10005
    Én sem értem miért mondja mindenki forradalminak, ettől függetlenül az egyik kedvenc játékszériám és soha sem tudom megunni. Hihetetlen jó hangulata van. ^^
  • grebber
    #10004
    Ne keress benne értelmet ,én sem értem miért lett ez a HL széria ennyire nonplusszultraként elkönyvelve.
  • Jim Morrison
    #10003
    megmondom őszintén...és most ne verjetek meg... többször nekiálltam a hl2-ep1-ep2 hármasnak de egyiket se tudtam befejezni egyszerűen nem értem miért vannak ezért oda olyan sokan. Pedig ep1 et kvázi sokáig játszottam, mert azt mondták rövid, de így se tudtam befejezni :D
  • kekeN7
    #10002
    Épp most fejeztem be a HL2-EP1-EP2 hármast, és szó szerint szemétség, hogy 8 éve semmi fejlemény nincs. :D Anno már játszottam őket, de akkor nem így egyben. Tök durva látni, hogy mennyi fejlődés volt csak 1-2 év eltéréssel is.
    Tényleg szar várni, meg hallgatni az idióta találgatásokat, de egyébként baromira igazuk van azoknak, akik azt mondják, hogy mindkét részt a maga idejében a legjobb játéknak nevezték, és azóta sem lett kisebb az elvárás, sőt... ha valaha lesz belőle valami, nagyot kell szólnia. Akárhogy is, remélem most a Source 2-vel végre elindul valami. :P

    // jópofa a küldés gomb. :)
  • Jim Morrison
    #10001
    2014/08/07/source-2-tools-teased-in-dota-2-update/
    Jön a source2, még 10 év és jön a source3 _talán_ hl3-al együtt.
  • artschi
    #10000
    Ez brutál jól néz ki :)
  • Zero 7th
    #9999
    Szerencsére ez csak a nagy játékstúdiókra igaz, azok meg egyre inkább hóttugyanolyan, unalmas, szinte magukat végigjátszó szarokat gyártanak futószalagon. (Valve üdítő kivétel lenne, ha gyártana játékot még...)

    Közben meg van egy egyre masszívabb réteg, akik azt csinálnak, amit akarnak, olyan lesz, amilyenre pénzük volt meg amilyenre sikerül, jellemzően a grafika minimál, de legalább ötlet van bennük, és játszani is élmény.
  • darkling
    #9998
    The Freeman Chronicles kickstarter
  • pajti
    #9997
  • MerlinW
    #9996
    Az a mindenki azt csinál amit akar nem egészen úgy zajlik ahogy te képzeled:) Az a lényege, hogy mindenki abban a projektben vesz részt amelyikben akar és amelyikhez ért. A projektek azonban ugyanúgy ki vannak osztva, mint minden más cégnél. Szép is lenne, ha azért fizetnének 5-15 ezer dollárt egy alkalmazottnak, hogy azt csináljon amit akar:)
  • Belkar
    #9995
    De egy játékot senki nem dob össze 3-4 hónap alatt ezért ha korrektek lennének akkor nem hitegetnének hanem kijelentenék hogy 1 éven belül biztos nem lesz HL3. Aztán a következő évben megint egészen addig amíg végre meg nem jelenik. Persze ahogy Malakai is írta marketing szempontból ez így sokkal jobb nekik
  • Malakai
    #9994
    Nekik semmi előnyük nem származna belőle, én inkább ezt mondanám.

    Egyrészt miért mondanának ilyet, amikor lehetséges, hogy valamikor akár igen közel komolyan beindul a HL3 szekér. Nem tudjuk mi megy ezen a téren a cégen belül. Én kétlem, hogy ne lenne rajta x ember, akik azon malmoznak, hogy hogyan lehetne valami igazán nagyot durrantani vele.

    Hiába mondják, hogy a negatív sajtó is sajtó, de nekik nem arra van szükségük, hogy így is úgy is a hírekben legyenek. És egy nem lesz HL3 az bizony negatív sajtó.

    Valószinüleg részvényük is esne valamicskét egy ilyen hírtől.

    Az EA-szerződésük meg nem ismert, de akár még azt is sérthetné egy ilyen kijelentés.
  • genndy
    #9993
    Mivel ott kb. mindenki azt csinál amihez kedve van, ezért nem kizárt hogy egy csapat belevág és megcsinálja. Ezért nem jelentik ki kerek-perec hogy nem lesz, mert lehet.
  • Rony94
    #9992
    Mert hülyék lennének nem folytatni. Valamikor meg fog jelenni a 3. rész......valamikor.
  • Belkar
    #9991
    Én csak azt nem értem hogyha a Valve nem akarja folytatni a szériát akkor miért nem mondják ki nyíltan hogy bocs de az elkövetkező 10 évben nem lesz folytatás ne is várjátok. Ez lenne a korrekt...
  • kifli
    #9990
    esküszöm azt akartam írni, hogy biztos dog vitte :D
  • Malakai
    #9989
    Közben néha rázogatta, nekidobta pár hordónak és jót nevettek. True story.
  • wantonly
    #9988
    Gravity Gun-al felkapta és odavitte. :D
  • genndy
    #9987
    A második rész végén egy raktárban vagyunk, arra gondol, én se sok értelmét látom a sírnak a Borealisnál :)
  • MerlinW
    #9986
    Az a raktár egy hajó és oda mennek, nem onnan jöttek:)
  • RAMyMamy
    #9985
    azt el tudom képzelni, hogy esetleg Dog cipelte a hátán... de amúgy tényleg "lol" kép
  • akyyy
    #9984
    ja biztos magával vitték a hullát abból a raktárból.
  • pajti
    #9983