475
  • Renata100
    #475
    Súlyos vereség Preston North End-től. Végeredmény: 1-4 hazai pályán.
  • Sysfox
    #474
    Ja, közben megtaláltam én is!
  • RicsiPontaz
    #473
    Privát üzenetben jött, arról kaptam levelet, hogy kaptam egy privátot.

    @IXEMGabeo: Ennek örülök is. Jó lenne egyből feljutni.
  • IXEMGabeo
    #472
    másodosztályt vezetik:)
  • Sysfox
    #471
    Ez van. :(

    Én nem kaptam semmilyen levelet a belépésről...
  • RicsiPontaz
    #470
    Jött egy e-mail az SG-től, hogy változik a belépés, gondoltam benézek ide is.

    Ejj, két éve (kicsit kevesebb) még mennyi remény volt bennem, azóta másodosztályban szerepel a gárda.
  • Sysfox
    #469
    Régen jó volt, de azóta nem tudom mi lett vele. Mindenesetre elég nagy név.
  • RicsiPontaz
    #468
    Valóban vesztett a gyorsaságából, de szerintem ez nem annyira nagy probléma. A csapat új taktikájában meg van a szélen a két gyors játékos (Hoilett és Olsson), középen van egy nagyon jó "romboló", labdaszerző játékos (Jermaine Jones), mellé kellene egy kreatív, játékszervező középpályás aki tömné a társakat jobbnál-jobb labdákkal, és erre szerintem alkalmas lehet Riquelme. Ha nem is 90 percig, de 60-70 beleférhet. Cserének meg ott a vélhetően szintén ide igazoló (kölcsönben) argentin tehetség, Mauro Formica.
  • 9csöves9
    #467
    nagyon bírom Riquelmét,de az ő futómennyisége szerintem az Nb1-ben is kevés lenne,nem hogy a PL-ben
  • RicsiPontaz
    #466
    A Rovers következő igazolása nagy valószínűséggel Juan Roman Riquelme lesz. A felek már tárgyalnak, állítólag JRR is szeretne jönni. Remélhetőleg meg tudnak egyezni. Bár igaz, hogy 32 évesen mert nem futballozik top formában, de még így is jobb mint amink azon a poszton van.
  • RicsiPontaz
    #465
    Amíg itt játszott nem lehetett rá panasz. Az első szezonja klasszis volt, bár a másodikban már nem teljesített olyan jól. Szerintem hasznára lehet a csapatnak.

    Meg van a januári második (ez is kölcsön) igazolásunk:

    Jermaine Jones
  • Sysfox
    #464
    Szerinte Santa Cruznak már megvolt adva a bizalom, de nem igazán nyújtott olyan teljesítményt, amit elvártak tőle. Szerintem felesleges szenvedni vele, vannak mások, akikkel talán többre vinné a csapat.
  • RicsiPontaz
    #463
    watta14: Jonest kölcsönvenni (remélem opciós joggal a megvásárlásra) remek ötlet volt. Tipikusan az a játékos aki nagyon hiányzik a középpályánkról.

    Sysfox: Remélem rászolgál a bizalomra, mert a 80 vagy 90 ezres fizetése kicsit sok lenne, ha ezt a pár hónapot csak az orvosi stábbal töltené.

    Remélem még sikerül pár játékos idecsábítása a hónapban. Ha az emlegetett neveket (Victor Vazquez, Rubina Rochina a Barcától és Adam a Blackpooltól) még sikerülne leigazolni ez lenne hosszú évek után a legjobb átigazolási szezonunk.
  • watta14
    #462
    Van benne valami :D szerintem egy irányitő kéne mint pl. Hernanes a Lazionál.
  • Sysfox
    #461
    Csak azt nem tudom, hogy minek.
  • watta14
    #460
    A Blackburn Rovers megállapodott a Schalkéval Jermaine Jones átigazolása ügyében - értesült a Sky Sports News.



    Már a pénteki nap beszámoltunk róla, hogy a Rovers menedzsere, Steve Kean nagyon szívesen látná csapatában az amerikai válogatott középpályást, és úgy néz ki teljesülhet a nemrég kinevezett edző kívánsága...

    Jones 2007-ben igazolt a Schalkéhoz az Eintracht Frankfurttól, és vált nagyon gyorsan meghatározó emberré, de az utóbbi időkben Félix Magath már nem számolt vele a kezdő tizenegyben, ezért mindenképp távozni szeretett volna a Bundesliga-alakulattól.

    A Hoffenheimmel és a Wolfsburggal is szóba hozott középpályást 2014-ig köti szerződés a királykékekhez, és a transfermarkt.de öt millió euróra tartja az értékét.
  • RicsiPontaz
    #459
    Még nincs kint a hivatalos oldalon, de belső forrásból tudni lehet, hogy Santa Cruz a szezon hátralévő részére kölcsönben visszatér hozzánk.
  • RicsiPontaz
    #458
    Nincs rajongói oldal, nem volt rá igény, így érdeklődés hiányában abbamaradt.

    A Ronaldinhos dolog nem pletyka. Tény. Mind Ms Desai (a klub tulajdonosa), mind Ronnie menedzsere megerősítette az érdeklődést. Hogy minket vagy egy brazil csapatot választ az már más kérdést. Attól függ mi motiválja. Ha már csak kényelmes focizgatni akar és élvezni a brazil tengerpartokat, akkor oda megy. Ha szeretné kipróbálni magát a PL-ben, ráadásul jóval több fizetéssel, mint a másik lehetőség esetén, akkor minket választ. Félek, hogy a könnyebb életet fogja választani. De ne legyen igazam.

    Goulon pedig már többször is játszott, bár eddig nem valami sok lehetőséget kapott, így nehéz messze menő következtetéseket levonni, hogy milyen játékos lenne.

    Viszont jó hír, hogy tartalékos csapattal sikerült a Liverpoolt 3:1-re verni otthon és ezzel megszerezve a 9. helyet. :)
  • watta14
    #457
    Jelenleg van a Blackburn-nek vmi magyar rajongói oldalja ???(lehet csak én vok tudatlan)
    Amúgy a legújabb pletyka az,h Ronaldinho jön az Ewood Park-ba, és sztem ez nem is olyan elképzelhetetlen,végre lenne egy tökös irányítónk :D
    Amúgy most van egy új francia játékos,Hérold Goulon aki most asszem játszott is :)
  • Sysfox
    #456
    Úgy legyen!
  • RicsiPontaz
    #455
    Steve Kean marad a szezon végig biztosan a csapat menedzsere. A napokban Indiában járt és tárgyalt a tulajokkal. Arra az álláspontra jutottak, hogy a klub senkit nem szeretne eladni, viszont számos új játékos fog érkezni mind januárban, mind a nyáron. Kean elmondása szerint legalább három játékossal szeretné erősíteni a keretet. A szezon célkitűzése az első tízbe kerülés.
  • IXEMGabeo
    #454
    az nem baj, legalább nálad nem divat a nagycsapatoknak való szurkolás...nem csak ők léteznek
  • Sysfox
    #453
    Szerintem is jó edző Allardyce.

    "A klubvezetés stratégiai döntéssel indokolta". Jó duma. Kérdés, hogy pénz nélkül mit lehet elérni, mert ahhoz, hogy jó csapat legyen, kellenek a jó játékosok is.
  • Sysfox
    #452
    Jó kis oldal lett, gratulálok!
  • Sysfox
    #451
    Én sem hiszem el, hogy mi vagyunk ketten Blackburn szurkolók! Bár én csak divat drukker vagyok ugye egyesek szerint...
  • IXEMGabeo
    #450
    ő egy nagyon jó edző...lehet sok az egója, mint pl (Mourinhonak is) de az biztos hogy ért a focihoz...Boltonnal évekig csodát művelt, azóta sincs sehol az a csapat...
  • RicsiPontaz
    #449
    Nagyon csalódott vagyok, eddig pozitívan álltam az indiaiakhoz, de ez most nagyon bántja a szemem. Tény és való, hogy voltak kifogásolható dolgok Sam játékstílusában, de ne felejtsük el, hogy nulla, ismétlem nulla font átigazolási kerettel sikerült a csapatot a 10. helyig vezényelnie tavaly. Most reméltem, hogy több pénzből megmutatja mi tud, de nem kapja meg a lehetőséget. Érthetetlen.

    Kérdés ki jön a helyére. Elég sok névvel dobálózik már a sajtó.
  • IXEMGabeo
    #448
    menesztették Allardyce-t
  • RicsiPontaz
    #447
    Ja itt el is felejtettem említeni, hogy ha valakit érdekel, akkor nézzen rá erre az oldalra, elkezdtem lefordítani a klub hivatalos történelmét: http://rovers.try.hu
  • RicsiPontaz
    #446
    Pedig nem igaz, hogy nem lenne pár ember aki szívesen beszélgetne a csapatot érintő dolgokról.
  • Sysfox
    #445
    Ban
  • McFrost
    #444
    Buzi a házigazda és még divat szurker is
  • Sysfox
    #443
    Ez van.
  • RicsiPontaz
    #442
    Sajnálom, hogy már az összes magyar Roverses fórum ennyire leült. :(
  • Sysfox
    #441
    Rájuk férne valami jobb eredmény már...
  • McFrost
    #440
    Elindult a PL 2010-11-es kiírása. A Blackburn még mindig a legmagasabb osztályban fut.
    Igazolások:

    Érkezett: Mame Diouf (Blackburn, k.)
    Távozott: Yildiray Bastürk (szl.), Steven Reid (West Bromwich, i.), Andy Haworth (Bury, i.)

    Keret:

    1 ENG K Paul Robinson
    2 DEN V Lars Jacobsen
    4 Kongói Köztársaság V Christopher Samba
    5 FRA V Gaël Givet
    6 NZL V Ryan Nelsen (Csapatkapitány)
    7 AUS KP Brett Emerton
    8 ENG KP David Dunn (Csapatkapitány-helyettes)
    9 Grenada CS Jason Roberts
    11 AUS KP Vince Grella
    12 NOR KP Morten Gamst Pedersen
    14 ALG KP Amine Linganzi
    15 FRA KP Steven N'Zonzi
    16 IRL KP Steven Reid
    17 IRL KP Keith Andrews
    18 SEN KP El Hadji Diouf
    20 TUR KP Yıldıray Baºtürk
    21 SWE V Martin Olsson
    22 CRO CS Nikola Kaliniæ
    23 CAN CS David Hoilett
    26 ARG CS Franco Di Santo (kölcsönben a Chelsea-től)
    27 ESP V Míchel Salgado
    28 ENG V Phil Jones
    30 NED CS Maceo Rigters
    32 WAL K Jason Brown
    39 FRA V Pascal Chimbonda
  • Sysfox
    #439
    Eh, de régen írtam már ide. Igazából elnézve a csapat szánalmasan gyenge szereplését az idei szezonban, talán nem is vesztettünk sokat.

    Go Rovers! De ennél jobban!
  • Sysfox
    #438
    Köszi.

    (kicsit megkésve...)
  • Fabio Capello
    #437
    Sysfox HBD :)
  • McFrost
    #436
    :P