7165
  • takibalint
    #6884
    Valszeg ugyis valaki tapasztaltabbatt hoznak. Ha bajnoksagot akar nyerni az új tulaj, akkor jobb edzot kell vennie.
  • mrroma
    #6883
    Lehet hogy csak en vagyok igy vele, de en nem nagyon csipem Montellat, minden nyilatkozata sablon,meg nyalas, raadasul tul sok is, szerintem, meg Mourinho se beszel enyit, en arra szavazok hogy menyen az ideny vegen,............nem minden jo jatekosbol lesz jo edzo, sot.
  • takibalint
    #6882
    Foleg, hogy a Chievo 2-2-es dontetlent jatszott a Juventus ellen, ami nekunk jo,mert megmaradt a 3 pont kulonbseg a Roma es Juve kozott.
  • Nuno88
    #6881
    Udinese - Milan valszeg 1-es lesz, viszont Veronába lehet nem nyernek.
  • takibalint
    #6880
    Udinese - Lazio 2:1(2:0)

    Az állás

    4. Udinese 62 pont
    5. Lazio 60 pont
    6. Roma 60 pont

    37. forduló
    Catania - Roma
    Lazio - Genoa
    Chievo - Udinese

    38. utolsó forduló
    Roma - Sampdoria
    Lecce - Lazio
    Udinese - Milan
  • totti10
    #6879
    asroma.hu
  • takibalint
    #6878
    Roma - Milan 0:0
  • takibalint
    #6877
    Semmit. Hol hallottad, olvastad??
  • totti10
    #6876
    ti mit tudtok arról hogy lógót cserél a Róma? :S
  • banok
    #6875
    20.45 Roma-AC Milan tv: Digisport hu
    streamek :
  • takibalint
    #6874
    Riise nyilatkozta: "Il mio più grande desiderio è quello di rimanere molto tempo in giallorosso” vagyis A legnagyobb kívánságom, hogy a giallorosso maradjak. Ha valaki szerint nem teljesen helyesen forditottam, javitson ki nyugodtan.
  • mrroma
    #6873
    Abszolut egyetertek, ez a mesterseguk!, ey profi nem viselkedik igy, bunti jar erte!!!
  • takibalint
    #6872
    Azt mondja meg nekem valaki, hogy felnott emberek tobb eves labdarugopalyafutassal, hogy lehetnek ilyen idiotak es felelotlenek? Amikor tudjak, hogy 3 fontos meccs van meg es ebbol az egyik a Milan. Foleg Perrotta volt hulye. Minek kell egyaltalan megutni egy jatekost, meg ha csak kicsi volt is. Hozzasem kellene erni. Tudhatnak, hogy a mar majdnem mindeki szineszkedik, es arra megy, hogy kiallitassa az ellenfelet. Remelem a Roma is megbunteti oket.
  • takibalint
    #6871
    Daniele De Rossi és Simone Perrotta is három mérkőzésre szóló eltiltást kapott, miután a Bari ellen idegenben 3–2-re megnyert bajnokin mindkét futballista piros lapot kapott. De Rossit könyöklésért, míg Perrottát szándékos ütésért állította ki a játékvezető.

    A Serie A idei kiírásából még három forduló van hátra, De Rossi és Perrotta azonban már egyik bajnoki mérkőzésen sem léphet pályára. A két játékos a jövő hét szerdai, Internazionale elleni Olasz Kupa-elődöntő visszavágóján még segítheti a „farkasokat".

    A nemzetközi porondon való részvételért küzdő Roma szombaton, a Serie A 36. fordulójában a listavezető AC Milant fogadja, amely ha pontot szerez a találkozón, bebiztosíthatja bajnoki címét.
  • bakkerman
    #6870
    őket befogja szerintem,de nordahl messze van...bár még idén is vannak meccsek,ha tudna 2-3 gólt lőni,akkor nordahlt is befogná jövőre
  • takibalint
    #6869
    Az meglehet neki a kovetkezo szezonban, ha nem serul meg, es jo formaban lesz.
  • IXEMGabeo
    #6868
    ha beérné Meazzaékat, de szép lenne!
  • takibalint
    #6867
    Totti 206 gól. Baggio 205 gól

    SERIE A, ÖRÖK GÓLLÖVŐLISTA
    1. Silvio Piola 274
    2. Gunnar Nordahl 225
    3. Giuseppe Meazza 216
    José Altafini 216
    5. FRANCESCO TOTTI 206
    6. Roberto Baggio 205
    7. Kurt Hamrin 190
    8. Giuseppe Signori 188
    9. Gabriel Batistuta 184
    Alessandro Del Piero 184
  • takibalint
    #6866
    Ezt mondta az angol tv riporter, nehány fordulóval ezelott, mikor Totti betalált. Már nem emlékszem melyik csapatnak, de azt hiszem az Olimpicoban volt. De a mondatra tisztan emlékszem. Pont így mondta, ahogy a pólójan volt.
  • mrroma
    #6865

    "Tudom mire vagyok képes és az sosem fog belőlem kihalni."- mondta Totti azt követően, hogy levette a mezét és alatt a pólóján a következő felirat volt olvasható: "Róma királya még nem halott."
    Erol van szo!
  • IXEMGabeo
    #6864
    az az jelenti, hogy 210 felett van kb?
  • takibalint
    #6863
    Igen. A mai golokkal megelozte Roberto Baggiot az orokranglistan.
  • IXEMGabeo
    #6862
    Totti gyarapítja a góljai számát:P
  • takibalint
    #6861
    Bari–Roma 2–3 (2:1) (Bentivoglio 25. - 11-esből, Huseklepp 42., ill. Totti 30., 57. - a másodikat 11-esből, Rosi 95.) piros lap De Rossi 48' es Perrotta 90'
  • takibalint
    #6860
    amerikás olasz vette meg.
  • bakkerman
    #6859
    én még a szenzi csajnál lemaradtam,bocs :D
  • WuFraZselic
    #6858
    onnan, hogy megvette a klubot egy amerikai milliárdos?

    persze függ az új fair-play szabályzattól is, de effektíve összejöhet
  • bakkerman
    #6857
    és honnan lenne 30-40 misije a romanak?
  • mrroma
    #6856
    A Roma versenyben Neymarért!


    ez nagy igazolas lenne
  • takibalint
    #6855
    Ha nem nyerunk, a 6. helyen sem leszunk. Palermo eleg jo mostanaban, es Juventus is fog meg pontokat szerezni.
  • mrroma
    #6854
    Mar mindegy hogy nyerunk, szerintem mar nem erunk oda a 4-ik helyre, a 6-ba viszont szerintem siman ott leszunk!
  • takibalint
    #6853
    Mi mindegy? A 4. hely? Szerintem nem, de ha a 4. helyert nem is, azert legalabb a 6. helyért kellene hozni a meccseket, hogy legalabb Europa kupaban indulhassunk. A Juventus sincs nagyon messze tolunk.
  • mrroma
    #6852
    Szerintem mar mindegy!
  • takibalint
    #6851
    Na a 34. forduló jól alakult a Roma számára.

    Lazio, Udinese kikapott Juventus döntetlent játszott.

    Internazionale–Lazio 2–1 (Sneijder 40., Eto'o 54., ill. Zárate 24. – 11-esből)

    Udinese–Parma 0–2 (Amauri 13., 90.)

    Juventus–Catania 2–2 (Del Piero 19., 38. – az elsőt 11-esből, ill. A. Gómez 81., Lodi 93.)
  • takibalint
    #6850
    34. forduló
    Roma - Chievo 1:0 (1:0) g: Perrotta 5'

    Romanak kismillió helyzete volt. Vucsinics elhagyta a góllovo cipojét valahol, ami baj, igy a bajnoksag vegen amikor minden pont szamit. Lovesi statisztika:

    Osszes loves 21:1
    Ebbol kapura 11:1
  • mrroma
    #6849
    Ez baromsag!!! En ha edzo lennenk egy ilyen kihagyott helyzet utan biztos nem raknam be tobbet a csapatba, en is fociztam sokat annakidejen de soha nem hagytam ki ekkora helyzetet, pedig meg penzt se kaptam a jatekomert, es ezzek meg profiknak hivjak magukat, egyre inkabb ugyerzem hogy roszhelyre szulettem, mert ha ott lettemvolna 25 evvel ezelott ahol mostvagyok biztos valahol a focibol elnenk es nem asztalos lettem volna. Na, ez mar ugyis mindegy, de az nem hogy ki jatszik a ROMA-ba!!!
  • takibalint
    #6848
    Sztankovics golja. Valamiert a video beszurasa link nem mukodik nekem.

    Sztankovics golja Juan elhajlasaval.

    Vucsinics ujabb kihagyott helyzete
    Vucsinics kihagyott helyzete
  • takibalint
    #6847
    Arrol meg nem is beszelve, hogy Vucsunucs megint mit hagyott ki. Aki latni szeretne kattintson a linkre
  • takibalint
    #6846
    Olasz kupa elodonto 1. merkozes Roma-Inter 0:1

    Roma tamadasban megint egy nagy szar volt. Borielloval es Vucsinicsel az elen. Juan megint osszehozott egy golt. Kivancsi vagyok mennyit kapott az Intertol, hogy olyan szepen elhajolt a loves elol? Egy boksz meccsen biztos dijaztak volna az elhajolast, de itt legfeljebb az Inter szurkolok dijaztak. NEm ertem vedo letere, mi a f**sznak kell elhajolni a loves elol?? Akkor ne menjen vedonek
  • takibalint
    #6845
    Ki ez a Jeremy M? Spanyol focit nem nezek, csak a Barca-Real rangadokat. Valaki tud rola valamit?