475
  • Sysfox
    #315
    "nekem a harminc nemtomhány osztálytársam között egy olyan ember sincs, aki tudja, hogy mi az a Blackburn Rovers..."

    Az én ismerőseim sem tudják, hogy mi a Blackburn... :(
  • Sysfox
    #314
    Az azért kicsit durva lett volna!
  • Bálint09
    #313
    Ez tényleg jó hír, bár jobb lett volna egy 0-0. De végülis mindegy, ne legyünk telhetetlenek, a lényeg hogy x lett. A svájciakat megverjük az Ewoodban, és meglesz a továbbjutás.

    Off:
    az én osztálytársaim egyáltalán nem focimániásak. Nekik a foci a cselzibarszareáljuvebáyern féle divatcsapatok egymás elleni meccseit jelenti. Én sem vagyok nagy focimániás, csak a brit foci érdekel. Egy vbn vagy ebn például csak Anglia meccseit nézem meg, BLt meg egyáltalán nem nézek (kivétel amikor Rangers meccs van).
  • RicsiPontaz
    #312
    Jó hír a Basel és a Feyenoord X-elt. Tehát lépás előnybe került a 'burn.
  • RicsiPontaz
    #311
    Jó meccs lehetett. Akartam nézni. De elaludtam :'( Az a lényeg h nyertünk. A következő Basel elleni meccsünk fogja eldönteni a továbbjutást(szvsz).

    Jó osztály lehet. Az én osztályom foci mániába szenved. Én is szeretem a focit de ezek már beteges szinten :D
  • Bálint09
    #310
    sikerült fordítani, 1-2-re nyertünk, Savage és Bentley góljaival. Innen nem lesz nehéz a továbbjutás. Bentley rugdossa csak a gólokat, most úgyis ő fog játszani 4-5 hónapig, amíg Reid sérült.

    Osztálytársam szerint kapunk egy hármast :D kicsit el van tévedve a gyerek :D
    nekem a harminc nemtomhány osztálytársam között egy olyan ember sincs, aki tudja, hogy mi az a Blackburn Rovers...
  • RicsiPontaz
    #309
    Ma lesz uefa kupa meccs. Osztálytársam szerint kapunk egy hármast :D kicsit el van tévedve a gyerek :D (legalábbis remélem ;) )
  • Bálint09
    #308
    kedvenc sporttévénk ezen a héten a Bolton elleni meccsünk helyett a Reading-Arsenalt fogja adni, vasárnap 17 órától.

    Véleményem szerint az Ewoodban el lehet kapni a Boltont. Diouf és Anelka havonta egyszer játszik jól, és az megtörtént múlt héten. Jól meg kell szervezni a védekezésünket a pontrúgásoknál, és figyelni a felívelések után a lecsorgó labdákra, és akkor nem fogunk gólt kapni. Ha megnézitek a Bolton idén(és tavaly) a góljait szinte csak pontrúgások vagy felívelések/hosszú labdák után lőtte.
  • Bálint09
    #307
    Neillt vinné a Newastle. Róluk le lehet húzni egy csomó pénzt, remélem nem 2-3 millióért adja el Hughes...
  • RicsiPontaz
    #306
    Jó kis igazolás volt ez a Benni gyerek :)
  • Sysfox
    #305
    Jól nyomták a fiúk, szerintem jó eredmény egy Liverpool ellen az 1 pont idegenben. McCarthy továbbra is nagyon jó!
  • Bálint09
    #304
    én is csodálkoztam, hogy nem adják. Inkább adták az Arsenal sima meccsét. Október 29-én valószínűleg adják a WHU elleni meccsünket, mivel az az egyetlen vasárnapi meccs.

    Jó eredmény ez az 1-1. A SkySports értékelései alapján (megint) Friedel volt a csapat legjobbja. Ez egyrészről jó, másrészről viszont nem, mert ha a kapus a legjobb, az azt mutatja, hogy nem volt jó a védelem. Pedig Zura is nagyon jó volt. Tehát gondolom a két fáradt ausztrál szélsőhátvéd miatt volt sok dolga Friedelnek. McCarthy megrúgta tizedik meccsén a hatodik gólját, ennek örülök. Csütörtökön megy Krakkóba a csapat, jó lenne, ha ott is betalálna.

    Ja, amúgy megvolt a 300. hozzászólás a topikban.

  • RicsiPontaz
    #303
    Mi az h nem adja a sport1 a meccset?!?!?! Hát pedig azt hittem ezt 100% h adja... de nem :(
  • WartHogSon
    #302
    ez igaz, csak nehogy most kezdjenek belejönni :P
  • Sysfox
    #301
    Ha valamikor, akkor most el lehet kapni a Liverpoolt, az a véleményem!
  • WartHogSon
    #300
    Téma: Liverpool elleni hétvégi meccsünk
  • Sysfox
    #299
    Már írtam...és most készül a másik!
  • RicsiPontaz
    #298
    Ja nagyon. Egy jó pár napig nem értem rá ideírogatni, sőt némely nap még idenézni se és már is megáll az élet...ez sajnálatos. Valaki feldohatna valami jó témát. Meg egy-két cikk sem ártana az oldalra. ;) :)
  • Sysfox
    #297
    De megállt itt az élet tényleg...

    Valami info nincs mostanában?
  • Bálint09
    #296
    ja, mostanában tényleg megállt itt az élet. A forduló után beindul a fórum, jönnek majd sokan gratulálni a Pool legyőzése után :D. Valaki nem tudja, hogy a Sport1/2 fogja-e adni a meccset? Jó lenne már Roverst látni a tévébe.

    A juefa káp csoportjáról már az ns forumban írtam. Simán nyerni kéne, hogy utána könnyű ellenfelet kapjunk.

    Valaki nem tudja, hogy Friedel sérülésével mi van? Komoly volt a dolog, vagy csak ilyen párnapos? Jó lenne ha ő védene a Pool ellen, bár az első meccse alapján ez a Brown gyerek is egész jó.
  • RicsiPontaz
    #295
    Hát remélem... :(
  • Sysfox
    #294
    Jah, eléggé! De majd beindul. :)
  • RicsiPontaz
    #293
    megint nagyon megállt az élet. :(
  • Sysfox
    #292
    A Rovers oldalon új szavazás indult, tessék szavazni!

    Aki meg még nem regisztrálta magát, az tegye meg... :D
  • RicsiPontaz
    #291
    jah én is így érzem
  • Sysfox
    #290
    Megvan a csoportbeosztás...

    E csoport:

    Feyenoord
    Basel
    Wisla
    Blackburn
    Nancy

    Tovább lehet jutni! Feyenoord kemény dió, a Basel sötét ló, a Wisla és a Nancy verhető szerintem...
  • Sysfox
    #289
    Most jutott eszembe, hogy én sem néztem... :(
  • Sysfox
    #288
    www.uefa.com-on szokott lenni ilyesmi.
  • RicsiPontaz
    #287
    Hol adják live, ha adják? ...nah várjál kiszámolom h 11 órakor hol leszek... basszus pont akkor van angol órám így nem tom nézni. Érted van egy héten 2 angol órám a húszon valahány számtech mellett, és pont az angolra jön ki
  • Sysfox
    #286
    Ha lesz Live Draw, akkor lehet, hogy nézem a neten... :D
  • RicsiPontaz
    #285
    Holnap délelőtt 11kor sorsolják az UEFA kupa csoportokat. Jó lenne kifogni egy könnyü csoportot.
  • RicsiPontaz
    #284
    Kár h ilyen sokat kell várni a pool-os meccsre. Hogy fogom kibírni ezt a két hetet Nem baj valahogy menni fog :) Ma este legalább lesz Premier League összefoglaló sport1.-en. Ha már nem láttam a wigan elleni meccset akkor legalább ezt meg kéne néznem.
  • Sysfox
    #283
    Nem off ez, amit írtál...

    Nem támogatom azokat az elveket, amik kimondják, hogy a fórumon csakis azzal foglalkozzon mindenki, ami a topik témája. Itt lehet offolni, persze csak mértékkel, de azt nem tartom annak, hogy a West Hamről írtok valamit, mert van köze a topik eredeti témájához.
  • Bálint09
    #282
    remélem adja a tv, rég láttunk már Rovers meccset. Utána jön a jelenlegi harmadik helyezett Bolton az Ewoodba, őket simán el lehet kapni, többnyire csak hazai pályán villognak. Október végén jön a WHU, idegenben. Őket illene elverni. Érdekes egy csapat. Egy igazi brit, szimpatikus, összeszokott és eredményes (!) CSAPATból lett egy ilyen City-féle szedettvedett társaság benyomását keltő gárda. Rendesen megszívták Newton kokszolásával, meg Ashton bokatörésével, talán ha ezek nem történnek meg, akkor fel se merül a két túlsztárolt bohóc leigazolása. Mióta megvették őket, és játszanak is, 5 meccsen 5 vereség, és még gólt se lőttek. El akarják küldeni azt a Pardew-t, aki összerakott a semmiből egy FA kupa ezüstérmes csapatot... Pedig az ilyen csodaigazolásokat kéne elfelejteni. Na jó, ez már elég nagy off, inkább térjünk vissza a Roversre. Én mostmár bizakodó vagyok. Hamarosan felépül Nelsen ,rendbejön a védelem. Nemrossz ez a csapat. Ha nem egyenlít az Everton, és Neill bevágja a büntetőjét a Sheff ellen (tehát ha egy nagyon kicsi szerencsénk lenne...), akkor a harmadik helyen lennénk !

  • RicsiPontaz
    #281
    Megcsináltam én. Előbb haza értem mint számítottam. De a meccsről akkor is lemaradtam.

    @Bálint09: Nehéz meccs lesz a Pool ellen. Bár a mostani formájuk alapján ítélve verhetők. Nagyon szenved a csapat a Benitez féle rotációnak köszönhetően. Remélem ez a forma még kitart két hétig, és meg tudjuk lepni a vörösöket.
  • Bálint09
    #280
    2-1, Benni eldöntötte a 81. percben. Jó eredmény, nagyon örülök, hogy sikerült fordítani. Csak így tovább.

    Két hét múlva megyünk az Anfieldre. Jó lenne megverni a Liverpoolt, tavaly nagyon szenvedtük ellenük. Nagy szükségünk lenne egy teljesen egészséges Robertsre, akinek lehet előreívelgetni a labdákat. A Liverpoolnál ugye középen két védekező játékos játszik, és Gerrard is besegít a labdaszerzésben, tehát ott nemnagyon visszük át a labdát. Bentley és MGP nem vonalszélső, széleken sincs sok esélyünk, át kell rúgni a középpálya felett a labdát, aztán majd McCarthy bevág egy lecsorgó labdát.
  • Sysfox
    #279
    Szerintem én leszek a kiválasztott... :)

    De lehet, csak holnap reggel...
  • Bálint09
    #278
    szerintem Dunn fog jönni. Hughest ismerve csakis egy olyan 27-30 éves játékosra számíthatunk, aki elvágyódik a klubjából. Dunn pont ilyen. Ha nem lenne ennyire sérülékeny, szeritnem már régen angol válogatott lenne, annak idején csapatkapitányi is volt az U21-es csapatba, ha jól emlékszem.
  • RicsiPontaz
    #277
    Bentley gólja nagyon nagy volt Csak így tovább

    Szerintem is egy fiatalabb játékost kéne igazolni, + Tugay-t szerződtetni még 1 évre. És Tugay-t csak addig jáccatni még bírja, aztán felhozni a fiatal játékost. Így lenne ideje "betanulni".

    Sajnos elég valószínü, hogy holnap nem leszek itthon majdnem egész nap ezért nem tudok majd cikket írni a meccs eredményéről. Remélem valaki azért majd megteszi ezt, és tőle kérném h ne térjenek el annyira a hírek egymástól ezt a képet tegye be a hírbe: http://image.hotdog.hu/_data/freeimage_thumbnails/025/d7211064e8b308ba7ea3c6d638ddf442_2.gif

    Köszi
  • Sysfox
    #276
    Szerintem kellene keresni valami fiatalabb játékost helyette.