7165
  • FrancescoTotti
    #6403
    Na, akkor jól járt Totti is :)
  • takibalint
    #6402
    Amint azt már hetek óta sejteni lehetett, az AS Roma labdarúgócsapata meghosszabbította Francesco Totti, az együttes csapatkapitánya szerződését.

    Az olasz klub hivatalos közleménye szerint Totti 2014 júliusáig szóló szerződést írt alá.

    A futballista az új megállapodás értelmében a jelenleg is zajló idényben bruttó 8.9 millió eurót keres, majd az azt követő négy évben bruttó 8.6 millió eurót vihet majd haza.

    A 33 éves játékos eddig nem sokkal több mint öt millió eurót keresett idényenként.
  • takibalint
    #6401
    6. fordulo Europa Liga CSKA Szofia - AS Roma 0:3(0:1)
    g:Cerci 45+ 1, 52, Scardina 89

    A csoport fordulo vegeredmenye. Az elso 2 helyezett jutott tovabb.

    Jatszott Gy D V Rg Kg Pont
    AS Roma 6 4 1 1 10 5 13
    Fulham FC 6 3 2 1 8 6 11
    FC Basel 1893 6 3 0 3 10 7 9
    PFC CSKA Sofia 6 0 1 5 2 12 1
  • takibalint
    #6400
    Jo lett volna. En is biztam benne. Sampdoria-Roma 0:0 Az inter dontetlent jatszott. Juventus kikapott, Milan kikapott mindezt egy fordulon belul. 3 pontra meglephettunk volna a 7 csapatos 24 pontosok taboratol. Igy csak 1 pont az elony. Persze jobb mint a 0 pont, de ez ellen a mostanaban gyengelkedo Sampdoria ellen gyozelmet vartam. Bar nem lattam a meccset.
  • mrroma
    #6399
    na most kene nagyon a Samp elleni 3 pont es akkor karnyujtasnyira leszunk a BL-hez, ez szarnyakat adhat a csapatnak a tovabiakban, talan akkor nem lesz bukta az orokos januari szereples
  • takibalint
    #6398
    Ja es majd elfelejtettem: Europa Liga Roma-Bazel 2:1 g:Totti buntetobol, Vicinic. Csak megjegyzem, hogy a Bazel vezetett 1:0-ra, es innen forditott a Roma.

    4 merkozesen sikerult hatranybol nyerni. Fulham ellen otthon, Bologna ellen, Atalanta idegenben, es Bazel otthon.
  • FrancescoTotti
    #6397
    Szuper!

    Congratulazione! :)
  • takibalint
    #6396
    Roma-Lazio 1:0 (0:0) g: Casetti
  • takibalint
    #6395
    Vucinic nagyon aktiv volt. 1 gol, 1 golpassz. Tottitnak nem is volt helyzete. Vucinicnek meg tobb nagy helyzete is volt. Kezd formaba lendulni remelhetoleg. Atalanta csak 1:2 utan az utolso 15 percben alakitott ki helyzeteket.
  • takibalint
    #6394
    Atalanta-Roma 1:2 (1:1) Gol:Vucinic, Perrotta

    1:0 volt Atalantanak, innen sikerult forditani.
  • takibalint
    #6393
    Es szerinted jo formaban van? Miota a nemet bajnoksag elkerult a Sport Klubtol, annyira nem kovetem a nemet focit. Tudom, hogy a Hertha az utolso.
  • k O T T A
    #6392
    toni jó lenne, most úgyis szar a bayern simán meg lehetne szerezni
  • takibalint
    #6391
    Jo kerdes. A sajat velemenyemet tudom. Nekem mint ember szimpatikus, de nem tudom mint edzo milyen. Dolgozott a Juve-nel a Chelseanel, de az eredmenyek szamitanak.
  • FrancescoTotti
    #6390
    Na, remélem magára talál Totti!

    Ranierit szeretik vajon a szurkolók?
  • takibalint
    #6389
    Roma-Bari 3:1 (3:0) Totti triplaval
  • takibalint
    #6388
    Roman Pavljucsenko útja Rómába vezethet!

    Az AS Roma vezetőedzője, Claudio Ranieri már többször kijelentette, hogy elsődleges cél a télen, hogy megerősítsék a támadóalakzatot, és gólerős csatárt igazoljanak. Eddig Ruud Van Nistelrooy és Luca Toni neve vetődött fel, most Pavljucsenkóval újabb labdarúgóval bővült a lista.

    Mint ismeretes, a fővárosi klub nem áll túl jól anyagilag, így kérdéses, hogy a vezetőség zöld utat ad-e Ranieri terveihez. Talán ezért vetődött fel az orosz támadó neve, aki némi egyezkedés után jóval alacsonyabb áron kerülhet a „farkasokhoz".

    Az első gondolat Rolando Bianchi Rómába csábítása, ám őt valószínűleg csak kölcsönbe vagy Stefano Okaka Chuka elcserélésével mutatnák be a Stadio Olimpicóban, és persze így sem biztos, hogy ő lenne az igazi megoldás a bajra.

    Az, hogy Pavljucsenko neve bekerült Ranieri mester füzetébe, épp az orosznak köszönhető, aki a közelmúltban világos üzenetet küldött.

    „Nem tudok tovább ülni a Tottenham kispadján, ez már így is a válogatottbeli pozíciómba került. Ahogy vége a pótselejtezőknek, visszajövök Londonba a menedzseremmel, és elkezdünk tárgyalni a vezetőséggel, hogy csökkentsék a vételáramat, vagy valamely más módon könnyítsék a máshova igazolásomat" – mondta Pavljucsenko.

    Ha sikerülne nyélbe ütni az üzletet, felépülnének a sérültek, és még a Ranieri-féle új taktika is olajozottan működne, a Totti–Pavljucsenko–Vucsinics trióval rohamozó Róma akár a legnagyobb klubokkal is képes lehetne felvenni a versenyt a nemzetközi kupákban és a scudettóért folyó harcban is.
  • takibalint
    #6387
    Meg kell műteni Daniele De Rossit, az AS Roma játékosát, aki az Inter elleni vasárnapi meccsen szenvedett fejsérülést – adta hírül a római klub hivatalos honlapja.
    A 26 éves középpályás az egyik felugrásnál sérült meg, amelynél Patrick Vieira, a milánóiak francia játékosa arcon könyökölte őt. A római futballistát meg is kell műteni, ma fekszik kés alá.

    De Rossi tagja az olasz válogatott Hollandia és Svédország ellen készülő keretének, azonban az operáció miatt várhatóan nem szerepelhet a találkozókon.
  • takibalint
    #6386
    JA es akor azt elfelejtettem, hogy De Rossit es Vucsinicset is serules miatt kellett lecserelni. Mar nem lepodom meg semmin.
  • takibalint
    #6385
    Inter-Roma 1:1 (0:1) gol Vucinic

    Nem rossz a dontetlen az Inter otthonaban, de a 2. felidoben neha a Roma elkepeszto mit muvelt tamadasban, pontosabban mit nem. Felvittek a labdat az Inter kapujahoz, aztan ott toligaltak, meg passszolgattak a labdat. Szoglet zaszlohoz levitte a csatar, 2 vedovel nem birt el, senki nem ment segiteni, nem rugta ra a vedo labara, hogy szoglet legyen. Szornyu. Beadasok, szogletek, szarok, hasznalhatatlanok. Nem volt tavoli loves, vagy betores a bunteto teruletre, semmi. Felallt vedelem ellen 0 jatek.
  • Prince23
    #6384
    Kösz az infót
  • takibalint
    #6383
    Inter-Roma ma este Sport tv 20:45-tol
  • FrancescoTotti
    #6382
    Na, végre egy győzelem. Karcsú ugyan, de legalább 3 pont.
  • takibalint
    #6381
    Europa Liga Roma-Fulham 2:1 (0:1) Gol: Riise, Okaka Chuka, aki most fejjel es nem a csukajaval szerezte a golt. Amugy Fulham a 2. felido 4. percetol emberhatranyban jatszott. A szunetben beallt csatart allitotta ki a biro 4 perc utan. A vegen 9 emberrel fejeztek be a merkozest.
  • takibalint
    #6380
    A meccs kronikajahoz tartozik, hogy Taddeit a 2. felido elejen kiallitotta a biro, mert eljatszotta, hogy megutotte az elenfel jatekosa. 2 meccses eltiltast kapott es a Roma is megbuntette.
  • takibalint
    #6379
    Arrol nem beszele, hogy a meccs vege elott 2-3 perccel lotte a 2. golt az Udinese.
  • totti10
    #6378
    aztakurva ez má télleg sok..

    udine 2-1 roma

    14.helyen a roma.. de legalább a lazio előtt vagyunk
  • takibalint
    #6377
    En Fabio Capellot valasztanam. O mar nyert bajnoksagot a Romaval, es most az angolokkal is jol szerepel.
  • FrancescoTotti
    #6376
    :((( Volt már rá példa a világtörténelemben, hogy visszahívtak egy edzőt?
    Én Spallettin kívül senkit nem tudnék elképzelni.
    Na jó, Prandelli, de ő nagyon illik most a Fiorentinához.

    Ráadásul bevásárolt már lila ruhákat is :D
  • FrancescoTotti
    #6375
    Érdekes lenne tudni, hogy mivel tengeti a napjait ilyenkor.
  • takibalint
    #6374
    Tottit megmutottek. Nem tudni, mikor jatszhat megint.

    Cikk
  • takibalint
    #6373
    Aki latta az olasz foci osszefoglalot, azlathatta, hogy a Livornonak a golon kivul nem volt helyzete, foleg nem a 2. felidoben. A Roma mindent kihagyott.
  • Prince23
    #6372
    pfff húzzon el ranieri
    spalletti sokal jobb volt
  • takibalint
    #6371
    NEm reg irtam, hogy szerinem harmatgyenge a Roma.

    Tessek: Roma-Livorno 0:1 Sikerult a tok utolso Livorno ellen kikapni raadasul otthon.
  • takibalint
    #6370
    Kovetkezo Roma-Fulham lesz.

    UEFA Europa Liga Roma csoport
  • takibalint
    #6369
    Szerintem semmit, legalabbis edzoskodni nem edzoskodik. A Zenittel hoztak szoba, de abbol nem lett semmi.
  • Prince23
    #6368
    Ő most mit csinál amúgy?
  • FrancescoTotti
    #6367
    Arról nem is beszélve, hogy Spalletti sokkal szerethetőbb figura volt :(
  • Rudee
    #6366
    Igen.
  • totti10
    #6365
    europa liga csoportmecsek visszavágósak ugye?
  • takibalint
    #6364
    Totti serult. Vucsinics meg nem lott egy golt sem iden, Baptista serult volt.

    Europa Liga meccsen 1:1-et jatszottak a Fulham ellen Londonban. Menez 11-est hibazott, es Andreolli lote az egyenlito golt a 93. percben. Kb. 15 masodperccel a vege elott.

    Nem akarom bantani Ranierit, de szerintem harmatgyenge a Roma. Igaz vannak serultek, de a Fulham ellen sokat nem mutattak, az is igaz a Fulham 10 emberrel vedekezett. Nekem nem tetszik, nem meggyozo a jatekuk. Milan ellen is nyerni kellett volna, de kihagytak a helyzeteket.