7165
  • Mor3llo
    #6443
    Azért egyik sem selejt játékos, főleg Olic nem. Gondolom nem láttál még idei Bayern meccset...
    Egyébként sok sikert Toninak:)
  • IXEMGabeo
    #6442
    igen tudom, de a Bayern biztosan el fogja engedni...Van Gaal pedig nem értem miért a gyenge Gomezt és Olicsot erőlteti...2008-ban véletlenül nem Toni lett a Gólkirály? volt egy sérülése na és? rögtön nem játszatja az általam felsorolt 2 "selejt" miatt:) Hitzfeld ellenben szerette...remélem visszatér önmagára itt a Rómában...mellesleg csak így tovább lassan már a bajnoki álmok is szóba jöhetnek:)
  • FrancescoTotti
    #6441
    Reméljük, jövőre is itt fog játszani. (Tudod, most csak kölcsönbe jött az idény második felére.)
  • IXEMGabeo
    #6440
    üdv örülök neki hogy Luca Toni beindult nagyon jó csatárnak tartom sztem nagy fogás volt a Rómától őt leigazolni ő hiányzott ide...
  • FrancescoTotti
    #6439
    Szép eredmény!

    Ennél több nem is kell, azt gondolom :)
  • takibalint
    #6438
    Toni 2 golt is szerzett.

    Roma–Genoa 3–0 (Perrotta 17., Toni 44., 60.)
  • mrroma
    #6437
    ez az,megvan a harmadik hely vegre, inen mar csak felfele mehetunk csak fingassuk meg a Juvet a jovoheten es akkor meg barmi lehet. FORZA ROMA
  • takibalint
    #6436
    Olasz kupa tortenete
  • takibalint
    #6435
    A Donto 2007 ota egy merkozeses.
  • takibalint
    #6434
    Ez tenyleg szep volt.
  • mainevent
    #6433
    A 4 kozè mèg egy meccs lesz, az elodontok ès a donto oda-visszavàgòs.
  • totti10
    #6432
    futsall gól Római módra :D
  • takibalint
    #6431
    Mar a nyolcaddontonel tartunk, es egy meccses.
  • mainevent
    #6430
    Talán a negyed vagy nyolcaddöntőtől visszavágós, előtte 1 meccses.
  • mrroma
    #6429
    szerintem viszont lesz visszavago is, en ugy tudom hogy az elbajnoksagok kozul csak Angliaban egyfordulos a kupa
  • takibalint
    #6428
    mrroma reklamalt, hogy Baptista miert nem jatszik. Tessek, meg golt is lott az olasz kupaban. Egyebkent nem visszavagos, 1 merkozeses.

    Cicinho serult volt, es eleg sokaig, nem csoda, hogy nem jatszik. Nem vagyok biztos, hogy nem epult meg fel.
  • totti10
    #6427
    fordítottak a fiúk!

    AS Roma 3 - 1 Triestina

    85.perc

    5' [0 - 1] L.A.D. Rocca (pen.)
    45' [1 - 1] M. Brighi
    60' [2 - 1] M. Vucinic
    80' [3 - 1] J.C. Baptista
  • totti10
    #6426
    (égünk a triestina ellen)
  • totti10
    #6425
    hi

    visszavágós az olasz kupa?
  • mrroma
    #6424
    es raadasul most latom hogy eladtuk pottom 267.000 fontert Gubertit a Samp-nak, mar hianyoltam a sracot de ugy nez ki hogy csak elenunk fogom latni legkozelebb, ez jo nagy baromsag volt, szerintem nagyon jo balszelso a Guberti
  • mrroma
    #6423
    hat gyerekek en lattam a Roma-Chievo mecset es azt kel mondjam hogy iszonyu ideg voltam majdnem egesz mecs alat,szerintem Ranierit jol segbe kellene rugni amig nem csnal valami nagy bajt, nem tudom hogy csak nekem tunik ugy de szerintem ez az ember nem szereti a nem olaszokat. Szerintem egy Baptistat a padon tartani bun, es szerintem ugyan ez ervenyes Cicinora, foleg hogy ugy halatszik hogy mindketten mennek , ami nem csoda, ilyen jatekosok mellet szerintem nincs mit keressen a csapatba egy Tadei peldaul meg Pizaro sem, apropo Pizaro, kicsoda o hogy csak ugy nekial 11-est rugni, na meg a masik hogy lecserelik De Rosit es beteszik Brigit helyete, ez mar rohely!Bocs mindenkitol a hosszabb fejtegetesert de irto pipa voltam a mecs utan es csak most volt idom leirni mert most is tiszta ideg vagyok ha csak eszembe jut.Maskulonben Toni elot le a kalapal, o mar nagyon kellet a csapatba, csak ezek utan minden mecset ket csatarral kellene jatszani
  • totti10
    #6422
    itt minden eredeti
  • takibalint
    #6421
    19. forduló

    Roma-Chive 1:0 gól: DeRossi 1.

    Szegeny Doni sokaig a padon ult, most meg 10 perc utan kiallitotta a biro, mert 16-oson kivul ert kezzel a labdaba. Nem szandekosan, de kez volt es gol lett volna, ha nem uti bele. Igy ugyan Vucinicset bealdozata Ranieri, de sikerult nyerni.

    Toni jol jatszott. Volt nehany veszelyes, helyzete. Tobb vedo is sarga lapot kapott rola, es kiharcolt egy buntetot, amit sajnos Pizarro kihagyott.

  • takibalint
    #6420
    Cagliari–Roma 2–2 (López 90., Conti 93., ill. Pizarro 52. – tizenegyesből, Perrotta 65.)

    Kár az eltékozolt 3 pontért. Remélhetőleg nem lesz ennél rosszabb. Deazéert az utolsó 3 percben 2 gólt is kapni... Remélem tanulnak ebből a fiúk.
  • takibalint
    #6419
    En is igy vagyok vele, nem eredetit nem veszek.

    Toni hivatalosan is a Romaban
  • FrancescoTotti
    #6418
    Nem gondoltam, hogy ilyen szinten megy a hamisítás.

    Szerintem nem eredeti cuccot nem éri meg venni, minőségre is gyengébbek, meg általában a jogvédelem miatt van mindig egy kis módosítás bennük, ami épp elég ahhoz, hogy ne legyen annyira szerethető.
    Akár egy logó hiányzik, akár a címerben van eltérés stb.
  • takibalint
    #6417
    Csak azért kérdezem, mert találkoztam eredetinek kinéző de nem eredeti Roma párnával itt Budapesten egy üzletben.
  • FrancescoTotti
    #6416
    Hát ennyiért mindenképp eredetinek kell lenniük.
    (Egyébként tényleg nem drágák.)
  • takibalint
    #6415
    Valaki vásárolt már itt? Ezek eredeti termékek? Csak mert az olasz roma bolt árainál alacsonyabbak.

    Roma bolt
  • takibalint
    #6414
    Mondjuk a Romanak is jobb, mert ha nem teljesit jol nem kell megveni es egy rakat penzt kifizetni
  • k O T T A
    #6413
    rádiónyilatkozatban mondta, h reméli szép hat hónap áll előtte, úgyhogy achtjaa
    nem mondom h scuddetto lesz a vége:D de egy kicsit biztosabb lesz a csapat.)
  • k O T T A
    #6412
    toni kölcsön
  • FrancescoTotti
    #6411
    Hát remélem, hogy már alá van írva a szerződés.
    Sajnos Tonit én is úgy ismerem, mint aki dobogós, BL-induló csapathoz akar menni mindenképp.

    Mondjuk utóbbi még bőven meglehet a Romának idén.
  • mrroma
    #6410
    a MARCA szerint is megegyezzet mar a Roma meg Toni, nagy igazolas lenne, de en csak akkor hisem mikor mar latom rajta a Roma mezt, szerintem Batistuta ota nem volt ilyen kaliberu csatarunk, mar ideje lenne
  • takibalint
    #6409
    Sajtóértesülések szerint, közben bejelntkezett a Chelsea is Toniért.
  • limperatore
    #6408
    mivel amauri kirobbanó formában van ezért lehet h csak 4. lenne :D
  • 9csöves9
    #6407
    a Juve és az Inter nem érdeklődik iránta,kb mindkettőben 5. számú csatár lenne.Toni Roma játékos lesz
  • Prince23
    #6406
    Emelem kalapom ha Luca ide jön... de sztem ő nagyravágyó... ezért vagy inter vagy juve :S
    de tényleg emelem kalapom, ha Rómába jönne.
  • takibalint
    #6405
    Boldog Karacsonyt MInden AS Roma szurkolonak!

    Francesco Totti a blogjában elégedettségének adott hangot Luca Toni valószínűsíthető Romába szerződésével kapcsolatban.

    „Közeledik a téli átigazolási szezon, és én biztos vagyok benne, hogy a klub valami szép ajándékkal lep majd meg minket, így a bajnokságban és Európában is versenyképesebbek lehetünk. Számos lehetséges érkezőről olvastam, és valamennyien jó játékosok. Akárkit is igazolunk, erősítést kell jelentenie, de arról nem beszélek, hogy személy szerint kivel lennék a legelégedettebb, mivel ez a vezetőség és az edző dolga. Luca Toni megbízható, erőteljes csatár, aki egyben világbajnok is. A többi, velünk hírbe hozott játékos ugyancsak remek labdarúgó, így szívesen látnám őket a csapatunkban” – olvasható Totti bejegyzése.

    Mint azt korábban megírtuk, a Tutto Mercato Web már kész tényként közli, hogy a felek megegyeztek egymással, így a Bayern Münchennél létszámfelettivé vált Toni januártól Rómában folytatja pályafutását.
  • takibalint
    #6404
    Roma-Parma 2:0(0:0) g:Burdisso 48p, Brighi 90p. Roma mar a 4. helyen van 3 pontra a 3. Juventustol