273
Fehér a Füst! Új a Pápa!
  • Taranov
    #273
    LOL, ezt most olvastam.
    Okos a kiscsaj :D
  • Aquli
    #272
    Valamennyire abban a könyvben is megjelenik, de én nem csak arra gondoltam. Több könyvben is ír erről, például a Hold Tragédiájában is, ha jól emlékszem.
  • Gorvik #271
    emberek akart lenni
  • Gorvik #270
    Gondolom az Alapítvány című könyvben megjelenőre gondoltál. Sajnos rossz példa, mert ott a vallás ötvöződik a tudománnyal.
    Jó is lenne egy olyan világ, még ha az embrek ott is birkák.
  • reménytelen
    #269
    Azt hiszem, ezt a pápa kérdést egy füst alatt elintézik...
  • Taranov
    #268
    Töröltek üzeneteket, de nem az első 90-et.
  • Aquli
    #267
    Olvassatok néhány Isaac Asimov könyvet. Érdkes felfogása van a vallásról, amivel mellesleg egyetértek.
    Semmivel sem több a vallás, mint egy eszköz az aktuális társadalom vezetői kezében, amivel irányíthatóbbá, esetleg elégedettebbé tehetik a népet. Ez persze nem zárja ki azt, hogy a vallás jó is lehet.
    Ez az én véleményem.
  • Pigo
    #266
    de sztem kiktörölték me én a 266 os üziut írom és a általnos eszmébe meg nem ez a szám van.
  • joebacsi
    #265
    nem törölték ki, csak van egy ilyen bug, hogy néha nem tudsz visszalapozni (valami adott esemény okozza, csak azt pont nem tudom).
  • Esrohnoil
    #264
    Sztem elég ha ezt megmutatod neki:
    666, the number of the Beast
  • Pigo
    #263
    jha
  • Esrohnoil
    #262
    Köszi, ez nem jutott hirtelen eszembe. :)
    Legalább ideírhatták volna h. miért töröltek.
  • Pigo
    #261
    Val'szeg kitörölték a politizálás miatt.
  • Esrohnoil
    #260
    De 200 hozzászólás/lap van nálam beállítva, mivel egész gyors a netem, de akkor sem jelenik meg az oldalválasztó kis rubrika ha lejjebb veszem.
  • Pigo
    #259
    Tánb mert a 3. oldalon vannak
  • Pigo
    #258
    Tán ezért me nem ő olvassa hanem egy csicskása!
  • mikike
    #257
    miért ne olvasná el az emiljét?
  • end666
    #256
    és el is olvassa mi?
  • end666
    #255
  • mikike
    #254
    állítólag már lehet írni az új pápának
    nem tudja valaki a mail címét?
    meg akarom tőle kérdezni, hogy tudja-e, hogy malachias jóslata szerint ő az utolsó előtti pápa
    és hogy szerinte mit jelent az, hogy "olajfa dicsősége"?
    ööö
    és le tudná valaki fordítani ezt az egészet angolra?
  • Taranov
    #253
    élhet 100 éves koráig :)
  • [Walaki]D`Lair
    #252
    Nem lesz az új pápa se sokáig, 77 éves...
  • Esrohnoil
    #251
    Miért nem látom az első 90 hozzászólást?
  • Ronny
    #250
    kár, hogy fingod sincs a régió helyzetéről,problémáiról...
  • Pigo
    #249
    torrente menje és csinálj egy másik ingyenes fórumon egy baloldalas Topicot vagy menj Oroszországba!neked való
  • torrente
    #248
    Zárd már be! Nem látod, hogy senki sem szól hozzá a témához?
    Ja és ne felejtsd el bezárni az sg kb 4/5 topicját, mert mindenhol másról is van szó, mint maga a topic-cím. A 2 büntetőpontot meg szépen leszedheted, mert nem sértettem meg senkit. Kultúráltan megvitattuk véleményeinket. Tudod mikor illett így cenzúrázni? Egy rendszerrel korábban. Mert te is Fideszes vagy és tiltod a szabad vélemény-nyilvánítást, azért ne felejts el Matrix-nak is adni 2 bpontot, mert ő is politizált (vagy vedd el tőlem is a 2-őt)! Mérjél egyenlően!
  • Borg
    #247
    A politizálást be kellene fejezni, különben bezárom a topikot.
  • PResident Evil
    #245
    elég lesz...
  • torrente
    #244
    Én csak annyit akarok, hogy az egyházak ne politizáljanak (akkor is ezt mondanám, ha ezzel a jelenlegi kormánypártoknak kedvezne). Tartsanak misét, beszélgessenek az emberekkel, énekeljenek, tegyenek olyan dolgokat, ami templomba való. A politizálás a politikusok dolga, amelyet a parlamentben és a helyi önkormányzatokban végezhetnek.
    Na mindegy, én úgy is el akarom hagyni az országot, mert itt nem érzem jól magam. Akik meg maradnak, öljék meg egymást. Jó magyar szokás szerint.
  • M@TriX
    #243
    ott vagyok a "témában", de sajnos itt mindenki ember, a pap nem egyenlő a hívővel. szóval ne az egyházat esetleg Istent hibáztasd. mint minden munkahelyen, itt is van "aljanépe"
  • torrente
    #242
    Ne csak jobboldali újságot olvass, rádiót halgass, jobboldali emberrel beszélj és egyből kiderül, hogy nem egyedi eset! Sőt!
  • torrente
    #241
    Sajnos még egy részét sem láttam. Elmesélnéd miről szól?
  • torrente
    #240
    Mindenki ismeri ezt a népdalt és ennek a szövgét. Ettől féltem, hogy smiley kirakása nélkül lesz egy pár agyatlan aki nem érti a viccet és be fogja írni, hogy az nem is úgy van! Gratulálok "Savanyú" Lala!
  • Vlala #239
    cuuurva viccesek vagytok...
  • Vlala #238
    az a páva, te nagyon hülye
  • goblyn
    #237
    Akit érdekel: link
  • M@TriX
    #236
    egy esetből messzemenő következtetéseket levonni, Barátok köztön gyúrt agyra utal.
  • torrente
    #235
    Ismeritek azt a népdalt, hogy
    "Felszállott a pápa,
    vármegye házára."
    ?
  • Láma!
    #234
    np.:D
  • ThePartyFace
    #222

    [TÁMOGAT]