10222
DUgsdu3.png11106663921180798017.jpg

Linkek: EP2 Steam Oldal - Orange Box Hivatalos Oldal
Van külön Portal topic, Portal ügyekkel kapcsolatban plz oda!
EP2 Magyar Fordítás

!!!A WAREZ KÉRDÉSEK KERÜLENDŐK, A WAREZ/TÖRT SZERVER LINKEK TILTOTTAK!!!!

  • Kissssss0 #10182
    13 éve hogy kijött az ep2... hl2 meg 17 éve... aki 1990-ben született(mint én) az már nemsokára 29 évet tudhat maga mögött... valószínűleg teljes idős munkahellyel meg családdal együtt, a helyzet az hogy az a nagy half life tábor ami megszámlálhatatlan mennyiségű goldsrc meg source játékokkal és modokal játszott nap mint nap az már keményen "kiöregedett" és elkopott a 2004-es start óta.

    először talán életben kellet volna tartani a sorozatot pl egy ep3 formájában... vagy átterelni az embereket left 4 dead 3 irányába ami már a célegyenesben volt, vagy akármivel ami tartja az emberekben a lelket, de semmi ilyet nem tettek hogy életben tartsák a saját rajongótáborukat az elmúlt 13 évben, őszintén nem értem ott volvoéknál most mégis mire számítanak, főleg így hogy csak vr only a játék...

    tíz évvel ezelőtt vettem volna mint a cukrot az első két rész mellé itt a polcomra... most meg már hidegen hagy az egész... max majd végignézek egy "lets play-t" a youtubon azt viszlát.
  • Jim Morrison
    #10181
    az is sok :)
  • Rony94
    #10180
    Akkor most már értheted az érdektelenséget és a felháborodást a játék iránt. :)
  • Ainz
    #10179
    Jó lesz az a gamerek 2%-nak.
  • sirdond
    #10178
    sokat mondtál azzal a 30-40%-kal, nagyon sokat :)
  • Rony94
    #10177
    VR-ra, ami jó, ha a gamerek 30-40%-ának van. Ami engem illet, egyáltalán nem érdekel a VR szemüveg és emiatt számomra az új Half-Life alapból kuka...annak ellenére, hogy Half-Life fan vagyok.
  • sirdond
    #10176
    kicsit csalódott vagyok, hogy ekkora az érdektelenség itt az új játékkal kapcsolatban :(

    mégiscsak egy új HL játék jön!
    Utoljára szerkesztette: sirdond, 2019.11.21. 19:59:07
  • Jim Morrison
    #10175
    kicsit..off ? :9
  • JaSoN HuNTeR #10174
    Én a HL-en nőttem fel, www.metacritic.com is első helyen van. A User score is 9+ szóval nincs miről beszélni
  • RelakS
    #10173
    Az biztos, hogy első végigjátszáskor engem a resonance cascade nagyon fejbevert. Annyira még nem éltem át soha, hogy mekkora gáz keletkezett hirtelen, teljesen leforrázva bolyongtam a folyosókon.
    Nem tudom, eddig hányszor játszottam végig, de én mindannyiszor élveztem.
    A Black Mesa nem csak grafikailag ad pluszt, de jó néhány helyen ki is bővíti a pályákat. Mondjuk van, ahol egyszerűsíti: a vonatos részeket nem szeretik a készítők :)
    Őszintén szólva szeretnék egy olyan átiratot is látni, ami mondhatni az utolsó szögig hű a HL1-hez, viszont a BM látványvilágát hozza.

    A HL2 meg ... ott rendesen van már történetmesélés is :) Kicsit mondjuk zavaró, hogy csak 1 Barney van, a HL1-ben meg minden őr Barney, de na :D
  • grebber
    #10172
    HL2-k után...de nem kell azzal jönni hogy na látod késő... Sok 10 éves game van am a mai napig élvezetes és nem csak a grafika hanem a hangulat stb.. Totál nem kötekedni akarok de egy half life ba se látom azt amit a hájp mindenki mással mondat.

    Csak az említett 2 játékot hozom fel megint mert kb mindkettő kapott szépen savazást...doom 3 - Far cry egyiksem váltotta meg a világot meg tette le a jövő alapjait mégis azokat élvezem akárhányszor játszom.. Hal Life 1-et pedig nem véletlen nem vittem végig soha.. abszolút semmi nincs ami kicsit is a monitor elé szegezett volna.
    De majd ha teljes lesz a "remasteredje" a Black Mesa egyszer csak végigviszem ha már megvan
  • Jim Morrison
    #10171
    én szerintemba 200es évek elején. (gyerekfejjel) nem fogott meg. Aztán orange box után par evvel hl2 ep1 ep2 t én is letoltam. jó kis darabok voltak.
  • RelakS
    #10170
    Mikor kezdtél bele a HL1-be? 98-99 környékén, amikor megjelent? Mert akkor bizony még ütött!
  • grebber
    #10169
    " Én totál nem így látom ahogy leírtad" + mindig a saját nevembe írok mert más nem igen érdekel kinek mi tetszik azt majd ők leírják
  • cikasz
    #10168
    Tedd hozzá, hogy szvsz. Ugyanis mindenkinek más tetszik. Szerintem meg a doom egy fos a fac cry nem rossz, de a hl az király.
  • grebber
    #10167
    Hl2 és epizodjait vittem végig + az 1-be anno belekezdtem. Én totál nem így látom ahogy leírtad. Egy deka olyan sincs amit ki tudnék emelni belőle..A Hl2-vel sac/kb egyszerre érkező Far Cry és Doom 3 40x jobbak minimum megszámolni se tudom hányszor vittem őket végig.
  • JaSoN HuNTeR #10166
    bűn kihagyni, világ legjobb videojátéka! A HL összes!
    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2019.05.11. 11:17:58
  • RelakS
    #10165
    Pár éve végigtoltam.
    Az aláaknázott bázis szét szopatta az agyamat, mire rájöttem a trükkre :D
  • grebber
    #10164
    Majd ha kész lesz letoljuk...úgyse vittem végig soha a Half Life 1-et, ideje lesz
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.05.03. 06:36:08
  • MerlinW
    #10163
    Nem UE4 de a HL1 remake a Black Mesa nagyon komoly cucc lett.
  • akyyy
    #10162
    a szinkron tudtommal készül, csak nagyon lassan. de mindig csepegtetnek infókat, hogy hol járnak éppen.
  • grebber
    #10161
    Brutál nagy meló lenne az egészet UE4 alá tenni, de pl. az első részt végigvinném úgy az biztos.
    Ha a Valve nem akar semmit már a HLal simán kiadnám versenybe aki előbb csinál szép és jó remakeet xy dollárt kap + némi részesedést még az eladásokból..
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.04.23. 14:08:10
  • scomcomputers
    #10160
    Milyen jó lenne ha egyszer elkészülne egy hasonló remake....de a szinkronból sem lesz semmi...
  • akyyy
    #10159
    rákerestem, úgy néz ki igen:
    https://iddqd.blog.hu/2014/04/03/dobbenet_hogy_nezne_ki_a_nyugati_palyaudvar_ma_a_half_life_2-ben
  • scomcomputers
    #10158
    Ez melyik az UE4-re átépített verzió?
  • akyyy
    #10157
    ezt most láttam, tök jópofa, gondoltam megosztom, valakit biztos jobban érint :D
  • Jim Morrison
    #10156
    oh shit
  • akyyy
    #10155
    9 csíkból áll a skála, 9:3=3 CONFIRM
  • BBencze
    #10154
  • JaSoN HuNTeR #10153


    BM: Multiplayer
  • sirdond
    #10152
    https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=923491647
    https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/updates/923491647/1494851576

    PogChamp
  • scomcomputers
    #10151
    Új mód...toljátok....

  • JaSoN HuNTeR #10150


    Végigjátszás!
  • JaSoN HuNTeR #10149
  • scomcomputers
    #10148
    Én anno csináltam belőle egy 4K-s bemutatót....jó kis mód az tuti...

  • Devv
    #10147
  • JaSoN HuNTeR #10146


    Ajánlom nektek ezt a rajongói modot, nagyon jó.
  • RelakS
    #10145
    Ronda, mint a bűn, és a "Use Flashlight" felirat kicsit vicces.

    De akkor is... WOW
  • MerlinW
    #10144
    1996-os teknó. Ennyit lehetett kihozni belőle 2004-ben, ráadásul úgy, hogy 2003-ban megszűnt a N64 támogatása. Mindenesetre jó példája a Source engine rugalmasságának.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.12.12. 01:41:00
  • Kisssss
    #10143
    gyönyörűszépen néz ki.