675
TYPE=\'application/x-shockwave-flash\' PLUGINSPAGE=\'http://www.macromedia.com/go/getflashplayer\'>


Magyarország egyre nagyobb számú snooker-rajongói, egyesüljetek!

  • sirdond
    #355
    http://www.worldsnooker.com/page/NewsArticles/0,,13165~2396104,00.html
    érdekes újítás
  • Hajnalcat
    #354
    Ez a fiatal (16 éves) lengyel srác nagy tehetségnek tűnik...szerintem a jövőben még találkozni fogunk vele...
    Kacper Filipiak

  • sirdond
    #353
    ma kezdődött a PTT-EGAT Snooker World Cup 2011
    páros verseny, 200000 dollár jár a győztes párosnak, nem semmi
    érdekesnek tűnik, eurosport közvetíti

    http://snookerinfo.ingyenweb.hu/keret.cgi?/2011_es_tornak/2011_worldcup.html
  • nonicks
    #352
    talán jövőre sikerül neki
  • jazzy
    #351
    Grat Higginsnek a 4. címéhez, Trump egyszerűen elidegeskedte, olyanokat hibázott, hogy a hajamat téptem, még én amatőr alatti amatőr is belöktem volna... :(

    De még van ideje, hiszen nagyon fiatal. Szimpatikus játékos.
  • sirdond
    #350
    Hát, nem jött össze a bravúr, de azért gratulálok mindkét játékosnak
  • sirdond
    #349
    én is :)
    hosszú idő óta az egyik legjobb snooker torna,amit nézek és ehhez nagyban hozzá járul Trump is.De itt a döntőben mindketten jók
  • jazzy
    #348
    Tiszta ideg vagyok mindjárt mentő visz el :D
  • jazzy
    #347
    Én nagyon izgulok a srácért
  • sirdond
    #346
    délután kicsit bealudt Trump és Higgins így újra vezethet, de remélem kellően kipihente magát ahhoz,hogy mostantól minden frame-t ő nyerjen :)
  • sirdond
    #345
    én meg sajnos a döntő első felét nem fogom látni, mert csak este 10 körül érek haza, de hajrá Trump, nagyon szimpatikus játékot nyújtott eddig.
    ha mindkét játékos úgy játszik, ahogy a torna eddigi meccsein,akkor sima Trump győzelmet jósolok,ha Higgins kicsit feljavul, akkor viszont nagyon szoros lesz.
  • jazzy
    #344
    Na sajnos tegnap nem volt annyira időm nézni csak bele-belenéztem, Trumpnak nagyon örülök, Williamsnek nem jött össze, de már nagyon várom a döntőt.
  • sirdond
    #343
    nem hiszem el* akart lenni :/
    kár,hogy nem sikerült, pedig milyen szép lett volna,ha így kezd
  • sirdond
    #342
    nem hiszem,hogy Mark Williams 147-et fog lökni :D
  • sirdond
    #341
    hasonlóan színvonalas döntőt kérek,mint amilyen ez a Ding vs Trump elődöntő volt! azt hiszem ezt a meccset még sokáig fogják emlegetni
  • sirdond
    #340
    úristen mit játszik Ding és Trump
    a mai frame-ek egyelőre eddig zseniálisak. reméljük a hátralévő frame-ekre is marad a színvonal
  • sirdond
    #339
    Kurucz Laci bá szavaival élve: " Trump ma brutális" :D
  • jazzy
    #338
    Ilyet sem láttam még sosem, hogy kimentek :D

    De sajnos elbukta... nagyon szomorú vagyok, mindegy grat Dingnek.

    Mostmár viszont megnéznék egy Trump - Williams döntőt.
  • sirdond
    #337
    hát nem jött össze Selbynek :(
  • sirdond
    #336
    kiélezett a vége, Selby húgyhólyagja sem bírta :D
  • jazzy
    #335
    Olyan... álmosnak néz ki
  • sirdond
    #334
    reméljük.bár azt sem értem,hogy ezt a 21. frame-t hogy bukta el?
  • jazzy
    #333
    Na csak kikapott Ronnie, de remélem Selby nyer.
  • jazzy
    #332
    Ahogy most így visszajöttek nem változott.. így tényleg Higgins nyerhet.
  • sirdond
    #331
    http://www.worldsnooker.com/page/Drawspage/0,,13165~2330003,00.html

    ronnie,hát nem is tudom, szeretem a játékát (bár ki nem?), de motiválatlan és céltalannak tűnik, csak úgy játszik, nincs meg benne a tűz.
  • jazzy
    #330
    Oké, most mondják, hogy folytatódik a másik euron, most értek vissza a játékosok.

    Nem vagyok én abban biztos, hogy Higgins elveri O'Sullivant, sőt.. szerintem Sullivan döntős lesz idén, remélem Selby ellen. (bár nincs most így előttem ki-kivel játszik elődöntőt de azt hiszem ők nem)
  • sirdond
    #329
    nézek közben scoreboard-ot, de azért köszi
  • jazzy
    #328
    írjak neked egy eredményt, vagy majd megnézed az ismétlést ha lesz?
  • sirdond
    #327
    igen, sajnos Trump-ban még nincs meg a rutin ilyen nagyobb versenyekhez, és mivel fiatal hosszú távon állandó teljesítményt nyújtani. szóval a múltkori torna és még az itteni menetélis is, szerintem nem fogja tudni megnyerni. ahogy mondod,fejben elfárad

    Selbyben bízok én is, nekem olyan kiegyensúlyozottnak tűnik a játéka, még,ha hátrányban is van, hatalmas potenciál van benne,akármikor képes nyerni. Jövőre egész biztosan átveszi az első helyet.

    A másik ágon inkább Higgins-t mondanám döntősnek, bár Williams-et jobban szeretem.

    Sajnos most nem tudom nézni, mert nincs eurosport2, az 1esen meg műkorcsolya megy :(
  • jazzy
    #326
    Trump nagyon ügyes, elég szépen rávert Dott-ra is, szerintem minden esélye megvan, hogy döntős legyen, de nem vagyok benne biztos, hogy bírni fogja agyban.

    Összességében én Selbyben bízok, szerintem jó játékos és ha összekaparná magát végre simán meg tudná nyerni ezt a vbt.

    Igazad van viszonylag sok a hiba de szerintem összességében színvonalasak a meccsek, bár némelyik nagyon lassú.. Mcleod..
  • sirdond
    #325
    nézem folyamatosan, már a legeleje óta
    azért azt nem mondanám,hogy nagyon jó,mert rengeteg a hiba. és nem csak itt,hanem gyakorlatilag minden mérkőzésen. nagyon sok a hullámzó teljesítmény, selby,higgins, egyedül akit ki lehet emelni szerintem az Trump. ő folyamatosan jól játszik, remélem döntőbe kerül
  • jazzy
    #324
    Higgins - Sullivan, a gigászok csatája! Nagyon jó összecsapások mennek remélem nézitek! Most mondjuk csak az Eurosport 2-n megy snooker. de Selby nagyon kapaszkodik, remélem megnyeri.
  • Hajnalcat
    #323
    Azért pont Ronnie-t hasonlítottam Ebdonhoz, mert Ronnie a kedvencem, másrészt pedig Ronnie nem igazán kedveli Ebdont(főleg őt). Nem véletlenül....Igen, jó a megfontoltság, de a túlzott megfontoltság már nem. Szerintem Ebdon eltúlozza kicsit a gondolkodást.

    Igen, az jó volt, a maximum break-es díjas kérdés. Na látod, pont ezekért a dolgokért kedvelem Ronnie-t. Ha akarja, akkor megcsinálja, ha akarja, akkor nem, mikor milyen kedve van. Ez tetszik. :)
  • jazzy
    #322
    Tény, hogy Ebdon lassan játszik, emlékszünk ugye a VB döntőjére 2006-ban Dott ellen... na azon tényleg majdnem elaludtam, szörnyű volt. Ugyanakkor nem gondolom, hogy a megfontoltság gond, legalább én is át tudom gondolni, hogy én mit csinálnék a helyében.

    Ronnie nagyon jó játékos, de ő egy ilyen etalon.. hozzá hasonlítani másokat egy fura dolog, nincs még egy játékos aki 1 golyó lelökése után megkérdezi van-e maximális break-ért díj, aztán megcsinálja..
  • Hajnalcat
    #321
    Húzza az időt. Olyan lassan snookerezik, hogy indegesítő. Nem úgy, mint Ronnie. Ronnieban van élet, Ebdonban nincs...Ronnie egyből a lényegre tér, nem ezer évig nézegeti azt a golyót, amit tök egyszerű belökni. Ebdon a leglassabb játékos a snookerben és feszültséget okoznak a meccsei az emberben. Tudod, én a játékot szeretem nézni és nem azt, ahogy a játékos "egy óráig" nézeget egy darab golyót, hogy hova löki....hát kb. ennyi lenne. Külsejéről nem beszélek, mert az nem idevaló téma...
  • jazzy
    #320
    Mi a baj vele?
  • Hajnalcat
    #319
    Na, már csak ő hiányzott Magyarországra....pont ő, akit a legjobban utállok. Remélem, sose találkozom össze vele....
  • REALista
    #318
    Nem is tudtam hogy magyar felesége van.Na mostantól akkor neki is szurkolok.:)
  • jazzy
    #317
    Peter Ebdon mostantól Budapesten él, ez kemény :)
  • jazzy
    #316
    Bizony, nagyon durva volt, érdemes