7165
  • takibalint
    #6964
    Boriello a PSG-hez? Akkor a Roma minek vette meg 10 millio euroert??
  • takibalint
    #6963
    Igen tobbnyire a balszélen játszott. én 18 millió eurot olvastam, hogy ennyiért veszi meg a Juve.
  • WuFraZselic
    #6962
    Boriello elég közel a PSG-hez...

    amúgy Lamela tökéletesen tudja pótolni Vucinicet a szélen (ha jól emlékszem szélső támadó volt nálatok legtöbbször, persze lehet tévedek)
  • OMfan
    #6961
    Örülök, hogy véget ért ez a herce-hurca a felek között, és sikerült leigazolni Steket, de közben Vucsi hétfőn aláír a Juvéhoz, állítólag 15 millióba fájt a zebráknak :/
    Ennek nagyon nem örülök, azt reméltem Sab vmelyik angol csapatnak adja el, nem pedig egy közvetlen riválisnak......így már az is biztos, hogy ebből a 15-ből kellene venni egy épkézláb csatárt mert Borriello egyedül kevés lesz, nagyon kevés.
  • takibalint
    #6960
    Egybehangzó holland és olasz sajtóértesülések szerint az Ajax és az AS Roma megegyezett Maarten Stekelenburg átigazolásáról, aki már elutazott az olasz fővárosba, hogy orvosi vizsgálaton vegyen részt. A holland futballista távozásával egyre valószínűbb, hogy Babos Gábor Amszterdamba igazol.

    Mint ismert, a brazil Doni Liverpoolba igazolt a Romától, míg Júlio Sérgiót a Leccének adták kölcsön a „farkasok" tegnap. Most azonban úgy tűnik, hogy az itáliai klub gondoskodott kapusai pótlásáról.

    „Már csak egy bankgaranciára várunk az olaszoktól, amely bármelyik pillanatban megérkezhet. Nem Stekelenburg véd a Twente elleni szombati meccsünkön a Szuperkupáért" – mondta Frank de Boer, az Ajax vezetőedzője péntek este. A közeli megegyezésről az amszterdami klub hivatalos honlapja is beszámolt.

    A hírek szerint a rómaiak 6 millió eurót fizetnek Stekelenburgért, de az Ajax még 2 millió euróval gazdagodhat ezen az összegen felül. A 28 éves futballista várhatóan négyéves szerződést ír alá a Romához.

    Stekelenburg átigazolása a holland lapok szerint utat nyithat Babos Gábornak Amszterdamba: az Ajax ugyanis a NEC Nijmegen rutinos magyarját nézte ki magának, aki második számú kapusként szerepelhet majd Kenneth Vermeer mögött.

    Mint ismert, a 36 éves labdarúgót még szerződés köti a NEC-hez, de a klub ingyen elengedi, ha talál magának új együttest.
  • takibalint
    #6959
    Interju Luis Enriquevel a Vasas meccs elott
  • OMfan
    #6958
    Ma este zajlott a Roma és a PSG részvételével az Innsbruck-kupa. Mind a 3 meccs ma este zajlott le, és egy mérkőzés 45 percig tartott.
    Első meccsünket a Párizsiak ellen játszottuk és kikaptunk...3-0-ra. Már az első percben megszerezte a vezetést a franciák és a PSG új reménysége Gameiro(atom igazolás szvsz), aztán még kaptunk kettőt(30valahanyadik percekben). Az újak közül csak José Angel játszott, és maga a csapat is nagyon tartalékos volt. A meccsen Menez is játszott egy bő 30percet volt 1-2 kihagyott helyzete. :D


    Második meccset sajnos nem néztem végig csak részeket. A házigazdát mi is egy gyors góllal törtük meg asszem Caprari szerezte, és ez a találat el is döntötte a meccset. A védelemben feltűnt Gabriel Heinze, és Vucsi is játszott a meccsen, nekem nagyon hiányzoni fog, ha elmegy klasszisokkal jobb Borriellonál szvsz.

    Amit le lehet szűrni a meccsekből, hogy még bőven van munka, de azért vészesen aggódni se kell mert, egyik meccsen se egy bivalyerős keret játszott

    A
  • IXEMGabeo
    #6957
    ja Mexesért kár...

    Canales, Marchisio, José Angel egész jó erősítés. Csak nehogy balul süljön el ez a kis spanyolosítás úgy, mint 7 éve a Valenciánál az olaszosítás...
  • takibalint
    #6956
    Egy kis átigazolási összefoglaló. Ami eddig történt.

    Az új edző, a spanyol Luis Enrique csapatépítési terveit komolyan hátráltatta, hogy az amerikai üzletember, Thomas Di Benedetto és az általa irányított konzorcium kissé vontatottan vette, veszi át az irányítást és az aláírási jogokat.

    Már korábban eldőlt, hogy végleg megveszik a Milantól a válogatott éket, Marco Borriellót tízmillió euróért, kettővel többért a River Plate irányítóját, Érik Lamelát és a válogatott kerettag kapust, Gianluca Curcit a Sampdoriától (ötszáz euróért).

    A napokban szerződést kötöttek a Marseille-től kitett rutinos argentin bekkel, Gabriel Heinzével, korábban a Nantes-ot odahagyó francia U21-es válogatott jobbhátvéddel, Loic Negóval. Az aláírási jogok tisztulásával megvehették a (korosztályából tehetségével) kitűnő spanyol balhátvédet, José Ángelt a Sporting Gijóntól, 4.5 millió euróért – a Barcelona orra elől. Éppen a Barcelonából érkezett a megváltóként várt, húszesztendős spanyol-szerb ék, Bojan Krkic, mégpedig egy igazi olaszos trasferimento keretében: 12 milliót fizetnek érte most, két év múlva a feladó 13-ért visszaveheti, ha nem, 28-at még átutalnak érte a rómaiak. Ravasz!

    Kapus is érkezik a napokban, hiszen az ajaxos Maarten Stekelenburg gyakorlatilag már a „farkasoké", és a vadászat még koránt sem ért véget: Javier Pastore, Lucho González, a Sao Paulóban játszó Lucas, Emiliano Insúa, Claudio Marchisio vagy Sergio Canales érkezhet. Ellenben nem haladnak a hosszabbítási tárgyalások a Manchester City által csábított Daniele De Rossival, Mirko Vucsinicsre pedig a Juventus és a Manchester United vetette ki hálóját. Hmmm, csak nem bírtuk ki pletykák nélkül...

    A távozók közül a John Arne Riise, Philippe Mexes, Jérémy Ménez trió ér a legtöbbet, őszintén viszont alighanem csak a középső játékost gyászolják a fanok.
  • takibalint
    #6955
    Interjú Perrottaval
  • mrroma
    #6954
    hatha osszejon Rossi megvetele, szerintem meg Bojannal is jobb lenne!
  • takibalint
    #6953
    Mondjuk en inkabb a vedelmet erositenem. Legalabbis a 2 legmegbízhatobb játékos Mexes és Riise elment. Juan is jó, de amit a tavalyi idényben muvelt, hát..... Riisenek szerintem túl meleg volt Olaszország. Anglia kozelebb van a Norvég idojáráshoz. Arra biztos nem panaszkodhatott, hogy nem játszott eleget. Esetleg még az, hogy nem nyert sok kupát, amit ugye a Liverpoolban megtett. Bár a Fulham ilyen szempontból visszalépés.
  • takibalint
    #6952
    Van Totti és Boriello még, de tényleg nem ártana még valaki. Vagy saját fiatalok kozul beépíteni valakit.
  • takibalint
    #6951
    Az AS Roma labdarúgócsapata a Sky Sport 24 értesülései szerint megegyezett az Ajax együttesével, és szerződteti az amszterdamiak holland válogatott, vb-ezüstérmes kapusát, Maarten Stekelenburgöt.

    A Sky Sport 24 úgy tudja, Stekelenburg négyéves szerződést köt a Romával kedden, és idényenként egymillió eurót fog keresni. A rómaiak hatmillió eurót fizetnek az Ajaxnak, mely teljesítményfüggő bónuszokat is kaphat még Stekelenburg és a Roma szereplésétől függően.
  • takibalint
    #6950
    Vucsinics nem biztos, hogy megy. Csak a Juve szeretné megvenni. Én kedveltem Riise-t is és Menezt is. Jó játékos, csak tényleg nem kapott sok szerepet a Romaban. Ranieri alatt már tobbett, az igaz. Cicinho még Roma játékos, csak kolcsonben játszott. De most Romanal van.
  • IXEMGabeo
    #6949
    Bojan sztem jó választás volt...

    Baptistával is mellé lőtt a Róma...

    Riise volt egész jó igazolás, meg a Juan régebben, egy időben azt hittem Cicinho is jó lesz
  • OMfan
    #6948
    Benne van a pakliban, ha ilyen fiatal játékost vesznek....
    Anno wonderkid-ként érkezett a fél világ vitte volna,de sajnos itt valahogy megrekedt a pályafutása :/ Még mindig hatalmas tehetség a srác, csak a Rómában túl flegma volt, hiányzott a küzdeni akarás. Valamint Ranierin kívül az edzők se igazán bíztak benne, inkább Taddeit favorizálták( FAIL )
    Azért sok sikert neki, hátha a régi sikerek színhelyén ismét magára talál

    Egyébként, lehet nem ártana még venni valami támadó szellemű játékost, mivel igaz, hogy Lamela és Bojan érkezett viszont Vuci és Menez elment
  • IXEMGabeo
    #6947
    buktak rajta 4-et majdnem...marha jó vétel volt...
  • takibalint
    #6946
    Elköszönt Rómában vezetőitől és játékostársaitól Jérémy Menez – adta hírül a La Gazzetta dello Sport.

    A 24 esztendős, ötszörös francia válogatott játékos hétfőn Párizsba repül, ahol a PSG-hez ír alá. A Roma 8.5 millió eurót kap Jérémy Menezért, aki 2008-ban 12 millióért érkezett a Monacótól.

    A Romához kapcsolódó hír, hogy a frissiben igazolt Bojan Krkic úgy döntött, hogy a 14-es mezben kíván futballozni.
  • takibalint
    #6945
    Megakadtak a Giuseppe Rossi megvételéről szóló tárgyalások a Villarreal és a Juventus között, így felvetődött, hogy Rómából érkezhet új csatár Torinóba.

    A hírek szerint a Juventus újra felvette a kapcsolatot a Romával a montenegrói támadó, Mirko Vucsinics átigazolásának ügyében.

    A Tuttosport szerint míg Rossiért 30, Vucsinicsért „csak" 20 millió eurót kellene fizetnie a Juventusnak. A középpálya bal oldalán is bevethető támadó nem rejti véka alá, hogy elvágyódik a Romától.

    Már csak azért is kétségessé vált Rossi Juventushoz igazolása, mert egyre biztosabb, hogy Sergio Agüero Angliába igazol, és a madridiak éppen Rossival pótolnák őt.
  • takibalint
    #6944
    NEm is epp Heinzere gondoltam, neki persze nincs koze, bar a 600 ezer euros fizetest is kikell termelni valahonnan. En foleg a tobbi erkezore gondoltam, hogy latszik van befekteto.
  • OMfan
    #6943
    Egyébként, ez a Stekelenburg ügy nagyon idegesítő. Sab állítólag már megegyezett magával a kapussal, de a klubbal nem tudnak dülőre jutni, mivel itt filléreskedik a vezetőség. 5 milliós ajánlat egy ilyen kapusért!? Az Ajax helyébe én is röhögnék. 8-9M-ért adnák, csengessék már ki, ha már holmi Borriellokra képesek voltak 10 milliót kidobni :/

    Nagyon félek, hogy az Ajax besokall, és berekeszti a tárgyalásokat, Stekelenburggal aláíratnak egy új szerződést(pedig nagyon szeretne ide jönni), aztán leshetnek...Nem sokszor lesz esélye a Rómának, egy Top kapust leigazolni ilyen olcsón. Egy szerencsénk van, hogy most kapusposzton nyugalom van,és senki nem keres hálóőrt, pedig akkor már 100% hogy elvitték volna előlünk.

    Nálam itt látszik, hogy jó az új vezetőség, de azért mégse egy Manszúr sejk,és itt végesek a keretek :) Persze nem örülnék, ha mi is fűt-fát összevásárolnák, vagy az folytatódna ami a Sensi-éra alatt, hogy szezon előtt egy héttel elhoztak a Juve/Milan/Inter tengelyből valakit, aki ott már nem kellett(Pl:Borriello,Burdi), és megvolt a bevásárlás.
  • WuFraZselic
    #6942
    semmi köze az új befektetőhöz, ingyen jött, a fizuja meg szerintem kevesebb, mint Riiseé... :)
  • OMfan
    #6941
    Heinze jó vétel, egyébként, rá szvsz már csak csereként számítanak a maga 33 évével. A franciáknál kezdő volt, és nagyon bírtam a játékát, csak sokszor túl heves, de mindig hajtott :D csak sajnos a Ligue 1 bőven gyengébb színvonalú manapság mint a Seria A.
  • IXEMGabeo
    #6940
    Lucio kéne a Rómába és rögtön jó lenne a védelem:D
  • takibalint
    #6939
    Majd most nálunk megmutathatja, remélem meg is fogja. :)
  • takibalint
    #6938
    Nekem sem tetszett, amíg Man Utd-ban játszott. Utána már nem kovettem. Nem is tudtam, hogy a Marseille-ben játszott.
  • IXEMGabeo
    #6937
    ezzel tisztában vagyok, Guardiola miatt, ő sosem tette be szinte, csak nem tudom az okát miért, hatalmas tehetségnek indult
  • IXEMGabeo
    #6936
    akasztott halott is volt már:s UTÁLOM őt, mert mindig a Magyaroknak lő gólt, ugyanakkor egy nulla
  • takibalint
    #6935
    Mert nem kapott állítólag annyi lehetoseget. NEm kovetem a Barcelona mérkozéseit, de fórumokon olvastam.
  • takibalint
    #6934
    Zajlik az élet a Roma házatáján. Latszik, hogy van penz az új befekteto által.

    Aláírt a Marseille-től elengedett Gabriel Heinze!

    Nem hosszabbított szerződést a tavasszal a 33 esztendős argentin bal oldali és középső védővel, Gabriel Heinzével a Marseille, de nem sokáig volt egyesület nélkül a Real Madridot is megjárt játékos.

    A ma délután a 14 órakor landoló madridi járattal ugyanis Rómába érkezett, és már alá is írta évi 600 ezer eurós fizetését garantáló szerződését az AS Romával. A kontraktus egy évre szól, de egy idénnyel meg lehet hosszabbítani.
  • IXEMGabeo
    #6933
    nem rossz:) bírom a srácot sokáig azt hittem még Reijkaard irányítása alatt Messivel lesznek a sztárok elől, de mintha ellaposodott volna a srác, pedig tud
  • takibalint
    #6932
    Ez a jo link a Krkic cikkhez. Az elozo a forumhoz iranyit
  • takibalint
    #6931
    Krikc hivatalosan is a Romae. CIKK
  • takibalint
    #6930
    Az m1 eloben kozvetíti a Vasas-Roma centenáriumi mérkozést Augusztus 3.-án.
  • takibalint
    #6929
    He he. En a pályan levo iranytóra gondoltam. Koszi
  • limperatore
    #6928
    "A csapat tegnap lejátszotta az első meccsét LE irányítása alatt"

    na ki irányítja a csapatot? :D Luis Enrique? :D
  • takibalint
    #6927
    Ki az a LE?? Az az új argentin akit Messi utodjának kiálltottak ki??

    Ha már védőknél tartunk, újabb igazolás.

    Az AS Roma szerződtette José Ángel Valdést a Sporting Gijontól – adta hírül a spanyol klub hivatalos honlapja. A 21 éves balhátvéd a Fulhamhez távozó John Arne Riise pótlására érkezett.

    José Ángel a Gijón utánpótlás-akadémiáján nevelkedett, majd tagja volt a spanyol U20-as és U21-es válogatottnak is.

    A 21 éves hátvéd a támadásokból is kiveszi a részét, a Primera División 2010–2011-es kiírásában 125 beadást hajtott végre, többet, mint bárki csapatából.
  • OMfan
    #6926
    Na a francia, és olasz sajtó, most Heinzével hozta hírbe a Rómát. Az Argentín védő ingyen jönne, és évi 600k euró lenne a fizetése.
    Szvsz, jó vétel lenne, az OM-be is szerettem a játékát, és nem volt egy kellemes hír, mikor kiderült, hogy nem hosszabít szerződést. Ha nem is férne be a kezdőbe, mint a Márszejnél, akkor is egy minőségi csere lenne, nem holmi Aleandro Rosi.
    Más. A csapat tegnap lejátszotta az első meccsét LE irányítása alatt, vmi kis helyi klub ellen. Az eredmény 10-0 lett :D
  • takibalint
    #6925
    Az angol válogatott általános igazgatója Franco Baldini (aki Capello segitője is) csatlakozik a Romahoz a 2012-es EB selejtezők vagy ha az angolok kijutnak az Európa Bajnokság után.