67
Melyik a legjobb/legbiztonságosabb?
  • Wacak
    #27
    Magyar free mail-os hely a CitroMail. Van benne spamszűrés is. Nekem már kb. fél éve müxik, még egy spam-ot nem kaptam ezen a levelezőn keresztül. A címe: www.citromail.hu
  • californiastud
    #26
    a freemail 5éve is fos volt, most is az, hacsak nem lett mégfosabb!

    magyarok között nehéz jót találni. nekem nagyon bejön a yahoo!, a hotmail idegesít, a gmail-t nem ismerem.
    de van még walla is 1gigás tárhelyet ad az;)
  • Killgore
    #25
    köszi szépen
  • tomo
    #24
    http://isnoop.net/gmail/ regeles gmailre.
  • Killgore
    #23
    Jah, a freemail egyre szarabb.
  • Stann
    #22
    MAgyarok közül, vipmail?
    Eddig fremailt használtam, de már elegem van a napi 10-20 levélből, amíg kb. 1 hónapja azért nem kaptam, csak elvétve!
  • Killgore
    #21
    OK, akkor a Gmail, a maga 2 gigájával a legjobb. elárulnátok, hol lehet oda regelni? Vagy milyen meghívás kel lhozzá?
  • Taranov
    #20
    Lehet, hogy a primposta spamszűrőjének blacklistjén rajta van a WoW-os cég. De nem tudom miért.
  • ivjoe
    #19
    Ez így van! Tehát gmail!
  • Sil78
    #18
    Szerintem a Gmail a legjobb: több mint 2GB tárhely, van spamszűrés, POP3 és SMTP is. Meghívót szerezni hozzá pl a b14.uw.hu -n is lehet.
  • rezsofiz
    #17
    Hát igen az a barát én lennék ^^ brotha
  • Ben C
    #16
    értemthx.
  • Ben C
    #15
    hátmár minimum 6szor lekértem a jelszavat, leveleket is írtam a blizznek, de nem válaszolnak, sztem most ki sem látszanak a munkából.

    Holnap felhívom őket... pontosabban a barátom, sajnos nem beszélek folyékonyan angolul..
  • Pyx #14
    kevés tárhely, szar szpemszrő
  • Taranov
    #13
    Mindenhol előfordul, hogy nem jön meg a mail.
    Biztosan lehet valamit csinálni, legrosszabb esetben levelet írni.
    Nem lehet új jelszót kérni?
  • Ben C
    #12
    Ilyen jó ez a gmail?

    Én most Yahoo mailre regeltem, erről van valami véleményed?
  • Ben C
    #11
    Volt egy kis jelszo problémám a WoWwal (ne szépítsünk, lusta voltam a memóriémban turkálni hogy mit adtam meg:D), elküldettem az email címemre eg űj jelszót, és egy hete óta várom hogy jöjjön.

    Más emailcímeken nicns ilyen probléma..
  • cSuwwi
    #10
    a magyarok közül jó ingyenes nincs (talán most az ezsgémél, de még nagyon új)
    külföldiek közül (meg úgy általában is) a Gmail a legjobb (kinézetre, sebességre, megbízhatóságra és kezelhetőségre is). Csak ugye meghívásos (de nem nagy kunszt egy inviteot szerezni manapság)
  • pasquale
    #9
    szerintem primposta a legjobb
  • Killgore
    #8
    Eddig mind mást mondtatok. Így nehéz dönteni :)
  • Killgore
    #7
    Miért?

    Mármint mit csinált a prímposta?
  • Taranov
    #6
    Hogyhogy?
  • Bandee1987
    #5
    hotmél
  • Ben C
    #4
    mail.yahoo.com

    A prímposta miatt most bukok lehet egy 13ezer forintos játékot...
  • Killgore
    #3
    jah, nekem is tetszik az sg webmail :) használom is rendesen, csak nincs hozzá pop3 elérés. Sajnos.
  • David2
    #2
    vipmail, de most már az sgés:D
  • Killgore
    #1
    Hali. Szerintetek melyik oldal nyújtja a legjobb ingyenes mail szolgáltatást? Érdekelne a véleményetek.