68
kódtörő kéne
  • Dj Faustus #68
    "KEllene nekem egy kódtörö"
    Olvasd végig a topikot. Többször utaltunk már az alábbiakra:
    1. Mi az a kódtörő?
    2. Milyen kódot akarsz tőrni?
    3. Az e-mail címedre spamet fognak küldeni, nem kódtörőt.
    4. Számítógépes rendszerhez illegálisan hozzáférni bűncselekmény (Btk. 300/C. §).
    Másnak jelszavait, magántitkait megismerni, ugyancsak az (BTK 178/A. §).
    Más leveleit elolvasni dettó (BTK 178. §).
    5. Ha elfelejtetted az e-mail fiókodnak/közösségi oldalon a jelszavadat, ott van arra a jelszóemlékeztető, az alternatív e-mail cím.
  • ford009
    #67
    KEllene nekem egy kódtörö a neten használnám ha tudnátok segiteni léci irjatok a [email protected]
  • Dj Faustus #66
    "8 karakteres jelszó feltörése több év is lehet :) "
    Számoljunk!

    Tegyük fel, hogy a pontosan 8 karakteres jelszó tartalmazhatja:
    - az angol ABC kisbetűit (a-z) - ez 26 karakter
    - az angol ABC nagybetűit (A-Z) - ez 26 karakter
    - decimális számjegyeket (0-9) - ez 10 karakter
    ez összesen 62 karakter

    Tegyük fel továbbá, hogy az ismétlés megengedett.

    A lehetőségek száma: 62^8 (hatvankettő a 8-on), vagyis 218340105584896 (218 billió 340 milliárd 105 millió 584 ezer 896). Kis időbe eltelik a végigpróbálgatása... ;)
  • qetuol
    #65
    8 karakteres jelszó feltörése több év is lehet :)
  • otto1021
    #64
    Sziasztok!

    Van egy programom amibe be kéne jelentkezni használat előtt. természetesen az accot, jópénzér meg lehet venni, de sajnos ez nekem nem megy. Találtam a neten egy felhasználónevet, és láttam, hogy a jelszó 8 karakter... szükségem lenne egy programra, ami, (ha hosszú ideig is tart de ) megkeresi a kódot. Nem értek hozzá egyáltalán, nem tudom hogy létezik-e ilyen szoftver, de ha igen, és tudtok róla, megköszönném ha leírnátok.
  • Dj Faustus #63
    Kódtörőt nem (mellesleg ebben a topikban már többször megkérdeztük: "Milyen kódot akarsz törni?"/"Mi az a kódtörő?", mert olyan hogy kódtörő program nincsen), de spamet kapni fogsz ugyanis közkinccsé tetted e-mail címedet.
  • Dj Angel
    #62
    sziasztok kéne nekem 1 kódtörő progi ki tudna nekem küldeni?? aki tudna az küldje a : [email protected] címre köszikee
  • Dj Faustus #61
    Akkor valószínűleg a letöltött "album" hamis, csak az adott linkre való kattintást szolgálja.
  • pafec
    #60
    Kösz Dj Faustus!De az a helyzeth már vagy 30szor probáltam és semmi!
  • Dj Faustus #59
    Kövesd az alábbi utasításokat a jelszó megszerzéséhez:
    Hogy megnézd ezt a zenei album-állományt, szükséged lesz a jelszóra
    Megszerzéséhez, kövesd az alábbi egyszerű lépéseket:
    1. Másold be az alábbi linket a webböngésződbe
    2. Mindössze annyit kell tenned, hogy megadod az e-mail címedet (Javaslat: olyat adj meg, aminek nem árt ha spamek tízezreit kapod - vagy próbáld meg, mi van akkor ha nem adsz meg e-mail címet)
    3. Kattints a Submit (Küldés) gombra (és várd a spameket...).
    A következő oldalon... Jegyezd meg az első mondatot a "giveaway-cafe" alatt. A jelszó a mondat 2., 4. és 5. szavainak kombinációja.
    7 karakter hosszú és s betűre végződik (csupa kisbetű). Nincs szóköz a betűk közt.
    4. Ennyi, élvezd
  • pafec
    #58
    Hi All!Valaki segitsen nekem megoldani ezt a relytéjt Mert nekem nem megy pedig már 1pár napja rajta vagyok!Ha valakinek sikerül örülnék neki ha ide ki irná h mi a kód!

    FOLLOW THESE INSTRUCTIONS TO GET PASSWORD
    ----------------------

    To view this music album file, you will need the password.

    To receive it, follow these simple steps:

    1.) Copy and Paste the Link Below into Your Web Browser:

    http://www.cpaclicks.com/redirect.asp?a=13375&b=32788&d=767346&l=0&o=&p=0&subID1=&subID2=&subID3=&subID4=&subID5=


    2.) All you need to do is enter an email address
    The next page will have the password on it.

    3.) Click Submit.

    On the next page ... Note the first sentence under the giveaway-cafe

    The password is the 2nd, 4th and 5th words in that sentence combined.

    It is seven (7) letters long and ends in an 's'. (All Lowercase) No space in the middle.

    4.) That's it! Enjoy!

    Kösz előre is!
  • Krityu
    #57
    Vardar
    google második link ha "xp admin jelszó"-ra keresel, de van még más módszer is, ha aki az telepítette nem írt be admin jelszót.
    A rendszergazdát a belépésnél alapban nem jeleníti meg az XP, rendszerindításnál kétszer F8-al lehetséges megpróbálni hátha.
  • Dj Faustus #56
    Vardar!

    Mint több tapasztalt számítógép-felhasználónak (informatikusnak, programozónak, rendszergazdának) azon a véleményen vagyok, hogy a számítógéphez érteni kell.
    Ahhoz, hogy az ember tényleg értsen hozzá, tanulni, tapasztalni, gyakorolni kell.
    Ehhez önállóság, virtus kell.
    Ezt már többen, többször elmondtuk Neked.

    Ha neadjisten problémába ütközik a delikvens, akkor meg némi kontraproduktivitás elvárható a kérdező részéről.

    Jelen esetben ott követted el a hibát, hogy a haverodat úgy engedted a géped elé, hogy rendszergazdai jogosultságokkal berhelt a gépeden. Ez még nem lenne akkora baj, de le is védte jelszóval a felhasználói fiókot.

    Mit tehetsz? Vagy visszafejted a jelszót (ha szerencséd van, nem titkosította le - mert az esetben nincs mód a visszafejtésre), vagy "reseteled", vagy létrehozol egy felhasználói fiókot, aminek adsz rendszergazdai jogosultságokat.

    Az első kettő metódusra ott a Google. Az első találat rögtön 4 eszközt (!!!) javasol.
    A harmadik metódusra ott a Vezérlőpult/Felhasználói fiókok

    "Téged mint segítő kész embert ismerek."
    Igen ám, csak a segítőkészség elvár némi kontraproduktivitást. Ha ez nincs meg, akkor az empátia csökken.

    "ha leírnál 1 módszert, 1 programot"
    Én leírtam 3-at, ebből az elsőre találhatsz első körben 4-et.
  • Vardar
    #55
    Ez oroszrulett.
  • kollektor
    #54
    Esetleg pörgess a topikban,lehet,hogy "szerencséd" lesz ! Ez is valamilyen "keresés".
  • Vardar
    #53
    Tisztelt Faustus!
    Nagyon boldog mindenki a családban, hogy haverom meg se adta a jelszót és mobilt se vitt magával a táborba. Nekünk kell a gép! Tanulunk, játszunk, netezünk stb. rajta. Most még bent vagyok de legközelebb már nem leszek a jelszó miatt. Nincs időm végig bogarászni mindent. Ezeknek a fele nem is jó. Nálunk csak 1 felhasználói fiók van aminek nem tudjuk a jelszavát. Nincs XP telepítő CD. Téged mint segítő kész embert ismerek. Én másoknak mindig leírom a segítséget kérek topikban azt, hogy futtasson le víruskeresőket bootoljon tiszta CD-ről vagy bármi más amiben tudok segíteni. Én mindig leírom mert ha nekem segítenek én is segítek másoknak. Én egy egyszerű felhasználó vagyok aki ha tud segít. Én rászánok az időmből 5 percet másokra. Ennyit légy szíves tegyél most meg értem is. Nagyon hálás vagyok azért amit eddig tettél nekem. De most még szeretném ha leírnál 1 módszert, 1 programot. Ködös utálásokból és Google keresőből nem értek semmit. Szerintem elég sokan érzenek velem együtt.
  • Dj Faustus #52
    "Faustus! :D Már egy kicsit kezd elegem lenni a gugliból...Nem lehetne az, h Te ajánlsz valami programot?"
    Inkább egy kis olvasnivalót ajánlok:

    fórum etikett - avagy mit illik és mit nem egy fórumon:
    - A fórumnak van egy hasznos, ámde valószínűleg rejtett szolgáltatása (kevesen találjuk meg és még kevesebben használjuk) a főoldalon melyet "keresés"-nek hívnak . Legyünk menők, legyünk trendik, használjuk csakazértis!

    - A hozzászólást nem kezdjük azzal hogy "nincs kedvem végigolvasni az előző X oldalt, ezért inkább megkérdezem hogy …". Legyen kedvünk. Másoknak is volt kedve és vették a fáradságot hogy beírják a válaszokat, úgyhogy olvassuk el vagy használjuk a keresőt vagy ne várjuk hogy udvariasan 10-edszerre is beírják ugyanazt csak azért, mert mi lusták voltunk.

    - Mielőtt a fórumban felteszünk egy kérdést, a választ megpróbáljuk megkeresni a google-ban. Ha ezt kihagyod és csak írsz ész nélkül majd a fórumozók látják, hogy erre a válaszra a google egyből kidobja a találatot, akkor nyugodtan könyveld el magadban hogy a legtöbbjük legszívesebben kilőne a Hold felé egy ágyúval. Még ha ezt nem is írják be a fórumba."
  • bmate0007
    #51
    gugli szart sem ér, már bocsánat a kifejezésért...
  • bmate0007
    #50
    Faustus! :D Már egy kicsit kezd elegem lenni a gugliból...Nem lehetne az, h Te ajánlsz valami programot?
  • Dj Faustus #49
    Barátod a Google, de ezt már ebben a topikban elmondtam.
    Ha más gépét akarod berhelni, akkor meg barátod a BTK (BTK 300/C. §, BTK 300/E. §, BTK 178/A. §). De ezt is elmondtam már ebben a topikban.
  • Vardar
    #48
    Haverom megberhelte a gépet és nem adta meg a jelszót elhúzott táborba mobil nélkül. Eddig 1 felhasználós gép volt jelszó nélkül most pedig kellene a segítség kideríteni mi annak az egy felhasználónak a jelszava. Segítség?
  • Dj Faustus #47
    " A szerző jóindulattal készítette el az alkalmazást, az illegális céllal történő felhasználást nem támogatja, illetve óvva int tőle."
    Erre külön felhívnám a figyelmet.
    Bármilyen szolgáltató bármilyen szolgáltatásához való illetéktelen hozzáférés, saját fiók elfelejtett jelszavának brute-force jellegű végigpróbálgatása ellenjavalt. Az előbbi azért mert bűncselekmény. Az utóbbi mert nem ez a megoldás (és ezt az Internetes kultúrában elmaradott hazánkban sokan nem képesek megérteni).
  • kollektor
    #46
    klikk

    Microsoft operációsrendszerekhez készült jelszó visszafejtő program. Az alkalmazás rendkívül sok lehetőséget kínál, segítségével számos jelszó visszafejthető, különböző eljárások alapján. A szoftver rendszer adminisztrátorok, tanárok, biztonsági szakemberek és tesztelők számára lett kifejlesztve. A szerző jóindulattal készítette el az alkalmazást, az illegális céllal történő felhasználást nem támogatja, illetve óvva int tőle.
  • yesss
    #45
    jéé ez a topic még meg van.... érdekes:):)
  • Dj Faustus #44
    Hálózati szolgáltatáshoz illegálisan hozzáférni bűncselekmény (Btk. 300/C. §).
    Ha elfelejtetted a jelszavad, nem tudsz belépni, nem az a megoldás, hogy feltörjük (mellesleg a feltörési kísérleteket a szolgáltató naplózza, illetve IP-bannal jutalmazza).
    Mindig azt írja ki, hogy rossz jelszó vagy felhasználónév.
    Mi a teendő, ha elfelejtettem a jelszavamat?
  • Vardar
    #43
    A Citromail.hu nem fogadja el a jelszavam amit tegnap változtattam meg mindenféle karakterek {¢° láncolatára. Amikor megváltoztattam egy Jegyzettömbből másoltam be azt mondta jó megváltozott elmentve, erre ma nem enged belépni. Ehhez kéne jelszót törni.
  • bmate0007
    #42
    Jóvanna :D Am. köszi
  • Dj Faustus #41
    Google a barátod - már ha nincs a jelszó letitkosítva.
  • bmate0007
    #40
    Szijasztok urak! xD

    Az "XP kezdőkódját" kéne vhogy feltörni. Nincs ahhoz vmi progi?
  • Dj Faustus #39
    1. Olyan program nincs, hogy "megnyomom a hack gombot, oszt' feltöri mindenki jelszavát". Sok szolgáltatás, sok különböző módszer, különböző interfészek.
    2. Hálózati szolgáltatáshoz illegálisan hozzáférni bűncselekmény (Btk. 300/C. §).
    Másnak jelszavait, magántitkait megismerni, ugyancsak az (BTK 178/A. §).
    Más leveleit elolvasni dettó (BTK 178. §).
    3. Igénytelen script kiddykre meg semmi szükségünk.
  • tanker01
    #38
    nekem ilyen egyszerübb kéne ami magától megcsinálja nem kell hozzá semmi csak inditom és beirom mit törjön pl: msn,steam(amit kétlek hogy van)meg e-mail freemail leginkább
    előre is kösz csákány
  • Dj Faustus #37
    "ki tud adni nekem egy kódtörőt???????"
    Milyen kódot akarsz "törni""? Olvasd el az egész topikot - mindenki ezt kérdi.
  • dylen18
    #36
    ki tud adni nekem egy kódtörőt???????
  • Dj Faustus #35
    Az e-mail címedre spamet fognak küldeni, nem kódtörőt.
    Másrészt milyen "kódtörőt"? Caesar? Vignere? Enigma? AES? RSA? (Azt nem is említve, hogy a Google rengeteg megoldást tud adni...)
  • zole8
    #34
    Kéne egy kódtörő! ki tud nekem adni? küldjétek már el a címemre:[email protected]
  • KO
    #33
    A kipróbálási verzsön letölthető.
    Ha megtetszik, akkor meg kell venni.
  • Dj Faustus #32
    Nem tudjuk (nem warez fórum).
    Keress (google.hu, astalavista.box.sk), és találsz.
  • okosb
    #31
    Helló ki tudja a Xilisoft Reg kódját?
  • chester zoli
    #30
    mi az a kődtörö? :]

    attól függ mit kell törni.
    ha tömörített fájlokat (rar, zip), arra van program (meg másra is, de általában erre kell)


    tudsz adni egy linket vagy valaki adjon légyszives egy linket ahonnan rarr pass feltörő progit lehet leszedni köszi : by zoli
  • Falabu #29
    Itt több módszert is leír!