10222
DUgsdu3.png11106663921180798017.jpg

Linkek: EP2 Steam Oldal - Orange Box Hivatalos Oldal
Van külön Portal topic, Portal ügyekkel kapcsolatban plz oda!
EP2 Magyar Fordítás

!!!A WAREZ KÉRDÉSEK KERÜLENDŐK, A WAREZ/TÖRT SZERVER LINKEK TILTOTTAK!!!!

  • Kissssss0 #10222
  • robicarlos6
    #10221
    Rajongók készítik el a Half-Life 2: Remastered Collectiont, amire a Valve is áldását adta.
  • xido
    #10220
    én a Trinus programmal találkoztam 1-2 hete..az is ilyen emulátor.
  • toza #10219
    egyebkent hasznaltan kb 70-80 egy oculus rift cv1- en annyiert vettem,(UK ban... )

    kitoltam es eladtam a picsaba..

    csak az elso 3 oraban hanytam el magam majdnem parszor(marmint meg kell szokni meg sokat kell inni , gyomber sort, meg surun kell szunet tartani), a maradek 13 oraban nem volt sok gond....

    meg ha veszel egy csak hedszet 30 ert,meg egy szenzort 15,meg egy leap motiont 15 - hasznaltan mindet- 50- 60 max

    vagy csak a leap sensor akkor.. - plusz telefonod meg ezek a pogramok... es 15 bol megvagy

    akkor lehet - KEZZEL is jatszani ,kontroller nelkul.. vagyis kezed a kontorller.
    tok erdekes ugyis biztosan.


    vagy hasznaltan dell visor pl 60 k - azzal is jol megy.
    Utoljára szerkesztette: toza, 2020.08.05. 21:29:51
  • RelakS
    #10218
    Az ilyen, aki annyi ear rape-et tesz a videóba, hogy majdnem nullára kell tekerni a hangerőt, miért nem fullad bele a saját nyálába?
  • grebber
    #10217
    Az ilyenek láttán szerintem 100 emberből minimum 90-nek megfordulom a fejében inkább nem játszik a játékkal/vesz 150k-ért egy vr szart
  • toza #10216
    alyxhez akinek nincs penze...

  • MerlinW
    #10215
    Nekem ez volt a kedvencem anno (főleg a rész 1:55-től :))


    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2020.07.17. 20:14:50
  • Kissssss0 #10214
    ez tényleg jól sikerült.
  • akyyy
    #10213


    szerk.,: lehet portal topikba kellet volna, de most már itt marad :D
    Utoljára szerkesztette: akyyy, 2020.07.04. 21:03:04
  • MerlinW
    #10212
    Hát a játék végén van egy "kis" intermezzo.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2020.06.15. 20:04:07
  • Atisz #10211
    Biztos vannak akiknek az is hiányzik, bár a HL-ban pont ez volt az egyedi, hogy semmi megszakítás nincs benne (meg hogy GF telepatikusan kommunikál :))

    Nekem inkább az a gondom, hogy nem ilyen VR spinoffra/előzményre lett volna szükség, hanem egy normális befejezésre (vagy egy az azt megelőző intermezzóként szolgáló részre), amiben végre valami magyarázat is helyt kap a számos kérdés és mumbo-jumbo mellett. Szerintem ezzel nem is vagyok annyira egyedül :)
  • RelakS
    #10210
    Nincsenek benne fél órás cutscene-ek, biztos ez a baj :)
  • Atisz #10209
    Az egész HL 2 szériáról (alap, EP 1, EP 2), ami kb. olyan mint napjaink sorozatai meg a rétestészta.
  • Kissssss0 #10208
    a sok VR mániás rinyálás mellet legyen már valami értelmes is itt.
  • MerlinW
    #10207
    Sztori 0? Te meg miről beszélsz?
  • Atisz #10206
    A kérdés, hogy akarná-e bárki is? Sztori kb. 0, a játékmenet meg teljesen VR-os "hadonászásra" épül.
  • scomcomputers
    #10205
    Want to play Half-Life: Alyx but don't have a VR headset? Now is your chance!

    Info

    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2020.06.01. 18:57:54
  • toza #10204
  • toza #10203
    ingyen jatszhato az egesz hl seria! hajra...
    Utoljára szerkesztette: toza, 2020.01.24. 18:17:19
  • scomcomputers
    #10202
    Lehet be kell egyet szerezni,ezt nem lehet kihagyni....,nálam volt már kölcsön vive, csak kicsi a szoba, és levertem mindent a polcokról game közben...az asszony úgy szerette.... ÁÁÁáááá ....
    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2020.01.07. 17:20:00
  • JaSoN HuNTeR #10201


    Kiszámoltátok már hogy mennyi magyar forintban HTC VR-el, kesztyűvel együtt a játék?
  • toza #10200
    sima
  • JaSoN HuNTeR #10199
    és aki rosszul van benne azzal mivan?
    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2019.12.02. 15:34:21
  • RelakS
    #10198
    "De még aki simán ki tudja hajtani a 4K-t, sem biztos, hogy beruház egy vr headset-re. "

    Ezzel maximálisan egyet tudok érteni, pedig tuti jó buli
  • Synchronous
    #10197
    "Szerintem ami kihajtja a 4K-t, az kihajtja a VR-t is."

    Persze, de a gémerek mekkora százaléka engedheti meg magának, hogy 4K-ban tolja? A statisztikák alapján még mindig a full HD és az 1440p kijelzők a legelterjedtebbek, ha a gyakorlati használatot nézzük. Egyszerűen azért, mert egy átlag felhasználónak erre van csak pénze. De még aki simán ki tudja hajtani a 4K-t, sem biztos, hogy beruház egy vr headset-re.
  • Sir Cryalot
    #10196
    Jó helyen tapogatózik a komment, a helyzet inkább az hogy az FPSt fedné le (ha tudná!), de az annyira igényli a kompromisszummentes displayt, hogy örülhet aki megéli hogy lát rendeset. Nem vicc.
    A third person perspektíva megoldás annyiból hogh nem kerül kötelező jelleggel a közeli térbe (3m alá) dolog. Persze erre alapozni öngyilkosság nekik mert ha kitudódna hogy nem tud az arcodtól 30-50-100centikre kitenni dolgokat megerőltetés néljül akkor sok terv borul, ezért igyekeznek a naiv réteget palira venni amíg csak lehet.
  • RelakS
    #10195
    Szerintem ami kihajtja a 4K-t, az kihajtja a VR-t is. Hogy egyes játékmotorok nem alkalmasak rá (Doom-nál van valami nyű az ilyen 3D-sítésben pl), az más kérdés.

    A VR-nak szerintem két problémája van:
    1: az ára
    2: ennek azért kell hely, mert gyakorlatilag vakon mozogsz a szobában. Kivéve persze, ha ülve vr-ozol. Illetve akkor is kell neki hely, mikor nem használod, mert egy sisak méretű cuccot nem dobsz le csak úgy magad mellé

    Én kipróbálnám, csak az ára miatt eddig egyik sem fogott meg.
  • Synchronous
    #10194
    Kétfejű borjú is születik... milliárdból egy. Érted, most gyakorlatilag mindenre lehet példát és ellenpéldát is mondani. Én a hangsúlyt nem arra helyeztem, hogy nem létezhet first person nézeten kívül normális vr játék.
    De az, hogy van 1-2 ilyen, az legitimálni fogja a vr elterjedését? Ettől jobban meg fogják venni a vr headset-et az emberek? Mert mikor azt látom, hogy alig van normális vagy ténylegesen jó vr játék a piacon (és itt most mindenféle játéknézetre gondolok), ráadásul sokkal nagyobb gépigénnyel is mint a hagyományos módon fejlesztett játékok, akkor az a véleményem, hogy nem éri meg kidobni rá a pénzt... nekem legalábbis nem.
  • Evoluti0N
    #10193
    Játszottam külső nézetű VR játékot, ami direkt VR-ra lett fejlesztve, fantasztikusan nézett ki és másra el se tudtam volna képzelni.
  • toza #10192
    nyitni kell egy "halflife compatibilis" rig vagy vr szett kolcsonzot es szarra gazdagodni belole...
    Utoljára szerkesztette: toza, 2019.11.23. 10:09:01
  • Synchronous
    #10191
    A vr-al az a gáz, hogy gyakorlatilag a játéktípusok nagyon kis szegmensét fedi le. Maximum FPS-nél van értelme használni, esetleg még autós játékoknál, ott is csak annál a kameranézetnél, ahol benne ülsz a járműben. Más játéknézethez sokkal jobb a hagyományos monitor.
    A másik ok amiért nem tudott trenddé válni, hogy kurva combos gép kell hozzá. Nem elég az, hogy önmagában is drága a headset, még a számítási teljesítményben is a többszörösét kell produkálni a PC-nek, mintha monitort használnál. Úgyhogy részemről le van sajnálva a vr. Szerintem várok a nyakba csatlakoztatható hotdog sütő megjelenéséig, mint amilyen a Mátrixban is van. Annál vr-abbat már úgysem lehet fejleszteni.
  • Rony94
    #10190
    "nem lehet, hogy ezzel akarják a HL3-at felvezetni?"

    Én ebben látok némi rációt. Ez volt nekem is az első gondolatom, hogy ez egy afféle techdemo lesz és majd évekkel később kapni fogunk egy normális HL epizódot ugyanilyen grafikával. Még ha nem is közvetlen folytatás lesz, hanem mondjuk egy köztes rész egy másik főhőssel, az se érdekel, csak kapjunk már egy új Half-Life játékot, mert a rajongók kurvára megérdemlik.
  • grebber
    #10189
    Egy olyan piaccal felmérni valamit ami a világ kb 1%-ának van... Még a feltételezés is az univerzum lolja nem ha még a valve gondolná ezt
  • RAMyMamy
    #10188
    aaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!

    szerintem ku...vajól néz ki... viszont ami egyből feltűnt, hogy Alyxnek más a szinkronhangja meg Elinak is, de ugye az ő eredeti szinkronhangja sajnos már elhunyt...

    én simán vennék csak ezért egy VR szemüveget... még ha csak pár órás is az egész játék. ki vagyok éhezve half-life-ra teljesen :D

    nem lehet, hogy ezzel akarják a HL3-at felvezetni? mármint oké, hogy előzmény, csakhogy felmérni a terepet, hogy egyáltalán érdekli-e még a régi játékosokat, stb...
  • toza #10187
    SYSTEM REQUIREMENTS
    MINIMUM:
    OS: Windows 10
    Processor: Core i5-7500 / Ryzen 5 1600
    Memory: 12 GB RAM
    Graphics: GTX 1060 / RX 580 - 6GB VRAM
  • toza #10186
    igazabol 80 korul mar lehet venni hasznaltat.. egy jatek 25 manapsag... szoval "megerei" kijatszod es eladod...

  • Evoluti0N
    #10185
    Gyüttem. Faszányosnak tűnik. Szeretettel várjuk. Reménykedem még mindig azért, h készül a 3.
  • grebber
    #10184
    Pedig ez VR nélkül simán lehetne EP3... Egyszerűen nem értem a Valvet. Mitől fél vagy mitől nem? Fél mert nagy az elvárás nem merik meglépni, de egy senkiházi vr piacra (alig van valakinek) kiadnak egy részt? Fuck logic
  • toza #10183
    de kb le kell tolteni egy pogramot ,meg telefon a karton dobozba es kesz a vr cucc.. meg kell hozza egy rohadt draga kontroller es kesz is