475
  • Bálint09
    #275
    javítom magamat:
    Holnap az Ewoodban meg kell verni a Wigant, ha a tabella első felébe akarunk maradni.

    Egyébként Bentley Hughest dícséri, Hughes meg tugayyal tárgyal a szerződéshosszabbításról. A következő szezon elején már 37 éves lesz a török. Szerintetek tudja még segíteni olyan korban a csapatot?


  • Sysfox
    #274
    Talán nem lesz olyan nehéz meccs a Wigan elleni, de győzni kell mindenképpen!
  • Bálint09
    #273
    Bentley nagyon szép gólt lőtt:
    http://www.youtube.com/watch?v=ME8ZftLiccA

    Ma az Ewoodban meg kell verni a Wigant, ha a tabella első felébe akarunk maradni.
  • Sysfox
    #272
    Köszi!

    Szép eredmény!
  • gabber_saviola
    #271
    gratula Foxi
  • RicsiPontaz
    #270
    Jó meccs lehetett kár h nem tudtam nézni élőben. Szép eredmény, jól megy most a csapatnak. Azt azért hiányolom, hogy Nonda nem talált be. Nem baj majd máskor
  • Bálint09
    #269
    2-0 lett, a második gólt Bentley lőtte az 56. eprcben. Ezzel megvan a továbbjutás. Grat a csapatnak.
  • Bálint09
    #268
    a 32. percben megszereztük a vezetést, McCarthy góljával. Kezdő: Friedel-Emerton, Ooijer, Zura, Neill - Bentley, Sav, Tugay, Pedersen - Nonda, McCarthy
  • Sysfox
    #267
    A Bristish Eurosport adja élőben...

    Itt van leírva
  • RicsiPontaz
    #266
    Nem tudtok vmi oldalt ami adja az esti salzburg elleni meccset...mert a pplive nem adja
  • Sysfox
    #265
    Most viszont az a legfontosabb, hogy bejussunk az UEFA kupa csoporkörébe... A Salzburg elleni meccs kemény lesz, de jó helyzetben van a Rovers ezzel az idegenbeli döntetlennel...
  • Sysfox
    #264
    Nem baj, értjük... :D
  • RicsiPontaz
    #263
    a második mondatom nagyon értelmesre sikeredett
  • RicsiPontaz
    #262
    Nem vettem sértésnek amit írtál. Az angol tudás meg a mai világban meg már nélülőzhetetlen. Bánom, hogy nem vettem előbb komolyabban az angol tanulást.

    Amit leírtatok lejjebb azzal teljesen egyet értek én is
  • Bálint09
    #261
    Ooijer szerintem jó lesz. Az első meccsein meg kellett szoknia a PLt.

    A csatársor tényleg jó, de a középpályára télen vagy nyáron kéne egy jól passzoló, kreatív játékos, Tugaynak ez az utolsó éve. Dunnt kéne visszahozni. Blackburn szurkoló, saját nevelés, és nagyon jó játékos. Kb 2-4 millióba kerülne. Csak az a baj, hogy állandóan sérült. :S


  • Sysfox
    #260
    Jaja, így már érthető... Ezt eddig nem is figyeltem. Érdekes, hogy Gray tavaly azért játszott elég sokat.

    Kellene valami jó erősítés, Ooijer remek játékos volt régen, ezért is csodálkoztam, hogy ilyen gyengén kezdett, de a Boro ellen végre jól ment neki. De ő sem fiatal már.

    A csatársor most már jó, a középpályás sor is, tényleg kellene egy jó hátvéd.
  • Bálint09
    #259
    Neill jobbhátvéd, de idén még nem játszott ott. Mindkét lába ugyanolyan jó, tehát mindkét szélen tud játszani. Mostanában Emerton a jobbhátvéd, Neill pedig a bal oldalon játszik. A jelenlegi keretből rajta kívül Gray, Matteo Ooijer, Khizanishvili, McEveley, Andy Taylor és Olsson tud ott játszani. Ezek közül Gray és Matteo már öreg, nem túl jók, Ooijer és Zura középre kell, a másik három meg fiatal és rutintalan. Kb ezért kéne egy jó balhátvéd.

    Talán a szezon végéig ki lehet húzni ezekkel.
  • Sysfox
    #258
    Tudom, hogy úgy fordítod. Én is azt csinálom, bár szeretném, ha jobban érteném az angolt...

    De mégiscsak meg kell fogalmazni őket, mert azért különböző a két nyelv.
  • Sysfox
    #257
    Nem sértésből írtam, csak nagyon bántotta a szememet.

    Ilyen volt, csak a tördelés volt rossz.

    "Nem értem sokaknak miért probléma az, hogy Lucas
    csapatkapitány lett. Bármikor a múltban valami
    kötelezettsége volt, ő teljesítette azt és igen
    jól. -nyilatkozta Hughes.

    "Buzdítja saját magát és a többieket is egyaránt.
    Mind a pályán, mind az öltözőben. Mindig nagy
    elvárásai vannak magával szemben. Nagyon csalódott
    volt mikor nem sikerült a Liverpoolhoz igazolnia,
    de ez mégsem látszott meg a teljesítményén a
    pályán vagy az edzésen."
  • RicsiPontaz
    #256
    Nem tudom, h mi hibát találtál benne. Megnéztem nekem úgyanolyannak tünik mint tegnap. De lehet h csak túl fáradt voltam tegnap már mikor írtam. Nagyon hosszú napom volt az nap. Szóval köszi h kijavítottad ha valamit hibáztam. Legalább valaki megnézi a híreket A hírek pedig nem az én érdemeim én csak lefordítom őket magyarra.
  • Sysfox
    #255
    Kicsit gatyába ráztam a híredet, remélem nem baj, de nagyon bántotta a szememet egy gépelési hiba, és hogy olyan furán volt tördelve.

    Amúgy ügyes vagy, jó híreket írsz!
  • Sysfox
    #254
    Üdv újra!

    Lehet, hogy reggel van még, de Neill az nem jobbhátvéd?
  • RicsiPontaz
    #253
    a "jól eltartottuk" az erős túlzás...sajna. De azért úgy ahogy ment a topic. Remélem később ez jobban beindul.

    Neillel kapcsolatban meg most írtam egy cikket az oldalra Szóval go és nézd meg link:BlackburnRoversFc.try.hu

    Egyébként nem tom minek linkeltem be
  • Bálint09
    #252
    egy hétig nem volt netem, de látom jól eltartottátok a topikot. A honlap is egyre jobb lesz.

    A Middlesbrough meccshez csak annyit írnék, hogy örülök a három pontnak és Nonda góljának. Reméljük beindul és elkezdi termelni a gólokat. Jó lesz elől a három feka! (persze egyszerre csak 2 játsszon)

    Neill még mindig el akar menni? Ha nem hosszabbít, akkor télen adjuk el. Kéne a helyére egy jó balhátvéd.
  • RicsiPontaz
    #251
    Szerintem hozni fogjuk a meccset ez a kettő győzelem elég sok lendületet adott hozzá. Meg alapból is jobbnak érzem a Blackburnt mint a Salzburg-ot, főleg az új igazolásokkal. Nagyon bejönnek az igazolások. Vegyük csak példának Nondát
  • Sysfox
    #250
    Győzni kell mindenképpen, most a két győzelem a bajnokságban önbizalmat adhat hozzá!
  • RicsiPontaz
    #249
    Hát meg...sajna... Mindenki a Salzburg elleni UEFA meccsre készül
  • Sysfox
    #248
    De megállt az élet...
  • RicsiPontaz
    #247
    oké... :)
  • Sysfox
    #246
    Gabber ma este csinál valami jó hátteret azt ígérte...
  • RicsiPontaz
    #245
    És mikorra lesz kész a topic "szépítés"? Tudom, h egy folytába ezzel zaklatlak szóval sry :)
  • Sysfox
    #244
    Tudom én is, hogy jókat csinál... :)

    De mégiscsak én vagyok a hg, saját legyen a banner is... :)
  • fsgh
    #243
    nem szóltam én le:) sztem jó csak Gábor baromi jókat tud csinálni:)
  • Sysfox
    #242
    Ühüm...a bannert én csináltam, úgyhogy nem leszólni...

    a Roverses logó háttér folyamatban van...
  • WartHogSon
    #241
    dehogy baj, ügyi vagy, így tovább, minnél népszerűbb oldalunk legyen!!!
  • fsgh
    #240
    jó kis tápig lett ez:) szvsz kérjetek egy bannert Gabbertől:P ő jókat csinál:) és tegyetek be háttérnek Roves logót:)
  • Sysfox
    #239
    Már gondolkodom egy új, jobb, szebb banneren is...
  • Sysfox
    #238
    Szerintem jó ötlet. Már meg is jelent!
  • RicsiPontaz
    #237
    És elfelejtettem mondani h ki is rakták már. Elég logikus h a Blackburn Rovers kategóriába került
  • RicsiPontaz
    #236
    WartHogSon: Ajánlottam az oldalt az Angolfoci.lap.hu -nak. Remélem nem baj?