475
  • Sysfox
    #435
    Itt vagyunk, szurkolunk, PSE a csapatunk!
  • McFrost
    #434
    kinek nem szurkolsz még?
  • Sysfox
    #433
    Üdvözöljük az újabb Rovers szurkolót!
  • Sysfox
    #432
    Üdvözöljük az újabb Rovers szurkolót!
  • WartHogSon
    #431
    igaz, de mindkettő jogosan volt, így megérdemelték a győzelmet, a játék képe alapján is
    örülünk, hogy egy újabb fan bukkant fel, ajánlom figyelmedbe az oldalunkat :D a fenti bannerben van a link
  • Mars Delight
    #430
    McCarthy sry soha nem tom leírni,kedvencem Derbyshire!Jó kis csapat ez a Rovers a MU mellett ez a második kedvenc csapatom!
  • Mars Delight
    #429
    Még 1 fan,szép siker a bolton ellen 2-1 McCartney igaz mind2 11-esből volt!
  • RicsiPontaz
    #428
    Hát eléggé leült a topic. Nincs mit tenni. Nem sokan vagyunk Rovers fanok. Azon csodálkozom, h az nso.hu-n még azért úgy ahogy meg a Blackburn topic.
  • Sysfox
    #427
    Huh, egy hónapja nincs hozzászólás...
  • Sysfox
    #426
    Ooijer nem volt annyira rossz 10 éve...

    Ha megnézed, minden meccsen összehoz egy 11-est, vagy róla rúgnak legalább egy gólt...

    Neill ügy szerintem egy kicsit "fel van fújva", Barcelona meg Liverpool persze. Csak azért vannak ezek a pletykák, hogy a menedzsere minél magasabbra tornázhassa az árát. Nem lennék meglepődve, ha mondjuk egy Bolton színtű csapatba igazolna... Annyira nem jó szerintem, hogy ne lehetne pótolni.
  • WartHogSon
    #425
    sztem Ooijer azért annyira nem rossz
    Neill esetleges távozása sztetek hogyan érintheti a csapatot? nagy veszteség lesz vagy tudjuk pótolni?
  • Sysfox
    #424
    Valami jó védő kellene, mert Ooijer eddig valahogy nem jött be.

    Ilyen Beckham-félék nem kellenek, csatár sem szerintem (Doyle sokba kerül)
  • WartHogSon
    #423
    na legyen a téma: Rovers januári igazolásai
    szerintetek ki jön és milyen hasznunk lesz vele?
  • RicsiPontaz
    #422
    Én írnék ha lenne miről. De senki nem vet fel semmit :( Meg inkább mindenki az nso.hu -s fórumra írogat.
  • Sysfox
    #421
    Decemberben 7 hozzászólás...
  • Sysfox
    #420
    Igen, mert nem írtok bele... :D
  • RicsiPontaz
    #419
    Én is boldog új évet kívánok!

    Azért eléggé leült ez a topic :(
  • WartHogSon
    #418
    Viszont és sikerekben gazdag új évet a Roversnek és sikeres átigazolásokat a januári átigazolási időszakban!
  • Sysfox
    #417
    Boldog új évet kívánok minden fórumozónak!
  • Sysfox
    #416
    Davedoom hozzászólásától szépen elbúcsúztunk...

    Nem reklámozunk ugye.
  • Sysfox
    #415
    Szép volt fiúk!
  • RicsiPontaz
    #414
    Csak a mai és a tegnapi statisztika bánta :(
  • RicsiPontaz
    #413
    KEmény munka volt de sikerült az oldalt megjavítanom. Túl csorulhatott a statisztika és ezért nem ment te sikeresen megjavítottam.
  • RicsiPontaz
    #412
    Tud valaki valamit, h mi van az blackburnroversfc.try.hu -s oldallal?
    Mert itt a suliba egyátalán nem jön be.
    Majd otthon megnézzem.
  • Sysfox
    #411
    Nagyon csend van itt... :(
  • RicsiPontaz
    #410
    Én most kezdtem a Roversel. 11 meccs ment le a bajnkoságból. 7. helyen állok. Uefa kupában továbbjutottam a kiesési körökig. De viszont McCarthynak nagyon nem megy. Sztem el is fogom adni. Viszont Nondának igen. 8 bajnokin jáccot és 11 gólt lőtt. De őt meg nem akarja elengedni a Roma :( Ja és ezt még meg kell veletek osztanom:
    -Ooijer miatt már megítéltek 3 tizenegyest. :) Azóta nem is jáccatom :D
  • Sysfox
    #409
    Persze, a kedvenc menedzserjátékom.

    CM01/02-vel kezdtem, aztán FM2005, majd FM2006, és most 2007.

    A 2006-ban a Rovers-szel nyomultam, de kirúgtak. Utána Sampdoria (első évben megnyertem a bajnokságot), most a 2007-et a Samppal kezdtem, amíg ki nem jön a javító patch, aztán Rovers is lesz.
  • WartHogSon
    #408
    a 2006-tal én is elég sokat játszottam, de még a 2007essel még semmit, de majd el jön annak is az ideje :D
  • RicsiPontaz
    #407
    Pedig nekem nagyon bejön. Mondjuk a 07-el nem sokat jáccotam. Elkezdtem a Roversel, szépen rendbe raktam a csapatot erre valami **** vírus sikeresen formázta a vinyómat. :( Azóta most raktam fel újra. Azaz éppen most szedem. De már várom, h belevethessem magam :D Mondjuk a 06-tal elég sokat jáccotam.
  • WartHogSon
    #406
    én nemrég raktam fel, de még nem játszottam vele igazán
  • RicsiPontaz
    #405
    Valaki szokott FM2007-zni? :)
  • WartHogSon
    #404
    vszínűleg azért, mert így alig lett volna pihenőjük, csütörtök este hazaindultak és már szombat délután meg játszottak volna...
  • Sysfox
    #403
    Sehol sem írják, hogy miért...
  • WartHogSon
    #402
    Postp. Watford vs Blackburn R.
    Elmarad a hétvégi meccsünk
  • Bálint09
    #401
    az egész csapat rúghatna többet. A bajnokságban 13 meccsen 11 gólt lőttünk, ez nagyon kevés azt nézve, hogy ebből négy a hótgyenge City ellen volt. Különösen siralmas, hogy idegenben csak három gólt rúgtunk. Csak a Sheffield, a West Ham és a Liverpool rúgott kevesebbet.
  • Sysfox
    #400
    Rúghatna többet is. :P

    Amúgy a sokat szapult Gray volt a meccs legjobbja...
  • Bálint09
    #399
    bakker mekkora gólt lőtt Tugay. Úgylátszik minden év elején rúg egy rohadt nagy gólt kapásból.
  • WartHogSon
    #398
    a honlapra kitettem egy hírt, amiben a 2 gól és a meccs végi kiállítás tekinthető meg
  • Bálint09
    #397
    nem láttam a meccset, valaki le tudná írni nagyjából, hogy ki hogy játszott?
  • WartHogSon
    #396
    igen, csak megint egy olyan ítélet volt, ami nagyon vitatható, mert igaz, hogy a másik lábát eltalálta Tugay, de már akkor félig esve volt a játékos, tuti erre játszott, hogy büntetőt kapjon, és sztem a piros sem annyira jogos, igaz durván jött