7165
  • OMfan
    #6924
    Ja Riise-ért tényleg kár,jól játszott, hajtott, robotolt a csapatért...átigazolási díjnak én 1,5millát olvastam(lehet kacsa) ez azért nevetséges összeg érte :/
    Bár a távozásával 100%-os lett, hogy jön José Angel
    Hmmmm...Doni, így lesz a legjobb mindenkinek: Nekünk mert megszabadultunk a feleslegtől, és nem kapja az óriási fizetését. Doninak, mert szépen a padozásért kapja majd a lóvét. Valamint a Poolnak, mert arra amire igazolták tökéletes, és még azért lehet jobb mint 1 Brad Jones pl.
    Egyébként, az új Boss azt mondta, hogy 4-6 igazolás lesz a nyáron.
  • takibalint
    #6923
    Riise 3 évre aláírt a Fulhamhez. Az átigazolási díjat nem hozták nyilvánosságra. Ott majd együtt játszhat testvérével, aki szintén Fulham játékos.

    Kár érte, mert kedveltem a Romaban. Alapember volt. Kicsit meglepő miért ment el. Nem hiszem, hogy a Fulhamben nagyobb sikereket fog elérni, és a Romaban mindig kezdő volt, sérült meg alig.
  • takibalint
    #6922
    Doni alairt a Liverpoolhoz. Ingyen igazolták, és 2. számú kapus lesz Reina mögött.
  • mrroma
    #6921
    Mar elegem van ebbol a sok kerdojelbol, semi konkretum nincs, egy rohadt atigazolast se utottek meg nyelbe, csak lehet,lehet,lehet, majd ara ebredunk hogy eltelt az ido es minden arravalo jatekos eligazolt mar!
  • OMfan
    #6920
    Ma 12:30-kor az új elnök Di Benedetto sajtótájékoztatót tart, ahol bemutatják az eddigi igazolásokat (elméletileg Krkic,Lamela,José Angel,??Kameni??, meg vmi Ligue2-ből igazolt védő)
    Valamint ki tudja Sabatini mit intézett még :D
    A lényeg, h 1 óra múlva már sokkal okosabbak leszünk ;)
  • takibalint
    #6919
    Javier Pastore inkább a Milanba, mint a Romába igazolna.

    Az olasz élvonalbeli Palermo argentin tehetsége, Javier Pastore a La Gazzetta dello Sportnak elmondta, nem hiszi, hogy a következő idényben is a szicíliaiak játékosa maradna, és szíve szerint inkább az AC Milanba igazolna, mint az AS Romába.

    A 22 esztendős támadó középpályást ezen a nyáron több klubbal is szóba hozták már, többek közt a Real Madrid, a Barcelona és a Chelsea nevét is összeboronálták már az argentinnal, ám Pastore nemrég kijelentette, Olaszországban szeretne maradni. Ennek hallatán az olasz sajtó nem hezitált sokat, és szinte az összes élvonalbeli nagy klubnak „eladta" már Pastorét, akit azonban leginkább csak a címvédő AC Milan érdekel.

    „Az ügynökeim jelenleg is dolgoznak, azt hiszem, annyit elárulhatok, hogy a következő szezont már nem a Palermóban töltöm. Kedvelem az AC Milant, legutóbb megnyerte a bajnokságot, és komoly ambíciója van a jövőt illetően. A Roma? Beszéltem Nicolas Burdisso barátommal róla, de jelenleg nem megfelelő opció számomra a „farkasokhoz" való igazolás" – mondta Pastora a Gazzettának.

    A korábban 50 millió euróra taksált, jelenleg a Copa Américán szereplő játékos azt is hozzátette: nem lenne könnyű elhagynia a szicíliai csapatot, különösen azért, mert Maurizio Zamparini klubelnök olyan, mintha az édesapja lenne.
  • takibalint
    #6918
    Erik Lamela gyakorlatilag a „farkasok” játékosa.
    A Roma 12 millió eurót fizet a Rivernek, a játékos pedig ötéves szerződést kötött az olasz klubbal, amely évi 1.2 millió eurós fizetést garantál Erik Lamela számára.

    „Jól mentek a tárgyalások, Lamela gyakorlatilag a Roma játékosa" – nyilatkozta a River elnöke, Daniel Passarella, miután tárgyalt a rómaiak sportigazgatójával, Walter Sabatinivel és a 19 éves játékos édesapjával.

    „Már csak az aláírások hiányoznak a szerződésről" – tette hozzá Daniel Crespo, a River jogi képviselője.
  • takibalint
    #6917
    Sajnos nem tudok itt lenni, remelem valamelyik tv közvetíti
  • totti10
    #6916
    A Roma elleni meccsel ünnepli centenáriumát a Vasas
  • takibalint
    #6915
    Olasz lapértesülések szerint az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő AS Románál folytathatja pályafutását Maarten Stekelenburg, az Ajax holland válogatott kapusa.

    A játékos ügynöke, Robert Jansen elmondta, a világbajnoki ezüstérmes kapus szívesen játszana az olasz klubban, ha ajánlatot kapna.

    Olasz lapértesülések szerint a 28 éves kapuvédő a Roma új vezetőedzője, Luis Enrique külön kérésére kerülhet a „farkasokhoz".
  • takibalint
    #6914
    A Roma labdarúgócsapata 10 millió euróért megvásárolta Marco Borriellót a Milantól. A 29 éves csatár már az előző szezonban is a „farkasokat” erősítette, de akkor még kölcsönjátékosként.

    A 2010–2011-es bajnoki idényben 34 mérkőzésen 11 gólt szerző Borriello hivatalosan kölcsönszerződése lejárta után, azaz július elejétől lesz Roma-játékos.
  • takibalint
    #6913
    Doni megsem megy a Liverpoolhoz. Kevesebbett keresne, igy most Julio Sergio a Liverpool celpontja.
  • takibalint
    #6912
    Cikk Krikic eladasarol cikk
  • mrroma
    #6911
    Olasz lapértesülések szerint a Roma végleg megszerezte Marco Borriellot az olasz bajnok Milántól.

    A csatár tavaly nyár végén csatlakozott a Romához kölcsönbe azzal a lehetőséggel, hogy a szezon végén a fővárosi csapat megvásárolhatja. A Sky Sport Italia úgy tudja, hogy a Roma most ezzel az opcióval élt és 10 millió euróért végleg megvásárolta Borriellot.

    Ez se rosz szerintem!
  • OMfan
    #6910
    Nem nyert:D Walter Sabatini, a Róma, ha jól tudom sportigazgatója
  • bakkerman
    #6909
    Aztán Riise nehogy összetörje egy edzésen :D
  • IXEMGabeo
    #6908
    Sabatini? csak nem a női teniszcsillagról beszélsz?:D
  • OMfan
    #6907
    Sabatini megállapodott a Barcával Krkic ügyében, több mint valószínű, hogy jönni fog, jól kezdődik a csapatépítés :)
  • takibalint
    #6906
    Az AS Roma labdarúgócsapata szeretné megszerezni Gonzalo Higuaínt, a Real Madrid és Bojan Krkicet, az FC Barcelona csatárát.

    A Corriere dello Sport úgy tudja, hogy Walter Sabatini, a fővárosi Farkasok új sportigazgatója két támadóval igyekszik megerősíteni a keretet, s erre az argentin és a spanyol futballistát szemelte ki részben azon az alapon, hogy őket lehetne a legkönnyebben leigazolni.

    Higuaín megvételét az segíthetné elő igazán, ha a spanyol királyi gárda leigazolná a brazilok nagy tehetségét, Neymart, s így létszámfelettivé válna az argentin. Krkic megszerzése azért valószínűsíthető az olasz lap szerint, mert kevés lehetőséghez jut David Villa, Pedro Rodriguez és Lionel Messi árnyékában.

    Forrás: telesport.hu
  • takibalint
    #6905
    Ma mutatták be hivatalosan is a gárda új vezetőedzőjét, Luis Enriquét, aki napközben érkezett meg az olasz fővárosba. A rómaiak sportbázisán a klub ma is aktív legendája, Francesco Totti személyesen köszöntötte az új trénert.

    A klub kétéves – plusz opcióval további egy esztendőre szóló – szerződést ajánlott a 41 éves szakembernek, aki legutóbb a Barcelona B-csapatával szerzett bronzérmet a másodosztályban.

    Luis Enrique fizetése nettó 1.6 millió euró lesz szezononként.

    Az új római stábban spanyol edzők kapnak szerepet, így Iván de la Pena, a Barcelona és az Espanyol korábbi irányítója, illetve Tonín Llorente, Roberto Moreno és erőnléti edzőként Rafael Cabanellas.
  • takibalint
    #6904
    Luis Enrique megerősítette, hogy átveszi az irányítást az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő AS Románál. A spanyol szakember a Sky Italiának adott interjúban elmondta, mindenben megegyezett a fővárosi klubbal, már csak az aláírás hiányzik.

    „Mindenben sikerült megegyeznem a klubbal, már csak az aláírásom hiányzik. Boldog vagyok, és úgy vélem, jó döntést hoztam. A Roma egy győztes csapat, én pedig ambiciózus és győztes mentalitású edző vagyok. Támadó szellemben játszatom a csapatom, és a közönségszórakoztató futballt helyezem előtérbe" – nyilatkozta Luis Enrique, aki játékosként megfordult az FC Barcelonában és a Real Madridban is.
  • takibalint
    #6903
    az olasz Sky Sport 24 szerint a Liverpool megegyezett a Romaval Doni átigazolásáról. A Liverpool keres egy tapasztalt kapust, es mivel Bred Friedel az Aston Villatol a Tottenhamhez igazolt, igy maradt Doni.
  • takibalint
    #6902
    Carlo Ancelotti a La Stampa napilapnak kijelentette: nem kíván edzősködni a 2011–2012-es szezonban, egy évet kihagy.

    „Nem sietek edzősködni, és nincs is hová. Egy angol klub sem keresett meg, és a Romával sem tárgyaltam, ez mind csak találgatás volt. Egy féléves kihagyástól eltekintve 1995 óta állandóan csapatot irányítottam, most egy szezont kihagyok, és tanulok. Tanulmányozni szeretném kollégáim munkáját Európa-szerte” – nyilatkozta Ancelotti, akit a szezon végén menesztettek a Chelsea-től.

  • takibalint
    #6901
    Valoszinu, hogy jon 1-2 espanolitos de majd kiderul. Kivancsi leszek mit fog tudni elerni a Romaval.

  • mrroma
    #6900
    Akkor szerintem szamitani lehet nehany Spanyol jatekosra is, ami nem rosz, bar a spanyolok nem nagyon akarnak kimozdulni hazajukbol.
    Erdekes lesz ez a Roma ezzek uta.
    Huuuu, mar alig varom a fojtatast!
  • mrroma
    #6899

    "Nagyon tetszik a Roma projektje és már csak néhány apróságot kell tisztázni a végső megállapodáshoz."

    A hírek szerint a volt láziós Ivan De La Pena lehet a helyettese a Románál.

    "Nagy esélye van arra, hogy részt vegyen ő is ebben a nagyszerű kalandban."- tette hozzá Luis Enrique.
  • takibalint
    #6898
    Az AS Roma kétéves szerződést ajánlott Luis Enriquének, a Barcelona B csapatától távozó vezetőedzőnek, melyet opcionálisan további egy évvel meghosszabbíthatnak. A spanyol szakember az első számú kiszemelt a fővárosi csapat irányítására.

    A 41 éves szakvezető szezononként másfél millió eurót kaszálhat, ha elfogadja a feltételeket. A Corriere dello Sport nevű római lap szerint a klub sportigazgatója, Walter Sabatini és Luis Enrique tegnap Milánóban találkozott, és mindenben megegyezett a szerződtetéssel kapcsolatban, és hétfőn hivatalosan is bejelentik a spanyol szakember érkezését.
  • takibalint
    #6897
    Bundagyanu a Romaval

    cikk
  • takibalint
    #6896
    En inkabb Ancelottit latnam szivessen. Sokkal tobb tapasztalata van nagy klubokkal, felnott jatekosokkal, mint Enriquenek. O eddig csak a B csapatot iranyitotta.
  • IXEMGabeo
    #6895
    mindkettő jó választás lenne...

    Luis Enrique-t még láttam focizni gyerekkoromban bírtam!

    Róma Spalletti alatt volt a legjobb, remélem most újra náluk is a szép focié lesz a szerep
  • takibalint
    #6894
    Luis Enrique, a Barcelona B korábbi vezetőedzője megerősítette, hogy kapcsolatba lépett az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő AS Roma vezetőségével. A 41 éves szakember azt is hozzátette, hogy a Barcelona játékstílusát hozná magával jövőbeli csapatához.

    „Kapcsolatba léptem a Roma vezetőségével. Tudom, hogy több jelöltjük van a posztra, de nekem is vannak más lehetőségeim. Mielőtt döntést hozok, minden szempontból át kell gondolnom a dolgot. Átültethető-e a Barcelona-modell? Igen, úgy gondolom, megvalósítható. Mindössze a megfelelő játékosokra van szükség” – nyilatkozta a Sky Italiának Luis Enrique.

    Mint arról korábban beszámoltunk, a Barcelona B-től távozó Luis Enrique az egyik jelölt az AS Roma vezetőedzői posztjára. Az Olympique Marseille-t irányító Didier Deschamps lehet a fővárosi csapat kispadjának másik várományosa.
  • takibalint
    #6893
    Francesco Totti, az olasz labdarúgó-bajnokság élvonalának (Serie A) hatodik helyén végző Roma vezérjátékosa örülne, ha Carlo Ancelotti lenne csapata vezetőedzője.

    „Ancelotti Rómában? Reménykedünk. Többször nyilatkozta, hogy egyszer szeretne a Roma edzője lenni, és hogy ennek előbb-utóbb be kell következnie. Remélem, most, hogy szabaddá vált, a vezetők számolnak vele" – válaszolta a neki feltett kérdésre Totti a Mediaset Premium csatornának.

    A Chelsea-től elbocsátott Ancelotti nyolc éven át (1979–87) volt a Roma játékosa, e szép korszakra hivatkozva beszélt többször a visszatéréséről. A „farkasok" februártól Vincenzo Montella irányításával készültek, ám az ő megbízatása csak az idény végéig szólt.
  • IXEMGabeo
    #6892
    aha csodálkozom h 4.-ek lettek bár van egy nagy kedvenc játékosuk Alexis Sanchez:D nagyon nagy cselgép a srác, de Inlert is bírom
  • takibalint
    #6891
    Az Udinese legutoljara meg Spaletti iranyitasaval szerepelt a Bajnokok Ligajaban. Mielott Romaba jott volna.
  • takibalint
    #6890
    A Roma vegulis 6. helyen vegzett a bajnoksagban, igy az Europa Ligaban indulhat. Az Udinese lett a 4. 66 ponttal, Lazio 5. 66 ponttal Roma 6. 63 ponttal. Azt tudom, hogy az azonos pontszamnal az egymas elleni eredmeny dont, de mi dont akkor, ha a mindket csapat nyer 1-1 meccset? Jelen esetben a Lazio es Udinese. 2:1 volt Romaban es 3:2 Udineben, ha jol emlekszem. Ez 3-3 pont. Akkor ilyenkor mi van, kevesebb kapott gol, vagy tobb lott gol idegenben vagy mi dont? Ki tudja?
  • takibalint
    #6889
    En is remelem, hogy O jon a Romaba.
  • mrroma
    #6888
    Menesztettek Ancelottit, remelem hozzank jon, most vagy soha!
    Ha o alitana ossze az uj csapatot, szerintem abbol nemakarmijen garda jonne ossze!
  • mrroma
    #6887
    James Pallotta, a Roma egyik új tulajdonosa kijelentette, a Romának lesz annyi pénze, hogy a szurkolókat boldoggá tegye.
    De jol hangzik, regota varunk mar egy ilyesmi valtozast!
  • takibalint
    #6886
    Catania-Roma 2:1 (0:1) g: Loria 15' 78' 95' Azt hiszem nem kell magyarazni. MEgint az idiota taktika 1:0 utan raulunk az eredmenyre, hat tamadjon az ellenfel. Amikor meg betalalnak, akkor elkezdunk tamadni a vezeto golert, es persze mindenki kitamad. Az eredmeny kontrabol bekapott gol. Nagyon remelem, hogy jon valami normalis edzo es rendet rak, mert ez felhaborito. Nem volt egy epkezlab passz ezen a meccsen. Eladott labdak stb.
  • takibalint
    #6885
    Olasz kupa elodonto visszavágó Inter-Roma 1:1 tj Inter 2:1-es osszesitéssel. gól: Eto 59' Boriello 76'