12
  • Hegyikecske
    #12
    Szánalmas ez a huzavona...
  • Tetsuo
    #11
    Yahoo rules!
  • gz8
    #10
    Belőlem egyik sem húz hasznot, elvből nem gúgolt használok.
  • Drawain
    #9
    Elég ránézni erre a frogles.com-ra és látni mekkora szemét, csak a vak nem látja, hogy a véletlenül a google-ös froogle helyett idejutó emberekből akar hasznot húzni...
  • Whir
    #8
    a dolog attól lesz valszeg könnyen megnyerhető a google számára, hogy nekik van egy Froogle nevű szolgáltatásuk: http://froogle.google.com/

    ezek után nem valószínű, hogy a froogles.com hihetően tudná bizonyítani egy bíróság előtt, hogy jóhiszemű és véletlen egybeesésről van szó...

    mellesleg a cikk szerzői figyelmetlenek voltak. a cikk elején ez áll:
    "A népszerű internetes keresőt üzemeltető cég beperelte a Froogle.com tulajdonosát,"

    A froogle.com a google-é. A froogles.com-ért folyik a per.
  • atlagember
    #7
    Ez hülyeség. A neév nem ugyanaz, számos hasonló példa van rá a világon.
    Egyszer a kiadónk kiadpott egy könyvet, amely szerőjének a neve xy volt, majd megkeresett egy másik xy nevő illető, hogy micsoda disznóség, hogy lehet az ő nevével kiadni a könyvet, mikor nem is ő írta. Mondtuk neki, hogy az igazi szerzőt is így hívják, de hajthatatlan volt, hogy ez micsoda disznóság. Egyszerűen nem lehetett neki elmagyarázni, hogy ha valakinek van egy becsületes neve, akkor azt jogosan használhatja.
    Szóval ilyen hülye emberek vannak.
    Ráadásul itt még nem is ugyanaz a név, tehát nem tudom, mit nyavajognak. Engem például nem is emlékeztet rá. (Én speciel egy békára gondolnék, nem pedig a keresőre.)
  • entreri
    #6
    Pedig fog. Ez is csak a pénzről szól. Már régen nem a "haverral szórakozok a garázsban" cégről van szó. És 100% hogy megvédik az érdekeiket. Így vagy úgy.
  • [HUN]PAStheLoD
    #5
    Hmm Google-nek az utóbbi időben már volt pár "multikra" jellemző dobása.. reméljük nem durvul el a dolog..
  • takraj
    #4
    De most miért? Azért mert 2db "O" betű van benne?
  • Killgore
    #3
    Nem tom hogy lehet ennyi oldalba leírni, hogy változtassanak nevet, és töröljék a domaint. :)
  • smv
    #2
    Az biztos. De mit írtak abba?
  • winnie
    #1
    68-as oldalas kereset? van idejük...