475
  • Sysfox
    #395
    Rovers - Tottenham 1:1

    Kellett volna a három pont. :(
  • jbal
    #394
  • Sysfox
    #393
    Ez is igaz, de akkor sem kell Beckham.
  • Bálint09
    #392
    a fizetése visszajönne a mezeladásból, engem az zavarna, hogy kirakatban lenne a csapat, és kiszorítaná Bentleyt. :/
  • Bálint09
    #391
    újjabb vereség, 15. hely.
  • RicsiPontaz
    #390
    Nem hinném, h idejönne Beckham. Sőt ne is jöjjön. Csak elrontaná a csapatot. Túl nagy "sztár" lett ő már. A szájába kellen rakni a labdát, h egyátalán rámozduljon egy átadásra.
  • Sysfox
    #389
    Ezt a Gomaa-t nem is ismerem....
  • Sysfox
    #388
    Szerintem nem kellene Beckham. Minek? Már ő sem az a harapós, fiatal játékos, aki egykor volt. Lenne fejedelmi fizetése, egy sztár lenne egészen bizonyos, de nem kell ilyen a csapatnak.

    Jó játékos, de alighanem öt éve játszott jól legutóbb...
  • WartHogSon
    #387
    Gomaa ő is már kiöregedik, Beckham témából meg úgy sem lesz semmi
  • Bálint09
    #386
    Todd is ide sorolható. Télen mehet, jöjjön a helyére Gomaa. Tényleg, Beckhamhez mit szólnátok? Én már írtam a véleményemet az ns fórumon, szerintem nagyon nem kéne ide.
  • Bálint09
    #385
    nem a jövő emberei, de a jelené sem. Sőt, a múlté se, egyikre se fognak olyan húdenagy játékosként emlékezni, miután visszavonulnak.
  • Sysfox
    #384
    Ja, Gray és Matteo már nem a jövő emberei...
  • Sysfox
    #383
    Azóta nem tippelek, amióta megtettem az Osasuna - Barcelona kupameccset kettesnek, és 0:0 lett. Az Osasung akkor még bőven a másodosztályban nyomta, sima Barca siker lett volna, erre döntetlen...

    A Feyenoord nagy fölénnyel vezette a bajnokságot, megtettem egy hazai meccsét egy halálgyenge csapat ellen, erre az is 0:0 lett. 'nyátok.

    Akkor befejeztem.
  • Bálint09
    #382
    olvastam egy cikket a csapatról, ott is egy belső középpályást és egy balhátvédet akarnak. Ezekszerint nem egyedül vagyok ezen a véleményen.

    Emerton játszhat a ManU ellen!! Végre! Gray kikerül a kezdőből! Komolyan, nem is értem, hogy ez az ember miért játszik, ennyit a jegykezelő is tudna csinálni. Szerelés nulla, a labda sír, amikor nála van. Mondjuk a többi se sokkal jobb, Matteo egy nagydarab állat, belső védőnek jó, McEv meg rutintalan.
  • Bálint09
    #381
    angol meccseken nagy bűn olyan középcsapatra fogadni, ami 4 hete jó volt... Itt havonta átrendeződik a középmezőny, attól függően, hogy ki milyen formába van éppen, hány sérültjük van, meg stb. A City és a Boro zsoldosgárda, ellenük nem nehéz nyerni egy jó középcsapatnak. A Citynél ugyan van egy jó edző, és egy frankó stadion, de Isaksson kivételével az összes idei igazolásuk zsoldos. Trabelsi a jobbik fajtából, a többi az kiöregedett. A Middlesbrough-t nagyon nem szeretem. Motiválatlan lusta játékosok gyülekezete, csak nagy meccsekre szedik össze magukat. Őket megveri a City, a Sheffield és a Watford is, sőt tavaly a Sunderland is. Nem azért mert bénák, hanem azért mert lusták. Egy Roversnek alap, hogy le kell győzni ezeket, a Villa viszont nagyon összeszedett, szervezett, taktikailag jól felkészült csapat benyomását kelti mostanában. Én a Villára fogadtam volna.
  • RicsiPontaz
    #380
    Jaja, megcsinálták.

    Ma lefárasztottak az iskolába. Egyik haverom tipp mixel. Aztán dumáltunk és kérdezte h h megy a roversnek. Mondtam neki h jól. Ez akkor volt mikor elvertük a Man City aztán meg a Boro-t. Ő meg megtette az Aston Villa- Rovers meccset vendég győzelemnek. Szegénynek ez az egy meccs nem jött be. Ha ez is bejött volna nyer 10.000 Ft. Így viszont semmit nem nyert. És akkor megkérdeztem h miért tette meg, ha ennyi sérült van a roversben. Erre ő azt mondta mert h én azt mondtam régebben h jól megy a roversnek. Pedig ő a Villát akarta megtenni. Magyarán rajtam bukott 10.000-et :( Ezért nem szabad szerencse játékozni
  • Sysfox
    #379
    Jah, nálam is jó már. :D
  • WartHogSon
    #378
    Nem szoktam állítgatni, mikor jó minden ahogy van.
    Amúgy már működik.
  • RicsiPontaz
    #377
    Utána jártam. A hiba az ATW nél van (valahogy éreztem. Meghalt sztem az adatbázisuk.)
  • RicsiPontaz
    #376
    A Mysql beállytások nem tetszenek neki. Dávid te állítottál valamit rajta?
  • Sysfox
    #375
    Nektek bejön az oldal? Nekem nem, pedig az előbb még működött. Írtam egy hírt, aztán onnantól kezdve halott..
  • Sysfox
    #374
    Én optimista ember vagyok, de a MU nagyon jó formában van, mi meg nagyon rosszban. Tehát minden adott egy katasztrófához. Sima vereség lesz, de jó lenne meglepetést szerezni.
  • Bálint09
    #373
    én nem vagyok optimista ember, szerintem simán kikapunk, 2 vagy 3 góllal. Gray oldalán az megy el , aki akar, onnan simán kapunk két gólt, meg ugye Ooijer is biztosan csinál nekik egy büntetőt, ahogy szokta. Fo$ ez a védelem, ha összeáll (=Neillnek és Khizanishvilinek jó napja van), akkor is csak $zar lehet.

    Meg ugye most biztos jobban hajtanak a tavalyi két égés miatt.
  • WartHogSon
    #372
    Hát igen, Sir Alex csapata mostanában nagyon nagy formában van, de kimondom őszintén egy kicsit félek, mert az előző szezonban is a Rovers diadalmaskodott a bajnokságban. Az utóbbi években nagyon szoros meccseket láttam a két csapattól.
  • RicsiPontaz
    #371
    Nem tom mit fogunk produkálni a manchester u. ellen. De már előre félek tőle :(
  • Sysfox
    #370
    Megint kikapott a csapat. Ez elég gyenge teljesítmény. Sajnos legközelebb éppen a MU-val játszunk, ami még nehezebb lesz.
  • Bálint09
    #369
    3-0, nekem nagyon tetszett a csapat játéka. A másik fórumon nagyjából leírtam, hogy mi volt. Jeffers meglőtte az első gólját, igaz büntetőből. Tulajdonképpen a legjobb helyre lőtte, izomból középre. Ha meg is fogja a kapus, akkoris elé pattan, és berúgja a kipattanót. Szerencsére nem fogta meg a kapus, bár lábbal beleért. Remélem ezután elkezdi lőni a gólokat. Gray viszont megint nagyon gyenge volt, nagyon könynen mentek el mellette.
  • RicsiPontaz
    #368
    Itt a rovers basel elleni felállása:

    ROVERS: Friedel, Neill (c), Ooijer, Khizanishvili, Gray, Bentley, Tugay, Savage, Pedersen, Nonda, McCarthy. Subs: Brown, Mokoena, Jeffers, Gallagher, McEveley, Derbyshire, Peter.

    Sajna Gray még mindig kezdő. De viszont jó hír h visszatért Nonda, Pedersen és Savage.
  • RicsiPontaz
    #367
    Jah az nem lenne rossz.

    Jeffers góljaira meg tényleg szükség van.

    Júj de jó h mindenkivel egyetértek
  • Sysfox
    #366
    Mondom, amikor feltűnt az Evertonban jó is volt. De azóta úgy eltűnt, hogy még Sherlock Holmes se találta volna meg...

    Remélem, hogy beindul, mert szükség lenne a góljaira.
  • Bálint09
    #365
    Sparky ma ünnepli a 43. születésnapját. Remélem holnap győzelemmel ajándékozzák meg a játékosok.
  • RicsiPontaz
    #364
    Jah én is emléxem Jeffersre. De sajna már nem megy úgy neki mint régen.
  • Bálint09
    #363
    Jeffers 13 gólt lőtt az U21-es válogatottban, ennyit csak Shearer tudott előtte. Akkor lett kikiáltva ilyen nagy tehetségnek, nyolcmillióért elvitte az Arsenal, de állandóan sérült volt, nemsokat csinált. Nemrég azt nyilatkozta, hogy jólérzi magát, és előbb-utóbb elkezdi lőni a gólokat is. Ugy legyen.

    A védelem szeritnem is gyenge. Nelsen nagyon hiányzik, de a WHU ellen Emerton is nagyon kellett volna. Grayt télen el kéne adni.
  • RicsiPontaz
    #362
    Engem nem csak a csatár sor zavar. Hanem a védő is. Nagyon nagy hibákat véttetek a WHU ellen is :(
  • Sysfox
    #361
    "Jeffers passzolgatni jól tud a többiekkel".

    Lehet, hogy így van, de azért egy csatárt mégis a góljai minősítenek. Emlékszem milyen nagy szám volt Jeffers régen, amikor felbukkant az Evertonban, mekkora tehetségnek tartották, de nem vitte valami sokra.

    Gólok kellenének, az összjáték kevés.
  • Bálint09
    #360
    a legutóbbi 4 angol meccsünket (3PL+1CC) olyan csapatok ellen játszottuk, akiknek kötelező volt a győzelem. A Liverpoolnak a rossz kezdésük (és Benitez állása) miatt, a Boltonnak még a bbc-féle botrány miatt, a Chelseanek mindig kötelező nyerni, a Spammersnek meg a szar formájuk (és a közelgő takeover) miatt. Szerencsére a Villának nem kötelező nyerni, ők elég jól kezdtek. Jó lenne megverni őket, ha Liverpoolnak sikerült, nekünk is sikerülhet.
  • Bálint09
    #359
    Jeffers passzolgatni jól tud a többiekkel, csak nem tud helyzetbe kerülni. Egész klubkarrierje során rúgott kb 15 gólt. Talán jobb lett volna, ha Dickov marad :S. Ő se egy góllövőlista-élharcos, de legalább 110%-ot ad minden meccsen. Én a Basel ellen Derbyshire-nek adnék lehetőséget, megnézném mit tud a nagycsapatban. Tavaly asszem 13 gólt rúgott a negyedosztályban.
  • Sysfox
    #358
    Én inkább úgy fogalmaznék, hogy egy bevethető csatáruk van... Jeffers egy nagy nulla, McCarthy ér valamit egyedül.

    Roberts elég sérülékeny sajnos.
  • RicsiPontaz
    #357
    Hát h Nonda pontosan mikor tér vissza az még bizonytalan. Eddig úgy nézz ki h a Basel ellen még biztos nem lesz. Gray ügyében meg annyit, h nagyon kiöregedett ö már a PLből. Bármelyik támadó már simán lefutja.
  • Bálint09
    #356
    Nonda mikor térhet vissza? Mert most három bevethető csatárunk van: Benni, Jeffers, és a nulla PL rutinnal rendelkező Derbyshire. Emerton is nagyon kéne a védelembe. McEveley játszhatna kezdőként, mert Gray mellett úgy mennek el, ahogy akarnak. A Baselről mit lehet tudni?