67
Melyik a legjobb/legbiztonságosabb?
  • maozedong
    #67
    10 mega fájlkorlát miatt sux. mp3 akhoz jó max. tömörítés/darabolással nincs értelme szarakodni
  • maozedong
    #66
    igen, nekem is van hasonló jelenség.
    2 nap után érkezett meg pár email, pedig ugyanarról a yahoos címről másik 3 időben megjött. faszse tudja mivan vele.
    elküldésnél is néha hibádzik, pedig pont az lenne benne jó, hogy teljesen önálló ( smtp + pop3 ), dehát így,.. nem igazán jó.

  • Killgore
    #65
    Én kihasználom, sőt kevés is. ha lejjebb olvasol, megtalálod hogy lehet használni hálózati helyként.
  • DarkGhost
    #64
    És ki is használjátok?????
    Nekem elég a 20MB a vipmailnál.
  • Killgore
    #63
    Gmail viszont 2 gigabyte:)
  • vki
    #62
    Én a Yahoo! mail-t használom. Naon jó, mert van benne ilyen SPAM (vagy mi) védelem, meg 1 Gb tárhely van ingyen.
  • Stann
    #61
    Én is váltottam Gmailre a spamek miatt. De ha a freemailes címem átirányítom a Gmailesre, akkor a spameket is továbbküldi, és ezt még kiszűri a Gmail, vagy pedig egy az egyben megkapom a Freemailes címre érkezett leveleket?

    A másik pedig, hogy mostanában nekem nagyon megbízhatatlan a Gmail, hiába küldök arra a címemre levelet, egyszerűen nem érkezik meg(freemail-ről), viszont küldeni azt tud! Ti nem tapasztaltaok mostanában ilyet?
  • tomo
    #60
    a freemailben iranyitsd at a leveleid az sgmailes cimedre. (szurok menupont)
  • Killgore
    #59
    az smtp-t azt mindíg a szolgáltatód adja. A szerződésben le van írva valahol.

    Viszont én rákérdeztem az sg ügyeletnél, azt írták, hogy jelenleg még nincs pop3 szervere az sgmailnak. Csak webes megjelenítés van...
  • misi9
    #58
    Hogyan tudom megoldani, hogy a freemail-es levelek az sgmail-re menjenek? Addig eljutottam, hogy pop3, de nemtom a beérkező levelek (pop3), és a kimenő levelek (SMTP) szervercímét. Aki otthon van ebben a témában, tudna 1 kis helpet adni?
  • Killgore
    #57
    Hát most nem tudom mivan. Vagy mi nincs.
  • Ben C
    #56
    Ezt írták:

    A helyzet az, hogy a vírusszűrést is végző szerverünk, a spam védelem
    érdekében bizonyos alapszabályoknak nem megfelelő szerverektől nem fogad
    el leveleket. Ilyen szabály az, hogy a feladó gép IP címéhez kell
    hostnévnek tartoznia (reverse DNS). Ez a szabály óriási mennyiségű
    spamet már a szerver előtt megállít, ezért kikapcsolására nincsen
    lehetőség.

    A hibás egyértelműen a küldő, sajnos az már egy másik kérdés, hogy
    hajladóak-e átállítani a rendszerüket.

    ----------------------------------------------------------------
    Apr 26 09:18:50 akindra postfix/smtpd[28685]: NOQUEUE: reject: RCPT from
    unknown[80.239.178.10]: 450 Client host rejected: cannot find your
    hostname, [80.239.178.10]; from=<[email protected]>
    to=<[email protected]> proto=ESMTP helo=<eu1.wowadmin.net>
    ---------------------------------------------------------------

    ---------------------------------------------------------------
    $ host 80.239.178.10
    Host 10.178.239.80.in-addr.arpa not found: 3(NXDOMAIN)
    ---------------------------------------------------------------

    Ráadásul az "eu1.wowadmin.net" hostnév se létezik (újabb hiba).

    ---------------------------------------------------------------
    $ host eu1.wowadmin.net
    eu1.wowadmin.net does not exist, try again
    --------------------------------------------------------------


    Noll János
  • Ben C
    #55
    Batride.
  • rezsofiz
    #54
    Megdumáltuk. Valaki elvisz fiuk?:D
  • Ben C
    #53
    Én elmennék...
  • rezsofiz
    #52
    Akkor el is fogják. Ha nem akkor go Pest. Raidelünk geciek
  • Ben C
    #51
    megtettem...

    Azt mondják manuálisan elküldik a spamfilteremen fennakadt leveleket.
    Ezt mondták.
    DU 2-kor.
  • Killgore
    #50
    alant olvasható hogy lehet hálózati helyként használni.
  • rezsofiz
    #49
    Gmailen feltölteni is tudok, vagy csak maga a tárhely 2 gb? ha tudok feltölteni akkor hogy?
  • Killgore
    #48
    érdekes, ilyenről még nem is hallottam :)
  • galocza
    #47
    nem tudom ezt ismeritek-e:
    http://www.yousendit.com/
    feltöltöd a filédet hozájuk (max 1gb) ő meg elküldi a fogadónak a letöltési linket.
    ez utóbbi van amikor működik, van amikor nem úgyhogy én külön is el szoktam küldeni egy mélben a linket.
    nem mindig megbízható, lassú (előbb fel kell tölteni a cuccot, a fogadó csak azután töltheti le), de azért meglepően hasznos szolgáltatás.
  • Koppernikusz
    #46
    az előző verzióhoz képest ez stabilabb lett,
    viszont nem értem hogy könyvtársturktúrába miért csak 3 szintet enged meg ( ha többet nyitsz nem enged bele fájlt másolni ), és a hosszú fájlneveket sem szereti ( >= kb. 25 karakter ). Ez mondjuk mp3 nál nem praktikus.
  • Killgore
    #45
    Sok sikert! Ha nem, akkor odamegyünk, és kiverjük belőlük. :))
  • Ben C
    #44
    Holnap hívom fel a céget ami a prímpostát "tartja karban", remélem tudnak segíteni ig blacklist ügyben.

    Ha nem akkor .....
  • Killgore
    #43
    Na még egy kérdés:

    Ezt a gmail drive-ot el lehet érni valami http címről is? vagy csak ezzel a programmal?
  • Killgore
    #42
    -,
  • Killgore
    #41
    Nagyon, köszi, sajátképben nem is néztem, de tényleg ott van, és minden ok. :)
  • Killgore
    #40
    De hálózati helyként fel lehet rá tölteni nagyobb méretű fájlokat is nem?
  • Sil78
    #39
    10MB lehet a teljes üzenet (nem a fájl, hanem összesen). Elég komoly technikai korlátjai vannak a fájlok emailben való küldésének, 20MB-nál többet sehol nem engednek.
  • Stann
    #38
    A G-mailben mekkora egy elküldendő file méretének a limitje?
    MErt egy 90 megással próbálkoztam, de nem sikerült! :(
  • Wacak
    #37
    tomo!
    Köszi a segítséget. Ellátogattam az általad megadott oldalra. Beállítottam az outlook-ot, de nem megy. leszedtem a progit, ami automatikusan beállitja a levelezőt, de azzal sem megy. Már nemtom mit tegyek. Mindig a jelszót kéri.. hiába van beirva, mindig azt kéri újra-és újra. Hiába ütöm be ismételten, mindig csak azt kéri. Egyébként Microsoft Outlook Express 6 a levelezőm.
  • norti
    #36
    a benne lévő infre jobb gomb majd telepítés
    és egy restart után bekerül a sajátgépbe egy gmail drive
  • Killgore
    #35
    Nekem az invite már megvan, kész az account is, csak azon vagyok kicsit elakadva, hogyan lehet úgy használni, ahogy azt a #31-es leírta. Letöltöttem hozzá azt a progit, ami kell, dehát az angol tudásom hagy némi kivetni valót maga után:) Szal ,hogy is lehet ezt hálózati meghajtóként használni?
  • norti
    #34
    Akinek kell gmailes acc és nem akar szórakozni a regelős oldallal, dobjon egy privit vagy mailt a [email protected]. Van 50 db invite-om :P
  • Killgore
    #33
    Ez a Gmail egyre jobban tetszik nekem
  • tomo
    #32
    igen at lehet, szurok > atiranyitas menupont . khm a lamat te rajzoltad :P
  • tomo
    #31
    meg egy erdekesseg gmail drive. a gmail postafiokod hasznalhato halozati meghajtokent (annyiszor 2GB ahany gmail acountod van :) )
    gmailfs
  • szanics
    #30
    kérdés, de legalább mostantól tudni fogom:
    Freemailt át lehet irányítani másik címre?
  • tomo
    #29
    http://gmail.google.com/support/bin/topic.py?topic=194
    ez a hivatalos gmail help pop3 ra vonatkozo resze, az aljan megtalaod az egyes outlookokra vonatkozo beallitasokat. ( nem irtad neked melyik van)
    sok sikert
  • Wacak
    #28
    tomo!
    A gmailt hogyan kell beállitani, hogy az Outlook-on keresztül tudjam a leveleimet leszedni? a pop3-al van gondom, valamiért az nem müxik.