7165
  • Grove4
    Ő szerintem úgy értette, hogy a tabellán elfoglalt helyzetük alapján kedvezőbb helyzetben.
  • takibalint
    Szerintem csak te :) A tavalyi idenyben mindketszer a Roma nyert. Eloszor 1:0-ra utana pedig 2:1-re ugy hogy a felidoben meg a LAzionak volt 1:0
  • takibalint
    Lazio - Roma 0:2 (0:0) Gol Boriello, Vucinic mindketto 11-esbol.

Amugy a megnem adott golt Greco lotte, csak ugy mint a Basel ellen beallasa utan kb. 1-2 perccel betalalt. Mas kerdes a biro nem adta meg a golt. A Roma jobban jatszott, az elso felidoben sokkal jobban. Julio Baptista beallt az utolso 10 percre, es kiharcolta a masodik 11-est.

• IXEMGabeo
    végre elverte a Róma a Laziot...érdekes, hogy most a 2 csapat ellentétes módon áll a tabellán ahogy szokott, amikor a Róma van kedvező helyzetben akkor általában a Lazio nyer, ez elég érdekes, mintha ennek lélektani, pszichés okai lennének v csak én vagyok paranoiás:D
  • takibalint
    Javitanom kell magam. Elfelejtettem, hogy Adriano leserult 40 napra. Ezert nem jatszott eddig, es nem reg tert vissza.
  • takibalint
    Mar 2:0 5 perccel a vege elott :)
  • IXEMGabeo
    vezet a Róma a "derbin":)
  • takibalint
    LAzio - Roma a felidoben 0:0 A biro nem adott meg egy szabalyos Roma golt. LEfujtak les cimen, pedig egyvonal volt, es a partjelzo is vonalban allt. MEgsem lata, hogy egyvonalban alltak a jatekosok. Raadasul ilyenkor a tamado csapatot kellene tamogatni a szabalyok szerint, es nem lefujni les cimen. Amugy szinte csak a Romanak voltak helyzetei az 1. felidoben. Lazionak volt kb. 2. A szoglet arany is 5:0 volt a Romanak.
  • takibalint
    November 7-én vasárnap 15 órától Lazio - Roma rangadó
  • takibalint
    Én sem tudom mi van vele. Egyszer Ranieri beakarta állitani csereként, megkérdezte készen van-e erre ő azt mondta nem. Erre Ranieri beállította Julio Baptistat.
  • totti10
    de..:)
  • takibalint
    Basel - Roma Bajnokok Ligaja gólok

ÉS a Basel - Roma 2:3 mérkőzés góljai.
  • takibalint
    Itt a Roma - Lecce mérkőzés 2 gólja, és Totti kiállítása videón. Nézzétek meg, de feltétlenül hanggal. NAgyon vicces a riporter a góloknál. :) :)

Roma - Lecce video hanggal
  • takibalint
    Nem youtubon nézted??? HA igen, akkor rosszul digitalizálzák be a videót, és tükörképként játsza le. Ezért láttad fordítva. :)
  • totti10
    miért volt forditva irva a mezeken a szám és név?
    totti ballal rúgta a 11est?:O
  • Monoton
    Ennyi? Hát úgy jött ide, hogy megváltja a világot :S
  • Forolto
    Az ilyen fiatal játékost miért adunk kölcsön?Adriano mehet vissza braziliába és jöjjön ez az olasz srác,saját nevelés,most megmutatta mire képes.
  • IXEMGabeo
    jó meccs volt:) most adja a DIGI ismétlésben
  • takibalint
    Állás 4 forduló után

1 FC Bayern München 12 pont
    2 AS Roma 6 pont
    3 FC Basel 1893 3 pont
    4 CFR 1907 Cluj 3 pont
  • takibalint
    Bajnokok Ligája 4. forduló

FC Basel - AS Roma 2:3(0:2) gól: Menez 16' Totti 25'(11-esből), A Frei 69' Greco 76' Shaqiri 83'

Greco a 75-dik percben allt be Menez helyett, es 1 percre ra gólt szerez a Romanak. Jó csere volt.
  • takibalint
    Ossze balhezott az egyik Lecce jatekossal, mert az majdnem felrugta tamadas kozben, erre a biro mindkettojuket kiallitotta. Igy Totti nem jatszhat a Lazio ellen a hetvegen.

Amugy 9. fordulo Roma - Lecce 2:0 gol Burdisso, Vucsinics
  • IXEMGabeo
    mi történt a Tottival?:O biztonságiaknak kellett levinni szinte a pályáról a Lecce ellen...
  • takibalint
    Minden bizonnyal egy hónapot kell kihagynia Rodrigo Taddeinek, az AS Roma középpályásának a Parma elleni bajnokin elszenvedett sérülése miatt.

Taddeinek combizom-húzódása van, a bajnokikon kívül valószínűleg lemarad a Basel és a Bayern München elleni BL-mérkőzésekről is.
  • takibalint
    Padozik, neha cserekent beall. Boriello jo formaban van, es ott van Vucsinics es Totti is.
  • Monoton
    Adrianoval mi helyzet? Megint magaba fordult? Semmi hir nincs rola.
  • takibalint
    SERIE A 8. FORDULÓ
    Parma–Roma 0–0
  • takibalint
    Az Il Corriere dello Sport információi szerint másfél órával később kezdődött el a Roma labdarúgócsapatának szerdai edzése, miután a Rosella Sensi klubelnök a tegnapi, Basellel szemben 3–1-re elveszített Bajnokok Ligája-találkozó után válságértekezletet hívott össze a játékosokkal együtt.

A „farkasokról” érkező tudósítások szerint a labdarúgók a Parma elleni vasárnapi bajnoki mérkőzésig különvonulnak, és együtt készülnek a találkozóra.

A Roma a szezonban már hat vereséget szenvedett, de szombaton úgy tűnt, túl van a mélyponton, hiszen hazai pályán 2–1-re legyőzte a Genoát.
  • takibalint
    az. Ennel nagyobb, csak a tavalyi Panathinaikos elleni vereseg volt, ami kiesest ert.
  • IXEMGabeo
    biztos Római győzelmet vártam idén kiismerhetetlen ez a csapat ráadásul buktam a fogadást is velük:D:(
  • Murder3
    hát ez nagy pofon....
  • takibalint
    Roma –Basel (svájci) 1:3 (1:2) (Borriello 22., ill. Frei 11., Inkoom 44., Cabral 93.)

NEm tudom mit csinalnak Romaban, de mar kezd fogyni a turelmem. En kedvelem Ranierit, de szerintem ideje valtani, es nem alsonadragot.

Ugyanazok a jatekosok, ugyanaz az edzoo, megis szarok, foleg a vedelem.
  • IXEMGabeo
    lol betört és borult mindenki a kapuba xD a kapust szépen megetette:D:D:D:D már ezért megérte leigazolni
  • takibalint
    Rudolf szépíto gólja a Roma ellen
  • takibalint
    nem, mar jatszott cserekent
  • IXEMGabeo
    azta qva eget nem ez volt Rudolf 1. meccse szinte?
  • takibalint
    Seria A 7. forduló AS Roma–Genoa 2:1 (1:0) (Borriello 34., Brighi 53., ill. Rudolf Gergely 78.)

Orulok, hogy egy magyar jatekos golt lott az olasz bajnoksagban, de annak is, hogy ez csak a szepitesre volt eleg.
  • IXEMGabeo
    nem várom a pillanatot:(

Sajnos egyszer mindenki visszavonul, de azért remélem 1-2 évig marad Francesco nagy sportember ám...
  • IXEMGabeo
    talán a játékosok motiváltsága...azért mégiscsak 5 év alatt, ez a nem is tudom [3.] 2. helyük mindig az Inter veri meg őket...2004-ben pedig pont a Milan
  • FrancescoTotti
    Na de ha összejön neki az első szezon bámulatosan, akkor mi változik meg a második szezonban negatív irányba?
  • IXEMGabeo
    #6675 ez az oka a Róma teljesítményének...de én tényleg nem akarom bántani...lássuk be az Inter elleni győzelem mázli volt, 93. percben bárki találhat gólt:(