10222
DUgsdu3.png11106663921180798017.jpg

Linkek: EP2 Steam Oldal - Orange Box Hivatalos Oldal
Van külön Portal topic, Portal ügyekkel kapcsolatban plz oda!
EP2 Magyar Fordítás

!!!A WAREZ KÉRDÉSEK KERÜLENDŐK, A WAREZ/TÖRT SZERVER LINKEK TILTOTTAK!!!!

  • RAMyMamy
    #10062


    aki szerint ezek után se érdekes a sztori... hát, az így járt
  • bbdc77
    #10061
    Közvetetten már a Half-Life első részében is jelen volt a Combine. A HL1 főellensége, a Nihilanth egy, a Combine által leigázott idegen fajok egyikének utolsó túlélője, aki utolsó esélyként a Xen-re menekült több, különféle Combine által szintén üldözött fajjal egyetemben (Vortigauntok pl.). Egy ideig békességben éldegéltek a Xen-en mígnem jött Gordon, meg a 'Black Mesa incidens' és megzavarta az idillt. Miután elpusztítottuk a nagyfejű Nihilanthot - aki önmaga is képes volt portálokat nyitni -, létrejött egy ún. 'portal storm' amit a Combine ki is használt, átpattantak a mi világunkba és hét óra alatt megadásra kényszerítették a Földet. Ezen események után körülbelül 20 évvel veszi fel a fonalat a HL2.
    Utoljára szerkesztette: bbdc77, 2014.08.28. 23:31:40
  • Rony94
    #10060
    SZARKAZMUS!!!!
  • 7th Zero
    #10059
    FPS _talán_ nincs. Még az is kérdéses. Nekem konkrétan nem jött be a Combine, semmi jelük nem volt az első részben, aztán hopp, ők a főellenség.
  • JaSoN HuNTeR #10058
    Biztos hogy nem jobb. Ennél szerintem jelenleg nincs jobb történetű játék.

    COD az CTRL+C CTRL+V-s játék mindig ugyan arról szól. Egyszer játszható játék.
  • 7th Zero
    #10057
    Az első rész sztori és újdonságok kapcsán is jobb volt. A második rész a fizikájával emelkedett ki az addigi felhozatalból.

    Mindkét fő újítását aztán MINDENKI lenyúlta, utánozta azóta, esetenként akár jobban is. De pont azért klasszikus mindkét rész, mert azok hatására terjedt el először a bonyolult(abb) sztori az FPSekben, aztán a fizika mindenhol.
  • Jim Morrison
    #10056
    én speciel 'nem vagyok codos', de lehet igazad van, az még ennél is jobb...
  • JaSoN HuNTeR #10055
    CODOK storija tényleg nagyon beszabehu :D :D
  • sirdond
    #10054
    ez marha király :D
  • pajti
    #10053

    állat lehet :D
  • Jim Morrison
    #10052
    ha jobban belegondolok, nekem játékok között talán nincs is 'etalon'. Sok játék tetszik (és nem cod1-től 7-ig, elég sokfajta), de olyan amire ezt a szép jelzőt aggasztanám olyan nincs _ha_ az egyjátékos módot nézzük (és most azt nézzük).
    Nem azt mondom hogy a hl2 rossz, mert nem rossz játék de számomra semmi olyat nem mutatott amitől úgy odalennék és tűkön ülve várnám a hl3-at.
    btw 2004-es játékhoz képest (asszem 2004) viszont tényleg jó .
  • MerlinW
    #10051
    Sosem próbáltam, de nem hiszem.
  • scomcomputers
    #10050
    Gyerekek a "Synergy" müködik a "Cinematic Mod"-al?


    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2014.08.26. 15:13:03
  • Malakai
    #10048
    Monotonitásban szerintem inkább csak a járműves részek voltak problémásak.
    Utoljára szerkesztette: Malakai, 2014.08.26. 11:02:52
  • Pares
    #10048
    Mond meg légyszi, hogy akkor neked mi az etalon?
  • Jim Morrison
    #10047
    Tegnap befejeztem a HL2-t (már nem is volt sok hátra).
    Sajnos így se lettem hl rajongó, annyira nem fogott meg. Nekem nagyon monoton - és ezt (_számomra_) semmi sem ellensúlyozza. Kb minden pályát végig ugyanazzal a technikával kell végigtolni. Azért már az ep1 és ep2-t is megpróbálom végigtolni, állítólag jóval rövidebbek (bár ezt se mondanám kifejezetten hosszúnak, de nekem elég volt).
    A sztorit továbbra se tartom olyan 'beszabehu'-nak :(
  • scomcomputers
    #10046
    Hát én toltam egy jó darabig, nekem oszt semmi baj nem volt vele.......semmilyen villódzó dolog, meg egyéb..
  • Ryder62
    #10045
    Tudom, de ez még alpha. Instabil, villódzó textúrájú moddal nincs kedvem bajlódni. A CM 12.2-ben is két helyen lehetetlen volt továbbmenni csalás nélkül, mert lefagyott az AI meg útban volt egy láthatatlan fal. Sőt, a Ep 2-ben a savköpő bogarak nem köpdöstek így ultra könnyű volt leölni őket, az Ep 1-ben a combine zombik nem kaptak elő gránátot.

    Tehát egy végső állapotú CM-ben is vannak hibák bőven, milyen lehet egy alpha?
  • RAMyMamy
    #10044
    nem emlékszem már rá, de talán sikerült ráerőszakolnom a magyarítást. egyébként nem csak kétszemélyes, de igen, mindenhol ott van melletted a többi játékos is, ami néha vicces, néha pedig baromi irritáló
  • scomcomputers
    #10043
    Köszönöm!
  • akyyy
    #10042
    ejha? ez magyaritással is müködik? mennyire jó? pl a játék elején ugye megyünk a metróal ott mi van? ketten vagyunk végig? hm...
  • Rony94
    #10041
    Synergy
  • scomcomputers
    #10040
    Abban segítsetek nekem, hogy Coop-ban hogyan lehet tolni?
  • Rony94
    #10039
    I have 2 balls and 1 dick. 2 + 1 = 3.....Half-Life 3 confirmed!!!!!! (bocsi, ezt a szar poént nem hagyhattam ki)
  • Jim Morrison
    #10038
    neeem, csak elindítottam egy kis flamet ami aztán beindította a topikot :D
  • N o N a m e
    #10037
    Azt hittem bejelentették a HL3-at, hogy ennyi új üzenet jött ide. :D
  • scomcomputers
    #10036
    Tényleg elég lassan halad a dolog, az log-ot is szinte csak évente frissítik, de egyszer talán kész lesz...


    Ryder62:
    CM 2013
    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2014.08.11. 11:31:17
  • RAMyMamy
    #10035
    én is az elejétől kezdve lestem az oldalt rendszeresen, aztán egyre kevesebb lett a frissítés...
    na pont ez az, hogy mossman kivételével az összes színész hangja többé-kevésbé hasonlít az eredeti, angol szinkronhangokhoz, és az oldalon lévő hangminták alapján nagyon igényes munkát végeznek
  • akyyy
    #10034
    én figyelemmel kiséremmióta csinálják, tényleg lassan haladnak, de minőségi munka lesz az egyszer biztos, és érdekes, hogy tényleg profi szinészek, szinkronszinészek csinálják, ingyen, hobbiból.
    egykét hang lehet hogy furcsaának tünik, viszont van olyanis ami dúrva, pl itt, a hasonlóság:

    Dr. Wallace Breen Matus György
    minta

  • Zoli007
    #10033
  • RAMyMamy
    #10032
    dr. mossman hangja rettenetes, de amúgy faszának tűnik. talán egyszer elkészül...
  • Ryder62
    #10031
    Ki Gordon szinkron hangja?

    Jut eszembe, a CM13 még valamikor a közeljövőben megjelenik?
  • scomcomputers
    #10030
    Na én ezt várom nagyon,de lassan-lassan halad!

  • RAMyMamy
    #10029
    a kulturált véleménynyilvánítás meg a fikázás két külön dolog.
  • Rony94
    #10028
    Lehet szabad véleménye, ez pedig egy nyilvános fórum. Joga van leírni hogy neki tetszett vagy sem. Neki nem tetszik, ilyenkor ezt nem kell a szívedre venni. Nekünk tetszik, ennek örülj.
  • RelakS
    #10027
    Űűűű O_O

    Mind1, szerintem azért nem találkoztam vele, mert megvásároltam :)
  • RAMyMamy
    #10026
    tényleg? akkor lépj túl rajta és játssz mással ahelyett, hogy itt koptatod a billentyűzetedet
    Utoljára szerkesztette: RAMyMamy, 2014.08.10. 22:04:24
  • Jim Morrison
    #10025
    de van
  • grebber
    #10024
    Végigvittem képzeld!

    De látom te jobban tudod nekem mi tetszik és mi nem taniccsá még mester!
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2014.08.10. 21:57:32
  • RelakS
    #10023
    Úgy tudom, nem volt semmilyen demója a HL2-nek