10222
DUgsdu3.png11106663921180798017.jpg

Linkek: EP2 Steam Oldal - Orange Box Hivatalos Oldal
Van külön Portal topic, Portal ügyekkel kapcsolatban plz oda!
EP2 Magyar Fordítás

!!!A WAREZ KÉRDÉSEK KERÜLENDŐK, A WAREZ/TÖRT SZERVER LINKEK TILTOTTAK!!!!

  • MerlinW
    #10142
    Kiadták azt mindenre, Nintendo 64-re is.

  • Kisssss
    #10141
    az igen... nem is tudtam hogy az eredeti xboxra is kiadták a hl2....


    Utoljára szerkesztette: Kisssss, 2016.12.11. 19:56:30
  • Atisz #10140
    Úgy tudom, hogy a hardver rész ki van szervezve (és nem feltétlenül Kínára gondolok, mert az ugye övön aluli lenne, hanem pl. a steam "saját" vr cuccára, a HTC Vive-ra ;))

    A "magától menésre" refelktálva pedig a már jól ismert válaszommal jövök:
    1.) a store az ő érdekük, abból élnek
    2.) a support tényleg olyan néha, mintha magától menne pre-generált válaszadó motorral.
  • MerlinW
    #10139
    "megél munka nélkül is" :))
    Jaja a Steam magától megy:) Valve játék téren egy ideje az e-sport-ra feküdt rá (DOTA 2, CS:GO), azokon is dolgozik 1-2 száz ember. Emellett van hardver részlege, stb.
  • Atisz #10138
    Semmi nem történt kisfiam, a Valve kirúgta a forgatókönyvírót és a steam bőven megél munka nélkül is, mivel monopolhelyzetben van.
    And they all lived happily ever after... :P
  • kissssss
    #10137
    nincs benne pénz, akármilyen furán is hangzik de nem érné meg a valvenak.

    nagyságrendekkel többet keresnek a steamel mint bármely saját tulajdonban levő játékukkal valaha is fognak... ott volt a portal2 ami nagyon jó volt szépen teljesítet eladásokban + a kritikusok is imádták de még sem erőltetik a fojtatását.
    (left4dead detto)
  • k0trapali #10136
    Hát igen én mondjuk szét tudnék verni akármit olyan ideges leszek mikor szóba jön a HL3... Mi a ************ nem készítik el a következő részt??
  • Devv
    #10135
  • pajti
    #10134
  • JaSoN HuNTeR #10133

    Második rész
  • JaSoN HuNTeR #10132


    Half-Life Opposing Force folytatása. Valve által elfogadott. HL feeling benne van.
  • pajti
    #10131
  • MerlinW
    #10130
    igen, de ugye sosem lesz source 3:)
  • Jim Morrison
    #10129
    Miért? Majd source3 ra jön a hl3?:o
  • sirdond
    #10128
    azért ne tegyél rá sok pénzt arra source2-re
    Utoljára szerkesztette: sirdond, 2015.06.13. 13:12:17
  • Jim Morrison
    #10127
    már tényleg jön a source2
    mellé meg majd a hl3
  • Pityu Mester
    #10126
    Egy kis segítséget szeretnék kérni. Feltelepítettem a HL 2-t plusz az Episode One-t és Two-t. Az alapjátékot és az Episode One-t minden gond nélkül kijátszottam, de az Episode Two már a legelején nagyon szaggat. A hang akadozik meg recseg, és persze a kép is akad. Még egy másik érdekes dolog, amit észrevettem, hogy minden tárgynak és élőlénynek téglalap alakú az árnyéka. Nem tudom, mi lehet a gond, mert a másik két játék simán futott.

    Az Op. rendszerem Win 7 32 bites. A gépem tulajdonságai:

    CPU: Intel Pentium D 2.6 GHz (duplamagos)
    RAM: 2 GB
    GPU: Geforce 7600 GT (256 MB)

    A rendszerkövetelmények alapján simán futnia kéne a játéknak. Ha minimumra állítok minden grafikai változót, az segít, de akkor meg a látvány borzalmas.

    Tud valaki megoldást?
  • JaSoN HuNTeR #10125
  • Zoli007
    #10124
    Himmel - Terézanya
  • JaSoN HuNTeR #10123
    Hali.

    Tudjátok mi annak a zenének a címe amiben a zene közepén egy női hang az kérdezi hogy Gordon Freeman?
    Asszem Drum and Bass és magyar??? Mert a végén magyar nyelvenl énekelnek.
    Tegnap hallottam egy szórakozóhelyen elég érdekes volt. De már régebben is hallottam csak mindig elfelejtettem megkérdezni.
  • Jim Morrison
    #10122
    noclip
  • grebber
    #10121
    Transmissions: Element 120 single player mod
  • scomcomputers
    #10120
    1 óra múlva tölhető a HL2 Update HL3-ra!
  • MerlinW
    #10119
    1 óra múlva tölthető a HL2: Update



  • RAMyMamy
    #10118
    amit én próbáltam olyan ~2 éve, abban is még válaszható volt, gondolom azóta nem vették ki ezt a lehetőséget.
  • genndy
    #10117
    Az új Alyx tényleg borzalmas, nem tudom a legújabb Cinematicban választható-e még vagy automatikusan cseréli, szerencsére én még olyan verzióval játszottam amiben opciós volt, nekem elég volt az eredeti Alyx HD (CM11 asszem).
  • RAMyMamy
    #10116
    nekem nem igazán jött be a cinematic mod, az eredeti hangulatot valahogy nem tudta visszaadni. persze szép meg minden, a pályadesign helyenként jobb lett, mint eredetileg volt, de néhol már erős túlzásokba estek a millió effekttel, a karaktermodellek lecseréléséről meg ne is beszéljünk. alyx helyére berakni egy cicababát biztos nagyon fontos volt
  • Jim Morrison
    #10115
    talán egyszerűbb telepíteni, így akiknek mondjuk régen elment a kedve, hogy végigmenjenek a cinematic mod macerán most lehet újra nekiállnak egy feltupírozott változattal?
    Vagy csak más is szerette volna csiszolni, ki tudja :)
  • Ryder62
    #10114
    Holnaptól még szebb lesz City 17

    Értelmét nem látom. A Cinematic Mod 2013 full változata kint van és sokkal, sokkal ütősebb változásokat hordozz magában.
  • kastil
    #10113
    Hali!

    Ep2 miért akad 150+ FPSen? Mintha microstutter lenne, elején totál játszhatatlan, barlangban még el-el megy, de nagyon zavaró főleg tudván, hogy FPS tökéletes. Próbáltam vsync ki/be, egyéb beállításokat, driver mindent alkalmazásra hagy stb.

    Próbáltam dx9 et is dx9+ helyett, semmi javulás, dx8ban meg nem szeretném...

    Radeonproval a flip queue sizet ha 1-esre rakom akkor valamivel jobb, de még mindig zavaró.
  • Jim Morrison
    #10112
    erről csak ennyit
  • RelakS
    #10111
    Jó, hogy nem mindjárt 3333 március 33 :D

    Tudom, ne adjak ötleteket

    És igen, addig csak lesz egy naptár reform :P
  • TBTPumpa
    #10110
    2030: Half-Life 3 confirmed!

    Még 15 év, azt már csak kihúzzuk valahogy!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.03.20. 20:03:39
  • pajti
    #10109
  • JaSoN HuNTeR #10108
    Lesz valaha half-life 3 Gabe Newell válaszol.

    Ebből csak az derül ki hogy még el sem kezdték csinálni a játékot és teljesen mással vannak elfoglalva.

    Évek-évtizedek vannak még a megjelenésig, ha megjelenik.....

    Valószínű ez azért is jó nekik mert sokan foglalkoznak velük. Mindig a középpontban vannak.
    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2015.03.20. 07:05:59
  • RelakS
    #10107
    ÁÁÁÁÁÁAAAAAAARGH!!!!!!!!! XDXDXDXDXD
  • pajti
    #10106
  • pajti
    #10105

  • Devv
    #10104
    Hehe! Ez kurva nagy!
  • JaSoN HuNTeR #10103